INNEMEE] BV rectificatie Agenda Rabobank litbreiding banen kost veel teer dan kortingen opleveren FNV jesm Stoot belegging in smette bedrijven af I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I intern controleur Stadsvernieuwing kan meer banen opleveren ieiden wil •pen faculteit hten V\felstandscommissie idriessen antwoordt Kamer over miljoenennota lecanen zien niets p toelatingstoets oor universiteit PvdA raadsfracties willen extra injectie CNV-bond niet somber over kansen op werk Geen plaats in cel: dan maar stelen Universiteit krijgt uitstel inzake regeling vakgroepen Ambassadeur Israël boos op de VPRO TEL. 070/60.39.05 Gemeente Is-Gravenhage de C0MM|SSIE V00B Kwekerij Pasgeld B.V. IJDAG 5 OKTOBER 1979 TROUW/KWARTET H 11 l onze sociaal-Economische redactie I HAAG De uitbreiding van arbeidsplaatsen in de gezondheidszorg en in de gesubsi- de sector kost meer dan het dubbele dan de Bestek-kortingen op de salarissen van de memers in deze secotren de .trendvolgers' opbrengen. Dit blijkt uit antwoorden van ster Andriessen (financien) op vragen uit de Tweede Kamer over de miljoenennota. I .trendvolgers' zijn, net als de ech- mbtenaren, georganiseerd In de Jen van overheidspersoneel. Deze iden hebben zich, gesteund door J vakcentrales, heftig verzet tegen Isalariskorting van 1 Juli. Minister ^eda (sociale zaken) heeft enkele peen geleden met deze bonden te met zijn „arbeidsplaatsen- Als de bonden vrijwillig de j op zich nemen, hoeft de mi- niet de onsumpathieke weg n wettelijke dwang weer te bewan- r bonden lietec echter onverbidde- t weten dat zij alleen willen mee- :en als de opbrengst van de kor ting „tot de laatste cent" wordt ge bruikt voor extra werkgelegenheid in de sectoren van de trendvolgers. Al-i heda, en ook minister Wiegel (binnen landse zaken), zijn sindsdien nogal terughoudend met exacte informatie over opbrengst van de kortingen en de aanwendig daarvan. Groei Minister Andriessen geeft nu de vol gende cijfers. In de drie jaren 1979- 1981 is een groei voorzien van de werkgelegenheid voor trendvolgers met 27.000 arbeidsplaatsen (gezond heidszorg 21.000, openbaar vervoer 3.000, welzijnssectoren 3000). Dat kost ruim een miljard gulden. Daar bovenop wil Albeda via zijn .arbeids- plaatsenplan' een extra uitbreiding met vijfduizend arbeidsplaatsen in 1981, waarmee overigens al in 1980 zou moeten worden begonen. Kosten van de extra uitbreiding ruim twee honderd miljoen gulden. De totale uitbreiding kost derhale meer dan 1200 miljoen gulden. De salariskosten zullen, als de rege ring erin slaagt ze allemaal doorge voerd te krijgen, 540 miljoen gulden opleveren. Dat is dus nog beduidend minder dan de helft van de kosten van de totaal voorziene uitbreiding van werkgelegenheid in de sectoren der trendvolgers. rRECHT (ANP) De FNV gaat leggingen in „besmette" bedrijven Shell, AMRO-bank, Heineken en jdere ondernemingen die zaken en met landen als Zuid-Afrika af- >ten. Die „zuiveringsoperatie" zal hter niet van de ene op de andere g kunnen zijn afgerond, omdat de (V er niets voor voelt het „besmet- gedeelte van het beleggingenpak- t met grote verliezen af te stoten. )aar is de vakbeweging ook niet bij rsfcbaat", aldus penningmeester Aad Vries van het NW. et name deze poot van de FNV was laatste tijd doelwit van kritiek van n actiegroep van „verontruste VV'ers", die het onaanvaardbaar ndt dat de vakbeweging enerzijds itiek spuit aan het adres van multi- atlonals die zaken doen met