(si key MEDEWERKSTER Trouw personeelkonsulent (m/v) Huizen- mini's. Huizen kijken - huizen kopen. effAthA voor meebeslissers ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER commercieel medewerker DIRECTEUR ALGEMENE ZAKEN een academicus (m/v) REDACTEUR/REDACTRICE diak diakonessenhuis utrecht medisch administrateur (m.Mj hulp in de huishouding EIIEÏÏMM3DIL Op ons distriktskantoor te Zwolle 18-21 jaar) Werk bij een krant met overtuiging. ADJUNKT INSPEKTEUR =?ATERDAG 6 OKTOBER 1979 Het bestuur van de Vereniging 's HEEREN LOO roept, in verband met het overlijden van mr. J.H. Mulder, sollicitanten op voor de lunctie van van de van deze Vereniging uitgaande Internateo Groot Emaus te Ermelo en het Van Arkel Instituut te Soest. In deze internaten zijn resp. 230 en 120 jeugdigen opgenomen met gedrags- en ontwikkelingsstoornissen, leer- en opvoedingsmoeilijkheden; hun leeftijd varieert van 6 tot 20 jaar. Het aantal medewerkers bedraagt in totaal circa 250. Aan de eerste inrichting zijn een aantal fasehuizen verbonden in de vestigingsp'aats en elders in het land. Beide instituten hebben eigen scholen voor buitengewoon onderwijs. Zij hebben elk een adjunct directeur voor behandelingszaken en gezamenlijk een fïnancieel-economisch adjunct-directeur. Van de aan te stellen directeur wordt verwacht, dat hij op stimulerende wijze leiding zal geven aan dit geheel. Het bestuur denkt daarom aan een kandidaat, die van academisch of daarmede gelijk te stellen niveau is. 35 tot 50 jaar is en bij voorkeur ervaring heeft in de geestelijke gezondheidszorg of de kinderbescherming, hoewel een specialisme op dit terrein niet vereist Is. uitstekende contacten kan onderhouden met overheidsinstanties en organisaties, maar int,ern ook een goede samenwerking kan opbouwen met de oudervereniging en de ondernemingsraad; de instituten en hun toekomstplannen naar buiten toe goed kan presenteren met name in de richting van plaatsende instanties; zich in zijn werk laat lelden dooreen protestants- christelijke levensovertuiging. Het bestuur wordt bij de benoeming geadviseerd door een commissie, waarin representanten van de ouderverenigingen en de ondernemingsraden zijn opgenomen Kandidaten moeten bereid zijn zich te onderwerpen aan een op de functie gericht psychologisch en medisch onderzoek. Het nader overeen te komen salaris zal in overeenstemming zijn met het gewicht dat aan de functie wordt toegekend Opname in het P.G.G M. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen dienen onder nr. 1990 te worden gericht aan het Laboratorium voor Toegepaste Psychologie, Vossiusstraat 54-55, 1071 AK Amsterdam, t.a.v. drs. A.W.M. van de Wiel. Gegadigdendie.alvorens te solticiteren.nadere inlichtingen wensen over de functie, kunnen die verkrijgen bij de algemeen secretaris van de Vereniging, overdag (033) 30264 of s avonds (08380) 32958. De Provinciale Raad voor de volksgezondheid is een adviesorgaan uaarin overheid en partikulier initiatief gelijkelijk vertegenwoordigd zijn. DE PROVINCIALE RAAD VOOR OE VOLKSGEZONDHEID IN NOORD-HOLLAND vraagt, wegens vertrek van één van de stafmedewerkers Zijn of haar taak zal ondermeer bestaan uit het voorbereiden van adviezen die de Provinciale Raad voor de Volksgezondheid geeft ten aanzien van het te voeren gezondheidsbeleid in de provincie. In concreto houdt dit in het verrichten van onderzoek, het opstellen van rapporten, nota's en verslagen en het onderhouden van diverse contacten. Gelet op de werkzaamheden van de vorige medewerker moet worden gerekend op taken die voor een groot deel op het terrein van de geestelijke gezondheidszorg liggen. Ervaring op dit gebied strekt tot aanbeveling. Aanvangssalariéring, afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 3.464,- per maand Als secundaire arbeidsvoorwaarden gelden ondermeer opname in het Algemeen burgerlijk pensioenfonds, deelname aan de provinciale ziektekostenregeling I Z.R en 8% vakantietoeslag. Sollicitaties kunnen binnen 3 weken na het verschijnen van deze advertentie gericht worden aan de direkteur van de'Provinciale Raad voor de Volksge zondheid in Noord-Holland, postbus 4188, 2003 ED HAARLEM. Telefoon; 023-317050 Op de redactie Economie komt binren Kort een vacature voor een Voor de vervulling daarvan zoeken wi| iemand met ten minste een middelbare schoolopleiding kennis van economie en het bedrijfsleven journalistieke ervaring. Salariëring, rekening houdend met ervaring en bekwaamheid, overeenkomstig de C.A.O. voor dagbladjournalisten. