I FAMILIEBERICHTEN Dr PERSCOMBINATIE medewerk(st)ers enkele medewerklstjefc WOENSDAG 17 OKTOBER 1979 TROUW/KWARTET P 8 RS 1|"^Ó kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur De heer en mevrouw Munting-Bosch verblijden zich met grote dankbaarheid over de geboorte van hun 12e kleinkind Hananja Eline dochter van de heer en mevrouw Ramaker-Munting te Heteren Oegstgeest, 16 oktober 1979 1939 Eben Haêzer 1979 D.V. 26 oktober hopen onze ouders en grootouders A. T. Sikkema Chr. Sikkema-Vissers 40 jaar getrouwd te zijn; op moeders verjaardag willen we dit met z'n 31 grote en kleine kinderen vieren. U bent van harte welkom op de receptie op 26 oktober in „Het Anker", A. H. Kovistraat (t.o. Ge meentehuis) alwaar gelegenheid is tot gelukwensen. Hun liefhebbend en dankbaar kroost Nieuwveen, 2441 CC Kerkstraat 9 „En nu, wat verwacht ik o Here! Mijn hoop, die is op U Psalm 39:8 Ingegaan tot het Feest van zijn Heer mijn innig geliefde man, onze allerliefste vader en groot vader Arie Stephanus van Riessen op de leeftijd van 70 jaar. Bloemendaal: M. J. van Riessen-Slappendel Goor: H. van Riessen G. van Riessen-Selles Bloemendaal: J. van Riessen E. J. T. van Riessen-Postema Apeldoorn: E. M. van Riessen Boelenslaan (Fr.): A. S. van Riessen A. C. N. van Riessen-van der Burg Heemstede. M. van Wijk-van Riessen G. van Wijk Amsterdam: A. E. Schmidt-van Riessen R. Schmidt Bloemendaal: C. J. van Riessen L. M. van Riessen-van Baak Bloemendaal: F. D. van Riessen M. G. van Riessen-Meijering en kleinkinderen Bloemendaal. 15 oktober 1979 Bloemendaalseweg 135 Geen bezoek aan huis Geen bloemen. Geen toespraken De Dienst van Woord en Gebed D.V. zal wor den gehouden vrijdag 19 oktober a.s. om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Vijver- weg te Bloemendaal. waarna de begrafenis zal plaatshebben, vanuit de kerk, op de Algemene Begraafplaats aan de Bergweg te Bloemen daal omstreeks 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren uitsluitend na af loop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. „Gedenk aan 't woord gesproken tot uw knecht, waarop Gij mij verwachting hebt ge geven" Psalm 119:19 (ber.). In Jezus ontslapen onze geliefde broer, zwager en oom Arie Stephanus van Riessen Aerdenhout: H. van Riessen H. van Riessen- van Dongen Torman Pretoria: M. W. van Dongen- Woudstra-van Riessen H. D. van Dongen Haarlem: J. C. van Riessen E. van Riessen-Lipke Bloemendaal: A. E. van Giffen-van Riessen A. van Giffen Amstelveen: J. Donner-van Riessen R. Donner Voorburg: E. M. Willems-van Riessen R. A. Willems Lunteren: H. A. van Riessen B. van Riessen-van de Voort Amstelveen: R. G. Burck-van Riessen Deurne: J. W. Burck Neven en nichten Bloemendaal. 15 oktober 1979 „De vreze des Hceren is het begin sel der wijsheid" Onverwacht heeft de Heere tot Zich geroepen onze oudste neef, de Aartsvader van onze familie Arie Stephanus van Riessen Wij zijn dankbaar voor al hetgeen hij voor onze familie heeft betekend. Neven en nichten Van Riessen Bloemendaal. 