Zuid- frika en andere „omstreden" lan- maar anderzijds niet schroomt contributiegelden van de vak- in onze onderwijsredactie tNHEM De Nederlandse Vereni- ig van Schooldecanen is bang dat nister Pais bezig is langs een ach- deur een toelatingsexamen voor universiteit in te voeren. Met een I rgelijk examen zou begin juli vol- nd jaar een eerste proef worden nomen. Volgens het bestuur van de jteniging loopt de minister daarmee ver vooruit op de besluitvorming in et parlement. Het idee om voor studierichtingen turvoor een studentenstop geldt toelatingsexamen in te voeren is ftomstig van de commissle-Wiegers- a. Het voorstel van de commissie as om een deel van de beschikbare laatsen toe te kennen op grond van n toets in twee kernvakken. Voor medische studierichtingen zouden bijvoorbeeld natuur- en schei inde zijn. Een dergelijke toets zou s na het eindexamen worden afge- bondsleden in die bedrijven te be leggen. In de FNV-krant beaamt penning meester De Vries niet zo gelukkig te zijn met het beleggingsbeleid. De vakbeweging probeert selectief te zijn door geen aandelen te nemen in ondernemingen die in opspraak zijn. Het blijft echter een moeilijke zaak, omdat het een vak bonds belang is dat de beleggingen een behoorlijk rene- dement opleveren. „Ik denk niet dat de leden bereid zouden zijn de contri buties te verhogen als een heel streng beleggingsbeleid tot verliezen zou lei den", aldus De Vries. De penningsmeester verklaarde des gevraagd dat het NW voor in totaal tachtig miljoen gulden heeft belegd in obligaties en aandelen. Daarvan Is naar zijn schatting rond de dertig procent „besmet". De FNV sleutelt momenteel aan een nota over het beleggingsbeleid, waarin als norm wordt gesteld dat het vakbondskapi taal wordt teruggetrokken uit bedrij ven die zaken doen in landen, waar vakbondsrechten met voeten worden getreden. Hij is van mening dat de internationale vakcentrales IVW en WVA een lijst van „verboden" inves teringen zouden moeten maken. Vuil werk. In de Kamer, onder meer bij de CDA- fractie, leeft verder de gedachte de salarissen van jonge mensen die bij de overheid komen werken, lager te laten beginnen dan tot nu toe gebrui kelijk was. Dit in het kader van hoge re betaling van vuil en onaangenaam werk in vergelijking met „witte-boor- den-werk". Minister Andriessen heeft nu uitgerekend dat een verlaging van de aanvangssalarissen met tien pro cent bij de overheid inclusief onder wijs, in 1980 al ruim honderd miljoen gulden zou opleveren. Aangenomen kan worden dat dit bedrag elk jaar flink zou oplopen, doordat dan een steeds groter deel van het ambtena rencorps is begonnen op een lager salarisniveau, en dus ook in latere Jaren minder snel een hoger niveau heeft bereikt. Uit berekeningen van het Centraal Planbureau blijkt verder dat de bruto lonen volgend Jaar echt minder moe ten stijgen dan in de afgelopen drie Jaar, willen de kabinetsplannen uit komen. De loonstijging naast prijs compensatie en met inbegrip van „in cidenteel loon" zou een vol procent minder moeten zijn dan de afgelopen Jaren gemiddeld. Gebeurt dat niet, dan is er in 1980 nog niet direct veel aan de hand, maar in 1983 zou de werkloosheid 20.000 erger zijn dan anders, en het financieringstekort van de overheid, uitgedrukt in per centage van het nationale inkomen, 0,4 procent (in guldens van nu 1200 miljoen). grond van dit advies heeft minis- r Pais destijds advies gevraagd aan Centraal Instituut voor Toetsont- keling, het Cito. Dit