ISRAEL ROND fflSr c N februari-l maart 1980 met Ds. Sjoerd van der Zee ICif li NU, NU FAMILIEBERICHTEN fy NüJQct Nüyjct 'DOE MEER MET MINDER GELD VRUOAQ 19 OKTOBER 1979 TROUWKWARTET P 8 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur 1939 1979 Zo de Heer wil hopen Teunis v. Dijk en Francina S. Poot Op 25 okt. 40 jaar ge trouwd te zijn. Westeinde 11 2613 VT Delft. Wij willen dit met onze kinderen en kleinkinde ren vieren op vrijdag 26 okt. in het Hart. van Delft, Vlamingstr. 44 te Delft. Receptie 26 okt van 16.30-18 uur. „De HERE is goed, zijn goedertierenheid is tot in eeuwigheid en zijn trouw tot in verre geslachten". Met grote dankbaarheid delen wij u mede dat onze ouders en grootouders Pieter van der Kooij Janna Valkenburg op 16 oktober jJ. 50 jaar getrouwd waren. Wij willen dit feit vandaag op vaders 80e verjaardag in onze familiekring vieren. Hoogezand: Sane en Teun Penning. Joanne. Marten, Margreet, Nandi Maasland: Wim en Hennie van der Kooij, Piet, Gert Harry, Hugo, Jeroen. Martijn Maasland: Gerie en Adri Korpershoek, Johan, Pie- ter-Jan, Ariëtte, Werner Maassluis: Arie en Janny van der Kooij. Dianne en Rien, Caroline, Wolter Maasland: Piet en Hennie van der Kooij, Joke en Rien, Peter, René Teteringen: Leny en Ezra van der Werff, Robert, Erik, Monic, Albert Amstelveen: Tiny en Arie Groen, Kees-Jan, Hans. Mark, Alfred Maassluis: Jan en Martha van der Kooij, Liebrecht, Jeanet, Gerben Maassluis: Chiel en Nely van der Kooij, Karin, Ingrid Liempde: Cock en Theo van der Meer, Michél, Dorothé, Ilse Maassluis: Aad en Eki van der Kooij, Rianne, Simo- ne, Marieke Vianen: Marry en Jos Voerman, Esther, Frank Maasland: Kees en Dorothé van der Kooij, Ellen, Astrid Rotterdam: Jannie van der Kooij 3155 CD Maasland, 19 oktober 1979 ■.Leeuwenwoning". Oostgaag 11. Met dank aan God voor de vele ontvangen zegenin gen berichten G. Bramer J. B. Bramer-Westera mede namens hun kinderen en kleinkinderen dat zij op woensdag 31 oktober 1979 50 jaar getrouwd hopen te zijn. Allen die hen hiermede willen feliciteren zullen zij gaarne ontmoeten op die dag des middags tussen 5 uur en 6.30 in Restaurant Harwig, Ommerweg 1, Den Ham. Smitstraat 27, Den Ham (O.). 1929 1979 IN PLAATS VAN KAARTEN A. IJzerman L. IJzerman-Eikelboom Wij zijn dankbaar en blij dat onze lieve ouders en grootouders D.V. 23 oktober a.s. hun 50-jarig huwe lijksfeest mogen vieren. Gaarne stellen wij u die dag in de gelegenheid het bruidspaar te feliciteren in Jeugdcentrum „WELGE LEGEN". Stationsstraat 2. Heerde, 's avonds van 19.00 uur tot 22.00 uur. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen 8181 GR HEERDE. oktober 1979 Keuterstraat 5. Velen zeggen: Wie zal ons het goede doen zien? Verhef over ons het licht uws aanschijns, o Here In vrede kan ik mij ter ruste begeven en aanstonds inslapen, want Gij alleen, o Here, doet mij veilig wonen. Psalm 4 7 en 9. In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is na een ernstige ziekte, mij door de dood ontno men mijn innig geliefde man Roeland van Wensen Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 63 jaar. E. C. van Wensen-van Wensen Apeldoorn, 18 oktober 1979 Rietdekkersdreef 805 Geen bezoek aan huis. De rouwdienst zal gehouden worden in de Gereformeerde „Tabernakelkerk", Waalstraat te Apeldoorn-Zuid op D.V. 22 oktober, aan