algemeen directeur J2n Gemeente Utrecht directie secretaresse administratief medewerker si- vrije universiteit wachtchef in continudienst 's HEEREN LOO bootsman HET WE5TEPHONK adjunkt- direkteur(trice) hoofd-huishouding Clara Feyoena Heem n.h./g.k./c.g.k./g.k. vrljg. Verpleeghuis-Hardenberg frifrur v organisatie ontwikkelings groep Inter/view zoekt dames en heren die het interessant vinden mensen te ondervragen naar hun mening. Schrijf dan naar INTER/VIEW bv bijstands ambtenaar (m/v) ZATERDAG 20 OKTOBER 1979 TROUW/KW; VERENIGING TOT OPVOEDING EN VERPLEGING VAN GEESTESZWAKKE KINDEREN Op het Centraal Kantoor te Amersfoort, Pleter Bothlaan 1, wordt o.m. de administratie gevoerd van deze protestants- christelijke vereniging, waarvan negen inrichtingen en twee tehuizen uitgaan. Bij de afdeling Boekhouding is plaats voor een Het betreft hier een gevarieerde werkkring in een team van 14 medewerkers. Voor de vervulling van deze functie gaan onze gedachten uit naar een accurate en actieve man van circa 25 jaar mét een positief christelijke levensovertuiging, die in het bezit is van het HAVO-diploma. het praktijkdiploma Boekhouden en het M.B.A.-diploma. Wij bieden een gunstige salaris- en pensioenregeling en andere aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden volgens c.a.o. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt van 09.30 tot 12.00 uur door de administrateur, de heer C. Trimp, telefoon (033) 30264, toestel 23. Uitvoerige schriftelijke sollicitatie met pasfoto te richten aan de algemeen secretaris van de Vereniging, Postbus 647, 3000 AP Amersfoort. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Madeweg 52, Postbus 1035, 2680 BA Monster. Telefoon (01749) 45738* Door verhuizing van de huidige secretaresse komt op 1 december 1979 de plaats vrij van Voor deze zelfstandige en vertrouwelijke functie zoeken wij een kandidate met Havo- of Atheneum- en een secretaresse-opleiding. Van haar wordt gevraagd een protestants- christelijke levensovertuiging en belangstelling voor zwakzinnigenzorg. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door de huidige secretaresse, mevr. L.E. Looij- van der Ham (toestel 111). Uitsluitend schriftelijke sollicitatie, uiterlijk binnen 10 dagen na verschijning van dit blad, te richten aan de afdeling Personeelszaken. Het bestuur van de STICHTING HER-T VORMDE INTERNATEN VOOR SCHIPPERSJEUGD zoekt voor haar inter naat voor kinderen van kermisexploitanten, en binnenschippers 'Prinses Marijke' te Groningen, wegens huwelijk huidige funktionaris: Vereist zijn: het bezit van diploma H.B.O.-I.W. en een leeftijd tussen 30 - 45 jaar. en wegens uitbreiding van het internaat: Vereist zijn: het bezit van diploma M.B.O.-C.D. of Huis houdkundige en een leeftijd tussen 25-35 jaar. Van beide funktionarissen vragen wij, dat zij: - het werk willen doen vanuit een protes tants-christelijke levensovertuiging. - ruime ervaring hebben in het inrichtings werk. Voor nadere informatie, telefoon (020) 265400. Eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven, binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie, te richten aan het bestuur van de STICHTING HERVORMDE INTERNATEN VOOR SCHIPPERSJEUGD, Stationsplein 13, Kantooretage kamer 8351 1012 AB Amsterdam. STICHTING KONINKLIJK ONDERWIJSFONDS VOOR DE SCHEEPVAART, AMSTERDAM De Prot. Chr. School voor de Rijn- en binnen vaart en kustvaart te Amsterdam vraagt voor spoedige indiensttreding voor het aan de school verbonden internaat een van positief christelijke beginselen. De aan te stellen internaatsmedewerker zal worden belast met de begeleiding van leer lingen in de leeftijd van 12-17 jaar en met de zorg voor het onderhoud van gebouwen, terreinen en inventaris. Salaris minimum f1758.