instituut eft een rapport gemaakt, waarin afnemen van de gevraagde toets 1 mogelijk wordt geacht, al worden ook bedenkingen aangevoerd. Mi- ster Pais heeft vervolgens opdracht geven een toets voor de vakken tuur- en scheikunde te ontwerpen. iscussie nnen het Cito is er enige discussie weest of men deze opdracht kon nvaarden. Ondanks de tegenstand hier en daar te bespeuren was, is nslotte een Cd verten tie gezet voor ee nieuwe medewerkers, voor res- etievelijk natuur- en scheikunde, dan onder andere zouden moeten irken aan de gevraagde toelatings- etsen. ili volgend jaar zou daar volgens 'ereniging van schooldecanen een oef mee worden genomen. Hoewel it dan op basis van vrijwilligheid ïet gebeuren en de uitkomsten en consequenties kunnen hebben. )dt het bestuur toch dat de minis- op deze wijze verder gaat dan Üen de huidige wetgeving verant- »rd is. Van onze parlementsredactie DEN HAAG Een extra In spanning van 1,5 miljard per jaar voor de stadsvernieu wing levert dertigduizend ar beidsplaatsen op. De extra in spanning is nodig omdat de situatie in de oude wijken on houdbaar dreigt te worden. Deze en andere stellingen worden verdedigd in een rapport van de ge meenteraadsfracties van de PvdA in vijf grote gemeenten: Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht en Groningen. Het rapport is gisteren aangeboden aan fractieleider Den Uyl en partijvoorzitter Max van den Berg. De gemeenteraadsfracties vinden dat het stadsvernieuwingsvraagstuk der mate ernstig is. dat een „nationale inspanning" is vereist. In het rapport wordt uit de doeken gedaan dat stadsvernieuwing niet alleen geld kost, maar ook voordelen oplevert als extra werk en daarmee samenhan gend minder uitgaven voor de werk loosheidsuitkeringen. Financiering Den Uyl stelde bij de ontvangst van het rapport dat de financiering van het voorstel vele vragen oproept. Hij onderstreepte echter het belang van de stadsvernieuwing voor een goed leefklimaat van de bevolking in de oude wijken. Volgens Den Uyl is er sprake van indeling in klassen van de bevolking met name op het gebied van wonen. „De verschillen in manier van wonen zijn ontzettend groot. Niet in de orde van een staat tot vijf, maar van een staat tot vijftig." 2* IDEN (ANP) Door de oprichting een open faculteit voor rechten een studentenstop voor deze stu- ichting voorkomen worden. Bo llen kunnen er dan ook studen- van andere richtingen terecht die toenemende mate om Juridisch on- rwijs vragen. Dit blijkt uit een plan t de juridische faculteit van de ksuniversiteit te Leiden heeft opge- E open faculteit moet studenten innen plaatsen die geen dagonder- willen of kunnen volgen, die min- r juridische vakken willen volgen nu is voorgeschreven, die langer hun studie moeten doen en even- eel studenten die een onvoldoende oropleiding hebben. De commissie die het idee uitwerkte meent dat het voorstel een plaats kan krijgen binnen de discussie over op zet en structuur van een open univer siteit. Niet alleen wordt een studen tenstop vermeden, ook kan de facul teit haar toch al beperkte onderzoek staak bewaren, aldus het rapport van de commissie. Speelt in de bestaande faculteiten werkgroeponderwijs een centrale rol, deze zal in de open faculteit nauwe lijks aanwezig zijn. In de open facul teit worden wel hogere eisen gesteld aan het schriftelijk materiaal. Werk groeponderwijs is voor de tweede helft van de studie echter noodzake lijk. De open faculteit moet zich daar om beperken