15 oktober 1979 Nog eens een kind te kunnen zijn dat arg'loos in het leven staat dat van geen ziekte weet noch pijn, van liefde noch van haat. Voor 't eerst een sterrenlucht te zien, voor 't eerst de sneeuw, voor 't eerst de zee, en wachten of ze komt misschien: de goede toverfee. Nog eens dat kind te mogen zijn dat dansend door het leven ging, dat leefde in de zonneschijn vol van verwondering. Ik kan de weg terug niet gaan, de tijd is voor verlangens blind. Maar bij de oorsprong van 't bestaan wacht God mij op, en zegt: MIJN KIND. E. IJskes-Kooger uit: „Dit is mijn troost". Heden nam de Heere uit ons midden weg, Zijn kind, onze lieve zoon, broer, kleinzoon en neef Renée Visser op de leeftijd van 17 jaar. Rotterdam: C. Visser E. Visser-den Otter Margriet Peter Rotterdam: C. Visser C. Visser-de Jonge Barendrecht: W. A. den Otter T. den Otter-van der Jagt en verdere familie Rotterdam, 15 oktober 1979. Kooiwalweg 42. Geen bloemen - Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren en afscheidnemen vrijdag van 19.30-20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat. De rouwdienst, welke zal worden geleid door de Weleerwaarde heer drs. M. C. Don, zal gehouden worden op zaterdag 20 oktober in voornoemde aula om 11.00 uur, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden. En als de loopbaan is gelopen, het doel bereikt met laatste kracht, dan gaat de hemel voor hem open: hij is voor eeuwig thuisgebracht. Na een moedige strijd heeft God tot Zich genomen onze dappere kleinzoon en neef Renée Visser Fam. W. A. den Otter fam. W. den Otter fam. L. den Otter fam. H. den Otter neven en nichten Barendrecht, 15 oktober 1979 Wat is uw enige troost, beide in het leven en sterven? Dat ik met lichaam en ziel, beide in het leven en sterven, niet mijn, maar mijns getrouwen Zaligma kers Jesus Christus eigen ben. In de avond van 15 oktober 1979 nam God tot Zich Zijn moegestreden kind, op een zeer hoge leeftijd van 102 jaar Neeltje Huisman weduwe van Jacob Biemond sinds 28 augustus 1930 Zwijndrecht: Joh. Biemond A. Biemond-Middelman Dordrecht: S. Biemond A. Biemond-van Wingerden Zevenhuizen: Tr. Th. Biemond Bleiswijk: L. Biemond-Brewe Eenrum (Gr.): J. Biemond-v.d. Kooy Bleiswijk: Th. Biemond C. Biemond-Rooseboon en verdere familie Zevenhuizen, 15 oktober 1979 Bejaardencentrum „De Zevenster" kamer 111 Corr.adres: Th. Biemond, Admiraal Helfrichplein 13 Bleiswijk. Tel.: 01892-4445. Moeder is opgebaard in het bejaardencentrum „De Zevenster". Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen: donderdag van 19.30 tot 20.30 uur en vrijdag in het gebouw Sjaloom, Dorpsstraat 45 te Bleiswijk van 11.00 tot 11.30 uur. De rouwdienst zal DV gehouden worden vrijdag 19 oktober om 12.00 uur in de Gerefor meerde Kerk, Dorpsstraat 39 te Bleiswijk. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Bleiswijk om circa 12.45 uur. Na afloop van de begrafenisplechtig heid is er gelegenheid tot condoleren in het gebouw Sjaloom. Heden heeft de Here in Zijn heerlijkheid opge nomen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moe der en oma Martje Smid-Slim op de leeftijd van 79 jaar. „Mijn genade is U genoeg" Wieringerwerf: H. Smid Midclenmeer: Gré en Roel Riepma-Smid Klaas Warmenhuizen: Frouwke en Harry Biesheuvel-Smid Marjelein Nelinka Wieringerwerf, 16 oktober 1979 Leliepark 1. kamer 14. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op zaterdag 20 oktober om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Wieringerwerf waarna de begrafenis op de Algemene Be graafplaats te Middenmeer zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „De Meerbaak", Prof. Ter Veenweg 2 te Middenmeer. Liever geen bezoek aan huis, geen bloemen. God nam tot Zich mijn lieve man, onze zorgza me vader en grootvader Jan Frederik van der Aa in de ouderdom van 93 jaar. Amsterdam. H. van der Aa-Mars Amsterdam, H. van der Aa W. van der Aa-van den Boogaard Ouderkerk a/d Amstel, J. F. van der Aa A. van der Aa-Mulder R. van der Aa E. van der Aa Amsterdam, 12 oktober 1979 Stadionkade 128 huis Wij hebben hem, overeenkomstig zijn wens, in familiekring op 16 oktober op de begraafplaats „Zorgvlied" begraven. Liever geen bezoek. „Als we Jezus Christus volgen, komen wij in behouden Haven aan." (De HEERE heeft tot Zich genomen onze lieve 'zorgzame man, vader, groot- en overgroot vader Cornells Drijver op de leeftijd van 85 jaar. Haarlem: A. Drijver-Neef Sydney (Austr.): A. van Breda-Drijver Zevenhuizen (Gron.): M. Medema-Drijver A. Medema Santpoort-Z.: J. Drijver M. A. Drijver-Ames Haarlem: C. de Groot-Drijver F. de Groot A. Lenterman-Drijver J. C. Lenterman Klein- en achterkleinkinderen Haarlem, 12 oktober 1979 Delftlaan 113 Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de teraardebestelling in alle stilte plaats gevonden op dinsdag 16 oktober op de be graafplaats „Westerveld" te Driehuis. Onverwacht nam God tot Zich mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Anna Hendriks echtgenote van Hermannus Bosch, op de leeftijd van 51 jaar. „Christus is gisteren en heden de zelfde." H. Bosch Harry en Ina Kees Hans Rineke en Dick 7442 LB Nijverdal, 15 oktober 1979 Dahliastraat 16. De rouwdienst zal worden gehouden in het Mortuarium, Prins Hendrikstraat 14 te Nijver dal op vrijdag 19 oktober a.s. om 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hellendoorn om streeks 14.30 uur. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden uitgeno digd hierbij aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren voor de aanvang van de dienst in voornoemd gebouw. De Here heeft thuisgehaald onze zorgzame moeder en grootmoeder Bouwina Fenna Wiersema-Dijksterhuis in de ouderdom van 75 jaar, sinds 1949 wedu we van Jan Pieter (Jan Post) Wiersema. 15 oktober 1979, „Neboflat", Groningen. Hoorn G. P. Wiersema J. Wiersema-Visser Spijk F. H. Wiersema M. G. Wiersema-Everts Den Haag H. J. Kolthof-Wiersema J. A. Kolthof Groningen A. C. Zweens-Wiersema J. Zweens en kleinkinderen Gelegenheid om te condoleren, donderdag 18 oktober 1979 tussen 17.00 en 18.00 uur in de „Neboflat", Paterswoldseweg 288 in Gronin gen. Of na de rouwdienst die eveneens in de „Neboflat" gehouden zal worden op vrijdag 19 oktober 1979 om 14.00 uur. Daarna vindt in besloten familiekring de begrafenis plaats. Correspondentieadres: „Pelikaanhoeve", Spijk (Gr.). Volstrekt enige kennisgeving Op 12 oktober j.l. is van ons heengegaan mijr lieve dochter, onze lieve zus en tante Fieke Groen Zij is 29 jaar geworden. Leeuwarden, Steynstraat 58 Apeldoorn: N. H. Groen-van Wijngaarden Dordrecht: Lidy, Jan en Maaike Naaldwijk: Whnand Hardenberg: Gerhard en Carry De teraardebestelling heeft inmiddels plaats gevonden te Apeldoorn Correspondentieadres: Lavendelstraat 24 in Apeldoorn. In diepe verslagenheid geven wij kennis van het heengaan van onze getrouwe broer, zwager en oom Kornelis Egbert Buffinga echtgenoot van G. J. Bouwkamp Rector van het Gereformeerd Lyceum te Gro ningen. Officier in de Orde van Oranje-Nassau Mogen de beloften des HEREN zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en ons allen tot troost zijn. „O God, in heiligheid is Uw weg" Psalm 77:14 Groningen, 13 