vang 12.30 uur, waarvoor u bij deze tot het bijwonen wordt uitgenodigd. Na de rouwdienst is er gelegenheid tot condo leren in de kerk, waarna de ter aarde bestelling zal plaatshebben om 14.00 uur op de algemene begraafplaats „Heidehof" te Ugchelen (Apel doorn). Het hoofdbestuur van de Voedingsbond CNV geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 18 oktober 1979 van zijn oud-tweede voor zitter Roeland van Wensen ridder in de orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 63 jaar. Sedert 1953 was hij in dienst van de bond en vanaf 1972 tot aan het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd per 1 januari 1979 was hij tevens tweede voorzitter. Met grote inzet en liefde voor de christelijke vakbeweging heeft hij zijn werk verricht, waarvoor de organisatie hem veel dank is verschuldigd. Moge de Hemelse Vader zijn vrouw en familie de troost en de kracht schenken om dit groot verlies te kunnen dragen. De begrafenis vindt plaats op maandag 22 oktober 1979 om 14 uur op de begraafplaats „Heidehof', Ugchelen-Apeldoorn. Vooraf vindt de rouwdienst plaats in de Tabernakel- kerk, Waalstraat, Apeldoorn-Zuid, welke om 12.30 uur aanvangt. Direkt na de kerkdienst is er gelegenheid om mevrouw van Wensen en de familie te condo leren. Namens de Voedingsbond CNV M. D. den Hollander, voorzitter P. de Nooijer, secretaris alg. zaken. Utrecht, 18 oktober 1979. Ontwaakt, gij die slaapt en sta op uit de dood want Christus zal over u lichten. Gezang 462-1 A Verslagen en diep bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze zeer zorgzame vader en schoonvader Gerrit van der Plas rustend arts in de leeftijd van 66 jaar. P. van der Pias-Sneep D. J. van der Plas I. H. van der Plas-Lampe G. van der Plas jr. 16 oktober 1979 Nieuw Herlaer 169 1083 BD Amsterdam De overledene is overgebracht naar Uitvaart centrum Zuid, Fred. Roeskestraat 91, Amster dam-Zuid (voorheen Prinses Irenestraat 91). De crematie zal plaatshebben vrijdag 19 okto ber om 14.20 uur in het crematorium Westgaar- de, Ookmeerweg 275. einde Osdorperban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Geen toespraken. Geen bloemen. Thuis geen bezoek. Bestuur en Personeel van de „Aeneas Mac- Kay" school en het „Instituut Schreuder" te Amsterdam, delen U mede, dat hun be stuurslid G. van der Plas op 16 oktober 1979 is overleden. Vele jaren heeft hij het Christelijk Onderwijs trouw gediend. Zijn naam zullen wij ons dank baar herinneren. Amsterdam v. d. Veldestraat 10 W. de Haas. voorzitter mevr. W. J. Boon, secretaris Algemene kennisgeving .Mijn genade is u genoeg" Donderdagmorgen. 18 oktober is naar zijn Hemelse Vader gegaan mijn lieve man, onze lieve heit en pake Hilbrand Bruinsma op de leeftijd van 61 jaar, na een gelukkig huwelijk van ruim 33 jaar. Wij zijn bedroefd, maar ook getroost door zijn persoonlijke geloofsgetuigenis. Emmeloord: J. Bruinsma-Untema Emmeloord: Tity Kuiken-Bruinsma Henk Kuiken Nanske-Marije Jacobine Beert-Jan St. Jacobi Parochie: Jan Bruinsma Heieen Bruinsma-van Dorsser Hoofddorp: Aly Kuiken-Bruinsma Dirk Kuiken Attie-Janke Dronten: Sjouke Bruinsma Joke Bruinsma-van Liere Emmeloord: Sjoerd Hilbrand Bruinsma Gods liefde is te groot voor het geluk alleen. Hij gaat in alle nood door heel ons leven heen. 8303 AA Emmeloord Neptunusstraat 13 De rouwdienst zal