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer J. van Hofwegen, chef-redacteur Trouw, tel.: 020-913456, toestel: 742. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelzaken t.a.v. de heerD. van der Windt. Wibautstraat 131. 1091 GL Amsterdam. Het Diakonessenhuis te Utrecht, een algemeen ziekenhuis met ruim 1000 medewerkers, zoekt voor de Dienst Personeels.:aken een De organisatie van de Personeelsdienst bestaat thans uit 9 medewerkers, waaronder 2 personeelkonsulenten die personeelwerk verrichten, elk voor een deel van de organisatie. Verder zijn er een funktiedeskundige, een administratief medewerker, een sekretariaat gevormd door 3 medewerk sters en een part-time algemeen assistente, Het takenpakket van de nieuwe medewerker zal bestaan uit: personeelvoorziening, adviseren m.b.t. overplaatsingen en promoties, behandelen van personeelsmutaties, signaleren van problemen en bijdragen aan probleemoplossing, zowel m.b.t. beleid en procedures als in individuele gevallen, adviseren m.b.t. organisatieveranderingen. De aan te stellen personeelkonsulent zal in hoofdzaak t.b.v. de Verplegingsdienst, de afdelingen Opleiding en Praktijkbegeleiding, werk zaam zijn. Voor deze funktie, die zowel praktisch-uitvoerende als aan het beleid bijdragende aspekten heeft, gaan onze gedachten uit naar kandidaten met een voltooide opleiding Sociale Academie of gelijkwaardig nivo, een goede kontaktuele en redaktionele vaardigheid, een aantal jaren ervaring in personeelwerk. Het salaris zal worden bepaald op basis van opleiding en ervaring. In de sollicitatieprocedure zullen medewerkers van de Dienst participeren terwijl ook een kennismaking plaatsvindt met de direktie. Nadere inlichtingen worden graag gegeven door D.C. de Haan, hoofd Dienst Personeelszaken, aan wie tevens de sollicitatiebrieven kunnen worden gericht. Ons adres is: Diakonessenhuis, Bosboomstraat 1, Utrecht. Telefoon (030)52 81 11. f Gevr *Vt/ Gevraagd een die met 2 medewerkers de organisatie van de medische registratie en het medisch archief verder gestalte geeft, de integratie van patiëntengegevens be vordert tussen de afdelingen Opname, Afsprakenburo en de medische registra tie; de gegevens verzamelt ten behoeve van vergelijkende statistieken voor direktie en medische staf. Om deze funktie te kunnen vervullen is het wenselijk dat de kandidaten organi satorische ervaring hebben, bekend zijn met het S.M.R.-systeem, een SOMA-op- leiding hebben gevolgd of daarmee bezig zijn., Salariëring en overige arbeidsvoorwaar den conform de C.A.O. voor het Zieken huiswezen. Voor sollicitaties of nadere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de heer M. Krijnen, hoofd Personeels zaken. Protestants-christelijk Van Dam Ziekenhuis Rotterdam westersingel 115. Het Van Dam Ziekenhuis is een goed geou tilleerd algemeen ziekenhuis waarin alle belangrijke specialismen vertegenwoordigd zijn. Het aantal personeelsleden is ca. 450. De capaciteit is 314 bedden. Fusieplannen met het ziekenhuis Bethesda zullen op korte termijn worden gerealiseerd, terwijl op middellange termijn de overgang van beide ziekenhuizen in een nieuw te bouwen ziekenhuis Spijkenisse is te verwachten. Het zieken centraal gelegen goed bereikbaar met en metro. verwac \huis is isgoeo tram e, Chr. Instituut voor dove kinderen te Voorburg Gevraagd voor het internaat een Minimum leeftijd 18 jaar. Bij voorkeur Prot. christelijke levensovertuiging. Vakanties éls bij het onderwijs Salaris volgens rijksregeling Brieven z.s.m. aan de directeur. Effathalaan 31, 2275 TH Voorburg. CNV RAVELLAAN 1 .ANTWOORDNUMMER 1096, 3500 VE UTRECHT M TELEFOON 030-941041 W Op de sportredactie van Het Pa rool is een vacature voor een parttime Zijn of haar taken bestaan overwe gend uit de administratie van de sportredactie; het bijhouden van agenda's; het typen van brieven en overzichten. Voor deze funktie achten wij