oktober 1979 Utrecht: W. K. de Vries-Buffinga Noordhorn: S. H. Bosma-Buffinga K. W. Bosma Clinton (Ont) Canada: H. A. Buffinga G. Buffinga-van der Linde Oranjewoud: B. Bouma-Buffinga L. H. Bouma Middelstum: C. C. Pastoor-Buffinga J. Pastoor Emmeloord: A. H. Buffinga A. Buffinga-Hoeksema Blyth (Ont) Canada: D. Buffinga H. S. Buffinga-Talsma Neven en nichten Want Ik, de Here, uw God, grijp uw rechterhand vast; die tot u zegt: vrees niet, Ik help u. Jes. 4113 God nam tot Zich in Zijn heerlijkheid mijn zeer geliefde man, onze lieve en zorgzame vader en grootvader Hendrik Albertus Wijmans ridder in de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 74 jaar. Amsterdam: U. Wijmans-Couperus Arum: H. A. Wijmans C. J. Wijmans-van Weeren Dik en Margje, Jos en Rinske, Paul Heerewaarden: J. Wijmans-Kamermans Kaj, Bart, Uke, Schelte Calgary (Can.): C. J. Scholten-Wijmans R. H. Scholten Herman, Michiel, Carin Zaandam: F. S. Wijmans S. M. Wijmans-Visser Rosemarie, Bob Den Helder: S, Y. Wijmans G. M. Wijmans-Gorter Corinna, Henk Enschede: J. C. de Bruijne-Wijmans F. H. de Bruijne Corella, Herbert, Harriët Amsterdam: J. A. Prins-Wijmans P. Prins Amsterdam: A. J. Wijmans Schoonhoven: U. H. Cardol-Wijmans A. W. Cardol Jessica Amsterdam, 15 oktober 1979 Jan van Eyckstraat 45 II De dienst van Woord en Gebed zal D.V. wor den gehouden op vrijdag 19 oktober om 13.00 uur in de Raphaëlpleinkerk te Amsterdam, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op de nieuwe Oosterbegraafplaats, Kruislaan. Vertrek vanaf de Raphaëlpleinkerk om 13.45 uur. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren en na de begrafenis in de ontvang kamer van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. God nam tot zich in Zijn heerlijkheid onze lieve broer, zwager en oom Hendrik Albertus Wijmans ridder in de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 74 jaar. Amsterdam: C. W. Wijmans-Remeijer C. C. Wijmans S. D. Wijmans-Richardson Barendrecht: F. A. van der Leer-Wijmans P. T. van der Leer. neven en nichten Amsterdam, 15 oktober 1979. Bestuur, directie, docenten en leerlingen van de Protestants-Christelijke Opleidingsschool voor Kleuterleidsters denken in grote dank baarheid terug aan hun oud-directeur H. A. Wijmans Hij overleed te Amsterdam op 15 oktober 1979. In de vele jaren dat hij aan onze schoolgemeen schap leiding gaf. was hij een inspirerend leider, van wiens wijsheid en vriendschap vele ouderen en jongeren mochten profiteren. Hij wist zich gedragen door het geloof in God en diende vanuit die overtuiging vele jaren het christelijk onderwijs. De herinnering aan zijn persoonlijkheid zal in ons midden blijven voortleven. In deze dagen van verdriet om zijn sterven bidden wij God om troost en kracht voor zijn vrouw en kin deren. Amsterdam. IJselstraat 48. Psalm 84 8 (Onb« Bedroefd, doch dankbaar wat hij geweest is, geven wij u kennis, dat bliji is ingegaan in het Koninkrijk van Zijn mijn lieve man, onze vader en opa Roelof Nicolaas Keiler op de leeftijd van 72 jaar. J. Keller-Boersma kinderen en kleinkinderen 16 oktober 1979 Bilderdijkkade 18 A huis 1052 RW Amsterdam De overledene is overgebracht naar Uii centrum Zuid, Fred. Roeskestraat 91, A dam zuid (voorheen Prinses Irenestra irOC gelegenheid tot afscheidnemen dond (OP! middag van 3-4 uur en donderdagavond „prVi 8 uur. v De teraardebestelling zal plaatshebben v )it h 19 