II FAMILIEBERICHTEN ar? ZATERDAG 20 OKTOBER 1979 Kunnen van maandag lot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Pa en ma Dorsman Hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag. Arie Laurens en Robert. Wij willen allen cue heo- ben bijgedragen in welke vorm dan ook. ons 55 ja rig huwelijksfeest tot een heerlijk feest te maken, hartelijk bedanken. F. J. Burger J. Burger-Kabos Berkenstraat 12, 1115 AW DuivendrechL Op zaterdag 27 oktober a.s. zijn onze ouders J. Boltjes en G. Boltjes-Piersma 25 jaar getrouwd. Zij die hen willen feliciteren kunnen dat doen van 3-5 uur in ..Het Trefpunt", Rijksstraatweg 85 (achter de Geref. Kerk) in Bennebroek. Aly Tjeerd Hannie Schoollaan 48. Bennebroek. 1939 1979 Dankbaar en blij delen wij u mede. dat onze ouders D. Biesma en E. Biesma-Koomans op 25 oktober D.V. hun 40-jarig huwelijk hopen te gedenken. Tevens is het op 5 november 40 jaar geleden, dat vader als predikant in zijn ambt werd bevestigd te Broek op Langedijk. Ter gelegenheid van deze beide jubilea wordt er een receptie gehouden op maandag 5 november om half acht 's avonds in „Treslong" te Hillegom. Hedde en Mieke Arjen Marieke Mees en Marijke Marcel Sander Remco Marianne en Adri Krista Vogelenzangseweg 147 2114 CG Vogelenzang De Raden van de Christelijke Gereformeerde Ker ken van Hillegom en Veenendaal (Bethelkerk) delen u hierbij mede dat de weleerwaarde heer Ds. D. Biesma D.V 5 november a.s. hoopt te gedenken dat hij 40 jaar geleden werd bevestigd in het ambt van Dienaar des Woords. Wij danken God voor de arbeid die ds. Biesma in onze kerken en daarbuiten mocht verrichten en bidden dat Hij Zijn dienaar bij voortduring zegene en tot zegen moge stellen. Op de jubileumdag zal ds. Biesma een receptie worden aangeboden in Restaurant Treslong. Vosse- laan 15. tc Hillegom. van 19.30 uur tot 21.30 uur Hillegom/Veenendaal, oktober 1979 Namens de kerkeraad van Veenendaal' Ds. J. van Mulligen, praeses Drs. J. Scherrenburg, scriba Namens de kerkeraad van Hillegom: J. van Driel, wnd. praeses M. J. de Vries, scriba Adres ds. D. Biesma: Vogelenzangseweg 147, 2114 CG Vogelenzang. Toen vijftig jaar geleden onze ouders. Willem van Egmond en Elizabeth van Duyn elkaar trouw beloofden was de tekst in de trouw- dienst. Psalm 95 vers 6. Korpt laat ons aanbidden en nederbukken, laat ons knielen, voor den Here die ons gemaakt heeft. Dankbaar voor alles wat God ons in hun beide gaf willen wij van 30 okt. a.s. een feestdag maken. Kinderen en kleinkinderen. Katwijk, okt 1979 Duinstraat 17 B. Als u hen de hand wil drukken bent u van harte welkom op dinsdag 30 okt. a.s. 's middags van 17.00 tot 19 00 uur in zaal „Orion" Meerburgkade 9a te Katwijk aan Zee. Vuf aan wat ons ontbreekt, want stukwerk is ons pogen, cn wat ons afleidt van de vrede uit den hoge, laat dat, verheven licht in vuur en ttrind vergaan. Houdt Gij ons staande door het wonder van Gods naam. Dankbaar en blij hopen wij D.V. op donderdag 25 oktober a.s. de dag te gedenken dat onze ouders en grootouders. E. Hoornenborg en L. W. Hoornenborg-te Brake 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Wij hopen deze dag feestelijk te vieren. Ieder die vader en moeder wil gelukwensen is van harte welkom op zaterdag 27 oktober van 15.00 tot 17.00 uur in „Het Open Hof" Pieter Calandlaan 101 in Amsterdam. Kinderen en kleinkinderen. Amsterdam. 