Deze advertentie is verplichte stof voor verpleegkundigen. V stafmedewerk(st)er i ZIEKENHUIS VERPLEEG KUNDIGEN voor jongens en meisjes van ±18 jaar die ziekenverzorgende willen worden Revalidatiekliniek Overtoom f te Ure huizen J de Stiel ergotherapeut(e) "bhemendadr In Diakonessenhuis Hilversum operatiekamer- verpleegkundige operatiekamer- assistente) leidinggevend operatiekamer- verpleegkundige verpleegkundige B-verpleegkundige B verpleegkundigen j*yh PSYCHIATRISCHE INRICHTING V'GROOT BRONSWIJK" yi?, operatie- verpleegkundige 1^^ koördinator theorie opleiding mjsntellinghe VERPLEEGKUNDIG ZIEKENHUISHYGIËIIIST(E) J ZATERDAG 6 OKTOBER 1979 TROUWKWARTET De Revalidatiekliniek Overtoom is een ziekenhuis in Amsterdam, centraal gelegen tussen Vondelpark en Overtoom, waar 140 patiënten worden gerevalideerd. Op 28 januari 1980 starten wij weer met de opleiding tot ziekenverzorgende. Wie kunnen er meedoen? Jongens en meisjes van ±18 jaar met MAVO 3 of 4 INAS (oude of nieuwe stijl) een diploma lager beroepsonderwijs met 2 vakken op C niveau. waarvan 1 theoretisch vak en 4 vakken op B-niveau. Wanneer ben je ziekenverzorgende? Na 2 jaar en 3 maanden ontvang je een wettelijk erkend diploma. De eerste 3 maanden krijg je een theoretische vooropleiding, de zgn. préklinische periode. Daarna ga je werken op de verpleegafdeling. Gedurende de dan volgende twee praktijkjaren krijg je nog weer verscheidene lesweken en een stageperiode van 13 weken in een psvcho-geriatrisch verpleeghuis, welke gewoon worden doorbetaald. Welke arbeidsvoorwaarden? Verreweg de meeste arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het partikuliere ziekenhuiswezen. Na de préklinische periode verdien je f 1.425,36 bruto per maand plus de toeslag voor onregelmatige diensten. Als je wilt kun je intern wonen. Wil je meer informatie? Bel of schrijf voor meer informatie de heer W. Rijkenberg van de afdeling personeelszaken, toestel 118. Overtoom 283,1054 HW Amsterdam, tel. 020-180202. HOGERE BEROEPSOPLEIDING VOOR VERPLEEGKUNDIGEN OP PROT. CHR. GRONDSLAG UILENSTEDE 108 AMSTELVEEN D« HBOV stelt zich ten doel om mensen met HAVO of VWO op te leiden tot het zelfstandig vervullen van het verpleegkundig beroep. Voorts willen wij mede de grondslag leggen voor het tot verdere ontwikkeling brengen van het verpleegkundig beroep. Wij streven ernaar de studenten zodanig op te leiden dat zij als verpleegkundigen op alle gebieden van de gezondheidszorg op basisnivo kunnen funktioneren. Wij vragen voor indiensttreding m.i.v. 1 januari 1980 of zo spoedig mogelijk daarna een voor een volledige weektaak. F unktie -informatie het verzorgen van onderwijs in organisatiekunde en ekonomie; het verzorgen van examens en skriptiebegeleiding; het leveren van bijdragen aan het school - en onderwijsgebeuren. Funktievereisten: ervaring met organisatie-ontwikkeling; ervaring en/of bekendheid met de gezondheids zorg; ervaring in het onderwijs. Salariëring volgens de normen van het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen. I.v.m. vakantie kunt u tot 13 oktober a.s. inlichtingen verkrijgen bij: de heer J.C.J.M. Monden, telefoon school (020) 5 48 45 69; telefoon thuis (02523) 34 37. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad kunt u sturen naar de Direktie HBOV, p/a Postbus 7161, 1007 MC Amsterdam. "De Stichtse Hof' Uren (N-H) is een van de 4 psychogeriatrische verpleeg- lizen voor hulpbehoevende beiaarden, die assorteren onder de Stichting Verpleeghuizen Nederland. Door vertrek van één onzer medewerkers kan per 1 november a.s. geplaatst worden een in full-time of part-time dienstverband. De ergotherapeut(e) werkt nauw samen met de fysio therapeuten, de verpleegkundige dienst, de psycho loog en de bezigheidstherapeuten onder supervisie van de verpleeghuisartsen en de revalidatiearts. Het werk van het paramedisch team is gericht op het stimuleren van de ontplooiingsmogelijkheden van de patiënten. De werkzaamheden van de ergotherapeu- t(e) richten zich voornamelijk op het gebied van de A.D.L. en het maken van spalken en andere aanpas singen. Naast deze aktiviteiten zal ruime aandacht worden besteed aan het zoeken naar nieuwe mogelijkheden van ergotherapie bij psychogeriatrische patiënten. Ook zal de ergotherapeut(e) betrokken worden bij de dagbehandeling. Het diploma Ergotherapie is vereist. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring volgens de richtlijnen van de N.Z.R. De overige arbeidsvoor waarden zijn geregeld in de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de geneesheer-direkteur van „De Stichtse Hof de heer A. Sauer, Naarderstraat 81 1251 BG Laren (NH). Telefoon 02153-87744. c stichting verpleeghuizen nederland riand iedereen leest de krant altijd en overal. IBloemendaal is een christelijk psychiatrisch centrum dat ligt aan de rand van Den Haag. Er zijn plm. 7Q0 medewerkers (sters). Op korte termijn wordt kon takt gezocht met afgestu deerde verpleegkundigen, die kozen voor één van de studie richtingen B, Z, A, MBO-V of HBO-V. Het vinden van goede medé- werkers is bepaald geen sinecure. Reden voor ons om u uitgebreid te informeren over BloemendaaL Hopelijk motiveert de gunstige ligging van ons cen trum, een fraai natuurgebied dicht bij zee en strand, u al enigszins. 2Bloemendaal is een modern psychiatrisch cen trum. We hebben niet de pretentie aan de psychiatrie dimensies toe te voegen, maar we gebruiken nieuwe ontwikke lingen waar dat mogelijk is. We menen dat het niets met nieuwlichterij te maken heeft om te zoeken naar de beste behandelingsmethoden voor onze medemens. 3 De praktijk van Bloemen- daal is die van de algemene psychiatrie, waarbij geen enkel specialisme sterk geprofi leerd op de voorgrond treedt Naast geriatrische- en klinische observatie, voortgezette behandeling en psycho-geria- trische verpleging heeft het psychiatrisch centrum een funktie als dagziekenhuis, poli kliniek en als therapeutische gemeenschap (o.a. Emiliehoevp en Laanzicht). Het grote aantal behandel afdelingen maakt het mogelijk om juist uw sterke kanten te honoreren. We zijn graag bereid over uw voorkeuren te praten. 4U bent verpleegkundige, u heeft het diploma ziekenverpleging B, Z, A, MBO-V of HBO-V. U heeft tevens de ambitie méér van de methodes en principes in de psychiatrie te leren kennen. Wij verlenen u graag steun bij voortgezette studie, zowel in tijd als in geld. We kunnen nog melden dat u salaris zult ont vangen volgens de CAO Zieken huiswezen. Voor alleenstaanden die van buiten de regio Den Haag komen is huisvesting in principe mogelijk. Geeft deze informatie u reden tot solliciteren? Dan ontvangen wij graag een brief, waarin u alvast iets loslaat over uw persoon, ambitie en huidige en /of vroegere werk kringen. Naast de grootst mogelijke diskretie kunt u rekenen op een snelle uitnodiging voor een gesprek. Uw brief graag richten aan het hoofd afdeling personeels zaken, Monsterseweg 93, Postbus 53002,2505 AA Den Haag. U kunt ook telefonisch kontakt opnemen. Telefoon nummer 070-25.41.25, toestel 2269. r IS <le O ird ni een ziekenhuis (325 bedden), waarin alle basis- specialismen aanwezig zijn en dat gelegen is In het bosrijke Gooi, heeft bij de OPERATIE AFDELING (4 O.K.'s) vakatures voor een of en een (rang nader overeen te komen) die in het bezit zijn van een voltooide O.K.- opleiding. Tevens is er op de afdeling INTENSIVE CARDIO CARE (9 patiënten) plaats voor een met een voltooide I.C.C.-oplelding. Indien gewenst zijn er kamers in onze perso- neelsflat beschikbaar. Het ziekenhuis bemiddelt bij het verkrijgen van externe huisvesting. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr. A.M. van der Meer, hoofd verplegingsdienst, tel. 035-854151. Sollicitaties te richten aan hoofd personeelszaken van het Diakonessenhuis, Van Riebeeckweg 212,1213 XZ Hilversum. n het I huis. Op korte termijn zoeken wij voor de Langdurig Verblijfsafdeling van paviljoen Helem een vrouwelijke De afdeling is momenteel in ontwikkeling en bevindt zich nu in een voorfase tot de ontwikkeling van een Lange Termijn Behandeling- kliniek. Voor paviljoen Eben-Haëzer zoeken wij eveneens op korte termijn enkele voor de Langdurig Verblijfsafdeling die zich ontwikkelt tot een resocialisatie afdeling en voor de geriatrische verpleegafdeling. Van