t I verpleegkundig staffunctionaris full-time aktiviteiten - begeleider/ster Als u een andere job zoekt in de verpleging hoeft u alleen maar deze pagina om te slaan... VERPLEEGKUNDIGE Op de verpleegafdeling verpleegkundige VI iethoven logopedist(e) Diakonessenhuis Hilversum leerling- verpleegkundigen verpleegkundige ■diak diakonessenhuis utrecht Interesse in de ziekenverzorging OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGENDE hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijckhof driebergen ZIEKEN- VERZORGSTERS hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijckhof driebergen ZATERDAG 13 OKTOBER 1979 TROUWKWARTET 28 Bent U misschien de man of vrouw die wij als in ons team willen opnemen? Wij zijn de hervormde stichting bejaardencentrum "Rustoord" in Aalsmeer. In ons huis wonen 75 bejaarden en er zijn 13 flatjes waarvan de bewoners bepaalde kontakten met het huis onderhouden. U zou het hoofd van de verzorgingsafdeling worden en wij hopen dat wij u de reflectant(e) vinden die in de nabije toekomst de directrice op kan volgen. Voor deze funktie met perspectief menen wij de volgende eisen te moeten stellen: - u bent in het bezit van het diploma verpleegkundige A of zieken verzorgende; - u heeft ervaring in soortgelijk werk; - u heeft goede kontaktuele eigenschappen en belangstelling voor de problematiek van de bejaarden; - u heeft een positief christelijke levensovertuiging. De salariëring vindt plaats overeenkomstig de CAO voor de bejaarden tehuizen. Sollicitaties kunt u richten aan het stichtingsbestuur p.a. B.W. Vollmuller, Oosteinderweg 199,1432 AS Aalsmeer. (33 bedden) van het geriatrisch verpleeghuis VLIETHOVEN te Delfzijl - met 125 merendeels hoogbejaarde bewoners - is plaats voor een met een A-diploma. Aanstelling in de rang van verpleegkundige Asalaris volgens richtlijnen N.Z.R.nadere inlichtingen te verkrijgen bij de verpleegkundig adjunkt-direkteur, de heer J. Th. Huls, telefoon (05960) 1.89.44; schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie, Zwet 9, Delfzijl. VLIETHOVEN gaat uil van de Vereniging tot Christelijke Liefdadigheid. GERIATRISCH VERPLEEGHUIS DELFZIJL Prot Chr. Centrum voor reaktivering en H/ü ho IHz^rhrvf verpleging van langdung lichamelijk zieken U" IlcilU"rnOT Het verpleeghuis (150 bedden) maakt deel uit van het komplex gezonds- heidsvoorzieningen te Bennekom. bestaande uit 2 verpleeghuizen, een ziekenhuis en een opleidingsinstituut voor verpleegkundigen en ziekenverzorgenden. Voor de funktie van kommunikatie-therapeut(e) zoeken wij kontakt met een (part-time, 75%) die in het bezit is van het diploma logopedie en foniatrie (liefst inklu- sief akoepedie). Ook zij die binnenkort afstuderen, nodigen wij uit te reflekteren. In multidisciplinair teamverband is het de taak van de kommunikatie- therapeut(e) leiding te geven aan alle aktiviteiten. die gericht zijn op de verbetering van verbale- en nonverbale kommunikatiemogelijk- heden. De arbeidsvoorwaarden zijn kon- form de CA.O. voor het ziekenhuis wezen. Inlichtingen worden U graag ver strekt door dhr. H L van Aller, dir. geneesheer, tel. 08389 - 91 01. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeels zaken p/a. Prot. Chr. Streek ziekenhuis. Edeseweg 118. 6721 KC Bennekom. Het bestuur van de Nederlandse Christelijke Vereniging van Verpleegkundigen en Verzorgenden te Amsterdam Tot zijn/haar taak zal onder meer behoren: het informeren en adviseren van het bestuur m.b.t. ontwikkelingen in de gezondheidszorg in het algemeen en verplegende en verzorgende beroe pen in het bijzonder. het deelnemen aan besprekingen en participeren in overlegsituaties met organisaties, actief op het terrein van gezondheidszorg. het geven van voorlichting en advies aan leden van de vereniging. het mede voorbereiden van vergaderingen en congressen. stimuleren en coördineren van activiteiten de van belang zijn voor de leden en voor de ontwikkeling van het beroep Oe gedachten van het bestuur gaan uit naar een verpleegkundige met een Christelijke levensovertuiging die een brede beroepsopleiding heeft genoten en die beschikt over goede contactuele eigenschappen Tot de funcktie-eisen behoren eveneens belangstelling voor ontwikkelingen op het terrein van de gezondheidszorg, organisatorisch inzicht, initiatief, uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschnft. Saianenng, afhankelijk van opleiding en ervanng. volgens een der rangen van de salansregeiing voor verpleegkundigen in particuliere ziekenhuizen. Opname m het Pensioenfonds voor de Gezondheid, Geestelijke en Maatschap pelijke Belangen Reiskostenvergoeding volgens de normen van de CAO Ziekenhuiswenzen. Belangstellenden voor deze functie worden uitgenodigd hun schriftehike sollicitatie te nchten een de secretans van het bestuur, mw J. van Berkel. Van Nt/enrodestraat 51. 2597 RK s Gravenhage Eventuele nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de waarnemend directeur mw E: A Storm. p.a. Keizersgracht 437. 1017 DJ Amsterdam, te'. 