expressie doer woord en gebaar een groepsleidster maatschappelijk werkster (20 uur/week) een groeps leidster docent engels lich. oefening lief omlenvi\s vrajujt docent godsdienstonderwijs H.N.O.-CENTRUM EMMELOORD DOCENT(E) Het Prins Bernhard Internaat pret. chr. internaat voor schippersfeogd, te Maasbracht predikant(e) fcfiuÉgnioor GROEPSLEIDING AFDELINGSHOOFD 1Ï ft HOOFD VAN DE CENTRALE BADKAMER KATWIJK hoofd van het tehuis "SPARRENHEUVEL" jeugdwerkadviseur/ koördinator (mnh/vrl.) ZATERDAG 6 OKTOBER 1979 EERSTE CHRISTELIJK LYCEUM Gevraagd per 1 nov. of z.s.m voor 13 leturen of minder. Belangstellenden wordt verzocht hun solli citatie te richten aan de rector van het E.C.L. Drs J W BOMHOF. Zuider Emma- kade 43. 2012 KN Haarlem. tel. 023-311651 Per 1 januari 1980 bestaan aan de Refor matorische Scholengemeenschap ..Guido de Brés" te Rotterdam de volgende vacatu res voor 29 uur 1e, 2e gr. in Zuid 20 uur 2e, 3e gr. in Schiebroek Gegadigden dienen in te stemmen met de grondslag van de school. Sollicitaties aan de rector, drs Af Burggraaf. Postbus 9202. Haastrechtstraat 25. 3007 AE Rotterdam (OP ALGEMEEN CHR GRONDSLAG) WILGENLAAN 4.8302 AM EMMELOORD TEL. NR 05270-6351 (3 LIJNEN) Gevraagd zo spoedig mogelijk voor 11 lessen per week op dinsdag en woensdag Inlichtingen te verkrijgen bij de directeur van de school, de heer L. Planting. Sollicitaties te richten aan het schoolbestuur p a Berkenlaan 10. 828302 AJ Emmeloord. vraagt, per 1-1-1980, voor een gemengde groep van 12 t/m 16 jaar Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten: van tenminste 25 jaar met ervaring in vergelijkbaar werk met een prot. chr. levensovertuiging met voltooide beroepsopleiding (M.B.O.- I.W.) Salariëring volgens Rijksnormen Schoolvakanties vrij. SotltcHettos en inlichtingen: de direkteur van hel internaat. Sintelstraat 19. Maas- bracht Tel 04746-1692 DIACONESSENHUIS VOORBURG In ons ziekenhuis met 252 bedden en 450 mede werkers gaat de huidige ziekenhuispredikant begin 1980 met emeritaat. Daarom zoekt het Bestuur van de Stichting Diaconessenhuis te Voorburg contact met een Belangrijke taken zullen zijn de pastorale zorg voor patiënten en het voorgaan in kerkdiensten. Bovendien strekt deze zorg zich uit tot de medewerkers in hun werksituatie. De functie brengt veelvuldige interne en externe contacten met zich mee. Onze gedachten gaan uit naar een predikant(e) tussen de 35 en 50 jaar met een oecumenische instelling. Voorzover niet reeds een pastoraal klinische opleiding rs gevolgd, wordt verwacht dat men bereid is deze te gaan volgen. Affiniteit tot het werken in teamverband en qoede contactuele eigenschappen zijn voorwaarden voor het goed vervullen van deze functie. De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing Een commissie waarin 2itting hebben vertegenwoordi gers van het Bestuur. Maatschappelijk Werk. Verpleeg kundige Dienst en de Interkerkelijke Commissie voor het Ziekenhuispastoraat, wordt bij de selectie betrokken. Brieven met inlichtingen over opleiding en ervaring kunnen worden gericht aan het Bestuur van de Stichting Diaconesseninrichting. p/a Mr. C. G. J. G. van de Burgt. Prinses Mariannelaan 42. 2275 BH Voorburg. Prinses Beatrixpkmtsoen 7 Telefoon 010-184077 Rotterdam Voor onze gezinsvervangende tehuizen in Rotterdam vragen wij les spoedig mogelijk gediplomeerde en ervaren groepsleiding (MBOTW, OPM. VSID'GVT. Z-diploma of diploma kleuterleidster). Wij zoeken iemand van positief christelijke levensovertuiging. Onze gedachten gaan bij voorkeur uit naar een persoon van circa 25-40 jaar. L'w sollicitatie gaarne schriftelijk met uitvoerige inlichtingen aan de algemeen direkleur der Stichting de heer H. L. van Rooycn. Prinses Beatrixplantsoen 7. 