20 oktober 1979. Heden overleed onze integere neef. tevens vele jaren onze vriend en huisarts Alexander Johannes Duymaer van Twist echtgenoot van W. Duymaer van Twist-Wegge mans Families. M. en W. Montagne Lisse. 19 oktober 1979 Na een langdurige, doch buitengewoon moedig gedragen ziekte is in de nacht van 19 oktober overleden de heer J. Stap onderdirekteur van onze vennootschap Wij hebben hem gekend als een zeer bekwame en toegewijde medewerker, die wij immer zul len herdenken in dankbaarheid en respect. Onze gevoelens van diep medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen. Raad van Bestuur en collega's van de Nederlandse Reassurantie Groep N.V. Amstelveen. 19 oktober 1979. Met diep leedwezen ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega en chef, de heer J. Stap Met dankbaarheid voor hetgeen hij voor ons heeft betekend, zal de herinnering aan hem ons bij blijven. Medewerkers van de afdeling Levensverzekering van de Neder landse Reassurantie Groep N.V. Amstelveen. 19 oktober 1979. Het Centraal Orgaan en het Zuid-Azië-Orgaan van de Zending van De Gereformeerde Ker ken in Nederland geven met ontroering kennis van het overlijden van hun vriend en mede- deputaat, de heer J. Stap Dankbaar gedenken wij hoezeer hij, toegewijd en origineel, de zending gediend heeft. Onvergetelijk is hoe hij als een levende getuige van de Heer met name in zijn laatste levensfase ons bemoedigd heeft vanuit een bewust geloof. Wij willen mevrouw Stap en haar kinderen dragen in ons gebed en ons hartelijk meeleven. Namens het Centraal Orgaan: Prof. dr. D. C. Mulder, voorzitter Ds. A. Vos, secretaris Namens het Zuid-Aziè-Orgaan: Dr. P. Bom, voorzitter Drs. M. J. Koornneef-Lugtigheid, secretaris Amsterdam, 19 oktober 1979. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de heer Ir J. C. van den Hoogenband adjunct-directeur van de Technische Bedrijven van onze Vennootschap op de leeftijd van 58 jaar Wij zullen de nagedachtenis van onze mede werker die met grote toewijding de hem toe vertrouwde taken heeft vervuld, en daaraan zijn beste krachten heeft gegeven in hoge ere houden. Raad van Bestuur N.V. Philips Gloeilampenfabrieken Eindhoven, 19 october 1979 Diep geschokt geven wij kennis van het overlij den op 18 oktober 1979 van Ir J. C. van den Hoogenband adjunct directeur van Technische Bedrijven en A.I.B. op de leeftijd van 58 jaar. Zijn gave en kennis zullen wij node missen. Zijn persoonlijkheid houden wij in dankbare herinnering. Onze deelneming gaat uit naar zijn echtgenote, kinderen en familie. Directie en medewerkers hoofdgroep Technische Bedrijven it Architecten en Ingenieursbu reau. N. V. Philips Gloeilampenfa brieken. Eindhoven 19 okt. 1979 Enige en algemene kennisgeving Op 15 oktober 1979 overleed in de leeftijd van 83 jaar onze geliefde en gerespecteerde vader Mr. Herman Marinus Planten weduwnaar van Jvr. Marceline de Serière Officier in de Orde van Oranje-Nassau Officier in de Kroonorde van België Officier in de Orde van de Eikenkroon van Luxemburg Cardigan (Vic.) Australië: R. F. Planten S. J. Planten-Hodgetts Narrabeen (NSW) Australië: G. Planten M. Planten-Quant Hoofddorp: S. Duyvis-Planten J. C. Duyvis Klein- en achterkleinkinderen De crematie heeft in stilte plaatsgevonden Hoofddorp, 19 oktober 1979 D. Egginkstraat 3 Heden heeft de Here nog vrij onverwacht tot Zich genomen mijn lieve schoondochter, onze lieve schoonzuster en tante B. C. van der Bom-den Hoed oud 58 jaar. Zwijndrecht, 18 oktober 1979. D van der Bom N de Man-van der Bom H. de Man H. van der Bom Nichten en neven. Heden ging in vrede van ons heen onze lieve zorgzame moeder, grootmoeder en overgroot moeder Jacoba Postma-de Beer weduwe van K. Postma op de leeftijd van 89 jaar. 