020-266160 t een ziekenhuis (325 bedden), waarin alle basis specialismen aanwezig zijn, heeft nog plaats voor enkele in de 3'/>-Jarige opleiding vodr het A-diploma, die op 4 februari 1980 met een introduktie- periode van 3 maanden aanvangt. Minimum leeftijd 17 jaar en 7 maanden. Vooropleidingen: diploma VWO met bij voorkeur biologie en scheikunde in het keuzepakket diploma HAVO met tenminste biologie of scheikunde in het keuzepakket of goede cijfers voor deze vakken in de eerste 3 klassen diploma MAVO met tenminste biologie en scheikunde in het keuzepakket en goede cijfers hiervoor. De beschikbare plaatsen voor ziekenverzor genden zijn reeds bezet. Inlichtingen bij Zr. H.E. Boer Rookhuizen, hoofddocente of bij personeelszaken, tel.: 035- 854151. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken van het Diakonessenhuis. Van Riebeeckweg 212.1213 XZ Hilversum Diakonessenhuis Utrecht - een algemeen ziekenhuis met 540 bedden en ruim 1000 medewerkers - zoekt een voor de HOOFDWACHT De diensttijden zijn van 23.00-07.30 uur. De taak van de hoofdverpleegkundige in de nachtdienst bestaat uit: het leidinggeven aan de verpleegkundige bezetting op de verpleegafdelingen; het assisteren bij de behandeling van ongevallen, het plaatsen van spoedopnamen. Voor deze funktie is vereist: diploma ziekenverpleging A; ruime ervaring in de verpleging; ervaring in een leidinggevende funktie. Zij die in het bezit zijn van de kinderaan tekening en die een voortgezette opleiding voor verpleegkundige hebben gevolgd of volgen, genieten de voorkeur. De aanstelling is afhankelijk van de ervaring. Nadere inlichtingen aangaande deze funktie worden gaarne verstrekt door de Hoofd verpleegkundige in Algemene Dienst, br. J. de Vries, telefoon (030) 52 81 11, toestel 1117. Sollicitatiebrieven kunnen worden gericht aan het Hoofd van de Dienst Personeels zaken, Bosboomstraat 1 te Utrecht. In Driebergen staat een verpleeghuis welke plaats biedt aan 124 lichamelijk zieke bewoners en ge legen is in een bosrijke omgeving. Er zijn vier afdelingen van elk 31 bewoners. Op deze afdelingen werken verpleegkundigen, ziekenver zorgenden en ook de leerling-ziekenverzorgenden. Naast de lichamelijke verpleging en verzorging richt zich dit werken op het scheppen van een goed en prettig leefklimaat voor de bewoners. Wij vragen jonge mensen voor de welke 28 januari 1980 van start gaat. Voor deze opleiding is het nodig dat U: 17 jaar en 10 maanden oud bent op het moment dat de opleiding start. Minstens 4 jaar voortgezet onderwijs hebt genoten, b.v. Mavo-4, Inas- LEAO-diploma of daaraan ge lijkwaardige vooropleiding hebt. - Interesse hebt in het begeleiden van veelal oudere mensen. In alle opzichten goed gezond bent. -Wilt werken vanuit een positief protestants chris telijke levensovertuiging. De opleiding start met twee maanden vooropleiding en gedurende de gehele opleiding, welke In totaal 24 maanden duurt, zijn de arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. ziekenhuiswezen van toepassing. •Wilt U meer informatie? Belt U dan Mw. S. Kraan, hoofd opleiding (tel. bereikbaar tussen 8.30-15.30 uur onder nr. 03438-5811). Sollicitaties kunt U richten tot de heer N Goedhart, verpleegkundig directeur, Nassau-Odijcklaan 3, 3971 BN Driebergen-Rsb. afzender Academisch Ziekenhuis Groningen Antwoordnummer 299, 9700 WB GRONINGEN naam adres woonplaats '~l '~l In ons Hervormd Verpleeg- en Reactiveringscentrum "Nassau-Odijckhof" te Driebergen hebben wij plaats voor (gediplomeerd) ter aanvulling van onze teams op de verpleeg afdelingen. Ons centrum is sinds 1974 In gebruik en heeft een ca paciteit voor 124 lichamelijk zieken, verdeeld over 4 afdelingen van elk 31 bedden. Gezien het karakter van ons huis verwachten wij van de gegadigden een positief protestants christelijke levensovertuiging. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden ge schieden overeenkomstig de C.A.O. voor het zieken huiswezen. Wilt U meer informatie? Belt U dan de hr. G. v.d. Boom coördinerend hoofdverpleegkundige, tel (03438V5811. Sollicitaties kunt U richten tot de hr. N. Goedhart, verpleegkundig directeur, Nassau-Odijcklaan 3, 3971 BN Driebergen-Rsb. De Stichting VREEDENHOFF te Arnhem (Hervormd/Luthers Bejaardentehuis voor ruim 300 bewoners) vraagt voor 20 spoedig mogelijk een: Voor deze funktie is het bezit van het diploma bezigheidstherapeut(e) (Epe of Breda) met leid(st)ersaantekening vereist. Wij zoeken een enthousiast persoon, die initia tieven durft te nemen bij het zelf opzetten van aktiviteiten, maar ook de bewoners terzijde kan en wil staan bij door hen zelf ontplooide akti viteiten. Kandidaten dienen bereid te zijn tot een goede samenwerking met medewerkers/sters van andere disciplines. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O.-voor de Bejaardentehuizen. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Mevr. T. Oosterbaan, adjunkt-direktrice (tel. 085-435951). Sollicitaties schriftelijk te richten aan de direkteur van de Stichting, Esperantolaan 2, 6824 LV Arnhem.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 28