medewerk(st)er docenten ^Renterekening: nu5 '2% #Plusrekening: nu~/% Sterrekening: nu§% postgiro en f) rijkspostspaarbank FAMILIEBERICHTEN ;elt)es van AH ook nerv Stichting Gelderse Leergangen DINSDAG 9 OKTOBER 1979 TROUWKWARTET PHS 16 Renteverhoging op Rente-, Plus-en Sterrekening. - Aantrekkelijke rente. - Altijd direct opvraagbaar. - Geen aftrek bij opname. Dc rente was 4'/% en is vanaf 9 oktober 1979 5'/%. Pe r I november in Int maximum antcgevtnd tegoed op deze rekening I' 5MI.UX).-. - Nog hogere rente. - Altijd direct opvraagbaar. -1% Aftrek bij opname. De rente was 6'/:% en is vanaf 9 oktober 1979 7%. - Hoogste rente van de drie. - Altijd direct opvraagbaar. - 2% Aftrek bij opname. De rente was 7'/% en is vanaf 9 oktober 1979 8%. De Rente-, Plus- en Sterrekening zijn spaarvormen voor postrekening houders. Hebt u nog geen postrekening? Vraag dan even een aanvraagformulier bij 't postkantoor of bel (gratis) 0017. Gij zijt het licht. Heer, van mijn hart, wanneer het in de dood verstart, dan zijt Gij nog mijn leven. gezang 187 Voor ons geheel onverwacht heeft zijn Heer en Heiland mijn lieve man. onze lieve zorgzame vader en opa Dirk den Hertog op 58-jarige leeftijd tot Zich geroepen. G. A. den Hertog- van der Linden Anja, Jurriën en Remco Jos. Frank en Koen Willy 7 oktober 1979 Jan de Oudeweg 5, 2628 XL Delft De overledene is opgebaard in „Het Rouwcen- trum Oostsingel 146 te Delft, alwaar gelegen heid is tot condoleren, woensdagavond van 7-8 uur. De Dienst van Woord en Gebed zal wor den gehouden in de Immanuëlkerk. Schoema- kerstraat 1 te Delft, donderdag 11 oktober a.s. om 14.00 uur. waarna de begrafenis zal plaats hebben op de algemene begraafplaats ..Jaffa", te Delft Liever geen bezoek aan huis. Op de dag des Heren werd voor ons onver wacht maar op zijn tijd bevorderd tot heerlijk heid onze schoonzoon en zwager. Dirk den Hertog Delft J. van der Linden-van Laren Rijswijk C. Spruijt van der Landen B. Spruijt Beuningen (Gld) W H. van der Linden A. C. van der Linden-Warnaar Delft P. van der Linden Delft. 7 oktober 1979 Met diepe ontroering hebben wij kennis geno men van het plotselinge overlijden van onze ouderling D. den Hertog vele jaren mocht hij zijn krachten en gaven in dienst stellen van onze gemeente. Dankbaar zullen we zijn persoon en werk blijven gedenken Hij zal in onze knng zeer gemist worden. Moge de Here zijn vrouw en kinderen troosten en sterken. Namens de Zuiderparochieraad van de geref. kerk te Delft H. D. Bakker, voorz. W. F. Hagenaar, scriba Delft. 7 oktober 1979 Heden nam de Here van ons weg Helprig Bordewijk op de leeftijd van 53 jaar. Zijn heengaan was vrede. Uit aller naam: G. Bordewijk-Huizinga Ruud en Marie José 6369 BP Simpelveld 7 oktober 1979 Julianastraat 35 Helprig is opgebaard in de aula van het Wever- ziekenhuis Henri Dunantstraat 5 te Heerlen, bezoek van 16.00 tot 17.00 uur. Te zijner gedachtenis zal op donderdag 11 oktober a.s. om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk. Burg. Waszinkstraat te Heerlen, een dienst gehouden worden, waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Imstenrade, Beitel Heerlen. Voorafgaande aan deze dienst is er in voor noemde kerk gelegenheid tot condoleren vanaf 12.45 tot 13.15 uur. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieve deze annonce als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid vernamen wij dat op 7 okto ber 1979 plotseling is overleden onze zeer ge waardeerde collega de heer H. Bordewijk In hem verliezen wij een hardwerkende colle ga en een goede vriend. Personeel van Andex vitrage B.V. Heerlen en Andex stoffen B.V. Heerlen. De advertentieafdeling be houdt zich het recht voor ad vertenties eventueel zonder opgave van redenen te wei geren. (Art. 16 Regelen voor het Advertentiewezen) 100i^S^Sueu^eI En AH doet mee met 'n fte^*e'iuba«en> ™W^f„ ah volle chocoladevla mei lkunie- ze aan de jubtleumakue vanop te sturen SSSSSSiüfi"-;.... „tf...•vn--rrt'* Met verslagenheid vernamen wij dat op 7 okto ber 1979 plotseling is overleden onze zeer ge waardeerde medewerker de heer H. Bordewijk Zijn hartelijke vriendschap en nauwgezette plichtsbetrachting zullen steeds in onze herin nering blijven voortleven. Directie en commissarissen van Andex vitrage B.V. Heerlen en Andex stoffen B.V. Heerlen. Vanwege de zeer vele blijken van medeleven zowel persoonlijk als schriftelijk is het ons niet mogelijk ieder persoonlijk te bedanken. Het was fijn te weten dat zovelen meeleefden, in de voor ons zo moeilijke dagen, na het plotselinge over lijden van onze lieve Koos Hiervoor onze oprechte dank. Henny Antoons-Tel en Jurriaan Hoogkerk: fam. W. Antoons Roden: fam. J. Tel. 9781 LE Bedum, oktober 1979 de Vlasakker 29 nederlandse christelijke radio vereniging Tot onze grote droefheid is nog onverwacht van ons heengegaan onze l'eve zuster Maria van Hoogevest weduwe van Dr Pieter