Mural christelijke scholengemeenschap K.Hfl.B.0. Oecumenisch Samenwerkings Verband Den Haag e.o. DOCENT® handelskennis handelswetenschappen DELFZIJL RECTOR (m. Of ff.) docent(e) BBch. oefening H00F0LEI0STER !eraar(es) psycholoog of psycho-dicagnosfisch geschoold orfho-pedogoog ortho-didacticus Zwijndrecht Develsteincollege Docent(e) Aardrijkskunde HERHAALDE OPROEP DOCENT(E) (Korte Middelbare Beroeps Opleiding) Spaarwaterstraat 21. 2593 RM Den Haag De projectleiding mekt ter aanvulling ran het docentencorps (full-time of part time) F unctie-informatie geven van lessen: handelskennis plm. 7 uur; bedrijfsadministratie plm. 7 uur - ontwikkelen en coördineren van de opleiding Administratie van dit nieuwe Vervolg Beroeps Onderwijs aan jongelui van 16 - 18 jaar - begeleiden van leerlingen Functie-vereisten een passende opleiding bekendheid met ECA80 of LEAO - begeleidingscapaciteiten willen werken vanuit een christelijke levensbeschouwing Salaris volgens ri/ksregeling. Inlichtingen bij en aollic/taties aan de projectleiding Spaarwaterstraat 21.2593 RM Oen Haag. telefoon 070 - 472733. Schipluidenlaan 12. Jan Tooropstraat 13. Amsterdam. Telefoon 020 -15 34 09. voor: Gymnasium. Atheneum. H.A.V.O., M .A.V.O. Gevraagd zo spoedig mogelijk: (vervanging wegens ziekte) Docent(e) voor 2e en 3e graad, 10 uur Van sollicitanten verwachten wij. dat zij bereid zijn om samen met collega's en leerlingen te trachten gestalte te geven aan het christeli|k karakter aan onze scholengemeenschap Sollicitaties te richten aan de rector, de heer drs K. de Jong. telefoon 020-153409 (school) of 020-796326 (thuis), die ook gaarne alle inlichtingen verstrekt Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk V.W.O. en A.V.O. in het Eemsmondgebled vraagt l.v.m. benoeming van de huidige rector, drs P. Lub. tot rector van het Christelijk Lyceum in Almelo voor het Fivelcol- lege in Delfzifi een Van de rector wordt verwacht dat hij/zij het christelijk onderwijs uit overtuiging wil dienen dat hij/zij samen met de conrectoren en in nauw contact met alle betrokkenen leiding geeft aan de voortgang en vernieu wing van het onderwijs. Het Fivelcollege telt ruim 600 leerlingen en ongeveer 50 Het bestuur laat zich bij de benoeming adviseren door een voordrachtscommissie waarin alle geledingen van de school vertegenwoordigd zijn. Datum van indiensttreding: zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk 1 augustus 1980. Sollicitaties bmnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie aan de secretaris van het bestuur, mevrouw A. Bouwmeester-Van den Boog aard. Ringovan 44. Delfzijl. Inlichtingen verstrekt de rector, lel. 05960-14150 (school). 24330 (thuis). Christelijke Middelbare Economische School voor M.E.A.O. Gibraltarstraat 55 1055 NK Amsterdam Gevraagd met onnaddePijke ingang een 1e of 2e graads bevoegde Maatschappijleer 10 uur (vervanging wegens ziekte) hier Ie en 2e klassen van het M E AO- Ervaring in een soortgelijke onderwijsvorm strekt tot aanbeveling. Van de sollicitanten wordt verwacht, dat zij het christelijk karakter van de school mede gestalte zullen geven Sollicitaties z.s.m. met opgave van bevoegdheid, ervaring, godsdienst en referenties te richten aan het Bestuur van de Vereniging voor Christelijk Economisch Administratief Onderwijs, Gibraltarstraat 55 1055 NK Am sterdam Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directeur mr R. R Gomes, ter 020-822309 (school). 02510-38599 (privé) Per 1 januari 1980 bestaan aan de Refor matorische Scholengemeenschap „Guido de Brés*' te Rotterdam de volgende vacatu res voor 29 uur 1e, 2e gr. In Zuid 20 uur 2e, 3e gr. In Schlebroek Gegadigden dienen in te stemmen met de grondslag van de school. Sollicitaties aan de rector, drs M. Burggraaf. Postbus 9202 Haastrechtstraat 25. 3007 AE Rotterdam. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Kleu teronderwijs te Zwartsluis vraagt per 1-1-'80 voor haar tweeklas- sige kleuterschool „De Lichtboei" een Wij verwachten van de sollicitante dat zij in bezit is van de akten A.B. en C.K.O. en dat zij enige ervaring in het kleuteronderwijs heeft. Woonruimte is beschikbaar. Sollicitaties graag voor 24 oktober a.s. te rich ten aan de secretaresse van de vereniging: mevr. A. Vos-FJeurke. Wetering allee 7. 