FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 9 OKTOBER 1979 TROUWKWARTET PHS 10 - R 1 kunnen van maandag lot en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Graag nodigen we u uit op onze trouwdag 12 okt. a.s. te Aalten- Gemeente huis om 13.30 u. Kerk dienst om 14.15 u Zuider ker k Onze receptie is van 17.00 u. tot 18.00 u in Ca fé/Rest. de Driesprong, Plein Zuid. Als u ons kent bent u van harte welkom. Ton Ikink en Alei Rougoor Hoi opa B.M.W. Gefeliciteerd met uw 60ste verjaardag. Namens Piet en Frieda Fopma-van Egmond ge ven wij met vreugde ken nis van de geboorte van hun dochter Esther Agathe De gelukkige grootouders en overgrootmama't Hollando Ca- meroun B P. 260 Yaounde Cameroun. 6 oktober 1979. „Die u roept is getrouw; Hij zal het ook doen" (1 Thess. 5:24) Onze ouders, schoonouders, grootouders Simon Bijl en Geertruida Grietje Zandt hopen a.s. woensdag 10 oktober te gedenken dat zij 40 jaar geleden te Groningen in het huwelijk traden. Wij wensen hen nog vele goede jaren toe. Rijnsaterwoude Laura en Yke Elske, Sjoukje, Beike, Berdina Kampen Joke en Rien Simone, Hanke, Diederik Lekkerkerk Laurens en Greet Joke, Margriet, Simon Krimpen a/d IJssel Ernst en Tineke Maarten Edam Simon en Bertie Af aartje Almelo Henk en Teunie Sigrid, Marieke. Deze dag zal in besloten familiekring gevierd worden. Krimpen a/d IJssel, oktober 1979. 1919 1979 „Goed is het de Heer te prijzen. uw naam te bezingen. Allerhoogste, 's morgens voor de nieuwe dag te danken, voor uw zorg in de voorbije nacht Wij zijn blij met wat u voor ons doet, uw zorgzame hand zullen wij nooit vergeten.' Hoe geweldig doet ge alles. Heer. dat ge zó aan ons denkt, wij begrijpen het niet!" Psalm 92. 2/3 en 5/6. Met veel blijdschap en dankbaarheid hebben wij de ZESTIGJARIGE TROUWDAG gevierd van onze ge weldige ouders, grootouders en overgrootouders A. Mol en P. E. Mol-Goemaat Alle kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Mol. Voorschoten. 9 oktober 1979. Narcisstraat 2. 2 okt. 1979 waren wij 55 j. gehuwd. De bloemen, de cadeaus en brieven waren enorm. De receptie was overweldigend. Uw liefde en vriendschap hebben deze dagen onvergetelijk voor ons gemaakt. Hier voor heel. heel hartelijk dank. II. Rcmiëns W. Remiëns-Mekke Merellaan 8 IJmuiden-O. Psalm 68 4 Afaar de rechtvaardigen zullen zich ver blijden: zij zullen van vreugde opsprin gen voor Gods aangezicht, en ran blijd schap vrolijk zijn. Nog geheel onverwacht behaagde het de Here van ons weg te nemen mijn geliefde man. onze zorgzame vader en grootvader Jan van Iterson echtgenoot van Marijtje van der Plas Op de leeftijd van 74 jaar. Rijnsburg M. van Iterson-van der Plas P. van Iterson N. van Iterson-Heemskerk J. van Delft-van Iterson J. A. van Delft T. van Iterson M. J. van Iterson-Paap Den Haag: J. van Iterson G. van Iterson-Ravensbergen Rijsenhout M Lanser-van Iterson H. J. Lanser Leiden M. Sierat-van Iterson A. Sierat Oegstgeest: A van der Luyt-van Iterson A. van der Luyt Rijnsburg: J van Veen-van Iterson W. van Veen H A. van Iterson M. van Iterson-Ravensbergen en kleinkinderen. Rijnsburg. 