een opleiding op HAVO-niveau nood zakelijk, evenals ruime type-erva ring. Een brede belangstelling voor sport is plezierig, maar niet noodzakelijk. Uw sollicitatie kunt u richten aan Het Pa rool, afd. Personeelzaken, Wibautstraat 131, t.a.v. D. van der Windt. Key, één van de grotere houtbedrijven, is importeur en leverancier van hout en plaatmaterialen en voert daarnaast een uitgebreid assortiment brancheverwante artikelen zoals: deuren, isolatie-materialen, dakelementen, prefabartikelen voor de bouw etc. Voor onze vestiging te Amsterdam vragen wij voor de verkoop binnendienst een zelfstandig Tot zijn werkzaamheden behoren onder meer de orderbehandeling het onderhouden van telefonische kontakten met de afnemers het verrichten van werkzaamheden op administratief-commercieel gebied Kennis van hout (en de houtmaten) en goede kontaktuele vaardigheden zijn voor een goede funktie-uitoefening van groot belang. Voor deze funktie komen in aanmerking kandidaten, die een middelbare schoolopleiding hebben gevolgd en reeds enige ervaring in de houtbranche en/of de bouwwereld hebben 1 opgedaan. Aan de juiste man voor deze belangrijke taak bieden wij een goed salaris en uitstekende mogelijkheden. Heeft u belangstelling? Dan nodigen wij u uit uw sollicitatie te zenden aan ons Hoofd Personeelszaken, NV Houthandel v/h G Key. Postbus 8059,1005 AB Amsterdam. Zo gewenst kunnen vooraf telefonische informaties worden verkregen bij onze heer Welker, tel. 020-116855 Ochtendblad is plaats voor een die belast zal worden met de behandeling van bezorgklachten van onze abonnees in Noord-Oost Nederland en de administratieve verwerking daarvan. Tevens zal zij fungeren als administratief assistente van het hoofd van de buitendienst van die regio. Gezien het karakter van deze funktie zoeken wij kandidaten die beschikken over goede kontaktuele eigenschappen, een Mavo-diploma en type-vaardigheid. Werktijden: maandag tot en met vrijdag van 08.30 uur tot 17.00 uur, zaterdag (1 x per 2 weken) van 08.00 uur tot 12.00 uur. (Deze zaterdaguren worden gehonoreerd met een zaterdagtoeslag en kunnen tevens worden gekompenseerd in vrije tijd.) Ben je geïnteresseerd, schrijf dan een brief aan de personeelafdeling van Trouw/Kwartet b.v., Wibautstraat 131 Amsterdam t.a.v. mevr. E. Thijssing. DE VOLKSKRANT De afdeling dagbladverkoop van de Volkskrant B.V. is belast met de uitvoering van het commercieel beleid van de abonnementen en losse verkoopsektor. Zij draagt zorg voor een zo groot mogelijke serviceverlening aan abonnees en verkopers, o.a. door een vroegtij dige bezorging, instandhouding en uitbreiding van agentschappen en bezorgwijken en de uitbouw van het abonnementenbestand. Daartoe beschikt zij in de buitendienst over een team van medewer kers. Voor het rayon Drente - Z.O. Groningen zoeken wij op korte termijn een in de leeftijd van 30-35 jaar en woonachtig in het rayon, bij voorkeur ASSEN of omgeving, die o.l.v. het Hoofd van het Inspectiegebied Noord-Ooost Nederland en na een inwerkperiode belast wordt met o.m. de volgende taken: Instandhouding en uitbreiding van het bestaande agentenkorps, begeleiding van agenten en bezorgers t.a.v. hun commerciële, administratieve en incassotaken, metterdaad meewerken aan de verdere uitbouw van het abonnementenbestand. Voor deze afwisselende en zelfstandige funktie gelden de volgende eisen: opleiding HAVO of daarmee vergelijkbaar onder wijs, organisatorisch, administratief en commercieel inzicht, buitendienst ervaring, bezit van rijbewijs B.E. Ervaring in. een dagbladverblijf wordt op prijs gesteld doch is niet noodzakelijk. Wel moet men bereid zijn op onregelmatige tijden te werken. De salariëring, conform de buitendienst C.A.O., be draagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring 2555,00 2800,00 bruto per maand. Verdere informatie over deze funktie wordt u graag verstrekt door de heer C. B. Spelbrink, hoofd van het inspectiegebied. tel. 05200-15248 (tussen 09.30-16.00 uur). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de personeelafdeling van de Volkskrant B.V., Wibautstraat 148-150, Amsterdam, t.a.v. me vrouw E. Thijssing.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 18