8064 CZ Zwartsluis, tel. 05208-2318. Christelijk Lyceum voor Zeeland HAVO/VWO 4460 AE Gom Bergweg 4. tol. 01100-13010 Postbus 219. Gevraagd per 1 januari 1980 een docsnUe) Engels voor 14 uur Per 1 augustus bestaat de mogelijkheid van uitbreiding tot een volledige weektaak. Een eerste graads bevoegdheid ts vereist. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij actief mee willen werken aan de vormge ving van het christelijk onderwijs. Sollicitaties z.s.m. aan da rector van de school. NIEUW-VENNEP Herbert Vissers College Chr. Scholengemeenschap voor Mavo en Havo, Dotterbloemstraat 7, 2153 ES Nieuw-Vennep Gevraagd per 1 februari 1980. natuurkunde (16 6 17 uur. 2e of 3e graads) en biologie (12 uur, 2e of 3e graads). Van sollicitanten wordt verwacht, dat zij uit overtuiging gestalte willen geven aan het protestants christelijk karakter van de school Voor een ervaren docent(e) is mogelijk een woning beschikbaar. De woning van de vertrekkende docent staat waarschijnlijk per 1 februari 1980 ter beschikking. De scholengemeenschap telt momenteel ruim 600 leerlingen. Nieuw-Vennep heeft goede verbindingen met de grote steden in de omgeving. Inlichtingen bij de adjunkt-direkteur de heer B Landman, tel. (02526) 3206. of bij de direkteur. de heer E.H. Trip. tel. (02526) 2225. Sollicitaties met opgave van referentie adressen zo spoedig mogelijk aan de direkteur op het schooladres. EMM EN CHR. SCHOLENGEMEENSCHAP VOOR Z.O. DRENTHE (Lyceum, Havo, Pedagogische Akademte) A. m.i.v. 1 december 1979 of zo spoedig mogelijk daarna: Docent(e) klassieke talen 20 uur* Geringer aantal uren mogelijk. Ook is aanvulling met uren aan het Menso Alting College te Hoogeveen tot 29 uur mogelijk B. m.i.v. 1 januari 1980 of zo spoedig mogelijk daarna: Docent(e) wiskunde 1e-graads VB. Zn, die het Christelijk Onderwijs uh overtuiging willen dienen, worden uitgenodigd, hun aan het bestuur gerichte soilictatie te zenden aan de directie van de Chr. Scholengemeenschap voor Z.O. Drenthe, Postbus 247,7800 AE Emmen. Inlichtingen verstrekt de rector, Drs. J. de Wilde, tel. 05910-11402 (school), 05910-12923 (privé). DE SCHOOLADVIES- EN BEGELEIDINGSDIENST DRENTHE is een samenwerkingsorgaan van de Drentse gemeentebesturen en de onderwijsorganisaties in Drenthe op grond van de Wet gemeenschappelijke regelingen. De dienst houdt zich onder meer bezig met advisering aan ouders en leerkrachten over het individuele schoolkind binnen zowel het kleuter- en lager onderwijs, als het individueel beroepsonderwijs en het buitengewoon onderwijs. Tevens worden adviezen en informatie verstrekt aan het onderwijs in zijn totaliteit. Het werkgebied van de dienst strekt zich uit over de gehele provincie Drenthe en het functioneren is gericht op zowel het openbaar als het bijzonder onderwijs. Voor haar werkzaamheden in het buitengewoon onderwijs zoekt de dienst een voor 32 uren per week in tijdelijk dienstverband. De taak omvat: het meewerken in het onderzoeks- en be geleidingsteam van enige scholen voor buitengewoon onderwijs in Emmen en Hoogeveen. Voor deze functie wordt vereist: doctoraal examen psychologie in de rich ting ontwikkelings- en/of onderwijs psychologie dan wel het doctoraal examen ortho-pedagogiek met scholing in psycho diagnostiek. Als standplaats voor deze functie wordt de gemeente Hoogeveen aangewezen. In het kader van het 'Project kleine scholen', voortkomend uit een I.S.P. project 'Leefbaarheid kleine kernen Z.W.-Drenthe', zoekt de dienst een voor 1 1/2 dag per week in tijdelijk dienstverband gedurende 3 jaren. De taak omvat: in teamoverleg met de andere projectmede werkers de betreffende schoolteams bege leiden bij het verlenen van extra hulp aan individuele leerlingen, het opstellen vari behandelingsplannen in het kader van individuele leerzorg. Voor deze functie wordt vereist: academische opleiding dan wel M.O.-A of M.O.