Als u een andere job zoekt in de verpleging hoeft u alleen maar dit formulier uit te knippen en op de post te doen... A schakenbosch Vakatures in de verpleging bon Academisch Ziekenhuis BEADEMINGSCENTRUM CHIRURGIE INFEKTIE PAVILJOEN INTERNE KLINIEK KINDERKLINIEK NEUROLOGIE NEUROCHIRURGIE OOGHEELKUNDE VROUWENKLINIEK KADERFUNKTIES V, PART-TIME FUNKTIES eerst wat informatie over dat AZG? het kan haast zó op de post het Academisch... waar mensen voor mensen werken GrOüill^GIl ziekenhuis bethesda verpleeghuis weidesteyn hoogeveen intensive care hoofdverpleegkundige Uitnodiging aan jonge mensen die psychiatrisch verpleegkundige willen worden psychiatrisch centrum leidschendam I -diverse afdelingen - operatiekamer isolatie algemene interne neonatologie observatie grote kinderen kfeuters ■~1 intensive treatment operatiekamer gynaecologie orthopaedie obstetrie D m Hv. ft A«iy. r4y- V - beademingscentrum waarn. hoofd verpfeegeenheid - chirurgie (kindervleugel) waarn. hoofd verpleegeenheid - dermatologie koörd. hoofdverpleegkundige - interne kliniek koörd. hoofd verpleegkundige -kinderkliniek '1-t V -?.t. f - diverse klinieken Nevenstaand formulier vermeldt alle vakatures die er nu zijn bij het Academisch Ziekenhuis Groningen. Als u belangstelling voor één van de vakatu res heeft, hoeft u niets anders te doen dan de funktie waarvoor u belangstelling heeft aan te kruisen en het formulier te voorzien van uw naam en adres. Dan het formulier uitknippen, opvouwen en dichtplakken. U kunt het zó op de post doen, zonder postzegel. Kort daarna krijgt u geheel vrijblijvend alle informatie over de aangekruiste vaka- ture thuis gestuurd. U kunt dan op uw gemak bekijken wat het AZG u allemaal te bieden heeft. Dus even aankruisen, invullen, uitknippen en op de bus doen dat formulier! Het AZG is, met ca. 3.000 medewerkers, één van de grootste ziekenhui zen van ons land. Met taken op het gebied van patiëntenzorg, onderwijs en wetenschappelijk onderzoek is het een zeer geavanceerd ziekenhuis, óók ten aanzien van de verpleging. Daarnaast biedt de ruimtelijke spreiding van klinieken, afdelingen diensten een boeiende variëteit in werkwijzen en werkklimaat. U vindt er al de bij de rijksoverheid geldende arbeidsvoorwaarden zoals welvaartsvast pensioen, studie- en reiskostenregelingen. Voor tijdelijke interne huis vesting kan eventueel worden gezorgd. Maar nu terug naar dat formulier dat u straks veel meer informatie thuis bezorgt. Aankruisen, invullen en zorgvuldig langs de stippellijn uitknippen. Ver volgens in drieën vouwen langs de 2 dwarse stippellijnen. Het adres van het AZG moet daarbij de geïllustreerde onderstrook van de buitenzijde bedekken. Dicht plakken door wat lijm aan te brengen over de zin „Vakatures in de verpleging". Om de post een plezier te doen verzoeken wij u vriendelijk ook de zij kanten even dicht te plakken. Gebruikt u liever een envelop? Dat mag natuurlijk ook. Dan wel even de adressering van de bon overnemen. Ook in dat geval geen postzegel plakken. Op de post doen. Wij doen de rest. Wilt u de door u gewenst funktie-informatie nog sneller in huis hebben, dan kunt u natuurlijk ook bellen 050-612688. De verpleegkundige dienst van het ziekenhuis Bethesda vraagt ten behoeve van de afdeling een verpleegkundige, die in samenwerking met het medisch hoofd, belast zal worden met de dagelijkse leiding. Aanstelling zal geschieden in de rang van Op de intensive care wordt van de modernste apparatuur gebruik gemaakt voor de bewaking en verpleging van operatie-, hart- en andere patiënten, die eén intensieve verpleging nodig hebben. De afdeling (w.o. de