'k Ben een koninklijk kind, door de Vader bemind" Oldenzaal, J. van Veldhuizen-Postma P. van Veldhuizen Beverwijk, G. Holwerda-Postma D. Hol werd a Emmen. R. Postma B. Postma-Kranendonk klein- en achterkleinkinderen. Arnhem, 19 oktober 1979 „De Drie Gasthuizen" Correspondentieadres: Anna Paulownalaan 22, Emmen. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den op dinsdag 23 oktober om 10.30 uur in de aula van de Algemene begraafplaats „MOS- COWA", Waterbergseweg te Arnhem, waarna de begrafenis volgt. Vertrek van „De Drie Gasthuizen" om 10.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Bedroefd maar dankbaar, voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat de Here nog onverwacht van ons heeft weggeno men onze geliefde moeder, schoonmoeder en grootmoeder Adriana Maria Hoogendoorn weduwe van Gerrit Hobbelink op de leeftijd van 83 jaar. Nieuw-Vennep: Jan en Dolly Joyce, Yvonne Heerhugowaard: Piet en Paulien Paulien, Jolanda Oudewater, 19 oktober 1979. „Schuylenburcht", Hekendorperweg 2. Gelegenheid tot condoleren op maandag 22 oktober a.s. van 20.15 tot 21.00 uur in „Schuy lenburcht". De rouwdienst zal gehouden wor den in de aula van „Schuylenburcht" op dins dag 23 oktober a.s. om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Ned. Herv. begraafplaats te Oudewater. Nooit kan het geloof te veel verwachten Na veel lijden en ziekte heeft de Heer in zijn Heerlijkheid opgenomen mijn lieve vrouw Mijntje Cornelia Kaptein geboren Vos op de leeftijd van 63 jaar G. Kaptein 18 oktober 1979 Beekweide 27, 7211 CL Eefde De rouwdienst zal worden gehouden op dins dag 23 oktober a.s. in de Gereformeerde Kerk te Eefde welke om 13.00 uur aanvangt, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te GorsseL Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de Aula als boven vermeld. Liever geen bezoek aan huis geen bloemen Heden nam de Heere, tot onze droefheid, uit de familiekring weg mijn geliefde zuster, onze schoonzuster en tante Aagje Kranendonk op de leeftijd van 86 jaar Ridderkerk: A. Kranendonk Arnhem: G. J. Kranendonk-Lantermans Naarden: W. C. Kranendonk-van Rees neven en nichten 2981 EH Ridderkerk, 18 oktober 1979 Kerksingel 14 Geen bloemen Gelegenheid tot rouwbezoek: maandagavond van 19.00 tot 20.00 uur in het woonhuis De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 23 oktober, 15.00 uur op de nieuwe begraafplaats „Vredehof" te Ridderkerk. „Alleen genade door Jezus Christus onze Heer" In deze blijde zekerheid nam God tot Zich, onze lieve, zorgvolle moeder en oma Helena Neeltje Bardelmeijer-Kooij in de ouderdom van 86 jaar. Apeldoorn: A. N. Bardelmeijer Alphen a/d Rijn: P. F. Verduyn-Bardelmeijer A. Verduyn B. M. Verduyn-Bardelmeijer C. Verduyn Koudekerk a'd Rijn: H. G. Bardelmeijer C. A. Bardelmeijer-Burger Apeldoorn: A. N. Bardelmeijer R. Bardelmeijer-Ensing klein- en achterkleinkinderen Apeldoorn, 18 oktober 1979 Loolaan 52a De overledene is thuis opgebaard. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 22 oktober om 15.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats „Heidehof" te Ugche- len (Apeldoorn), waarin zal voorgaan de wel eerwaarde heer ds G. A. Westerveld. Hierna zal de teraardebestelling plaats hebben. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula. TROUW/KWARTET Johannes 14 1-6 In het huis mijns Vaders zijn vele woningen Rustig en vol overgave ging heden uit het middelpunt van ons familieleven weg naar haar Hemelse Vader, onze lieve moeder en Johanna van der Pas, sedert 7 juli 1946 weduwe van Hendrik Berkman op de leeftijd van 86 jaar. P. Leenheer-Berkman C. N. Leenheer C. Weeda-Berkman B. Weeda J. Berkman J. M. Berkman-Evertse J. C. Berkman M. Berkman-Huizer G. Plaisier-Berkman P. Plaisier J. Leeuwenburgh-Berkman J. Leeuwenburgh G. J. Kooijman-Traas klein- en achterkleinkinderen Barendrecht, 19 oktober 1979 2e Barendrechtseweg 202 Gelegenheid tot condoleren maandag van 19.30-20.30 uur in de aula van de begraafplaats te BarendrechtLScheldestraat. De dienst van Woord en Gebed, welke zal worden geleid door de weleerwaarde heer ds. M. Hiensch, zal gehouden worden op dinsdag 23 oktober in voornoemde aula om 15.00 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden. Ik venvacht de opstanding der doden en het leven der toekomende eeuw. In dit geloof ontsliep mijn innig geliefde Johanna Friederika van der Bend-Petersen zij mocht 61 jaar worden. 32 jaar had ik het voorrecht haar echtgenoot te zijn. 18 oktober 1979. Fuutweg 8, 9752 VJ Haren. W. van der Bend De dankdienst wordt gehouden op dinsdag 23 oktober 1979 om 14.00 uur in de gereformeerde kerk. Kerkstraat/Hortuslaan te Haren. In deze dienst zal voorgaan ds. R. J. de Jong. geref. predikant te Aalsmeer. Daarna vindt de teraardebestelling plaats op de begraafplaats „Eshof" te Haren. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het Postillonmotel te Haren. Thuis liever geen bezoek. In Jezus ontslapen na een geduldig gedragen lijden onze lieve zuster, tante en oud-tante Johanna Friederika van der Bend-Petersen Op de leeftijd van 61 jaar. Groningen: R. Waterbórg-Petersen J. B. Waterborg Schildwolde: A. van der Deen-Petersen J. van der Deen Kampen: B. Leih-Waterborg H G. Leih Groningen: Tj. Waterborg E. H. T. Waterborg-Wiertsema Johan 18 oktober 1979. Ingegaan tot het feest van haar Heer, onze lieve schoonzuster en tante Johanna Friederika van der Bend-Petersen 6-1-1918 18-10-1979 Enschede: C. M. Rosendaal-van der Bend W. Rosendaal Den Haag: A. A. Heisterkamp-van der Bend M. Heisterkamp. Pretoria (Z. Afrika): C. van der Bend J. W. van der Bend-van Luin Neven en nichten. Tijd van leven om met velen Brood en ademtocht te delen Wie niet geeft om zelfbehoud Leven vindt hij honderdvoud. Zo heeft onze lieve vriendin Frieda van der Bend-Pietersen onder ons geleefd. In dit vertrouwen mochten wij afscheid van haar nemen. 18 oktober 1979 Aalsmeer: Dieuwke en Roelf de Jong Haren: Liesbeth en Klaas Muller Groningen: Ilse en Popke Bakker „Ik maak alle dingen nieuw" In het vaste geloof op het nieuwe leven ging naar haar Heer Johanna Friederika van der Bend-Petersen Tot voor kort secretaresse van onze bond, lid van de redaktie van de „Gereformeerde Vrouw". Met woord en geschrift is zij op haar heel eigen wijze onder ons geweest. Haar trouw, vriendschap en humor zijn voor ons een blijvende herinnering. Onze gedachten en gebeden gaan uit naar haar man, die nu zonder haar zorgende liefde ver der moet. Namens de Gereformeerde Vrouwen bond D. de Jong-Bakker. president J. G. Visser-Kempenaar, secretaresse Baarn, 18 oktober 1979. „Wat God doet, dat is welgei Heden is in zijn Heer en Heiland