f SPORT? MET DE KRANT OP DE ERETRIBUNE. groepsleiders <mm./vri.) groepsieid(st)er psychologisch assistent(e) stichting festog adjunkt-hoofd (vrl.) Gezinsvervangend Tehuis i voor rechtvaardigheu en rechtszekerheid gnoot-schuylenburg groepsleider (m) JiiiiriiiiiiL ADJUIMKT-DIREKTEUR (mnl. of vrl.) vormingswerker mg (vrL/mnl.) een staflid [vr. lm. r?' hooge burch ZATERDAG 6 OKTOBER 1979 TROUWKWARTET LANDELIJKE PROT.-CHR. SVCHVNG PHILADELPHIA TEHUIZEN TENUNSPEET Voor ons gezinsvervangend tehuis "de Blesterbos" te Bennekom, waar 20 dames wonen die overdag werkzaam zijn op een sociale werkplaats ot een D.V.O. bezoeken, zouden wij graag in kontakt komen met een Wij verwachten dat hij of zij berekJ Is in teamverband te werken aan een goed woon- en leefklimaat, met respekt voor eikaars funktioneren. Tevens dat er blijk wordt gegeven van verantwoordelijkheidsgevoel, initiatief, souplesse en aanpassingsvermogen. VEREIST WORDEN: e O.P.M., Z, M.B.O.-I.W. en eventueel V.S.I.D.-diploma, e een protestants-christelijke levensovertuiging, gezien het levens beschouwelijke karakter van de stichting en de milieu-achtergronden van onze bewoners. Salaris volgens de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor gehandicapten. Pensioenregeling P.G.G.M. Sollicitaties te richten aan mei. A. de Otter, hoofd van huize "de Blesterbos", Selterskampweg59, 6721 HT Bennekom, telefoon (08389)5425. STICHTING LANDELIJKE GEREFORMEERDE RAAD VOOR SAMENLEVINGS-AANGELEGENHEDEN Do stichting landelijke Gereformeerde raad voor Samenlevings-Aangelegenheden (G.S.AI te Leusden is een landelijke organisatie voor de ontwikkeling en ondersteu ning van maatschappelijke aktiviteiten vanuit de gereformeerde bevolkingsgroep. Aan het landelijk bureau zijn thans 8 medewerkers verbonden. In verband met pensionering van de huidige funktionaris wil het bestuur van de G.S.A. graag in kontakt komen met belangstellenden voor de funktie van die belast zal worden met taken op het terrein van publiciteit, studie en bezinning, w.o. het redaktiesekretariaet van het G.S.A.-maand blad Konvooi; daarnaast zullen aan betrokkene in overleg met de andere staffunctionarissen - taken worden opgedragen op het terrein van beleid en beheer, alsmede op het terrein van de ondersteuning van aangesloten organisaties en kommissies. De gedachten gaan uit naar een kandidaat met; - een voor deze funktie adekwate universitaire of een daarmee vergelijkbare opleiding, zoals bijv. sociale akademie en voortgezette opleiding; - praktijkervaring op het terrein van de verhouding kerk. welzijn en samenleving; - goede redaktionele c.q. journalistieke vaardigheden; - een leeftijd tussen 30 en 45 jaar; een voorkeur voor werken in teamverband. Sollicitanten dienen lid te zijn van een Gereformeerde of Christelijke Gereformeerde Kerk. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektie-procedure. De salarisgrenzen voor de funktie zijn:/4.121,02 f5.350,02. Rechtspositie ingevolge de C.A.O.-wetzijnswerk. Nadere funktie-informatie bij drs. G.J. Hazenkamp, sekretaris/direkteur. Telefoon 033-43244 (kantoor) of 03404-19452 (privé). Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige beschrijving van levensloop, opleiding en ervaring te richten tot het bestuur van de stichting G.S.A., Postbus 203, 3830 AE LEUSDEN. Sluitingstermijn: 01-11-1979. De Drieburg te Driebergen een Jongerenvormingscentrum in Infernootsverbond, een Iciein centrum woor één groep tegelijk in huis is. Het team van medewerkers van dit centrum bestoof uit 4 personen huishoudelijke stof, 2 administratieve medewerksters en een vormingsstof van 4 personen. Wegens herbezinning op de taak van het centrum zoeken we voor tijdelijk, tot I september 1980, een die uitsluitend belast zal worden met uitvoerende werkzoomheden. Ervaring in het vormingswerk, een geëigende opleiding en een kritische oecumenische instelling worden van de werker verwacht. Arbeidsvoorwoorden, waaronder salariëring, noor de CAO.