E I Een coördinator (mnl. vrl.) voor de organisatie en leiding van ons kinderpaviljoen. IOC IETS LEUKS OP TV? KIJK IN DE KRANT. hoofd van het tehuis Diakonessenhuis] Hilversum' W waarnemend paviljoenshoofd hooge burch U, «ge/i4iiai8!ieidss^or«| academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam verpleegkundigen hoofd centrale sterilisatie afdeling hoofd verpleegkundige Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten BEHEERDER leidster gezinsverzorging leidster beleardenverzorglng EEN GROEPSLEID(ST)ER TWEEDE GROEPSLEID(ST)ER ombudsman/vrouw verpleegkundig adjunkt-direkteur m/v ZATERDAG 13 OKTOBER 1979 TROUWKWARTET Oe Kliniek Heelkunde van ons christelijk ziekenhuis vraagt voor de afdeling Intensive Care 115 bedden) enkele Zowel zij die de I.C.-opleiding hebben ge volgd, als zij die belangstelling hebben in deze richting, zijn welkom. In onze I.C.-opleiding, die in februari 1980 begint, zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. Salariëring volgens Rijksregeling met een maximum van 1 2.622,— bruto per maand. Nadere inlichtingen worden u gaarne ver strekt door mevrouw N. Marinussen, Coördinerend Hoofdverpleegkundige, tele foon: 020-548 4876. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Personeelsdienst van het ziekenhuis. De Boelelaan 1117, 1081 HV Amsterdam. met vermelding van r- code TC 26.9. m l protestants christelijk streekziekenhuis bennekom Het Prot. Chr. Streekziekenhulskomlex te Bennekom heeft, vanwege pensionering van het huidige hoofd, plaatsingsmogelijkheid voor een per 1 januari 1980, of enige weken vroeger. Tot de taken van de afdeling behoren o.mj de dagelijkse sterilisatie van gebruikte in strumenten, onderhoud en vervanging van instrumenten, samenstelling en sterilisatie van linnenpakketten voor de operatie afdeling en transport van C.S.-goederen. Het ligt in de bedoeling dit takenpakket verder uit te breiden. Bovendien zijn er bouw plannen voor o.a. een nieuwe Centrale Sterilisatie Afdeling. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar kandidaten die in het bezit zijn van: diploma A-ziekenverpleging; organisatievermogen en materlalenkennls. Kandidaten dienen ervaring te hebben op gedaan in een soortgelijke funktie en/o» beschikken over operatiekamer ervaring. De funktie wordt verricht in een regelmatig dienstpatroon. Arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Gezien de grondslag van ons ziekenhuis verwachten wij van kandidaten een christelijke levensovertuiging. Inlichtingen over deze funktie worden graag verstrekt door zr. L.A. Schaap, algemeen hoofdverpleegkundige, tel. 08389-9101. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, 6721 KC Bennekom. In ons kinderpaviljoen "Primula" op ons terrein "De Cruquiushoeve" in Vijfhuizen worden kinderen in de leeftijd van 1 tot en met 12 jaar met ernstige vormen van epilepsie opgenomen ter observatie. In multi-disciplinair teamverband wordt aan de medische en psycho logische diagnostiek van de kinde ren gewerkt. Wat wij net zo belang rijk vinden is de aandacht voor de pedagogische én didaktische bege leiding van de kinderen en ouders. Wij zoeken een die het volgende wil gaan doen: het organiseren en leiden van het kinderpaviljoen; het realiseren van een optimale zorg voor de in observatie geno men kinderen in samenwerking met verschillende disciplines; het begeleiden van de groeps leiding. Aan de medewerk(st)er stellen wij de volgende eisen: kaderopleidingen/of H.B.O.; opleiding verpleegkundige A en/of B; ervaring in een leidinggevende funktie; ervaring in het werken met groepen kinderen; leeftijd ca. 30 jaar. Voor het vinden van eventuele- huisvesting kunt u op onze hulp rekenen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatie procedure. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met de heer A. Verberne, adjunkt- direkteur Verpleging, telefoon (023)33 90 60. toestel 2144. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan het hoofd Personeelszaken van het Insituut voor Epilepsiebestrijding, Achterweg 5 in Heemstede. Vermeldt u even het vakature- nummer 38/NL/TR? Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch" te Heemstede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlemmermeer). In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("De Zevensprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede. Leeuwarden. Rotterdam en Utrecht. In ons centrum zijn ca. 600 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden gehuisvest, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Binnen de verpleging hebben wij een vakature voor Funktie: Samen met het paviljoenshoofd en met onder steuning van een arts en psycholoog is het waarnemend hoofd verantwoordelijk voor het totale gebeuren van een paviljoen: enerzijds de verzorging en begeleiding van 43 vrij zelf standige kinderen, anderzijds de personeels- begeleiding van ca. 30 medewerkers. Eisen: Wij denken aan een man of vrouw met een diploma Z. B en/of MBO-IW, met leiding gevende ervaring in de zwakzinnigenzorg, bij voorkeur aangevuld met een kaderopleiding Procedure: Na een informatief gesprek met de perso- neeidienst zal een gesprek plaatsvinden met een sollicitatiekommissie vanuit het paviljoen waarbij groepsleiding alsmede de arts of psycholoog betrokken zijn. Tevens zal een gesprek met de direktie plaats vinden. Het geheel van de sollicitatie zal in een later stadium worden ondersteund door een psychologisch onderzoek. De resultaten hiervan kunnen desgewenst eerst ter inzage van de sollicitant komen. Informatie: Nadere informatie over deze funktie c.q. organisatie kunt u inwinnen bij het hoofd verplegingsdienst, de heer A. Warnaar. Telefoon (01726) 19200. Sollicitatie: Gaarne met uitvoerige informatie te richten aan de personeeldienst, Spoortaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen a/d Rijn. een instituut van de vereniging Johannes Stichting J Voor ons gezinsvervangend tehuis PRUNELLA te Heerhugowaard, met 24 volwassen bewoners (zowel mannen als vrouwen), zoeken wij een Gevraagd wordt een christelijke levensbeschouwing en als opleiding OPM/VSIDof Zmet tenminste 4 jaar ervaring, Sociale Akademie of volledig bevoegd onderwijzer met akte b.o. In de laatste gevallen Is bekendheid met de zwakzinnigenzorg gewenst. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor gehandicapten. Schriftelijke sollicitaties - met gegevens over leeftijd, opleiding en ervaring - te richten aan mevrouw J. Scheffer-Scholtens, Breelaah 75, 1861 GD Bergen (NH). Telefonische inlichtingen onder no. (02208)6741 of (02207)16975. PROTESTANTS CHRISTELIJKE STICHTING TEHUIZEN VOOR GEESTEUJK GEHANDICAPTEN IN NOORD-HOLLAND Het bestuur van de Stichting HEIMSTATTE LAROCHETTE gaat over tot het aanstellen van een op de Heimstétte in Larochette (Luxemburg). De gedachten gaan uit naar een gehuwde man bij voorkeur in de leeftijd van 28 tot 35 jaar en opleiding of ervaring op niveau van hogerberoepsonderwijs. Veel belang wordt gehecht aan ervaring in het omgaan met mensen, ook in groepsverband; enig zicht op administratie, organisatie en tech nische zaken. Daadwerkelijke interesse in toeristenpastoraat en vormingsachtige aktiviteiten. Redelijke beheersing van de Duitse taal noodzakelijk, van de Franse taal gewenst. Geboden wordt een woning met faciliteiten en een salaris van f35.000, f42.000, Datum van indiensttreding zo mogelijk januari 1980. Geinteresserden worden uitgenodigd dit kenbaar te maken aan het bestuur van de stichting p/a Poirterslaan 5, 5611 LA Eindhoven. De Stichting Heimstatte Larochette, een initiatief van het Interkerkelijke Oriëntatie Centrum voor de Recreatie en de Maatschappij van Welstand, stelt zich ten doel vorm en inhoud te geven aan het toeristen pastoraat in Luxemburg. Zij bezit o.m. een accomodate, die komend jaar zal worden aangepast en uitgebreid tot 60 bedden. Hervormde DIakonale Stichting voor Gezinsverzorging en Maatschappelijk Werk t« BARNEVELD zoekt op korte termijn een Vereist: Voltooide opleiding Sociale Academie; akte N12, N19 of N 2( M.B.O.-S.D. Binnen een team van 6 leidinggevenden te kunnen werken. De Stichting gaat uit van de Hervormde Diakonieèn (op G.G.)! de Burgerlijke Gemeente Barneveld en van de Diakonie der G h< Gemeente te Barneveld. n Inl.: G. Schaap, direkteur, tel. 03420-2604 (kantoor). 