Doornenbal. Amersfoort: G Moojen-van Hoogevest Ermelo: J Bies haar-van Hoogevest 5 oktober 1979. De afdeling Administratie Omroepbedrijf verzorgt de administratie van zeer uiteenlopende gegevens ten behoeve van alle afdelingen binnen de NCRV te Hilversum. Een kleine groep medewerkers houdt zich bezig met de administratie van programmakosten. Binnen deze groep komt op korte termijn een plaats vrij voor een Deze medewerk(st)er zal voornamelijk belast worden met de behandeling van binnengekomen rekeningen, maar zal in de toe komst moeten kunnen doorgroeien naar een meer controlerende functie. Voor deze functie denken wij aan iemand met een opleiding op HAVO-niveau. die in het bezit is van het Praktijkdiploma Boek houden of een daarmee gelijk te stellen opleiding, terwijl enkele jaren kantoorervaring, liefst met geautomatiseerde administratie, belangrijk is. Het spreekt vanzelf dat de aan te trekken functionaris gevoel moet hebben voor verantwoordelijkheid, nauwkeurig is en zelf standig kan werken. De NCRV is een omroeporganisatie óie bij haar werk het Evangelie als uitgangspunt neemt. Wij verwachten van nieuwe personeels leden, dat zij zich van harte achter dit uitgangspunt kunnen opstellen. Sollicitaties kunt U tot 10 dagen na publicatie richten aan NCRV aldelmg Personeelszaken. Postbus 330, 1200 AH Hilversum, met vermelding van ADM/24 4 De Stichting vraagt voor de lerarenopleiding te Nijme gen op zo kort mogelijke termijn voor de volgende vakgebieden: a. Duits Aanstelling in volledige weektaak; na een periode van tijdelijke aanstelling is „vaste'' aanstelling mogelijk. Verwacht worden ervaring op het gebied van de taalverwerving en speciale belangstelling voor de culturele en maatschappelijke aspecten van de Duitstalige gebieden. b. Frans Aanstelling bij voorkeur in volledige weektaak; na een periode van tijdelijke aanstelling is „vaste" aanstelling mogelijk. Verwacht wordt grote vaardigheid op het gebied van mondelinge en schriftelijke taalbeheersing; voorkeur gaat uit naar een Franstalig docent(e). c. Wiskunde Aanstelling in tijdelijke dienst, in ongeveer 0.8 weektaak. Venvacht wordt een veelzijdige belangstelling voor de wiskunde of voor de didactiek van de wiskunde. d. Natuurkunde Aanstelling in tijdelijke dienst, in (bijna) volledige weektaak. e. Biologie Aanstelling in tijdelijke dienst, in ongeveer 0.5 weektaak. f. Geschiedenis Aanstelling in tijdelijke dienst, in ongeveer 0.6 weektaak. Verwacht wordt speciale belangstelling voor de geschiedenis van de 19e- en 20e- eeuw. dan wel voor de industriële periode g. Aardrijkskunde 2 aanstellingen in tijdelijke dienst in 0.5 weektaak; combinatie tot een volledige weektaak is mogeli|k. Verwacht wordt: a. belangstelling voor milieugeografie i.v.m. participatie in tysisch-geografisch programma; b. belangstelling voor plattelandsgeografie i.v.m. participatie in sociaal-geografisch programma. h. Engels Aanstelling m tijdelijke dienst in ongeveer 0.8 weektaak. Hij/zij wordt belast met colleges mondelinge en schriftelijke taalvaardigheid en grammatica. Enige specialisatie op (toegepast) linguistisch gebied wordt op prijs gesteld. i. Tekenen Tijdelijke aanstelling in 0,7 weektaak. Ter vervanging in verband met ziekte, j. Audlo-vlsuele vorming Tijdelijke aanstelling in volledige weektaak, ten behoeve van het opleidingspro gramma van de tehatex-vakken. k. Onderwijskunde Aanstelling in tijdelijke dienst in volledige weektaak Tot zi|n/haar taken behoren: Het onderwijs in de algemene onderwijskunde en een bijdrage leveren in de ontwikkeling van het leerplan, met name op het gebied van de didactische werkvormen en/of het omgaan met leerlingen. De aanstellingen ct/mk lopen in principe ten einde op 31 juli 1980 Afhankelijk van een aantal factoren kan van enige verlenging sprake zijn. Een kleme uitbreiding van de aangeboden deelbetrekkingen is per 1 januari 1980 wellicht mogelijk. Van alle aan te stellen medewerkers wordt verwacht dat zij onderwiiservanng hebben, zo mogelijk ook in het tweede en/of derdegraads gebied; in het bezit zijn van een eerstegraads bevoegdheid; op de hoogte zijn van de laatste ontwikkelingen in het vakgebied; in staat en bereid zijn om in samenwerking met collegae, ook van andere disciplines, en studenten vorm te geven aan de opleiding tot leraar. Salariëring geschiedt volgens het rangenstelsel voor wetenschappelijke ambtenaren (maximaal f 6 023 - per maand) Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de hoofddocent van het betrokken vakgebied, via telefoon 080-775233 Belangstellenden voor een van deze functies worden uitgenodigd binnen zeven dagen hun handgeschreven sollicitaties met motivering, volledige levensbeschr^vmg en referenties te nchten aan de directeur van de lerarenopleiding, de hoer drs. J. Classen. Graafseweg 274 te Nymegen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16