-Welzijnswerk/Jeugd- en Jongerenwerk. Nadere informaties over het werk zijn te verkrijgen bij één van de leden van het team, telefoon (0343813193. Uitvoerige schriftelijke sollicitaties binnen 14 dogen te richten oon de stoffunktionoris Intern Beheer LCGJ., Postbus 99,3970 AB Driebergen. De Drieburg is een afdeling van het Landelijk Centrum voor Gereformeerd Jeugdwerk te Driebergen. Geloven tussen 12 en 17. Namibië, het be roofde land. In militaire dienst, ja of nee. ad viseren van plaatselijke jeugdraden en kerke raden jeugd- en arbeid rechten van jongerery training van kader en klubwerk/zondags scholen, jonge Surinamers in Neder land Met al deze zaken en nog vele andere is de Landelijke Hervormde Jeugdraad bezig in nauw samenspel met de provinciale- en grootstedelijke Hervormde Jeugdraden. Om de problemen waar jongeren vandaag mee zitten zo goed mogelijk op tafel te krijgen en er antwoorden op te zoeken als gezamenlijke hervormde jeugdraden, zoekt de landelijke Hervormde Jeugdraad ter versterking van het team van omstreeks 35 jaar, van wie verwacht wordt dat zij/hij: kan bijdragen aan - de ontwikkeling van het jeugdwelzijnsbeleid van de raad; - de bevordering van een gezamenlijk funktioneren van de Hervormde Jeugdraden op landelijk, provinciaal en grootstedelijk nivo; - het zicht krijgen op de ontwikkeling van het overheidsbeleid (decentralisatie, rijksbijdrage regeling, e.d.) Voor deze funktie is een opleiding op akademies nivo (b.v. sociale wetenschappen of Sociale Akademie V.O.) gewenst, evenals ervaring in het (kerkelijk) welzijnswerk. Verwacht wordt een aktieve kritiese betrokkenheid bij de vragen van kerk en samenleving en kennis van de verhoudingen binnen de Hervormde Kerk. De standplaats is Driebergen. Sollicitatie: binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie aan de Hervormde Jeugdraad, Postbus 114, 3970-AC-Driebergen, telefoon 3438-6341. Voor mondelinge informatie kan kontakt worden opgenomen met Ds. A. Dronkers, sekretaris-koördinator. Een informatie-nota is voor geïnteresseerden beschikbaar. Het orthopedagogisch centrum „Ottho Gerhard Heldring" onderdeel van de Prot. Chr. Vereniging De Heldringstichting te Zetten, is bestemd voor adolescente meisjes van 11 tot 19 jaar die zich in een zeer moeilijke opvoedingssituatie bevinden. Het behandelingsbeleid is onderwerp van kontinue bezinning en begeleiding. Duidelijke behandelingsprogramma's worden gezamenlijk opgemaakt. Op korte termijn zoeken wij: De Vereniging „De Heldringstichtingen" te Zetten zet het door Ds. O. G. Heldring in 1847 begonnen werk voort. De Vereniging omvat: het Orthopedagogisch centrum „Ottho Gerhard Heldring" het Jeugd psychiatrisch Centrum „De Lingewal" De Z.M.O.K.-school „De Brouwerij" Bij de Heldringstichtingen zijn in totaal ca. 200 personen werkzaam. Telefoon 08880-3838 die bereid zijn zich voor adolescente meisjes in te zetten. Bij het opleidingsniveau denken wij aan- H.B.O.-I.W., M.B.O.-I.W. K en O zo mogelijk met ervaring. Duidelijke behandelingsprogramma's worden gezamenlijk opgemaakt. Het behandelingsbeleid is onderwerp van kontinue bezinning en begeleiding. Minimum leeftijd 23 jaar. Van de gegadigde wordt verwacht dat hij/zij openstaat voor de Christelijke beginselen. Salariëring en sekundaire arbeidsvoorwaarden konform de regeling van de Nationale Federatie voor Kinderbescherming. Bij het zoeken naar huisvesting kan worden bemiddeld. Sollicitaties kunt u richten aan de directie van het Orthopedagogisch Centrum „Ottho Gerhard Heldring" Postbus 1Zetten postbus 227 7000 ae doetinchem tel. 08340 -326 41 De Stichting Festog heeft als doelstelling de zorg voor geestelijk gehandicapten in Oost- Gelderland en beheert daartoe gezinsvervangende tehuizen en dagverblijven. Momenteel hebben wij in onze G.V.T.'s: "De Zon" in Vorden, "De Wapenborgh" in Terborg en "Zevenaar", drie vakatures in de funktie