m Kende u deze al, wijnliefhebber? DE KRANT. OMDAT UNIET IEDERE DIG IN HET WITTE HUIS KUNT ZIJN FAMILIEBERICHTEN n' Trouw 1969Chateau Chauvin 0.7 liter 1975 Chateau Livran 0.7 liter 1975Chateau Caronne Ste.Gemme 1977Chateau de Sales 0.7 liter WOENSDAG 10 OKTOBER 1979 TROUWKWARTET PRH 10 - S 12 kunnen van maandag lot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Wij zijn heel blij met de geboorte van onze zoon Jelle-Jan Dirk Jan en Marjoke van Veelen 3082 MA Rotterdam. 8 oktober 1979 Spechtstraat 15b Goeie morgen oma Burger hartelijke gefeliciteerd Met grote dankbaarheid berichten wij U dat onze ouders J. H. van der Heiden P. C. A. van der Heiden-Meinster Kroonenburgh 7. 3261 RD Oud-Bei j er land op 12 oktober a s. hun 40-jarige echtvereniging hopen te herdenken. Helaas kunnen zij in verband met ziekte geen per soonlijke felicitaties in ontvangst nemen. Hun liefhebbende kinderen. Heden nam de Here voor ons geheel onver wacht uit onze familiekring tot Zich onze lieve broer, zwager en oom Dirk den Hertog echtgenoot van G. A. van der Linden op de leeftijd van 58 jaar. Moge de Here Bertha en de kinderen nabij zijn. P. den Hertog M. den Hertog-Noorland C. C. den Hertog-van der Struif A. C. Schonewille-den Hertog C. den Hertog M. A. den Hertog-Slok A. A. den Hertog-Berkhout J. F. den Hertog-Gortworst Canada: N. Bettings-den Hertog J. Bettings neven en nichten Delft 7 oktober 1979 Heden ontsliep in vrede onze innig geliefde moeder, en grootmoeder Maria Doornenbal- van Hoogevest weduwe van Dr. P. Doornenbal in de ouderdom van 86 jaar. In dankbaarheid gedenken wij haar liefdevolle aandacht, blijmoedigheid en Godsvertrouwen. Hattem: E. Doornenbal W. Doornenbal-Kalemink Naaldwijk: J Kalsbeek-Doornenbal F K als beek Groningen: J. G. Rodenburg-Doornenbal J. Rodenburg Mosjden Noorwegen: P. Doornenbal L. H. Doornenbal-Verbeek en kleinkinderen. 's-Gravenhage, 6 oktober 1979 Wassenaarseweg 76 flat 207. Correspondentie-adres: Rembrandtstraat 20 Naaldwijk. De overledene is overgebracht naar het rouw- centrum ..Innemee". Hooikade 46 te 's-Graven hage. Bezoekuren aldaar woensdag van 15.30- 17.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 11 oktober a s. om 13.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhof- laan te 's-Gravenhage. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden nam de Heere op Zijn tijd tot Zich voor ons geheel onverwacht mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Peter Schenkel geboren 17 maart 1917 drager van de gouden eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau W. Schenkel-Eland M. M. Schenkel J. Schenkel-Bron Petra Willeke W. H. P. M. van Ooijen-Schenkel A. van Ooijen Pauline Peter Gerard H. R. L. Schenkel Zwijndrecht, 8 oktober 1979 Ch. de Bourbonstraat 7 Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren donderdag 11 ok tober a.s. van 19.00-20.00 uur in de consistorie van de Bethelkerk aan de Rotterdamseweg 73 te Zwijndrecht. De teraardebestelling zal plaats vinden vrijdag 12 oktober om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Hieraan zal vooraf gaan een rouwdienst in de Bethelkerk aan de Rotter damseweg welke zal aanvangen om 14.00 uur. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze vriend Peter Schenkel in de leeftijd van 62 jaar. Wij gedenken met dankbaarheid dat hij meer dan 30 jaar voorzitter van onze afdeling is geweest. Dat zijn vrouw en kinderen kracht van God mogen ontvangen om dit verlies te dragen. Namens bestuur en leden van de Hout- en Bouwbond C.N.V. Zwijndrecht. 