ontsli mijn geliefde man en onze lieve, zorj vader en opa Jacobus vail der Hoeven Hij mocht 78 jaar worden. Vlissingen: J. van der Hoeven-Dekker Rotterdam: J. N. J. Roelse-van der Hoew J. G. Roelse Jacqueline en Wim Jules |A1 lijf Middelburg: J. J. C. van der Hoeven M. van der Hoeven-Willerink Marjolein, Johan, Gertjan Roosendaal: N. A. M. van Hummel-van reJ Vi C. W. van Hummel Martin, Anne-Marie, Paul Vlissingen: J. L. W. Kruidenier-van rel! der t J. Kruidenier Erik, Jelle, Kimmie Ho4n Pi' litl: nne Vlissingen: J. van der Hoeven C. E. M. van der Hoe' Bi Angela, Constance Vlissingen: G. C. C. van der Hoeven J. P. van der Hoeven-Tuinsmjuci Corine, Petra Vlissingen, 18 oktober 1979 Paul Krugerstraat 208 De dienst van Schrift en Gebed zal we#ft gehouden in de Petruskerk aan de Paul gerstraat op maandag 22 oktober a.s. om uur. De begrafenis zal plaatshebben om uur op de Algemene Begraafplaats te VIL gen. Gelegenheid tot condoleren na de begi nis in rouwcentrum „De Voorzorg", Indus Ai weg 20, Vlissingen. En nu, tvat venvacht ik, o, Here Mijn hoop is op u. Psalm 3 Heden nam de Here tot Zich, na een mot gedragen lijden onze onvergetelijke moefci groot- en overgrootmoeder Lena Johanna Meijboom weduwe van L. J. Valster in de ouderdom van 82 jaar. Vlaardingen A. Valster G. Valster-van Veelen Spijkenisse E Valster J. Valster-van Gooi Poortugaal T. 't Hart-Valster J. 't Hart Nieuw Lekkerland J. Hordijk-Valster A. A. Hordijk Pernis E. L. 't Hart-Valster A. 't Hart Poortugaal H. Valster B. Valster-Meijboom klein- en achterkleinkinderen Poortugaal, 18 oktober 1979 Bejaardencentrum „De Meeuwenhof" Alverstraat 141 Correspondentieadres: Schakelweg 106, 3173 JK Poortugaal. Gelegenheid tot rouwbezoek zaterdagmidï' van 4.30 uur tot 5.30 uur in „De Meeuwenhf; De rouwdienst zal worden gehouden maam 22 oktober a.s. om 1.30 uur in de aula van] algemene begraafplaats te Pernis, waarna] bijzetting in het familiegraf aldaar zal pli hebben. Vertrek vanaf „De Meeuwenhof om 1 uur] ku ■ce HU •en li „Mijn schapen horen mijn stem en! ken ze en zij volgen mij, en Ik geef n eeuwig leven." (Johannes 10:1 Vandaag is onverwacht naar zijn Heer gegal mijn lieve man, onze lieve vader en grootva® Jan Uittenbogaard op de leeftijd van 77 jaar. N. M. Uittenbogaard-Ipema Soest: Els Ede. Rob en Hermien Arjen, Jeannette, Annelies Valkenswaard: Hanneke en Rob Elsje, Martijn Loosdrecht: Bert en Margot Lukas, Mirjam Apeldoorn: Annemieke en Peter Marjolein ivr k i 8 6711 HP Ede. 19 oktober 1979 Kweeklustlaan 3. IV t Bezoek en gelegenheid tot condoleren maandag 22 oktober a.s. van 19.00 tot 20.00 4 t in het Alg. Rouwcentrum Van de We< Schaapsweg 77 te Ede. De rouwdienst zal gehouden worden dins( 23 oktober a.s. om 11.30 uur in de aula van] Algemene Begraafplaats, Asakkerweg te 1 waarna de begrafenis aansluitend aldaar I plaatsvinden. Hierna is er gelegenheid tot c doleren in de aula van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis liever I geen bloemen geen toespraken. I Op de leeftijd van 82 jaar is ingegaan totg rust van haar Heer Catharina Maria Schreuder En Jeius zei: Zie Ik ben met u, alj dagen, tot aan de voleinding der weri Mattheüs 28 veri Vroonlande, Dirksland. 19 oktober 1979. M. P. Langendoen Eliotplaats 358 3068 VR Rotterdam De crematie zal plaatsvinden dinsdag 23 o ber om 15.15 uur in het crematorium, Ma< linckweg 101, Rotterdam-Zuid.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8