gegadigden verwachten wij dat zij: minimaal 1 jaar ervaring hebben als gediplomeerd psychiatrisch verpleegkundige; in staat zijn op konsekwente en gestruktureerde wijze te werken; met inzet kunnen en willen bijdragen aan de ontwikkeling van de afdeling. Inlichtingen over deze funkties kunt u inwinnen bij de heer K. Klip, hoofd van de Socio-Milieutherapeutische Dienst, telefoon (05964) 12 31. Sollicitaties te richten aan het hoofd van de Dienst Personeelszaken, Postbus 1.9945 ZG Wagenborgen. Algemeen Ziekenhuis "Röpcke-Zweers' Jan Weitkamplaan 4a 7772 SE Hardenberg Telefoon (05232) 28 22 Op de operatie-afdeling van ons ziekenhuis is plaats voor een Het "Röpcke-Zweers" Ziekenhuis fungeert als streekziekenhuis. Hardenberg is een centrumgemeente met goede onderwijsvoorzieningen en aantrekke lijke sport- en recreatiemogelijkheden. Op het gebied van woonruimte zijn er goede mogelijkheden. Belangstellenden voor deze funktie kunnen inlichtingen inwinnen bij het hoofd van de operatie-afdeling, de heer W. Dijkstra, toestel 120. Sollicitaties te richten aan de direktie van het ziekenhuis. RÖPCKE-ZWEERS ZIEKENHUIS HARDENBERG Het protestants-christelijk ,De Lichtenberg'-Amersfoort is een algemeen ziekenhuis met 520 bedden en 1100 medewerkers Bij de afdeling OPLEIDING ont staat binnenkort een vakature voor de funktie van De afdeling Opleiding - met ca. 175 leerling-verpleegkundigen - bestaat organisatorisch uit twee teams: de Theorie-opleiding en de Praktijk-opleiding, elk onder leiding van een koördinator. De twee teams funktioneren on der de verantwoordelijkheid van het hoofd Opleiding. De theorie-opleiding wordt ge vormd door de koördinator, 2 full-time en 2 part-time docenten. Tot de taken behoren o.a.: het geven van lessen Interne Verpleegkunde, het onderhouden van kontak ten met de praktijkopleiding terwille van een goede afstem ming van theorie en praktijk, het bewaken van lesroosters en voortgang van lessen. Funktie-eisen: een voltooide docentenoplei ding. belangstelling voor en ervaring in de Interne Verpleegkunde, enige jaren praktijkervaring als docent. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer M.J. Prins, koördinator Theorie-opleiding tel. (033) 3 87 22. toestel 2146. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de dienst Personeelszaken, Utrechtseweg 160, 3818 ES Amersfoort. PROTESTANTS ZIEKEMJIS DRACHTEN is een modern streekziekenhui;, heeft de moge lijkheid om ruim 300 patiënten e behandelen en te verplegen en telt ruim 550 nedewerkers. Gevraagd: Funktie: Het bewaken, verbeteren en (d©n) uitvoeren van het pakket van maatregelen er bestrijding en voorkoming van ziekenhuislnfcties. Het geven van lessen en instructs. De hygiënist(e) is hiërarchisch rechtstreeks ge steld onder de directie, terwijl hst toezicht op deze functie uitgevoerd wordt dcór de infectie kommissie. Eisen: Diploma A der Ziekenverpleëng Leesvaardigheid in de Engete taal, geba seerd op HAVO-niveau Bereidheid tot het waar noög en mogelijk volgen van theoretische an praktische opleiding Een persoonlijkheidsstructuur, die méér de nadruk weet te leggen op „raai en bijstand" dan op „inspectie". Salariëring: Deze is overeenkomstig de inpassltgstabel van de N.Z.R. nr. 16 tot en met 23 terwijl de secundaire arbeidsvoorwaarden olgens de C.A.O. ziekenhuiswezen van toepassing zijn. Gezien de landelijke omgeving en Je ruime, gevarieerde huisvestingsmogelijkhe^en. is het goed wonen in Drachten. Informatie over deze funktie wordt jaarne ver strekt door de djrekteur-geneeshee Dr. Z. S. Stadt, aan wie ook de schriftelijke sollicitatie gericht kan worden. Postbus 2020C, 9200 DA Drachten onder vermelding van de btters Z.H. de tjongerschans algemeen ziekenhui» heetnveen Op onze kinderafdeling kunnen vorden geplaatst enige met KINDERAANTEKENING Aanstelling geschiedt in de rang vai verpleegkundige A. Arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Belangstellenden worden uitgenodigd kontakt op te nemen met de dienst personeelszaken van de tjongerschars post 10500, 8440 MA, Heerenveen. TH 05130-44444. toestel 216.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10