8 oktober 1979 afdeling Zwijndrecht. Met droefheid geven wij kennis van het plotse ling overlijden van onze collega de heer P. Schenkel Wij gedenken hem als een goede vriend en collega. Zwijndrecht, 8 oktober 1979. Gezamenlijk personeel Dorsman Timmerfabriek B.V. Dorsman Dakmontage B.V. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze gewaardeer de bedrijfsleider de heer P. Schenkel Ruim 48 jaar heeft hij ons bedrijf met toewij ding en kennis van zaken gediend Zwijndrecht, 8 oktober 1979 Directie Dorsman B.V. Met leedwezen geven wij hiermede kennis van het overlijden van de heer G. J. van Assendelft in leven penningmeester van onze vereniging. Met grote dankbaarheid gedenken wij het vele werk dat hij met zo veel liefde en nauwgezet heid voor de vereniging verrichtte. Rotterdam, 5 oktober 1979 Het bestuur van de Vereniging voor Chr. Volksonderwijs te Vreewijk en Lombardijen. Openbaring 21; vers 4 en 5 Na een gelovig gedragen lijden nam God tot Zich. onze lieve zorgzame moeder en oma Hendrika Sophia van der Laak weduwe van J. Passchier in de ouderdom van 89 jaar. Christchurch New Zealand: C. A. Jacksnn-Passchier R. R. Jackson Sarah Connie Rotterdam. 4 oktober 1979 Schulpplein 50 Corr. adres C. A. Jackson p a Mevr. Wijting Dr. de Visserstraat 1. Rotterdam. De begrafenis heeft op verzoek van de overle dene in besloten kring plaatsgehad op de alge mene begraafplaats Crooswijk. 22 december 1960 8 oktober 1979 Dank U, voor zijn nieuwe morgen Dank U. voor zijn blije lach Nu hij voor zijn angst en pijn geborgen, bij U Leven mag Jacob Pieter Jan door God ons toevertrouwd in 1960, is nu door Hem weer thuisgehaald. De zorg voor Jaap hebben we mogen delen met allen die hem zoveel jaren met liefde omringd hebben. Dat ook velen met ons beleven wat ons tot troost is: Jezus zei: Laat de kinderen tot mij komen. Rozenburg, Jan de Booij Riet de Booij-Kayen Paul en Petra De begrafenis zal plaatshebben donderdag 11 oktober omstreeks 15.00 uur op de algemene begraafplaats, Achterbergsestraatweg te Rhe- nen, na een afscheidsdienst in Huize Heimer- stein, Caneraweg 12 te Rhenen, beginnend om 14.00 uur. Voorganger in deze dienst is ds J. Vogel predikant te Rozenburg. „Zo ik niet had geloofd, dat in dit leven mijn ziel Gods gunst en hulp genieten zou". Dankbaar dat God haar zolang bij ons liet nam Hij tot Zich onze lieve moeder, oma en zuster, Cornelia Anna Elisabeth Catharina Verhoeff, weduwe van Pieter Cornells van der Brugge, op de leeftijd van 85 jaar. 's-Gravenhaee: E. J. C. Bruijn-Van der Brugge J. Bruijn Delft: W. F. K. van der Brugge M. van der Brugge-Jager Rotterdam (Ommoord): L. van der Brugge S. M. van der Brugge- van Oosten Rotterdam: M. Sizoo-Verhoeff en kleinkinderen Voorburg, 7 oktober 1979 Huize „Nieuw Heeswijk", Sonnenburghlaan 2 Correspondentie-adres: Jan Wapstraat 139, 2523 GE 's-Gravenhage. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Nieuw Heeswijk". De rouwdienst zal gehouden worden woens dag 10 oktober om 13.30 uur in de aula van Huize „Nieuw Heeswijk", waarna om ongeveer 14.45 uur de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats „Jaffa" te Delft. Geen bloemen. Nadat hij Zijn Woord verkondigde aan de strijdende, heeft God opgenomen in de triom ferende kerk, Zijn dienstknecht, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa. Dirk Soepboer op de leeftijd van 53 jaar. Indien iemand Mij wil dienen, hij volge Mij en waar Ik ben, daar zal ook mijn dienaar zijn. Joh. 12 26 Heemse: J. Soepboer-Sloot Dokkum: Douwe en Renny Dirk Douwe Marjella Stiens: Anne en Aukje Assen: Pieter Jan en Tina Heemse, zondag 7 oktober 1979 Hessenweg 45 Gelegenheid tot condoleren op woensdag 10 oktober 's avonds van 19.30-20.30 uur in de Gereformeerde Kerk te Heemse. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den op donderdag 11 oktober 's middags om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Heem se, waarna de begrafenis zal plaatsvinden in besloten kring op de „Slingerhof" te Drachten. Thuis liever geen bezoek. Want gij zult rusten en zult opstaan in uw lot, in het einde der dagen. Daniël 12 13 In de hope des eeuwigen levens ging plotseling van ons heen onze geliefde man en vader Willem Verschoor op de leeftijd van bijna 83 jaar. M. Verschoor-Vis Gerrit en Kazuko 2171 AA Sassenheim, 9 oktober 1979 Postwijkkade 12 De rouwdienst is bepaald op D.V. 12 oktober 1979 om 14 uur in de Nederlandse Hervormde Kerk te Sassenheim waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de be graafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren donderdag 11 ok tober 1979 van 19.30-20.30 uur in het rouwcen- trum „VLIEM", Jacoba van Beierenlaan 4, Sassenheim. Liever geen bezoek aan huis. „Zie dit maakt alle dingen nieuw" Openb. 211-5 Na een moeitevol maar blijmoedig leven ging van ons heen onze zo innig geliefde zoon, broer en oom Frits Huigen op de leeftijd van 29 jaar. Den Ham: C. J. Huigen-Gijsbers Maastricht: L. J. Meijerman-Huigen H. H. Meijerman Huisen: J Huigen H. B. W. Huigen-Jansen Deventer: J. E. Huigen Son: C. L. Speyer-Huigen B. H. Speyer Zeist: C. J. M. Huigen nicht en neven Haaksbergen, 8 oktober 1979 Verpleegtehuis „St Antonius" Corr. adres: De Maten 11 7683 A R Den Ham (Overijsel) Frits is opgebaard in de aula, Brinkstraat 6 Den Ham. De rouwdienst waarbij u wordt uitgenodigd zal worden gehouden op vrijdag 12 oktober om 13.00 uur in het hervormd centrum „de Rank", Brinkstraat 8 den Ham, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de centrale begraafplaats „Dennenhof" te Den Ham. Voor de dienst is er gelegenheid om te condo leren. U wordt verzocht om 12.45 aanwezig te zijn. n,b, %nn£. ELKE ZATERDAG IN Advertentiemateriaal moet dóhderdeg» (ie post) kt ons bert zijn. Inlichtingen ovw deze special® advertentiepagina'» TEL. 020-913456 TOESTEL 794. resp. 783 en 750 Gauw moe de laatste tijd? Te weinig i|zer misschien? U zou de enige met zun. 't Komt vooral voor bt| mensen die veel energie gebruiken.Ze vergen alles van zichzell. maar vergeten om ce accu op te laden Geen wonder dat ze zich slap voelen Weet u wat helpt Elke dag een glas Pleegzuster Bloedwiin "j een biizondere I1 wi|n die ijzer en uy ook de andere mineralen bevat I <11 die een mens kfflÉÏÏ Waag er eens naar t» uw drogist of apotheker Ook de Hogere Wijnen lager geprijsd bij Alberto! Bij het Huis Alberto - rond de 1honderd wijnen! - is de wijnoogst binnen. Dus wilt u ook voor uw betere wijnen niet te veel betalen, stap over de drempel en laat Alberto's unieke aanbod u niet ontgaan! Appellation St. Emilion Contrölée Grand Cru Classé. Volledig ontwikkelde droge, rode Bordeaux uit het opmerkelijke wijnjaar 1969. Op dronk: nu Houdbaar: 1979 -1980. Appellation Haut-Mêdoc Contrölée Cru Bourgeois. Rode. droge Bordeaux, soepeler en eleganter van karakter dan een doorsnee-Médoc. Op dronk: nu Houdbaar: 1988-1989 Appellation Haut Medoc Contrölée Cru Bourgeois Exceptionnel.Karakter- votle. rode Bordeaux uit het voor treffelijke wijnjaar 1975. Opdronk. 1980-1981 Houdbaar: 1988 -1989 Appellation Pomerol Contrölée Hoge, droge rode Bordeaux uit 'n zeldzaam wijngebied Pomerol. Op dronk: 1982 -1983 Houdbaar: 1990-1992

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10