1EAO "Oost-Gelderland" LERA(A)R(ES) RECHT LERAREN/ LERARESSEN ENGELS 21 lesuren 1e en 2e graads niveau MAATSCHAPPIJLEER 8 lesuren 1e en 2e graads niveau leiden EEN PEDAGOOG OF PSYCHOLOOG (m/v) VELSEN-NOORD en IJMUIDEN onderwijzer(es) DOCENT DELFZIJL een hoofdleidster kleuterleidster (A+B) hartiméushaae Sleeuwijk engels 17 lessen in de Mavo een vormingsleider n de samenwerkingsschool voor iirg. de Bruynstraat87, Ooetinchem, Itstaat in januari 1980 een vakature voor (Dlledige weektaak) r inlichtingen kan men zich wenden tot de :teur, W. Lems (tel. 08340-school 34565,huis sllicitaties te richten aan het bestuur, p.a. Donker rtiusJaan 12,7003 AH Ooetinchem Aan de Rembrandt-scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Schubertlaan 133, worden gevraagd: a. voor zo spoedig mogelijk ter vervanging wegens ziekte, voor het vak: b. met ingang van 1 november 1979, voor het vak: Inlichtingen worden verstrekt door de rec trix, mevrouw J.L. de Boer-Pino, tel. 071- 76.82.02 (school) en 071-76.77.06 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacatu renummer OND 638 omgaand te zenden aan de afdeling Onderwijs der Gemeente- secretarie. Postbus 9100, 2300 PC Leiden. STICHTING SCHOOLBEGELEIDINGSDIENST EDE WAGENINGEN nd Spindorweg 8,8713 HS EDE GM. Talafoon 08380-34233 Het bestuur van de Stichting Schoolbegeleidingsdienst Ede/Wageningen vraagt zo spoedig mogelijk in full-time dienstverband. In het bestuur zijn het Prot. Christelijk, Openbaar, Rooms-Katholiek en Bijzonder Neutraal onderwijs op basis van evenredigheid vertegenwoordigd. Bij het benoemen van medewerkers wordt het principe van de evenredige vertegen woordiging over de verschillende geledingen nagestreefd. Een voltooide academische studie, alsmede de bevoegdheid tot het verrichten van psycho-diagnostisch onderzoek zijn vereisten. Voorts wordt bij de keuze de voorkeur gegeven aan iemand die: kennis heeft van verschillende onderwijsvormen; - ervaring heeft met het opstellen van handelingsplannen binnen het onderwijs. Ervaring binnen een schoolbegeleidingsdienst strekt tot aanbeveling. De werkzaamheden bestaan ondermeer uit: nauw overleg met de schoolbegeleiders en de psycholoog; het zonodig verrichten van onderzoek ter verkrijging van meer specifieke gegevens; gesprekken met ouders en onderwijsgevenden; mede gestalte geven aan gerichter signalerings- en behandelingsmogelijkheden door onderwijsgevenden. Voor de medewerkers is de rechtspositieregeling van de gemeente Ede van toepassing. De salariëring vindt plaats op basis van de door het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen gehanteerde normen. Sollicitatiebrieven kunnen binnen 7 dagen worden gezonden aan de secretaris van het bestuur, pi a Spinderweg 8, 6713 \HSEDEGId. g® Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer H. van Gooi [psycholoog). Voor inlichtingen: Th. B. Oenema (directeur), Wallenbergstraat 67, Hoofddorp tel. 02503-13838 of Sj. Bartlema (adj. directeur). Busken Huetlaan 3, Driehuis, tel. 02550-17692. Sollicitaties aan de directeur. De besturen voor Prot. Chr. Onderwijs te. Velsen-Noord en Urriuiden-West en de Stichting voor Prot. Chr. Buitengewoon Onderwijs te Velsen vragen voor zo spoedig voor taakverlichting op 2 lagere scholen en 1 school voor moeilijk lerende kinderen. Wij bieden een volledige weektaak. De verdeling is als volgt: Velsen-Noord: Del Court van Krimpenschool (lagere school) 2 schooltijden taakverlichting 2 schooltijden anderstalige kinderen IJmuiden: De Morgenster (lagere school) 2 schooltijden taakverlichting IJmuiden: Hendrik Piersonschool (m.l.k.) 2 schooltijden taakverlichting Wij vragen iemand die: - bewust kiest voor het Christelijk Onderwijs - volledig bevoegd is (met aantek.j.k en r) Inlichtingen bij de schoolleiders. R. Karrenbeld, tel. 02510-24294 (school J. Borst, tel. 02550-13048 (school) of 13135 (privé) J.J. Schotvanger, te). 02550-10340 (school) of 13510 (privé) Sollicitaties te richten aan: H. Streutker Linnaeusstraat 161 1973 RW IJmuiden. INSTITUUT VOOR LERARENOPLEIDING VRIJE LEERGANGEN/VRIJE UNIVERSITEIT-AMSTERDAM Het Instituut V.L.