zijn op maandag 22 oktober om 2 uur in de Nieuw Jeruzalemkerk te Emmeloord, waarna de ter aardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats alhier. Een ieder die de overledene de laatste eer wenst te bewijzen, wordt verzocht tijdig in de kerk aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. Geen bloemen Heden ging na een kortstondige ziekte van ons heen onze broer, zwager en oom Hilbrand Bruinsma echtgenoot van J. IJntema op de leeftijd van 61 jaar. De Heer heeft ons niet een kalme reis beloofd, maar wel een behouden thuiskomst. Emmeloord, 18 oktober 1979 Familie Bruinsma. Ik, de Heere, uw God, grijp uw rechter- hand vast; die tot u zegt: Vrees niet, Ik help u. Jesaja 41:13 God nam tot Zich op Zijn tijd Zijn kind, onze lieve broer, zwager en oom Jan Willem Leeffers op de leeftijd van 52 jaar IJsselmuiden: J. Leeffers-Kamphuis Donkerbroek: H. v.d. Stêege-Leeffers R. F. v.d. Steege Oudkerk: A. v.d. Steege-Leeffers R. v.d. Steege LJsselmuiden: G. Leeffers neven en nichten IJsselmuiden, 17 oktober 1979 Kamperstraatweg 5 Jan Willem is opgebaard in de aula van het kerkelijk centrum „Open Hof" aan de Lely- straat te Kampen. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag 22 oktober a.s. van 10.30 uur tot 11.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag 22 oktober a.s. op de algemene begraafplaats van Kampen te IJsselmuiden. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in het kerkelijk centrum „Open Hof', welke zal aanvangen om 12.30 uur, welke dienst voor een ieder toegan kelijk is. Vertrek vanaf het kerkelijk centrum „Open Hof" om 13.00 uur. Want alzo lief heeft God de wereld gehad, dat Hij Zijn eniggeboren Zoon gegeven heeft, opdat een ieder, die in Hem gelooft, mei verloren ga. maar eeu wig leven hebbe. Joh. 3 16 Op Zijn tijd heeft'God van ons weggenomen mijn lieve man, onze lieve vader en opa Frederik van Eldik in de ouderdom van 66 jaar. Beilen, 17 oktober 1979 Schapendrift 39. A. van Eldik-Spoelder Ede: J. G. van Lienen-van Eldik B. A. P. van Lienen Guus, Frederiek, Ellen, Noortje De begrafenis zal plaatsvinden maandag 22 oktober a.s. vanuit de Ned. Herv. Kerk te Beilen. Aanvang rouwdienst 13.00 uur. Gele genheid tot condoleren na de begrafenis in het Wilhelmina gebouw. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen ..Wij mogen bouwen op de vaste grond van Gods beloften en van Zijn verbond." Voor ons onverwacht is na een korte ernstige ziekte tot de Heere geroepen onze lieve zoon, broer en zwager Hans de Raad op de leeftijd van 30 jaar. Katwijk: J. de Raad Ch. A. de Raad-van Rossum Nico en Christa Amerongen: Erica Katwijk: Martien en Marga Alice Jan 2221 XL Katwijk, 18 oktober 1979 Zwin 14. Geen bloemen De begrafenis is bepaald op maandag 22 okto ber a.s. op de Algemene Begraafplaats aan de Kerklaan te Katwijk aan den Rijn, voorafge gaan door een dienst in de kerk aan de Willem de Zwijgerlaan te Katwijk, welke aanvangt om 2.30 uur. Na een liefdevolle verzorging m Boeijenoord heeft vrij onverwacht slaap de Heer tot Zich genomen op de van 65 jaar onze nicht Jantina de Weerd Wij geloven dat haar leven met Chri borgen was in God en dat zij, wann tus verschijnt ook met Hem in heer verschijnen zal. Assen, 17 oktober 1979 Namens allen: Groningen: J. L. Klaassen Aquamarijnstraat 755 Smilde: J. de Weerd