-B ortho-pedagogiek. Ervaring met remedial teaching of andere vor men van individuele leerzorg is zeer gewenst. Verder vragen wij voor beide functies: bereidheid om zich positief op te stellen met betrekking tot de eigen identiteit van de scholen; bereidheid en geschiktheid om met de scholen te werken aan de optimalisering van het onderwijs; het rijbewijs B-E. Wat wij kunnen bieden is: toepassing van de rechtspositie van de gemeente Assen. salariëring naar rijksregeling. Inlichtingen: telefonisch kunnen nadere inlichtingen worden ingewonnen bij de adjunct-directeur, Drs. H.Ch. Meliëzer, op de dienst (05920) 1 16 66 of privé (05920) 1 41 04 en bij de directeur, Drs. J.J.H. Oosterwijk, op de dienst of privé (05928) 24 03. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te richten aan: Het Algemeen Bestuur van de Schooladvies- en Begeleidingsdienst Drenthe, Prinses Irenestraat 7,9401 HH Assen. •sf School Advies- en Begeleidings-Dienst "Gelders Rivierengebied" De Schooladvies- en begeleidingsdienst "Gelders Rivierengebied" is een samenwerkingsdienst ten behoeve van het kleuter-, lager- en buitengewoon onderwijs in de Betuwe, de Bommelerwaard en het Land van Maas en Waal. De werkwijze van de S.A.B.D. is gebaseerd op het samenwerkings model: de S.A.B.D. ondersteunt de ontwikkeling van het onderwijs in overleg met en met respect voor de betrokkenen. De S.A.B.D. beschouwt begeleiding als een integraal pakket van werkzaamheden. In de organisatie en in de taak van de schoolbege leider is dan ook geen onderscheid gemaakt tussen kind- en systeem begeleiding. Ook worden de werkzaamheden ten dienste van het buitengewoon onderwijs voor zover mogelijk verricht in samenhang met de begeleiding van het regulier onderwijs. De S.A.B.D. verhoogt de bereikbaarheid van de dienstverlening door de begeleiding te doen plaatsvinden op locatie. Dit betekent, dat de begeleider over een auto dient te beschikken. Op korte termijn bestaat de mogelijkheid tot aanstelling van een orthopedagoog /schoolbegeleider (m/v) (psycholoog) taak: begeleidings- en toelatings werkzaamheden in het buitengewoon onderwijs; begeleiding van scholen voor kleuter- en lager onderwijs: studie op een onderwijsfacet om de gewenste deskundigheid binnen de dienst op te bouwen; collegiale samenwerking op basis van deskundigheid. vereist: ervaring in het onderwijs; voltooide universitaire studie ontwikkelingspsychologie of orthopedagogiek (of klinisch) met de aantekening psychodiagnostiek. De rechtspositie van de gemeente Tiel is van toepassing (A.B.P., I.Z.A.-ziektekostenverzekering). Salariëring geschiedt volgens rijksnorm. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot drs R.H.R.A. Verschoor, telefoon 03440-18944 (privé 08876-1582). Sollicitaties, vergezeld van een levensloop, kunnen tot 14 dagen na plaatsing worden gericht aan het bestuur, Dodewaardlaan 3 te Tiel. Christelijke Scholengemeenschap Atheneum en H.A.V.O. Develsingel 5 tel. 076-194566 Gevraagd zo spoedig mogelijk, ter vervanging wegens ziekte een voor 26 uur. Belangstellenden die weloverwogen kiezen voor het protestants christelijk onderwijs wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan de rector, D. de Koning, Postbus 377, 3330 AJ Zwijndrecht, bij wie ook informaties kunnen worden ingewonnen. WIJ BIEDEN CAO ERKENDE VAKOPLEIDINGEN wy schrijven dagelijks schoolverlaters van M.A.V.O.-L.E:A.O.-L.H.N.O.-L.T.O. enz. voor ons nieuw cursusjaar 1979-1980 in. W\j moeten ons docententeam completeren, wy vragen voor direct: KOKEN EN SERVEREN (volledige betrekking) Een ruime ervaring opgedaan in de betere zaken is vereist By voorkeur met de bevoegdheid tot het geven van vakleer en prakticura aan onze leerlingen van de Horeca en Instellingsopleidingen. Bekendheid met de opleidingen in het kader van het leerlingwezen en ervaring met onze schoolsoort, gericht op werkende jongeren vanaf 16 jaar, die minimaal één dag per week onze school bezoeken, strekt tot aanbeveling. Uitgebreide sollicitaties, binnen 5 dagen onder opgave van opleiding, opgedane praktykervaring en referenties, worden verwacht by de benoemingscommissie, die is samengesteld uit leden van het bestuur en het personeel. Voor nadere informatie, dageiykis aan de school, tel. 085-45 03 94. ARNHEM STREEKSCHOOL VOOR BEROEPS BEGELEIDEND ONDERWUS VERLENGDE HOFLAAN 104 - (085) 45 03 94

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16