3055 PT Rotterdam. In het Prot. Chr. Bejaardenverzor- gingscentrum BORGSATE (330 bewoners) ontstaat binnenkort de vakature van Onze gedachten gaan uit naar een gediplomeerd bejaardenverzorgster, die een ProL Chr. levensovertuiging heeft, over enige jaren ervaring beschikt. openstaat voor de problemen van de ouder wordende mens, bereid en in staat is mee te werken aan het scheppen en handhaven van een prettig woon- en werkklimaat voor bewoners en werknemers. zelfstandig kan optreden en de verantwoor ding voor een afdeling met ca. 25 bewoners op zich kan en wil nemen, leerlingen in hun stage-perk>de kan begelei- Tevens kan in ons huis geplaatst worden een Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een gediplomeerd verzorg(st)er, die meerdere jaren ervaring heeft in de omgang met ouderen, een grote mate van tact bezit, kan leidinggeven en jonger personeel kan en wil inwerken, het vermogen heeft te organiseren en te improviseren. De badkamer beschikt over 3 hoog laag - baden en neemt een zo centrale plaats in onze organisatie in, dat wij bijna kunnen spreken van Tiet hart van ons tehuis'. Voor beide functies geldt een full - time dienst verband. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Zr. G.E.J. Rindermann, directrice van het Bejaardenverzorgingscentrum BORGSATE, Meidoornsingel 181, 3063 BT Rotterdam. Psychiatrisch Centrum 'ZON EN SCHILD' te Amersfoort, deel uitmakend van 'de open ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg', (voorheen Vereniging Ned. Hervormde Stichtingen voor zenuw- en geesteszieken). Ons centrum heeft een polikliniek voor kinder- en jeugdpsychiatrie. Hier wordt gewerkt in multi disciplinair teamverband. Per januari 1980 ontstaat de vakature voor Binnen het team is het voornaamste takenpakket van de maatschap pelijk werkers als volgt samen te vatten: ouderbegeleiding van kinderen die in behandeling zijn huisbezoeken, met name in de intake-fase gezinstherapie eventueel met ko-therapeut stage-begeleiding mee denken vanuit de eigen discipline in het beleidsteam Een belangrijke voorwaarde voor het vervullen van deze funktie rs naast uiteraard adekwate opleiding, ervaring in het werken aan opvoedkundige problemen vanuit het teamverband, waarin wordt samengewerkt met onder meer kinder- en jeugdpsychiater en klinisch pedagoog. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevr. F. J. Cirkel, maat schappelijk werkster van de polikliniek (toestel 464). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. Postbus 3051 3800DB Amersfoort, (tel. 033-38534) Het KINDERDORP NEERBOSCH te Nijmegen zoekt voor twee horizontale groepen met normaal begaafde jongens in de leeftijd van 14 t/m 17 jaar. Met drie Kollega's draagt de groeps leidster zorg voorde begeleiding van 11 jongelui. De ene groep bestaat voornamelijk uit scholieren; de andere groep uit werk/stage-jongens schol leren. Wij denken aan een medewerkster met een afgeronde opleiding MBO- of HBO-IW, leeftijd tenminste 24 jaar en met enige ervaring In het werken met deze leeftijdsgroepen. Het godsdienstig aspekt vormt een integrerend deel van de opvoeding. INFORMATIES worden graag verstrekt via de direktie- sekretaresse, mevrouw E.S. Vis, telefoon (080) 77.04.17, toestel 112. SOLLICITATIES te richten aan de dlrekteur/ortho- pedagoog, drs. Ph.J.R. Zalsman Wielenga, Scherpenkampweg 21, 6545 AK Nijmegen. KINDERDORP NEER BOSCH Pieter Groen College Chr. Scholengemeenschap Atheneum-Havo Prins Frederikdreef 15 Tel.: 01718-16342 Gevraagd per 1 januari 1980 voor 26 uur. Ook naar een deel van de betrekking k< gesolliciteerd worden. Van sollicitanten wordt verwacht dat i achter de doelstellingen van het christelijk onderwijs staan. Sollicitaties en inlichtingen bij de rector, G. L Heij. aan het adres van de school. Dt ;N' lv£ Ir De Protestants Christelijke "Dokter Willen Jongstichting" beheert een vijftal