oktober te 14.00 uur op de begraaf )lie, Zorgvlied aan de Amsteldijk. Vertrek va te 13.20 uur. IWAE ter) srin te v Wat Thuis geen bezoek. Doodmoe van het strijden en met een verlangen naar de rust van het land vani ge vrede, is in de nacht van 12 oktober v; heengegaan onze lieve man, vader, sch< der, grootvader, broer, zwager en oom "fran ZEI bev [aa tos Larr L. Lamoraal Wichers-van Djeen Fieke en Han Nienke en verdere familie Johannes Willem Lamoraal Wichers op de leeftijd van 65 jaar. Sittard, 16 oktober 1979. Wilhelminastraat 28. De crematie heeft overeenkomstig dei., van de overledene in familie- en vrienden^*, plaatsgevonden. ENIGE KENNISGEVING Want wij weten, dat zo ons aardse huis tabernakels gebroken wordt, wij een van God hebben, een huis niet met gemaakt, maar eeuwig in de hemelen. In dit vertrouwen nam de Here op Zijn Zich onze lieve moeder, groot- en over moeder Fenna Anje Dijksterhuis-Z; op de leeftijd van 91 jaar, sinds 1 1950 weduwe van Pieter Dijksterh M Og oo nt lev ve oo tei er: Groningen, 14 oktober 1979. Holwierde: A. J. Smit-Coppoolse Grijpskerk: Fam. Smedema Spijk: Drs egic cialc Ud leid zt X)gl ?em BV< nob iror< eidi en h ing ine ter M. F. H. Dijksterhuis H. N. L. Dijksterhuis-Schepioi) pr I. H. de Vries-Dijksterhuis e A. de Vries Oostwold (Old.) *JC J. P. Dijksterhuis W. Dijksterhuis-Knottnerus Spijk: P. A. Wiersema-Dijksterhuis J. P. Wiersema Klein- en achterkleinkindere De begrafenis zal in familiekring plaatsvi In plaats van kaarten. Voor de vele blijken van belangstelling en mi tijdens de ziekte en na het overlijden van r vrouw en onze lieve moeder, dochter, zuster Suzanna Johanna Lankester-Wille i zeggen wij u oprecht dank. namens allen, Waddinxveen F. Lankester Alphen a/d Rijn Fam. W. Wille nd is de uitgeefster van de dagblad ed Parool, de Volkskrant en Trouw. e aantal week- en huis-aan-huisblade Jj( name in de regio N.-Holland. Deze advertentie is gericht aan diegene rol minimaal een MAVO-opleiding hebben, teresseerd zijn en in een werkkring b een administratie en die eventueel de n !,e4 lijkheid willen hebben om, uiteraard via ie vullende opleidingen, door te groeien organisatie. Een belangrijke schakel in het krantenbefce de ABONNEMENTEN-ADMINISTRATI^ei zorg moet dragen voor de verwerking abonneebestand van de dagbladen. Op deze afdeling kunnen wij nog ij plaatsen die o.m. belast zullen worden m 'r' verwerking van de abonnementsgelde"^ controleren van de output, het telefonis handelen van klachten en vragen van nees. Dat betekent dat de kandidaten P service-verlenende instelling dienen te hi De medewerkers van de INCASSO-A |e LING hebben zowel contacten met abonnees als onze adverteerders, het draagt zorg voor een snelle en correcte l keling van de tegoeden die wij hebben op abonnees en adverteerders. Voor dit team vragen wij waarvan wij naast de nodige accuratesse m dosis contactuele vaardigheden verwacH fci Wil je over bovengenoemde functies ni informatie hebben, dan kun je telefonist bl lichtingen vragen bij de heer Elenbaas, D Abonnementen-administratie, tel 926870 222 of de heer Timmler. chef Incasso-afd tst 225. e De schriftelijke sollicitaties kun je richten ai personeelaldelmg van Perscombinatie straat 131, 1091 GL Amsterdam. Burgers, onder vermelding van NB/6Q. w i je richten aai,„ bi natie N.V., Wi m. t a v. de hei j(

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12