7 oktober 1979 Collegiantenstraat 6. De rouwdienst zal D V gehouden worden op donderdag 11 oktober te nm. 2.30 uur in de aula op de begraafplaats van de Gereformeer de Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg. waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats aldaar Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 8.00- 9 30 uur. „Het geloof nu is de zekerheid der din gen, die men hoopt, en het bewijs der dingen, die men niet ziet." Hebreeën 11:1 In de volle zekerheid van het geloof is in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader en pleegvader, onze groot- en overgrootvader Jan Hendrik Hazelaar echtgenoot van Gerritdina Roseboom, op de leeftijd van 88 jaar. Coevorden. 8 oktober 1979. Bej.centrum „De Schutse" Schutselaan 26. G. Hazelaar-Roseboom Schoonebeek G. H. Anholts-Hazelaar G. J. Anholts Steenwijksmoer: G. J. Hazelaar T. Hazelaar-van Dijk Emmen: R. Hazelaar-van Loo Zuidhorn: F. Nijkamp-Hazelaar E. Nijkamp Sussey B.C., Canada: R. Kamps-Hazelaar G. Kamps Coevorden: H. M. Guichelaar-Hazelaar E. Guichelaar klein- en achter- kleinkinderen De overledene is opgebaard in de aula van het bejaardencentrum. Gelegenheid tot condole ren na de rouwdienst in het verenigingsge bouw aan de Rabenhauptstraat te Coevorden. De dienst van Woord en Gebed zal wojtoen gehouden in de Geref. Kerk Van Heutszsingel te Coevorden op donderdag 11 oktober a.s. aanvang 14.00 uur waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Zij die de laatste eer willen be wijzen worden vanaf 13.30 uur in de kerk verwacht. Generale deputaten voor de geestelijke verzor ging van Zee-, Land- en Luchtmacht namen met ontroering kennis van het overlijden van W. Bakker kolonel-arts b.d. Vele jaren heeft hij als lid van dit deputaat- schap zijn kennis van zaken, zijn wijsheid en mildheid aan onze arbeid ten goede laten komen. Hij wist daarin bezig te zijn voor de goede zaak van zijn Heer. We blijven de herinnering bewaren aan een fijn mens en goed vriend. Namens deputaten K. P. van der Wel M. Sturm Assen, oktober 1979. „O neem mij met U mede, daar waar Gij gaat" Moegestreden is na een werkzaam leven inge slapen onze moeder en oma Adriana Johanna van Ameijde - geb. van Schaik op de leeftijd van 78 jaar. Barend recht: G. C. Los-van Ameijde M Los Carla en Theo Anjo, Aart, Henk Christchurch (Nieuw Zeeland) G. van Ameijde F. C. van Ameijde-Timmermans Andy, Anneke, John Rotterdam: M. C. M. Hoff-van Ameijde J. Hoff Hans en Anneke Marijke Rotterdam: H. D. van Ameijde M. H. van Ameijde-Holtvoort Annemieke, Marleen, Jurjen, Herman Nieuwerkerk a.d. IJssel: W. H. B. van Ameijde D. C. van Ameijde-Teeuwen Harry, Jeroen, Marieke Drachten: A. J. Spoormaker-van Ameijde J. L. Spoormaker Erik, Menno Amsterdam: C. J. van Ameijde Rotterdam, 6 oktober 1979 van Eversdijckstraat 59a Correspondentieadres: SH. D. van Ameijde Sluiskreek 36 3079 CN Rotterdam geen bezoek, bloemen en toespraken De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 10 oktober a.s. op de zuider begraafplaats Slinge 50 Rotterdam zuid. Vertrek vanaf „Sonne- burgh" Schulpweg 534 om 14.15 uur. Aan komst op de begraafplaats circa 14.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Heden overleed, na een moedig gedragen lij den, in haar Heer en Heiland. Geertruida Kokmeijer weduwe van Berend Kamerling in de ouderdom van 84 jaar. Grijpskerk, 7 oktober 1979. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 11 oktober om 13.30*uur in de Gerefor meerde Kerk te Kollum, waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Barendrecht B. Kamerling Voorburg A. Kamerling C. Kamerling-v.d. Pas en kleinkinderen Rotterdam A. Kamerling Hilversum G. Kokmeijer A. Kokmcijer-Meijers. Condoleantie. G. Hilversum. Kokmeijer. Siriusstraat 58 Be ga slapen, ik ben moe 'k sluit mijn beide oogjes toe Heere, houdt ook deze Nacht over Rosa trouw de wacht Heden, de 6e oktober 1979 is ons lieve, kleine meisje Rosa geboren op 24 april 1974, aan het einde geko men van de lijdensweg, die zij sinds 28 septem ber 1978, gaan moest. Hoe lief en dapper was zij dat laatste jaar, hoe lief en vrolijk de jaren daarvoor. Moge over alle duisternis en droefheid het Licht der wereld blijven schijnen. Jezus, die gezegd heeft: „Want voor zodanigen is het Ko ninkrijk Gods" (Marcus 10:14) Tjalleberd Pastoriesingel 6 Arie, Louise en Mirjam van Houwelingen. De dienst tot haar gedachtenis zal worden gehouden op dinsdag 9 oktober, 's middags om 2.00 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Tjalle berd. Hetzij u>ij dan leven. Hetzij wij sterven wij Zijn des Heren. Rom. 14 18 Met grote droefheid geven wij U kennis, dat toch nog geheel onverwacht van ons is heenge gaan, onze lieve zorgzame vader, schoon- en grootvader, broer, zwager en oom Gerrit Jacobus van Assendelft Weduwnaar van D. M. van Zoest op de leeftijd van 79 jaar. Kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Rotterdam, 5 oktober 1979 Leede 46 Corr.-adres: Mevrouw D. M. van Assendelft Hoefslag 56 2992 VH Barendrecht. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden woens dag 10 oktober op de Zuiderbegraafplaats aan de Slinge 50 te Rotterdam. Vertrek van de Rouwkamer van het Zuider Ziekenhuis, ingang Groene Hilledijk te Rotter dam, om 11.45 uur, aankomst in de kapel op de begraafplaats circa 12.00 uur. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de kapel op de begraafplaats. Met grote verslagenheid vernamen wij dat God tot Zich heeft genomen de Heer P. A. Schaafsma commissaris van de Woningstichting Patrimo nium Vele jaren heeft hij op zeer deskundige en prettige wijze onze stichting met zijn adviezen gediend. Hilversum, 8 oktober 1979 Het Bestuur en de Raad van Commissarissen van de Woningstichting Patrimonium Vrijdag 5 oktober heeft de Here uit onze fami liekring weggenomen mijn beste broer, onze oom Dijke Bernardus Doddema Echtgenoot van M. Westerdijk, op de leeftijd van 81 jaar. Uit aller naam: M. Doddema Warnsveld, oktober 1979. Op 8 oktober nam God plotseling tot Zich onze geliefde zwager en oom Peter Schenkel echtgenoot van Wilhelmina Eland Veghel: R. Eland D. E. Eland-Krijger Heerenveen: J. J. van Noort-Eland Leusden Zuid: L. Eland H. C. Eland-van der Kooi neven en nichten. Na een kort lijden heeft de Here tot Zich genomen, onze lieve moeder en grootmoeder, zuster en tante Leuntje Maria Meerman weduwe van Pieter Kornaat op de leeftijd van 77 jaar. Rotterdam: Atie en Dick Plokker-Komaat Jantiene, Peter en Frank Schiedam: Leny en Leo Buitenhuis-Komaat Monique en Dick Maars bergen: Nelly Kornaat Ruth Barendrecht: Gerda en Cor Bredius-Kornaat Jeanette, Mariene, Martin en Ingrid Vlaardingen, 7 oktober 1979 Bejaardencentrum „De Wetering" Claudius Civilislaan 40 Correspondentieadres: D. P. Plokker, Immanuel Kantstraat 342 te 3076 DM Rotterdam. Liever geen bezoek en geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 10 oktober om 13.00 uur in het