van In ieder van deze tehuizen wonen circa 20 mensen. Tot haar belangrijkste taken behoren: vervanging van het hoofd bij diens afwezig heid; begeleiden van huishoudelijke en pedagogi sche medewerk (st)ers; de koórdinatie van de dagelijkse werkzaam heden ten behoeve van de begeleiding van de bewoners onderhouden van de kontakten binnen en buiten de Festog. Om voor deze funktie in aanmerking te ko men is noodzakelijk: minimum leeftijd 23 jaar; een van de volgende of vergelijkbare opleidingen: O.P.M., M B O. IW. Z-opleiding. Pedagogische academie. Kinderbescherming A+B, M.B.O. arbeidstherapie, V.S.I.D. G.V.T.; 2 jaar ervaring in de zwakzinnigenzorg. Salariëring: afhankelijk van leeftijd: minimaal f 2. 233,23 en maximaal f 3.270,67 bruto per maand. Naast de genoemde eisen voor deze funktie is een aantal wensen geformuleerd t.a.v. het pro fiel van de funktie. Deze zijn echter te uitvoerig om in deze adver tentie op te nemen. Daarom verzoeken wij de genen die belangstelling hebben voor deze funktie en aan genoemde eisen voldoen, ons dit schriftelijk te berichten onder vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring en naar welk tehuis de voorkeur uitgaat. Degenen die voor een van deze funkties in aanmerking komen, ontvangen nadere informatie over de Stichting, het tehuis, de funktie, arbeidsvoorwaarden en sollicitatieprocedure. Uw brief kunt u voor 18 oktober richten aan: Stichting Festog, afdeling Personeelszaken. Postbus 227, 7000 AE DOETINCHEM. CNV RAVELLAAN 1 ANTWOORDNUMMER 1096, 3600 VE UTRECH TELEFOON: 030-J41041 In onze Inrichting, een leefgemeenschap van protestants-christelijke signatuur, worden de circa 750 geestelijk gehandicapte bewoners door circa 600 personeelsleden verzorgd en behandeld. Met een nieuwbouwprogramma, waarbij de meeste gebouwen worden vervangen of gerenoveerd, is onlangs een begin gemaakt. Op onze psychologische/pedagogische dienst ontstaat per 1-11-'79 de vacature voor een Taakomschrijving: afnemen en uitwerken van tests spelobservatie, rapportage en individuele spelbehandeling begeleiden van spelgroepjes enige administratieve werkzaamheden. Vereist wordt: bezit van diploma Kleuterleidster, akte N XX of gelijkwaardige opleiding ervaring in het omgaan met zwakzinnigen. Gezien het karakter van onze inrichting gaat onze voorkeur uit naar iemand met een protestants christelijke levensovertuiging. Nadere inlichtingen over deze functie kunt u tijdens kantooruren verkrijgen bij de heer H. Dekker, psycholoog, toestel 121. Schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting, Postbus 9027,7300 EK Apeldoorn. Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten Zutphensestraat 106,7325 XL Apeldoorn, Telefoon (055) 26 09 06. Vei do „E 19i st< in all H( B< ge to cc th ee n< w „1 ei ri ie r Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten Hooge Burch is een instituut voor ca. 600 bewoners van aile leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Tevens is aan het instituut het fasehuis "Op de Muur" verbonden, gelegen in Alphen aan den Rijn. Voor dit fasehuis vragen wij een Funktie. Hij is mede verantwoordelijk, samen met 3 groepsleiders, voor de begelei ding van 10 zelfstandige, volwassen huisgenoten, waarvan de meesten werkzaam zijn op een Sociale Werkplaats. Eisen: Wij denken aan iemand met een Z, B, MBO-IW, OPM of gelijkwaardige opleiding. Procedure: Er zullen twee gesprekken plaatsvinden, enerzijds met het Hoofd Ver plegingsdienst en Personeeldienst en anderzijds met groepsleiders uit het fasehuis. Informatie: Nadere informatie over de funktie c.q. organisatie kunt u inwinnen bij de heer A. Warnaar, Hoofd Verplegingsdienst, tel. (01726) 1 92 00. Sollicitatie: Gaarne met uitvoerige informatie te richten aan de Personeeldienst, Postbus 2027, 2470 AA Zwammerdam (Alphen aan den Rijn). een instituut van de vereniging Johannes Stichting

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 32