5381 (privé). Sollicitaties te richten aan de heerJ. de Vries, sekretaris, Bloemendaallaa 22, Barneveld. De Prot. Chr. Stichting Tehuizen en Dagverblijven voor geestelijk gehandicapten te OMMEN vraagt voor haar Klndardagvarbll|f „Da Elzanhoak" (indiensttreding zo spoedig mogelijk) alsmede een (indiensttreding 1 dec. a.s.) Leeftijd ong. 20 jaar. Onze duidelijke voorkeur gaat uit naar iemand met één van volgende diploma's: Kinderbesch. A B, MBO-iw, Z, OPM. Inlichtingen bij de hoofdleidster mej. L H. Franken, tel. 0529 t 2410. Schriftelijke sollicitaties uiterlijk binnen 2 weken na het verschijnen vt dit blad te richten aan het bestuur van bovengenoemde stichting, o w KDV „De Elzenhoek". Elzenstraat 1, 7731 VC OMMEN. DE STICHTING OMBUDSMAN IN DE PSYCH/ATRH vraagt voor het psychiatrisch centrum Bloemendaal te Loosduinen een De ombudsman/vrouw fungeert als een volledig onafhankelijk vertrou wenspersoon, tot wie iedere bewoner zich kan wenden. De mogelijkheid bestaat, dat de funktionaris die voor 1 dag in de week in het psychia- i trisch centrum Bloemendaal werkzaam zal zijn, te zijner tijd een volledi u: ge werkkring binnen de stichting kan worden aangeboden. taakomschrijving - het bijstaan en adviseren van patiënten met vragen of klachten over djrn behandel- en verblijfssituatie in het ziekenhuis; - voorlichting geven aan patiënten over hun rechtspositie; - onderzoeken in hoeverre de rechtspositie van patiënten individueel en f struktureel wordt aangetast en welke veranderingen kunnen en moete 'a worden aangebracht om hierin verbetering te brengen; - kontakt onderhouden met bewonersraad, ziekenhuisbestuur en direkti^d de geneeskundige inspektie voor de volksgezondheid en andere toe zichthoudende en justitiële instanties ten behoeve van de rechtspositie van de patiënten. funktie-ciien - bekendheid met de psychiatrie en de positie van de psychiatrische patiënt; kennis van de voorzieningen op het gebied van de geestelijke gezond heidszorg in de regio Zuid-Holland; - juridische basiskennis; goede kontaktuele eigenschappen en een aktieve opstelling; - leeftijd tot ca. 40 jaar. geboden wordt Een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, vanaf f 2.584,- (op full-time basis). Arbeidsvoorwaarden volgens de regeling die geldt binne de gezondheidszorg. Een funktie met een grote mate van zelfstandigheid Schriftelijke reakties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van d( !r ze advertentie, onder vermelding van "sollicitatie" worden gericht aan De Stichting Ombudsman in de Psychiatrie, Heelsumseweg 50, [J1 6721 GT Bennekom. Inlichtingen omtrent deze funktie kan men inwinnen bij drs. FJ. Roos, telefoon 08389-9007. i Het Diakonessenhuis is een middelgroot ziekenhuis met een kapaciteit van 325 bedden, waarin alle basis-specialismen aanwezig zijn en 500 me dewerkers. Wij komen graag op korte termijn in kontakt met belangstellenden voor de funktie van Funktle-inhoud: De belangrijkste taak Is het koordineren van en verantwoordelijk zijn voor de verplegingsdienst samen met het aanwezige hoofd verplegingsdienst. Onder de verplegingsdienst ressorteren ook de operatie-afdeling, de poli klinieken, de dienst opleiding tot A-verpleegkundige en de personeelsflat, waarin ondermeer rustende diakonessen zijn gehuisvest. Tot de verdere taken behoren: het behartigen van belangen en behoeften van de verplegingsdienst binnen het direktiebeleid het stimuleren van nieuwe ontwikkelingen in de verpleging. Eisen: Wij denken voor de vervulling van deze funktie aan een verpleegkundige met het dipfoma A-verpleegkundige en de Hogere Opleiding voor de Ge zondheidszorg of Verplegenden. Ervaring in een leidinggevende funktie gedurende meerdere jaren is noodzakelijk. Een psycho-technlsch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieproce- dure, terwijl ook gesprekken met diverse vertegenwoordigers van de gele dingen uit de organisatie zullen plaatsvinden U wordt verzocht uw sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, te rich ten aan de direktie van het Diakonessenhuis, Van Riebeeckweg 212, 1213 XZ Hilversum, bij wie u ook Informatie kunt inwinnen (telefoon 035- 854151).

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 30