gezins vervangende tehuizen voor de huisvesting, verzorging en begeleiding van zwakzinnige; die overdag een sociale werkplaats, school, dagverblijf of vrij bedrijf bezoeken. Wegens langdurige ziekte van het huidige hoofd, zoekt het bestuur voor het tehuis Sparrenheuvel, Baarnseweg 18 te Bosch en Duin, gemeente Zeist, een Voor deze funktie is in elk geval vereist: leeftijd tussen ca. 30 en 40 jaar, voltooide H.B.O. of gelijkwaardige opleiding, ruime belangstelling voor de zwakzinn genzorg en de daarin aan de gang zijne ontwikkelingen, bereidheid tot samenwerking in team verband met collega's en medewerkers vermogen om te gaan met jeugdig personeel, ruime ervaring (mininaal 3 jaar) in de zwakzinnigenzorg, O protestants-christelijke levensovertuigi Salariëring en arbeidsvoorwaarden: confo de "Regeling Arbeidsvoorwaarden dagver blijven en gezinsvervangende tehuizen voc gehandicapten". Nadere inlichtingen: bij de algemeen direkteur van de Stichting, de heer J.N. Hagg, die daartoe telefonisch bereikbaar is onder de nummers (030) 51 42 64 of 51 41 41 (kantoor) en (02155) 1 86 54 (privé). Sollicitaties: aan het bestuur van de "Dokter Willem de Jong Stichting", van Hogendorpstraat 2, 3581 KD Utrecht Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selektieprocedure. een tehuis van de Dokter Willem de Jongstichting Het Provinciaal Gereformeerd Centrum voor Jeugd- en Jongerenwerk Zuid-Holland is een organisatie voor beqeleiding en dienstverlening aan vrijwilligers in gereformeerd en inter kerkelijk jeugd- en jongerenwerk. IKlubleiding, besturen von jeugdroden, jongerengroepen en sociëteiten). Het P G C J is lidorganisatie van het Landelijk Centrum voor Gereformeerd Jeugdwerk (L C G JI. Vrijwilligers spelen een aktieve rol op zowel bestuurlijk als uitvoerend niveau. Het team van beroepskrachten heeft in principe een tweeledige taak: de ondersteuning von de vrijwilligers- groepen op provinciaal niveau en de verantwoordelijkheid voor het uitvoerend kaderwerk. In dit team ontstaat binnenkort een vacature voor de funktie van Funktie-omschrijving: de koördinatie is in het P G C J een funktie van het team. Vanuit het team is hij/zij verantwoordelijk voor de afstemming van de werkzaamheden von de afzonderlijke teamleden op elkaar en voor die van het team met andere groepen binnen de organisatie,- de koördinator geeft daarbij begeleiding aan vrijwilligersgroepen en aan individuele vrijwilligers bij het uitvoeren van hun funkties in hef geheel; hij/zij zal een eigen bijdrage moeten leveren aan de ontwikkeling van het beleid op de diverse werkniveaus en deze in verband brengen met o.a. het beleid van de overheid t.a.v. het jeugd- en jongerenwerk; zelf meewerken aan het uitvoerend kursus- en begeleidingswerk. Kortom, wij zoeken iemand die vanuit eigen ervaring en deskundigheid een bijdrage kon leveren oon de kwaliteitsverbetering von het christelijk jeugd- en jongerenwerk. Hierbij zijn noodzakelijk: bekendheid met vrijwilligerswerk; een christelijke levensovertuiging; een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; een opleiding op H B O -niveau, liefst met V.O.-groepswerk/vormingswerk of een gelijkwaardige opleiding en/of ervaring,- bereidheid in de avonduren te werken. Solaris en ovenge arbeidsvoorwaarden volgens CAO -welzijnswerk. De funktionaris komt formeel in dienst van het L C G J Meer informatie over deze funktie kan worden verkregen bij de huidige koördinator, Dirk-Jan Verbeek, tel. (01011125 35 Iburol of 1010) 70 64 83 Ithuisl. Sollicitaties binnen veertien dagen na verschijnen von dit blad aan de sollicitatie kommissie van het P G C Jp/a Grote Kerkplein 5,3011GC Rotterdam. Provinciaal Gereformeerd Centrum voor Jeugd- en Jongerenwerk Zuid-Holland. S

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 28