hoofd verzorging<v> Holy miIPFWATFR bejaarden- of ziekenverzorgster huishoudelijke hul instellings kok PSYCHIATRISCH VERPLEEGKUNDIGE PSYCHIATRISCf refaja ss zeister ^ziekenhuis in de praktijk emprimabaan met voorafgaand een interessante opleiding ZIEKENHUS VELDWIJK ERMELO ttij smellinghe t? deEgmontshof Bleuland ziekenhuis VERPLEEGKUNDIG ZIEKENHUIS HYGIËNIST^) AFDELINGSHOOFD hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijckhof driebergen docent(e) Somatische Vakken ziekenhuis vlaardingen een ziekenverzorgster een bejaardenverzorgster 2 radiodiagnostisch laboranten b-verpleegkundige/ socio-therapeut worden geplaatst. ZATERDAG 20 OKTOBER 1979 TROUW/KWART PROTESTANTS ZIEKENHUIS DRACHTEN is een modem streekziekenhuis, heeft de mogelijk heid om ruim 300 patiënten te behandelen en te verplegen en telt ruim 550 medewerkers. Gevraagd Het bewaken, verbeteren en (doen) uitvoeren van het pakket van maatregelen ter bestrijding en voorkoming van ziekenhuisinfecties. Het geven van lessen en instructies. De hygiënist!el is hiërarchisch rechtstreeks gesteld onder de directie, terwijl het toezicht op deze functie wordt uitgevoerd door de infectie-kommissie. Eisen: Diploma A der Ziekenverpleging Leesvaardigheid in de Engelse taal, gebaseerd op HAVO-mveau Bereidheid tot het - waar nodig en mogelijk - vol- Kvan theoretische- en praktische opleiding persoonlijkheidsstructuur, die méér de nadruk weet te leggen op "raad en bijstand" dan op "inspectie". Salariëring: Deze is overeenkomstig de inpassingstabel van de N.Z.R. nr. 16 tot en met 23, terwijl de secondaire ar beidsvoorwaarden volgens de C.A.O. ziekenhuis wezen van toepassing zijn. Gezien de landelijke omgeving en de ruime, gevarieerde huisvestingsmogelijkheden, is het goed wonen in Drachten. Informatie over deze funktie wordt gaarne verstrekt door de direkteur-geneesheer Or. Z.S. Stadt. aan wie ook de schrifte/i/ke sollicitatie gericht kan worden. Postbus 20200, 9200 DA Drachten onder vermelding van de letters Z H. In ons Hervormo verpleeg- en Reactiveringscentrum ..Nassau-Odijckhof' is op één van onze vier verpleeg- afdelmgen voor somatisch zieken de functie vacant van Gaarne zien wij deze functie weer vervuld door een leidinggevend verpleegkundige. Haar werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: De zorg voor het uitvoeren van de verpleegkundige werkzaamheden en het bewaken van de kwaliteit; Het begeleiden van de medewerkers waaronder leerling-ziekenverzorgenden. Het onderhouden van de contacten met familie van de bewoners. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van tenminste het diploma ziekenverpleging A en enige ervaring met leidinggeven te hebben. Aanstelling geschiedt in de rang van 1e verpleegkun dige en voorts is de C.A.O. ziekenhuiswezen van toe passing. Gezien het karakter van onze stichting verwachten wij van de aan te stellen kandidate een positief protestants christelijke levensovertuiging. Wilt U meer informatie? Belt U dan de hr. J. Rietveld, coördinerend hoofdverpleegkundige. Sollicitatie kunt U richten tot de heer N. Goedhart, verpleegkundig directeur, Nassau-Odijcklaan 3, 3971 BN Driebergen-Rsb. tel. 03438-5811. Het Prot. Chr. Bejaardencentrum "De Bolder" te Huizen - een modem complex uit 1972 - wordt bewoond door 100 bejaarden. Bij het centrum horen ook 20 bejaardenwoningen. Wegens vertrek van de huidige functionaris komt er een plaats vakant per 1 februari of 1 maart voor een Naast goede contactuele eigenschappen en ervanng in de omgang met oudere mensen, worden van haar tact en leidinggevende eigen schappen verwacht Voor deze boeiende functie vragen wij verder: •een positief Christelijke levensovertuiging •organisatorische kwaliteiten •échte belangstelling voor het verzorgingswerk in het bezit van diploma ziekenverpleging A. Salarisregeling volgens de CAO voor bejaardentehuizen. Informaties kunt U inwinnen bij het huidige Hoofd verzorging Zr. H. Klück-Scheers. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Hr. Reyne, directeur Akkerweg 49 1276 BB Huizen telefoomu 02152-56244. Het psychiatrisch ziekenhuis "Coudewater" heeft een inservice-opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige, waaraan door ca. 160 leerlingen wordt deelgenomen. In verband met het vertrek van de huidige docente zoeken wij kontakt met kandidaten voor de funktie van Van deze funktionaris verwachten wij dat hij/zij: les geeft in de vakken Anatomie/Fysiologie, Somatische Ziekteleer en Gezondheidsleer; bereid is een of meer lesgroepen te begeleiden; leerlingen kan begeleiden m.b.t. verslagen e.d. Voor de vervulling van deze vakature denken wij aan een verpleegkundige met het diploma A en/of B met daarnaast een docentenopleiding Informatie over deze funktie kan worden ingewonnen bij het hoofd van de opleiding, telefoon (04192) 90 02, toestel 404. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelsdienst van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Coudewater" te Rosmalen. _y Coudewater in Rosmalen is een psychiatrisch ziekenhuis met 40 leefgroepen, opgesplitst in 3 sektoren opname en vervolgbehandeling verblijfsbehandeling geriatrische patiënten. Coudewater beschikt over een dagziekenhuis, een psychiatrische polikliniek en 2 half way homes. Verpleeghui "De Egmontshor. Frans Halsstraat 1. Postbus 11J9 3260 AC Oud-Bei/erland. De Egmontshof is een protestants-christe lijk verpleeghuis van 186 bedden, waarvan er 124 voor somatische en 62 bestemd zijn voor psychogeriatrische patiënten. Voor de afdeling bezigheidstherapie, waar 6 personeelsleden werken zoeken wij a) hoofd bezigheidstherapie b) bezigheidstherapeute Voor beide funkties is vereist het diploma bezigheidstherapeute; voor de hoofdenfunktie bovendien het leidstersdiploma van de school voor bezigheidstherapie. Protestants-christelijke levensovertuiging gewenst. Arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Telefonische inlichtingen worden u graag verstrekt door onze afdeling bezigheids therapie; tel. 01860-5100. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van de Egmontshof. Mö Het Holy Ziekenhuis is een modern en gezellig ziekenhuis aan de rand van Vlaardingen, dat voor Vlaardingen, Maassluis, Hoek van Holland en Rozenburg de funktie van streekziekenhuis vervult. Het ziekenhuis heeft een uitstekende ligging en is gemakkelijk bereikbaar. Holy telt 357 bedden en 16 wiegen. Er werken bijna 700 mensen. Holysingel 3, 3136 LA Vlaardingen Tel 010-742222. Ter assistentie van onze uroloog tijdens zijn werkzaamheden (o.a. kleine operaties) zoeken wij een verpleegkundige. In deze functie (volledige dagtaak) komen geen avond-, nacht- en weekenddiensten voor. Aanstelling vindt plaats volgens gemeentelijke richtlijnen. Rang en salaris zijn afhankelijk van reeds opgedane ervaring. Sollicitaties kunt u onder vermelding van het vacature nummer richten aan de afdeling Personeelszaken, waar u tevens informatie over deze functie kunt verkrijgen. (vacaturenummer P-140) Bejaardencentrum'DE OPEN HOF' (bij Amstelstation) te Amsterdam vraagt voor haar tehuis met 80 bewoners: voor de avonddienst 5 of 6 avonden per 14 dagen van 18.30-23.00 u met roulerende weekend-diensten Salaris volgens de C.A.O. Bejaardentehuizen. Uw sollicitatie en/of verzoek om verdere inlich tingen kunt u richten aan de Direktrice van 'De Open Hof', Fahrenheitstraat 115 te Amsterdam. Telefoon 020-920622. STICHTING HERVORMD BEJAARDENCENTRUM "KONINGIN WILHELMINA I TANNH AUSERSTRAAT 40 APELDOORN- tel 055-261631 Wij vragen voor spoedige indiensttreding en Onze voorkeur gaat uit naar hen, die in het bezit zijn van het desbetreffende diplc en enige ervaring hebben opgedaan, in de leeftijd van 25 jaar en ouder. Er wordt gewerkt volgens het 10/4-systeem, d.w.z. 10 dagen werken en 4 dagen v Salariëring, enz. geschiedt volgens de C.A.O. voor de Bejaardentehuizen. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de Directrice, mevrouw A.P. Kamphi Postbus 9010, 7300 D M Apeldoorn Het Bleuland Ziekenhuis is een alge meen ziekenhuis, dat plaats biedt aan 460 patiënten. De röntgenafdeling, waar 3 radiologen en 20 laboranten en leerling-laboranten werken, moet versterkt worden en daarom zoeken wij naar Belangstellenden die alvorens te sollici teren eerst wat meer over de afdeling willen weten, kunnen bellen met mejuffrouw L.N. Brouwer, hoofd laborante, telefoon 01820) 1 95 55, toestel 344. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturèn naar het Bleuland Ziekenhuis, afdeling personeelszaken, Bleulandweg 10, 2800 BB Gouda. Het Zeister Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 252 bedden en 450 medewerkers. Bij de voedingsdienst bestaat een vakature vooreen met bij voorkeur een voortgezette opleiding, terwijl ervaring met dieet voeding tot aanbeveling strekt. Tot de taak behoren de voorbereiding en bereiding van maaltijden voor zowel patiënten als personeel. De keuken is modern, goed geoutil leerd en telt 18 medewerkers. Arbeidsvoorwaarden salariëring overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen: voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar. Het hoofd van de voedingsdienst. de heer G. A. de Korte, telefoon (03404) 28422, is graag bereid nadere inlich tingen te verstrekken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van het Zeister Ziekenhuis. Postbus 1002. 3700 BA Zeist. Er wordt nog wel eens tegen de benaming "psychiatrisch verpleegkundige" aangeke ken. Maar in de praktijk zit er een prima baan achter. Onder andere omdat je voort durend kontakt hebt met mensen. En niet in de laatste plaats omdat zelden een job zo vaak zo veel voldoening kan geven. Bo vendien begin je met een interessante opleiding waarbij je voor een deel al met een praktisch werk te doen krijgt. Deze praktische en theoretische opleiding duurt 3 jaar en wordt voorafgegaan door een in- troduktieperiode van 8 weken. Op 1 maart 1980 starten wij met onze eerstvolgende opleidingsgroep. zullen wij eens wat van die opleiding vertellen? Het praktische gedeelte daar van vindt plaats in ons zieken huis Veldwijk te Ermelo. Bij dit gedeelte speelt met name de praktijkbegeleider een belangrij ke rol.Jerwijl je begeleid wordt door het afdelingshoofd en de groepsverpleegkundige. Laatst genoemde is verantwoordelijk voor een groep van 10 pa- tienten. Je leert hierbij o.a.: - patiënten te verzorgen in groepen van ±10 personen, - tussenmenselijke relaties te hanteren, - patiënten te begeleiden in groepsverband zowel als indi vidueel, - te assisteren bij het opstellen van een behandelplan en bij de uitvoering daarvan, in teamverband te werken. Het theoretisch gedeelte van de opleiding vindt plaats op Hoogstede. Dat is de centrale opleiding voor verpleegkundi gen, waaraan o.a. Veldwijk ver bonden is. De theorie omvat o.a.: - psychiatrische verpleegku - somatische verpleegkunde - psychiatrische ziektebeeld! - anatomie en ziekteleer, - psychologie/agogie. Na de diplomering tot psych trisch verpleegkundige is er een opleiding tot groepsver pleegkundige. Daarbij wordt met name het werken met gi pen, zoals op Veldwijk, verdi uitgediept. je kunt de opleiding volgen wanneer je minstens 17 jaar en 7 nu den oud bent, - je een MAVO-IV opleiding hebt of een andere opleidii van gelijk niveau, - je daadwerkelijk belangste' ling en motivatie bezit voor hulpverlening. - je een christelijke lévensin ling hebt. Heb je belangstelling, schrijf dan een sollicitatiebrief naar Psychiatrisch Ziekenhuis "Veldwijk", Postbus 1000, 3850 BA Ermelo. Het Diakonessenhuis- Retaja in Dordrecht, gelegen aan de rijksweg Rotterdam- Breda, is een modern uitgerust ziekenhuis met een capaciteit van 476 bedden. Het komplex omvat zes verpleegatdelingen, een psychiatrische afdeling, een centrum voor haemodialyse en thuisdialyse. een polikliniek met traumatologische functie, een klinisch-chemisch- en isotopenlaboratorium. een verpleegkundige opleiding en een personeelïfiat voor 190 intern gehuisveste leerling verpleegkundigen De medische stal bestaat uit plm 40 specialisten Het ziekenhuis heeft 800 medewerkers in dienst. km a diakonessenhuis Op de afdeling Psychiatrie van ons ziekenhuis kan op korte termijn een De arbeidsvoorwaarden en de honorering zijn conform de bepalingen overeengekomen in de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Gezien het confessionele karakter van ons ziekenhuis zoeken wij een medewerker die zich met de doelstellingen van onze instelling kan verenigen Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Postbus 444, 3300 AK Dordrecht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 24