tot het eerste gedeelte van de opleiding, overeenkomend met het studieprogramma voor de eerste twee en een half Jaar in Leiden. Daarna moeten studenten de moge lijkheid krijgen om van een open naar een gesloten faculteit over te stappen. Volgens Van den Berg zou het creëren van extra banen in de stadsvernieu wing als voordeel hebben dat de men sen van wie de matiging wordt ge vraagd ook concreet zien wat er met het door matiging opgebrachte geld gebeurt. ALPHEN AAN DEN RIJN (ANP) De hout- en bouwbond CNV is niet somber over de toekomstige werkge legenheid in de bouwnijverheid. Voorzitter D. van Commenée van deze bond heeft dit gisteren uiteenge zet in Alphen aan den Rijn, waar de 8tichting Vakopleiding Bouwbedrijf haar jaardag 1979 heeft gehouden. „Vakmanschap is altijd de beste ver zekering tegen werkloosheid ge weest", zo merkte hij op om daarna op een punt te komen, waarover zoals hij zei de werknemersbonden van mening verschillen. Binnen de hout- en bouwbond CNV wordt het verantwoord geacht om het leerlingenaantal nog wat op te voe ren. „Allereerst is er een schreeuwend tekort aan vaklieden, dat jaarlijks ofl een niveau ligt van vierduizend tim merlieden en vijftienhonderd metse laars. Verder zien wij een enorme uittreding uit de bouw naar andere bedrijfstakken. Bovendien krijgen ongeveer twaalfhonderd bouwvak kers gelegenheid om op 62-jarige leef tijd vervroegd uit te treden. En als de voortekenen niet bedriegen dan zal die VUT-regeling binnen afzienbare tijd op 60 jaar kunnen ingaan. Ook mag worden verwacht, dat de bouwproduktie op zijn minst tot 1990 op een gelijk peil zal blijven en verder is de voorspelling gerechtvaardigd, dat het woningtekort nog wel werk geeft tot het jaar 2000", aldus van Commenée. Hij zei de jaarlijkse aanwas van leer lingen te schatten op vijf tot zesen eenhalf duizend. „Daar mogen wij de eerste paar jaar best wat boven zitten om de tekorten aan leerlingen van de afgelopen jaren in te halen". GRONINGEN (ANP) Een wegens plaatsgebrek in het huls van bewaring vrijgelaten man, is meteen weer op het dievenpad gegaan. Een dag na de vrijlating had hij al voor zeven mille gestolen aan bui tenboordmotoren bij een zaak in Groningen en op dezelfde dag brak hij in bij een radio winkel. waar ook voor enkele duizenden guldens werd meegenomen. J. H. T. (32) moest een straf van dertig dagen uitzitten voor in braken, maar was na één dag al weer op vrije voeten omdat er geen plaats voor hem was in de huizen van bewaring in Noord- Nederland. Dat gebeurde in overleg met het ministerie van Justitie in Den Haag. Bij zijn aanhouding zei T.: „Ik had geen onderdak en nage noeg geen geld, dus dan moet je toch wat." Hij had de spullen ondergebracht bij een Gro ningse kroegbaas, die is aange houden op verdenking van he ling. Bij zijn twee inbraken was hij geholpen door H. B. (30), die daags tevoren uit de strafin richting Veenhuizen was ont slagen. Beiden zaten gisteren in de cel. Het was niet bekend hoe het ruimteprobleem was opgelost. Van onze parlementsredactie DEN HAAG Minister Pais (onder wijs) heeft het bestuur van de Univer siteit van Amsterdam opnieuw ge maand om ervoor te zorgen dat de universitaire vakgroepen worden sa mengesteld zoals hij dat wil. Het col lege van bestuur krijgt daarvoor tot 1 november de tijd. Gebeurt dat niet dan zal de bewindsman het college daartoe dwingen via een algemene maatregel van bestuur. Pais had het college van bestuur al eerder laten weten