EDUARD PELGER advertentie verkoper/ster zaterdag weer mini-paginas vol huizen in uweigen krant. een echtpaar Trouw Administratie! medewerk(st)er AMSTERDAMS STADSBLAD voor de buitendienst Elke man die een reden heeft om zich goed te kleden, heeft een reden om de voortreffelijke kostuums van Austin Reed/Eduard Peiger te leren kennen. WOENSDAG 10 OKTOBER 1979 TROUWKWARTET PRH 18 - S i Jeugdhuis „Trompendaal" te Hilversum Uitgaande van de Stichting „Het Leger des Heils" zoekt voor één van haar gezinshuizen te Hilversum met een protestants-christelijke le vensovertuiging. meelevend Het knigt de beschikking over een ruime woning, waarin 4 kinderen uit ons ieugdhuis zullen wonen in de leetti|d van 4 tot 16 jaar Het gezins huis zal als onderdeel van „Trompen- daal kunnen rekenen op een inten sieve begeleiding Van het echtpaar wordt verwacht, dat de man een eigen werkkring heeft, terwijl ervaring in het werken met kin deren tot aanbeveling strekt Er wordt met hen een goede financiële regeling getroffen. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de direkteur van Jeugdhuis „Trompendaal Lt. H. van Doome. Van Hengellaan 6. 1217 AS Hilversum Daarna zult u geheel vrijblijvend worden uitgenodigd voor een informatieavond. zoekt Trouw is een landelijk ochtendblad. De afdeling advertentie-exploitatie houdt zich via een aantal afdelingen bezig met de verkoop van advertenties. De afdeling verkoopvoorbereiding/secretariaat verricht ondersteunende werkzaamheden voor deze verkoop-afdelingen. In verband met het vertrek van één van de medewerksters van deze afdeling zoekt TROUW op korte termiin een verkoop voorbereiding Het takenpakket omvat o.m.: bijhouden klantenarchief. distributie klantendossiers opzetten adressenbestanden archivering verdere voorkomende secretariaatswerkz aamheden De juiste kandida(te)at beschikt over minimaal een LEAO-opleiding (adm. en/of bedrijfsecon. richting) of een vergelijkbare opleiding. Typevaardigheid is een vereiste De werktijden zijn van 00.30-17.00 uur. Salariëring geschiedt volgens de CAO voor administratief personeel in het dagbladbedrijf in Nederland. Secundaire arbeidsvoorwaarden zijn o.m.: 8% vakantiegeld reiskostenvergoeding, indien men buiten Amsterdam woont goede studiekostenregeling. Sollicitaties kunt u richten aan personeelszaken. Wibautstraat 131, Amsterdam, t.a.v mw L. Witmer, onder vermelding van LW/058 Tel. 020-926870 tst. 265. Het Amsterdams Stadsblad, onderdeel van Weekmedia b.v., gevestigd in het hartje van Amsterdam (Kalverstraat), zoekt op korte termijn een Deze zal na een inwerkperiode. zelf standig de kontakten met onze adver teerders onderhouden. De luiste kandidaat beschikt over een afgeronde middelbare schoolopleiding en een rijbewijs B-E. Enige ervanng strekt tot aanbeveling De mogelijkheden tot het volgen van een interne kursus in samenwerking met de Stichting Reklame- en Marke- tingonderwijs is aanwezig Sollicitaties kunt u nchten aan mw L Witmer. personee'afdehng Wibautstraat 131. Amster dam Tel 020-926870. toestel 265. onder ver melding van LW/037. Kleding is een uitdrukkings-vorm, geen uniform. En geen man is gelijk, gelukkig. Austin Reed/Eduard Peiger kiest per traditie voor het persoonlijke, ook al werd mode lang geleden massa. Een zeer gevarieerde kollektie kostuums van superieure kwaliteit, rimpelloze snit en perfekte afwerking bewijzen die opvatting. En zo goed als een man een reden kan hebben om zich met zorg te kleden, zo goed hebben wij een reden om onze fameuze persoonlijke service in stand te houden. Een bezoek aan één van onze vestigingen is de beste manier om bovenstaande beginsel verklaringen te toetsen. Een Austin Reed/Eduard Peiger specialiteit. U kunt er officieel, officieus en vrije-tijds mee uit de voeten. 3-Delig. Van een prachtige kwaliteit Engels flannel. Kleur: midden- en antracietgrijs. p™51 f768,-. Het Tweed Kostuum. Dit fraaie 3-delige tweed kostuum brengt het vak- manschappelijke kunnen zoals u dat nog bij Austin Reed/Eduard Peiger aantreft, uitstekend tot uitdrukking. De stof 100% tweed) werd exclu sief voor ons ui Engeland geweven. Draagt erg komfortabel. Dessin en Weuren: een geldede ruit in blauw/grijs en bruin. De prijs - zeer redelijk voor het gebodene - f768,-. Namen die in de mannen-mode wereld een repu tatie van uitzonderlijk vakmanschap hebben op gebouwd. Dit kostuum vergadert prettig, reist soepel, receptioneert stijlvol en 't wacht u elke morgen opnieuw in een prima konditie. 2-Delig. 100% Wol. Prijs: 798 Het Chester Barrie Kostuum. Een exclusiviteit van Austin Reed. De allerbeste Britse kleermakers vervaardigen dit kostuum met de hand. De allerfijnste garens dienen als mate riaal. Het afgebeelde 2-delige model met dunne krijtstreep is er in blauw. Andere dessins en kleu ren in overleg. U begrijpt dat we dit bijzondere kostuum slechts in een beperkte kollektie in voor raad kunnen hebben. De voor dit voortreffelijke kostuum uiterst reële prijs bedraagt fl.198,-. Nimmer 't zelfde altijd zichzelf. Den Haag Hoogstraat 16 tel. 070-46 97 00 Rotterdam Coolsingel97 tel.010-139075 Amsterdam Kalverstraat 71 tel. 020-23 52 57

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 18