Rabobank S Ss' FAMILIEBERICHTEN els 't Is makkelijk genoeg. Voor de Spaar-Direct- Rekening hoeft u maar één keer naar de Rabobank. En die is nog dichtbij ook. Sparen op die rekening doet u daarna gewoon door middel van een bank- of postgiro. Het maakt dus niet uit waar het geld vandaan komt. Het door u overge boekte bedrag op uw eigen Spaar- Direct-Rekening bij de Rabobank is meteen goed voor maar liefst 5'/i% rente.Het opnemen gebeurt op dezelfde manier. Na over boeking van de Spaar-Direct- Rekening naar uw privé- of giro- rekening, kunt u vrij over het gewen ste bedrag beschikken. Zonder opzegtermijn tot 'n bedrag van f 5.000 per maand. De Rabobank Spaar Direct-Rekening kunt u al openen met een eerste inleg van slechts f 100- (méér kan natuurlijk ook). "Ik doe't meteen. Ikopenvandaag nog ztfn Spaar-Direct-RekeningT geld en goede raad MAANDAG 15 OKTOBER 1979 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tol en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Geboren Ewout Jan Mary, Witte en Jelmer Smid 13 oktober 1979 Leiden. Cameoolstraat 21. Goede morgen oma. hartelijk gefeliciteerd met uw tachtigste ver jaardag Denise Maria Eisabeth Vlaanderen- van der Most van Spijk 90 jaar Oma. heel hartelijk gefeliciteerd en bedankt voor alle goede zorgen. Uw klein- en achterkleinkinderen. Op 16 oktober 1979 zijn onze ouders Egbert Sierts en Theodora Pieterdina Kieneker 50 jaar getrouwd. Wij: Jan en Rennie Sierts-de Jong Egbert Jan Ady en Nanne Veldhuizen Ann en John Van Zanten-Sierts Norman en Laury Dorothy en John (Canada) Alitha en Bob van de Bijl-Sierts Dorien Mar gr eet Peter Heieen en achterkleinkinderen wensen hen een gezegende levensavond toe. Spreuken 17 6. Geen receptie. Bunnik. Smalleweg 1 w Na een langdurig doch blijmoedig gedragen lijden, heeft God op 9 oktober jl. in Zijn Heerlijkheid opgenomen mijn geliefde vrouw en onze moeder en oma Gerarda Drop-Tieleman op de leeftijd van 69 jaar. Namens de familie: J. Drop 12 oktober 1979 Van Merlenstraat 92. 2518 TH 's-Gravenhage. De crematie heeft in familiekring plaatsge vonden. Geen rouwbeklag. Dood noch leven zal ons kunnen schei den van de liefde Gods, welke is in Christus Jezus onze Heer. Romeinen 8 vers 39 Hiermede geven wij u kennis van het overlij den van onze geliefde man, vader en groot vader André Reeders geboren te Amersfoort 23 maart 1894. overleden te Amersfoort 13 oktober 1979. Dat hij in zijn Heer en Heiland is ontslapen, stemt ons tot grote dankbaarheid aan God. Amersfoort: A. Reeders-Wittermans Wassenaar: M. M. Gerritsen-Reeders R. Gerritsen Ardaan, Rogier. Eelco Bennekom: G. H. Faber-Reeders J A. Faber Alice, Ype-André Mississauga (Canada): A. A. Colenbrander-Reeders B. J. Colenbrander André, Alexa Naarden: A. J. Reeders O. Reeders-Bessem Alexander, Caroline. Marjolijn Enschede: E. J. van der Molen-Reeders M. J. van der Molen Louis, Talante, Lisane 3816 TW Amersfoort, 13 oktober 1979 Otelloplaats 70 Geen bezoek aan huis. De overledene is overgebracht naar het Uit vaartcentrum CVU. Langegracht 39, Amers foort. Aldaar geen bezoek. Donderdag 18 oktober a.s. zal er om 13.00 uur een dankdienst worden gehouden in het Ker kelijk Centrum „De Brug" aan de Schuilen- burgerweg te Amersfoort. Na afloop van de dienst is er gelegenheid de familie te begroeten. De teraardebestelling in het familiegraf zal in besloten familiekring plaatshebben. Ontslapen in zijn Heer en Heiland onze uitne mende broer, zwager en oom André Reeders Brussel: A. v.d. Werf-Reeders Amersfoort: W. Reeders Gorkum: J. Reeders-Christen Pretoria: A. Kalmijn-Reeders Amersfoort: M. H. E. van Wijngen-Reeders W. van Wijngen G. A. Everaars-Reeders neven en nichten Amersfoort, 13 oktober 1979. Na een moedig gedragen lijden is ingegaan in de vreugde van zijn Heer. mijn lieve man. onze lieve vader, groot en overgrootvader Derk Willem Meinen op de leeftijd van 76 jaar. Hij wist zich in Christus „All-Risks" verzekerd. Romeinen 8 37-39 J. G. Meinen-Anvelink Rotterdam: C. A. de Leeuw den Bouter- Meinen J. M. de Leeuw den Bouter Winterswijk: J. Sloetjes-Stroes B. A. Sloetjes Ede. H. Meinen G. J. B. Meinen-Hoftijzer Aalten: J. E. Meinen L. C. Meinen A. W. Meinen-te Hennepe Rhenen: D. W. Meinen W. Meinen-Snoeijer Dinxperlo: J. G. Meinen H. C. Meinen-Hengeveld Klein- en achterkleinkinderen Aalten, 12 oktober 1979 Damstraat 18 De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den op woensdag 17 oktober a.s. om 11.00 uur in het Uitvaartcentrum. Romienendiek 2a, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Berkenhove" te Aalten. Zij. die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden hierbij uitgenodigd. Gelegenheid tot condoleren woensdag 10.30- 10.50 uur in het Uitvaartcentrum. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geheel onverwacht is na een korte ziekte op de leeftijd van 67 jaar van ons heengegaan, onze lieve moeder en oma Aartje Boekhout weduwe van Hermanus Nicolaas Kooy Groningen: Ria Dekker-Kooy Mirjam- Annemarie Ariënne, Charlotte Den Dolder: Edy van Scherpenzeel-Kooy Maarten van Scherpenzeel Mariëtte, Eline Groningen, 9 oktober 1979 Groenendaal 59. Correspondentie-adres: Paduaweg 17. 3734 GH Den Dolder. De begrafenis heeft op 13 oktober in besloten kring plaatsgehad op de Algemene Begraafplaats „Tol steeg" te Utrecht. Op 12 oktober j.l. is op 68-jarige leeftijd van ons heengegaan onze lieve vrouw, moeder en grootmoeder Aagje Kruithof Wij zijn dankbaar voor wat de Heer ons zo lange tijd in haar, die ons (en anderen) in haar gebed en haar werken droeg, heeft ge schonken. Zeist: C. van Nierop C. A. G. Visser-van Nierop S. C. Visser Geraldiene, Eiko, Martin, Corina Arnhem: K. van Nierop I. van Nierop-Gootjes Remko, Kirsten Arnhem: F. van Arkel-van Nierop H. van Arkel Inez Odijk: A. Nederhof-van Nierop A. L. J. Nederhof Mariska, Bianka Graaf Janlaan 57, 3708 GK Zeist De teraardebestellling vindt plaats woensdag 17 oktober. 14.00 uur op de algemene begraaf plaats Zeist. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 16 okto ber tussen 19.00 en 20.00 uur in het rouwcen- trum Nijenheim, Kroostweg, 33 en na de ter aardebestelling in de aula van de algemene begraafplaats Zeist. Gods kinderen op aarde zij wand'len in het licht, omdat zij gerechtvaardigd zijn voor Zijn aangezicht. Zij leven Hem ter ere, zijn naam hun lieve lust. Zij sterven in den Here, zij slapen zo gerust. (Liedboek: Gezang 266) In heerlijkheid opgenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Aagje van Nierop geboren Kruithof, op de leeftijd van 68 jaar, echtgenote van C. van Nierop, Graaf Janlaan 57, Zeist. Moge de Here haar man en kinderen troosten en zijn nabijheid doen ervaren. Utrecht, 12 oktober 1979 J. W. Hagoort-Kruithof W. Kruithof M. Willemse-Kruithof A. Willemse H. Kruithof J. Kruithof-Baarspul J. Kruithof M. Kruithof-Bosselaar J. Kruithof neven en nichten Na een ernstige ziekte heeft de Heer, onverwacht tot Zich geroepen mijn ir liefde mar,-onze lieve zorgzame vader i Jacob van Til op ae leeftijd van 65 jaar Zijn wens om heen te gaan wordt weerg door de woordenvan Ps. 31: "V Bij U Here, schuil ik, llCnt laat mij nimmer beschaamd won In uu? handen beveel ik mijn get TSR Gij verlost mij, Here, getrouwe M iart Wij zijn dankbaar voor al hetgeen hij vwp° heeft betekend en weten dat hij nu rust| den heeft. et !no< J. J. van Til-Kroondsma Jaap en Klaasje Jeanette Betty Dronten: Henk en Ina Gerard, Wouter Hoogkerk: Reinder en Greetje Hennie Thuis liever geen bezoek Geen bloemen Een dienst van Woord en Gebed zal i gehouden op D.V. dinsdag 16 oktober j 13.30 uur in de Geref. Kerk „Elim", Bark 5, Hoogkerk; waarna de begrafenis om 14.30 uur zal plaatsvinden op de Alg. Be| jan plaats te Hoogkerk. Na afloop is er gelegenheid tot condolei „Elim". he vai su lenl star en c litz: Delf net ïfeü ffoi idln 'rbra Zalig, die in Christus sterven, de doden, die de hemel eruen. voor wie Hij woning heeft bereid. Na de nacht van strijd en zorgen aanschouwen zij de eeuwige morgi ontwakend tot onsterfelijkheid. Door de Heer werd van zijn aardse taak ontheven na een ernstige ziekte, onze medebroeder Jacob van Til ouderling der gemeente op de leeftijd van 65 jaar. Wij gedenken in dankbaarheid het werk d in de gemeente heeft gedaan. Hoogkerk, 12 oktober 1979. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Hoogkerk. Extra gunstige 2e HYPOTHEC Zonder notaris- of taxatiekosten I Per f10.000,- 240 x 110,- of 180 12 ïk( 120x 143,-of 60 x 222.-. Voor snelle, v vende offerte, bel: Fin.Kantoor MOOI!^/ Saroleastr. 42 Heerlen. Tel 045-710806 van 9.00 tot 21.00 uur. Adv C

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10