verkoeverkamer) bestaat uit 8 bedden en 16 medewerkers. De op de afdeling aanwezige personeelsleden zijn allen gediplomeerd A verpleegkundige en tevens in het bezit of in opleiding voor de aantekening intensive care. Deze specialisatie vindt plaats binnen de eigen instelling; er wordt gebruik gemaakt van de cursus van der Schaar. Bij de begeleiding van verpleeg kundigen in opleiding voor de aantekening intensieve verpleging is de hoofdverpleegkundige nauw betrokken. Voor een goede uitoefening van de funktie zullen de kandidaten aan de volgende eisen moeten voldoen: - diploma ziekenverpleging A - aantekening intensive care cursus van de Schaar of gelijkwaardig - ervaring in een leidinggevende funktie - beschikken over organisatorische en relationele eigenschappen Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Nadere informatie wordt U gaarne verstrekt door het hoofd ver plegingsdienst. mevrouw M.M. v.d. Veen. (toestel 622). Schrift, soil, kunt U richten aan de afdeling personeelszaken. Dr. G.H. Amshoffweg 1-4* Hoogeveen-05280-65987 Ziekenhuis BETHESDA en verpleeghuis voor langdurige zieken WEIDESTEYN behartigen, op christelijke grondslag, de intramurale gezond heidszorg in de regio Zuid-Drenthe. Ruim 600 medewerkers zijn in beide nieuwe instellingen werkzaam. Een me dische staf. waarin alle basisspecialismen zijn vertegenwoordigd, biedt moderne medische zorg. Vla regionale samen werking wordt ven meer gespecialiseerde voor zieningen gebruik gemaakt. Hoogeveen en omstre ken genieten bekendheid vanwege een goed woon- en werkklimaat. De verbindingen met het Westen en Noorden van het land zijn snel en komlortabel. Belangstelling? Er zijn een paar eisen. Je moet tenminste het diploma MAVO-4 of het overgangsbewijs van HAVO-4 naar HAVO-5 bezitten. Vanzelfsprekend moet je belangstelling hebben voor mensen die niet zonder hulp kunnen. Als die eisen geen problemen voor je zijn, biedt ons centrum je de mogelijkheid om te worden opgeleid. Een interessante kombinatie van leren en werken, van theo rie en praktijk. Een opleiding op hoog niveau, mede doordat onze behandel- mogelijkheden belangrijk zijn uitgebreid en verbeterd. De praktijkbegeleiding is sterk individueel gericht, er wordt veel aandacht besteed aan persoonlijke vorming en aan de z.g. "agogische" vakken. De vooropleiding start begin maart 1980. De opleiding duurt 3 jaar. Ben mooi beroep leren en tegelijk een goed salaris verdienen. Een mooi beroep dal veel voldoening geeft en dat bovendien -terecht- goed betaald wordt. Na de vooropleiding (2 maanden) krijg je een uitstekend salaris, verhoogd met een toeslag voor onregelmatige diensten. Wanneer de reiskosten van en naar huis meer dan f 5,- bedragen, wordt het bedrag daarboven twee maal per maand vergoed. En wat erg prettig is: je krijgt een eigen kamer waar je je gehele dienstverband kunt blijven wonen. Verplicht is dit niet, je mag ook zelf een kamer zoeken buiten ons centrum. Tot de sollicitatieprocedure behoort een kort psychologisch onderzoek. Weet je wat je doet? Vul de bon hiernaast in en stuur hem naar het hoofd personeelszaken van psychiatrisch centrum Schakenbosch, Veurse Straatweg 185, 2264 EG Leidschen dam. Of maak telefonisch een afspraak. Bel hiervoor (070) 20 92 52. Schakenbosch maakt deel uit van "de open ankh", stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg. I Stuur mij een uitnodiging voor een oriëntatiedag. Dan kan ik eens rondkijken, de sfeer proeven en misschien een sollicitatiegesprek hebben. man vrouw Straat: Postcode/Plaats: Telefoon: Geboortedatum: Diploma's

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 27