Linthorst Homanweg 13 De rouwdienst wordt gehouden in de k Kerk te Dwingeloo op maandag 22 oktol [1 om 11.00 uur, waarna de begrafenis zal vinden om 11.45 uur op de begraaf pij Dwingeloo. Na de begrafenis gelegenh condoleren in het jeugdhuis „Vogelsa Dwingeloo. God nam tot Zich onze geliefde schoond -zuster en tante Dora Alida de Bruin echtgenote van Joop van Til en moeder van Ite, Mark, Wim en li op de leeftijd van 42 jaar. Heer waar dan heen Tot U alleen. Gezanj Zuidhorn: J. van Til J. A. van Til-de Bree Arnhem: D. T. van Til H. C. van Til-Jansen Aruba: W. van Til R. R. van Til-Flikkema Canberra (Austr.) A. van Til-Bouma D. Bouma Mgr. Mannenstraat 10 Merkelbeek Limburg In plaats van kaarten Ten dage als ik riep, zo hebt Gij mij Gij hebt mij versterkt met kracht in Psi i Voor het overweldigende meeleven ons b t het plotselinge overlijden van onze zee zoon, broer en vriend Aalbert van de Lagemaat zeggen wij u heel hartelijk dank. Familie J. T. van de Lunteren, oktober 1979 I Deze rondreis door het Heilige Land met Dominee van der Zee is geheel verzorgd en wordt gemaakt in een airconditioned touringcar. U vliegt met de lijndienst van El Al van Schiphol naar Tel Aviv. Geniet 20 dagen van land, cultuur en de uitleg van Ds. van der Zee. Alle ex cursies zijn inclusief, dus geen verborgen extra's. Tijdens de ex cursie dagen bent u "vol-pension". Tijdens de dagen die voor uzelf ter beschikking staan hebt u de vrijheid van het half-pension arrangement. U vliegt na een geweldige ervaring weer per lijndienst naar Schiphol. 3. Alle excursies zijn inclusiet, toeslag één-persoons kamer 290,- (invullen, uitknippen en opsturen in ongefrankeerde envelop NET, Antwoordnummer 9, 1000 RA Amsterdam.) X». naam: adres: 0 'n Israël-reis, codes plaats:0 op maat gesneden Ja, stuur mij het complete programma van de^D VOOr ieder budget! Israel-reis met Dominee O ar- Sjoerd van der Zee. 020-2433 50 U kunt als handwerkster weer uw hart ophalen bij de Hema! Acryl jumper garen ut 7 mooie kleuren en in bollen van lOOgram. ^^^4% pi Bol over? Geld terug' Van 2,75 MmfS* 100% Katoenen ondergoed voor jongens en mannen met een uitsteken de pasvorm jongens heren Bolcn slips va 3,- singlets va 3,- T-shirts vatJS GOEDKOPER va 4,75 va 5.75 va 7,25 NU GOEDKOPER Tophit steunpanties voorkomen door hun masserende werking vermoeidheid Licht steungevende panües, 40 denier, normaal 5,75. Speciaal voor grote maten, 40 denier, normaal 6,75 Extra zware steunkousen, ideaal voor vrouwen met been problemen, 70 denier, 8,75 GOEDKOPER Zeemlerenlap van echt leder. Zeemt feilloos en streeploos. Is sterk en groot Uitstekende kwaliteit hij is met voor niets goedgekeurd door de Ned. Ver. van Huisvrouwen. Normaal 9,75 &75 Lichtgewicht stoom- en sproei- strijkijzer van het betere merk Reactor. Hoe stug en verkreukt stof ook is, u knjgt er alles weer netjes glad mee. De handige stoomregelknop, de aparte sproeiknop en de regelbare thermostaat met controlelampje maken uw stnjkkarwei stukken makkelijker. Vermogen: 1.000 Watt Kema-keur voor veiligheid, een jaar garantie. Kompleet met vulbeker 52,50 Railsyi 3metl wit kul overtrokken planken 80 x 6 plankendragers en 2 rail C79.S cm) in bijpassende k schroeven en pluggen 42, Aanbiedingen geldig t/m 23 oktober.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16