-V.U. gaat op korte termijn een deel van de nascholing verzorgen voor het 2e- en 3e-graadsgebied. Een aantal docenten van de initiële opleiding wordt gedetacheerd bij de nascholing; daardoor vaceren weldra enkele tijdelijke part-time funkties. De Sektie Textiele Werkvormen vraagt een voor tenminste een halve weektaak (0,5 f j).). Taken: samen met de reeds aanwezige docenten - het instituutspracticum verzorgen - de studenten tijdens het schoolpracticum begeleiden; - coördineren van de nascholing Eisen - in het bezit zijn van een bevoegdheid tot lesgeven in textiele werkvormen/en of onderwijskunde - bekend zijn met de ontwikkelingen in de textiele werkvormen en de totale beeldende vorming - ervaring hebben binnen het voortgezet onderwijs - instemmen met grondslag en doelstelling van het instituut Inlichtingen bij de hoofddocente Mevrouw A.G.A. Hamoen, tel. 020 - 17 28 24 (instituut), 071 - 89 37 47 (thuis). Sollicitaties met levensloop en opgave van referenties aan de directeur van het instituut. Dr. R.G.K. Kraan, Postbus 90048,1006 BA Amsterdam. School voor Chr. Kleuter- en Lager onderwijs "DE ZAAIER" Gersteland 1.9932 HZ Delfzijl Tel. 05960/26836 Het bestuur van de Vsr. voor Chr. Nat. Schoolonderwijs te Delfzijl vraagt wegens vertrek van de huidige hoofdleidster m.i.v. 1 febr. 1980 voor bovengenoemde school Gedacht wordt aan Iemand die: - naast de wettelijke eisen betreffende leeftijd en ervaring in het bezit is van de Akten A en B en het diploma CKO - bel. lid is van een prot. chr. kerkgenootschap en als vanzelfsprekend voor het chr. onderwijs kiest - bereid is (ook buiten de schooluren) samen met het team van de lagere school zich volledig in te zetten voor de integratie k.o./l.o. en hiervoor over de nodige kennis beschikt - bij voorkeur enige ervaring als hoofdleidster heeft INFORMATIE: "De Zaaier" is een gloednieuwe school in een jonge wijk Het team van de lagere school bestaat uit 3 leerkr De kleuterschool (nu nog l-klassig) zal binnenkort worden uitgebreid Prettige samenwerking met de ouderkommissie Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de huidige hoofdleidster Mej. N. de Vries, tel. 05960/15870 en door het hoofd van de lagere school de heer L.H. Veentjer, tel. 05960/14615 Sollicitsties binnen 10 degen na het verschijnen van dit blad te richten aen de voorz. van de ouderkommissie: Mevr. A. Venema-Ritsema, Stelmakerij 51, 9932 GK Delfzijl. De Bosschool, school voor meervoudig gehandi capte kinderen, vraagt met spoed een voor een begingroepje geestelijk en visueel gehandicapte kinderen in de leeftijd van 6 tot 10 jaar. In deze groep is het spel de ingang om de sociale, motorische en taalontwikkeling bij de kinderen op gang te brengen en te stimuleren. Van de te benoemen kleuterleidster verwachten j wij, dat zii: in overleg met het begeleidingsteam aan het werk gaat met de kinderen. mee wil werken aan de aan de gang zijnde ge-| sprekken betreffende onderwijsvernieuwing*- bewust kiest voor christelijk onderwijs; liefst enige ervaring heeft met zwakzinnige kinderen. De benoeming zal een tijdelijk karakter hebben (voorlopig tot augustus 1980). Brieven met opgave van referenties kunnen worden gericht aan P. Sybesma, Oude Arnhemse Bovenweg 3, 3941 XM Doorn, vóór 3 november a.s. Chr. Scholengemeenschap "De Wegwijzer" voor Havo - Mavo - Meao Per 1 januari 1980 ontstaat een vacature Onze scholengemeenschap is een streek school voor het Land van Altena, telt 1260 leerlingen en is gehuisvest in één gebouwen complex met alle gewenste voorzieningen. De Mavo-afdeling is aangewezen als overige school in het Mavo-project. Sleeuwijk ligt aan de Merwede tegenover Gorinchem. Als u belangstelling hebt voor onze school en met ons uit overtuiging het Prot. Chr. karakter er van inhoud wilt geven, dan kunt u uw sollicitatie richten tot de direkteur J. Hoogvliet, Rijksstraatweg 153, 4254 XD Sleeuwijk, tel. 01833-2944 (school) of 01833-1660 (huis). Het bestuur van het Christelijk Vormingscentrum „De Maaskant" te MAASSLUIS vraagt, wegens uitbreiding, per 1 nov. a.s. voor het voorbereiden en tot uitvoer brengen van programma s/lessen voor werkende jongeren, vooral in de sfeer van handvaardigheid het verzorgen van persoonlijke en maatschappelijke begeleiding het mede uitbouwen van het Chris telijk vormingswerk in deze regio. Kandidaten dienen van overtuigd Christelijke beginselen te zijn en een onderwijsbevoegdheid (3e graads) te bezitten Inlichtingen bij de directeur: A. L Greiner. tel. 01899-13510 (overdag) Sollicitaties aan het bestuur p.a. Lijsterlaan 11» Maassluis.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 19