Bejaardencentrum „De Wetering", waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Emaus" te Vlaardingen. na aankomst om circa 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de kapel van de begraafplaats. Enige en algemene kennisgeving De Here nam op Zijn tijd maar voor ons geheel onverwachts tot Zich onze lieve zuster, schoon zuster en tante Maria Alida van Spronsen op de leeftijd van 53 jaar. Den Haag: G. M. van Spronsen-Boor Boerakker. L. D. H. van Spronsen M. van Spronsen-Waltje Nieuwerkerk a/d IJssel: A.C.F. van Spronsen M. van Spronsen-van der Valk 's-Gravenzande: B. M. van den Berg- van Spronsen Jan J. van den Berg Amstelveen: J. van Wezel huisgenoot neven en nichten Zij heeft haar lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Amstelveen, 7 oktober 1979 Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. Mattheüs 11:28 Heden is uit ons midden weggenomen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Janna Sloff-van Deursen in de leeftijd van 78 jaar. Verlost van alles wat haar vermoeien kon, mag zij thans rusten in Gods eeuwige ontferming. Rotterdam: G. Sloff Auckland (Nw Z.): J. H. Moller-Sloff E. C. Moller Diemen: O. Sloff Berkel Rodenrijs: N. Wapenaar-Sloff Th. Wapenaar Vlaardingen: G. J. Deijl-Sloff G. H. Deijl Nieuwerkerk a/d IJssel: P. Sloff E. Sloff-Hoogerbrug en kleinkinderen. 3052 VM Rotterdam, 6 oktober 1979 Kemperweg 106. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7.30 tot 8 uur in de rouwkamer van het St. Franciscus Gasthuis, Kleiweg 500 en na afloop van de begrafenis in de kapel op de begraaf plaats. De rouwdienst wordt gehouden donderdag 11 oktober om 1.30 uur in de Vredevorstkerk, Wilgenplaslaan 200, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de algeme ne begraafplaats „Crooswijk". God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden thuiskomst. Na een tweejarig ziekbed verloste de Here uit haar beproeving onze moeder en oma Maria Anna Kool-Moerman weduwe van Jan Kool, op de leeftijd van 67 jaar. Vlaardingen: Piet en Elly Kool Rotterdam: Elly en Johan Tahitu Natascha Gabriel Rotterdam: Beppie en Bert Maat 'Rotterdam, 6 oktober 1979 „de Elf Ranken" Aesopusplaats 2 Correspondentieadres: P. Kool Cipressendreef 16 3137 PD Vlaardingen Bezoek en gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer van „de Elf Ranken" dinsdag van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woens dag a.s. in bovengenoemde rouwkamer om 10.15 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de begraafplaats „Charlois", Charlois- se Lagedijk 680. Aankomst aan de begraafplaats circa 11.20 uur. „Zo ik niet had geloofd, dat in dit leven mijn ziel Gods gunst en hulp genieten zou". Dankbaar dat God haar zolang bij ons liet nam Hij tot Zich onze lieve moeder, oma en zuster, Cornelia Anna Elisabeth Catharina Verhoeff, weduwe van Pieter Cornelis van der Brugge, op de'leeftijd van 85 jaar. 's-Gravenhage: E. J. C. Bruijn-van der Brugge J. Bruijn Delft: W F. K. van der Brugge M. van der Brugge-Jager Rotterdam (Ommoord): L. van der Brugge S. M. van der Brugge- van Oosten Rotterdam: J. Sizoo-Verhoeff en kleinkinderen Voorburg. 7 oktober 1979 Huize „Nieuw Heeswijk", Sonnenburghlaan 2 Correspondentie-adres: Jan Wapstraat 139, 2523 GE 's-Gravenhage. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Nieuw Heeswijk" De rouwdienst zal gehouden worden woens dag 10 oktober om 13.30 uur in de aula van Huize „Nieuw Heeswijk", waarna om ongeveer 14.45 uur de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats „Jaffa" te Delft. Geen bloemen. Nadat hij Zijn Woord verkondigde aan de strijdende, heeft God opgenomen in de triom ferende kerk. Zijn dienstknecht, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa, Dirk Soepboer op de leeftijd van 53 jaar. Indien iemand Mij wil dienen, hij volge Mij en waar Ik ben, daar zal ook mijn dienaar zijn. Joh. 12 26 Heemse: J. Soepboer-Sloot Dokkum: Douwe en Renny Dirk Douwe Marjella Stiens: Anne en Aukje Assen: Pieter Jan en Tina Heemse, zondag 7 oktober 1979 Hessenweg 45 Gelegenheid tot condoleren op woensdag 10 oktober 's avonds van 19.30-20.30 uur in de Gereformeerde Kerk te Heemse. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den op donderdag 11 oktober 's.middags om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Heem se, waarna de begrafenis zal plaatsvinden in besloten kring op de „Slingerhof" te Drachten. Thuis bever geen bezoek. Geheel onverwacht heeft de Heer op Zijn tijd thuis gehaald mijn üeve zoon, onze broer, zwager en oom Dirk Soepboer oud 53 jaar. Hem is de prijs, de lauwerkrans, de kroon, toch zijn wij één, Hij zingend voor de troon, wij in de wereld, wach tend op Gods Zoon. Halleluja Halleluja! Het mag ook de troost zijn voor Jelske en de kinderen. Ternaard: Douwe Soepboer Britsum: Pieter en Aukje Emmeloord: Theunis en Hinke Nes (W.D.): Folkert en Janny Nes (W.D.): Pier en Gatske Zoetermeer: Henny en Sjoerd neven en nichten. Heemse, 7 oktober 1979. De kerkeraad van de Geref. kerk te Lutjegast geeft met ontroering kennis van het overbjden van Ds D. D. Soepboer Van 13 juni 1965 tot 26 april 1970 diende hij onze kerk als predikant De inspirerende wijze waarop hij zijn dienst werk in ons midden heeft verricht bbjft bij ons in dankbare herinnering. Trooste de Here zijn vrouw en kinderen in dit zware verbes. Namens de kerkeraad: G. Douma, praeses. G. van de Velde, scriba Lutjegast, 8 oktober 1979. Tijdens het vervullen van zijn aardse dienst werk werd opgeroepen voor de dienst in de Hemel onze zeer gewaardeerde collega en vriend Dirk D. Soepboer V.D.M. te Heemse 14 jaar mocht hij getrouw en met grote liefde werken in God's wijngaard met woord en daad. Sterke de Here Jelske en de kinderen 1 Joh. 5 vers 11, 12 Gramsbergen: Geert en Nella Toornbeek Hardenberg: Gé van Rhijn Hardenberg: Corrie Wanink Hardenberg: Albert en Gre Segger Lutten: Teun en Trudy Ouweland Bergentheim: Henk en Giny Linde Hardenberg: Jan en Ina Kruiter Bruchterveld: •Leo en Corrie van Gog Mariënberg: Siebren en Wilma Poelman De Krim: Sipke en Riek Groen Hardenberg: Hans en Inès Kamphorst Hardenberg: Kees en Corrie van der Heiden Met diep leedwezen heeft het moderamen van de part. synode van de geref. kerken in Overij- sel kennis genomen van het plotseling overbj den, op zondag 7 oktober, van zijn praeses Ds. D. D. Soepboer predikant te Heemse. Moge de Here met Zijn troost zijn vrouw en kinderen nabij zijn Namens het moderamen: Ds. J. Vos, scriba Ds. C. A. Wielemaker, assessor I Ds. J. C. van Egmond, assessor II ZO. Broek-Roelofs. actuaris Almelo, 8 oktober 1979. MEER FAM BERICHTEN OP PAG. PHS16-R18

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10