-, maximum f2283,- met diensttijduitloop tot f2487,- bruto per maand. Toelage voor onregelmatige diensten. Vakantie-uitkering 8%. Directe opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, Aanstelling boven het minimum is niet uit gesloten in verband met leeftijd en ervaring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, met vermelding van leeftijd, burgerlijke staat, opleidirig en diploma's richten aan de Directeur van de Stichting Koninklijk Onderwijsfonds voor de Scheepvaart, N.Z. Voorburgwal 120-126, 1012 SH Amsterdam. Het Clara Feyoena Heem is een verpleeghuis en reactiveringscentrum voor ruim 100 lichamelijk gehandicapten In aanbouw is een afdeling voor 100 geestelijk hulpbehoevende bejaarden, die in 1980 gereedkomt. In dit goed in de regio functionerende huis werken nu ruim 100 mensen en straks ruim 200. In het kader van de te veranderen organisatiestructuur ontstaat de nieuwe functie van Deze zat de voorzitter zijn van een vierhoofdige directie, waarin naast hem de volgende disciplines zijn vertegenwoordigd, de medische, de verpleegkundige en de economische. Tot zijn taken behoren 1. de coördinatie van de drie vakdisciplines om te komen tot een geintegreèrd directie beleid; 2. het totale personeelsbeleid in al zijn facetten; 3. de dagelijkse coördinatie van het midden kader om te komen tot zelfstandig opererende afdelingshoofden Wij denken aan iemand van ca. 50 jaar met ruime managerservaring. Belangstelling voor het werk en het doel van het verpleeghuis is zeker belangrijk, ervaring is echter niét noodzakelijk. Het aantrekkelijke van deze functie wordt in hoofdzaak door twee factoren bepaald: de beleidsvorming in overleg met de directie en het bestuur èn het begeleiden en stimuleren van de afdelingshoofden. Belangstellenden met een christelijke levensovertuiging kunnen inlichtingen inwinnen bij de voorzitter van het bestuur, drs. G. Jonker. Kometenlaan 1Hardenberg (tel. 05232-1584). Brieven met alle relevante gegevens onder nummer A200 te richten aan ons bureau, Oranje Nassaulaan 7, 1075 AH Amsterdam, t-a.v. de heer A.H. Karssiens. Bij hem kunt u ook inlichtingen inwinnen. Uiterste discretie is gewaarborgd. Inter/view is een buro dat zich bezighoudt met marktonderzoek en opinieonderzoek- Werkzaamheden waarbij erg veel komt kijken; zó veel dat onze vaste medewerkers (ruim 50) en het ca 700 tellende buitendienst-apparaat dringend behoefte hebben aan nieuwe enthousiaste koüegas Met name vrouwelifkc'en mannelijke enqueteurs. in het hele land. Het werk van de enqueteur. Het werk van de enqueteur speelt zich voor namelijk af in huizen van mensen die in het kader van een onderzoek representatief zijn voor een bepaald deel van de Nederlandse bevolking. Zo stelt U - om maar iets te noemen - vragen over voorkeuren, gedragingen en gewoonten ten aanzien van maatschappelijke problemen en andere zaken. Erg interessant en boeiend werk in opdracht van overheid en bedrijfsleven. De gesprekken die u voert vinden zowel overdag als in de avonduren plaats in uw woon-l plaats of omgeving Dit op free lance basis, zodatl uzelf grotendeels uw werkti|d kunt bepalea Wie kunnen enqueteur worden. Vriendelijke dames en heren, die uitstekend 4 mensen om kunnen gaan, minstens 21 jaar zijn eij het bezit van telefoon. Daar tegenover staat een prima salaris en| aantrekkelijke reiskostenvergoeding. Hééft u zin if deze job waar de ene dag nooit lijkt op de anders Paulus Potterstraat 26,1071 DA Ami La.v. mevrouw van der Weijden-Almi omsterdam De vakgroep Ontwikkelingspsychologie, Pedolo- gie en Speciale Pedagogiek van de faculteit der Sociale Wetenschappen zoekt een lector ontwikkelingspsychologie (m/v) (vacaturenummer 617-2969) Taak: het geven van onderwijs op het gebied van de ontwikkelingspsychologie, zowel op pre- als op postkandidaatsniveau - :het verrichten van onderzoek op het gebied van de cognitieve en/of sociale ontwikkeling, in aansluiting aan de diverse interessegebieden van de vakgroep - het actief deelnemen aan de bestuurlijke activiteiten van de vakgroep. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door prof. dr J. de Wit, tel. 020-73 21 70. De Economische en Personele dienst van de facul teit der Geneeskunde zoekt een afdelingssecretaresse (vacaturenummer 203-3019) Taak: - administratieve werkzaamheden, verband houdende met financiële en personele aangelegen heden die binnen de dienst door een klein team t.b.v. het faculteitsbestuur worden voorbereid - registratie - voorbereiden van vergaderingen - het verzorgen van voor een deel vertrouwelijke correspondentie - distributie van post - bijhouden van de agenda. Functie-eisen: bij voorkeur een middelbare opleiding; typevaardig heid; administratieve nauwkeurigheid en ervaring. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer H.H.O. Zwilling, hoofd van deze dienst, tel. 020- 548 20 72 (privé 020-42 70 77). Het Natuurkundig Laboratorium zoekt een administratief medewerker^ (m/v) (vacaturenummer 350-2949) Taak: in hoofdzaak werkzaamheden van boekhou a kundige aard, zoals het vastleggen van lopende v* 'e plichtingen, het periodiek maken van financiële ovi 2 zichten t.b.v. de budgetbewaking en controle op verdere administratieve verwerking van rekeningei enz. Functie-eisen: MAVO en Praktijkdiploma Boek houden; leeftijd tot 30 jaar. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door hi hoofd van de administratie, de heer G. van der Hoeden, tel. 020-548 24 66. De faculteit der Geneeskunde, vakgroep Celbio f logie zoekt een instrumentmaker (m/v) (vacaturenummer 219-303p) N Taak: de werkzaamheden zullen bestaan uit het oi wikkelen en het vervaardigen van apparatuurt.b.v. wetenschappelijk onderwijs en onderzoek. Functie-eisen: - einddiploma MTS fljnmechanische techniek - gewenst zich te bekwamen voor het diploma bemel leeftijd tot 25 jaar. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door dt heer J.G. v. Deudekom, hoofd instrumentmakerij, tl 020- 548 33 35. Instemming met de doelstelling van de Vrije UniversL telt als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van hetbv betreffende vacaturenummer, te richten aan de dienf Personeelszaken, postbus 7161, 1007 MC Amsterl dam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boety laan 1105, Amsterdam-Buitenveldert. bij het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDRIJF VAN NOORD-HOLLAND werken circa 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 425.000 gezin nen en bedrijven. het hoofdkantoor bevindt zich in bloemendaal, de centrales staan in velsen, diemen en oudeschild (texel) in 1981 zal bovendien eeq bedrijfskantoor in alkmaar worden betrokken. bij de elektriciteitscentrale annex waterfabriek van het PEN op het eiland texel kan worden geplaatst een taak de te benoemen functionaris is mede ver antwoordelijk voor de produktie van elek triciteit en water hij geeft leiding aan werktuigkundigen in zijn wacht, die belast zijn met de bedie ning van ketel-, turbine- en dieselinstalla ties met de daarbij behorende hulpwerk tuigen en van de zeewaterontziltingsin- stallaties met hulpwerktuigen. standplaats texel vereisten diploma scheepswerktuigkundige B of werktuigkundige in centrales B en erva ring met stoom- en/of dieselinstallaties. een psychologisch onderzoek alsmede een inspraakprocedure zullen behoren tot de selectieprocedure. salaris afhankelijk van èrvaring en leeftijd. aan het verkrijgen van woonruimte zal alle medewerking worden verleend. voorzieningen welvaartsvaste pensioenregeling, vakan- tietoeslag 8% gunstige secundaire arbeidsvoorwaar den uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de directie van het PEN. postbus 150, 2060 AD bloemen daal n - De Gemeentelijke Sociale Dienst is belast met de uitvoering van de Alge mene Bijstandswet, de Wet Werkloos heidsvoorziening en de Wet Sociale Werkvoorziening. Ook houdt de Sociale Dienst zich bezig met enkele vormen van sociale dienst verlening, zoals Algemeen Maatschap pelijk werk. In totaal zijn ongeveer 250 mensen werkzaam bij de Gemeentelijke Sociale Dienst. Voor de afdeling Onderzoek, Advies en Voorlichting vragen wij een De werkzaamheden bestaan uit de be handeling van aanvragen, die betrekking hebben op de Algemene Bijstandswet. Ook de verschillende groepsregelingen en de Wet Werkloosheidsvoorzieningen vallen onder het werkterrein. Als U belangstelling heeft voor deze functie dan dienen de volgende kwali ficaties op U van toepassing te zijn: Uw vooropleiding beweegt zich minimaal op M.A.V.O.- of I.V.O.'-B niveau en U be zit het diploma M.B.O.-S.D. of U stu deert hier nog voor. Maar ook bezitters van een V.W.O.- of een H.A.V.O.-diploma die bereid zijn zich verder in deze functie te bekwamen kunnen solliciteren. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, max. f 3.039,- per maand. Voor een beperkt aantal plaatsen is het mogelijk ook in half-time dienstverband in deze functie te werken (20 uur per week). De gebruikelijke gunstige rechtspos regelingen van de gemeente Utrecht*^ zijn van toepassing. Voor meer informatie kunt U telefon contact opnemen met de heer A.H. v j, Santen (toestel 320) of de heer C.W. (toestel 131). Het telefoonnummer iS£ 030-449111. Wij verzoeken U Uw sollicitatie binnt r, 14 dagen na verschijningsdatum vat t blad te richten aan de directeur vanigi Gemeentelijke Sociale Dienst, Nljenoord 4 te Utrecht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 26