dat deze zaak voor 1 oktober geregeld moest zijn. Het college deelde de bewindsman daar op mee het niet met hem eens te zijn. Desnoods zou het college een kort geding tegen de Staat aanspannen om Pais te dwingen zijn beleid te veranderen. Het conflict tussen het unlversltrelts- bestuur en de minister is al geruime tijd aan de gang. Pais vindt dat alleen gevorderde studenten die aan onder zoek of onderwijs doen naast het we tenschappelijk personeel zitting mo gen hebben in de vakgroep en niet de andere studenten. Een aantal vak groepen in de sociale wetenschappen voldeed daar echter niet aan en dat was voor Pais aanleiding om het col lege van bestuur met de samenstel ling te belasten. Het universiteitsbestuur acht dit ech ter in strijd met de wet. In een deze week verstuurde brief aan het univer siteitsbestuur deelt Pais mee dat hij over deze zaak geen verder overleg wil. Van een onzer verslaggevers DEN HAAG De Israëlische ambas sadeur heeft zijn woede uitgesproken over een wat genoemd wordt „aantij gend en eenzijdig" radioprogramma over Palestijnen in Israël, dat de VPRO woensdagavond heeft uitge zonden. Volgens een woordvoerder overweegt hij een officieel protest in te dienen bij de Nederlandse rege ring. Het betreft hier een twee uur-durend programma van de VPRO, waarin Palestijnen en andere mensen die ge vangen zitten in Israël spraken over marteling en mishandeling in deze gevangenissen. Tevens werd een vraaggesprek uitgezonden met Lud- wina Janssen, een Nederlandse vrouw die 21 september van dit jaar door de Israëlische autoriteiten werd vrijgelaten na ruim zes Jaar gevange nisstraf, omdat zij „een Arabische terroristische organisatie zou hebben geholpen". Bij de ambassade is men vooral boos, omdat men niet is uitgenodigd om de beschuldigingen van marteling en mishandeling te kunnen weerspre ken. „Het geheel was zo eenzijdig als maar kan", aldus de woordvoerder. Van de kant van de VPRO was gister avond niemand aanwezig voor com mentaar op deze kwestie. UTRECHT De Utrechtse recher che speurt nog steeds naar de daders van een „bomaanslag" op het gebouw ■van de voedings- en vervoersbond- FNV in Utrecht. Daar ontplofte woensdagnacht zij het gedeeltelijk een bom tegen de gevel van het gebouw, die wel een behoorlijke knal maar weinig schade veroorzaakte. BEGRAFENIS-EN CREMATIEVERZORGING alle formaliteiten verz. advertentie* eigen rouwkamers - eigen rouwdrukkerij - eigen rouw/volgauto's dag en nacht HOOIKADE 43-46 DEN HAAG In een publicatie over de overdracht van taken van de afdeling Hinderwet en Milieutoezicht van het gemeente lijk Bouw- en Woningtoezicht 's-Gra- venhage aan de Regionale Milieu Dienst Centrum Randstad (Remicera), is een onjuist telefoonnummer ver meld. Het telefoonnummer van Remicera is: 070 - 99 91 38. Het adres is: Verrijn Stuartlaan 17, Rijswijk. De Welstandscommissie vergadert op donderdag 11 oktober 1979 om 13.30 uur, kamer 102 in het gebouw van Bouw- en Woningtoezicht, Mauriti- kade 9 (bereikbaar met de tramlijnen 7 en 8 en buslijnen 4, 5 en 22). De agenda vermeldt: Gelegenheid tot gebruik maken van spreekrecht. Notulen vergadering d.d. 4 oktober 1979. Woningbouw in Houtwijk, deelplan E en aan de Ootmarsumstraat t.p.v. nrt. 5 en 7. en verdere plannen voor de percelen: Plaats 25. Hoogstraat 26. Hoogstraat 29. Zeestraat 86 t/m 90, Kazernestraat 21 Nieuwe Schoolstraat 107, Menninckstraat- Dr. Lely kade-Koppelstokstraat 95, Uithofslaan 44, Laan Copes van Cattenburch 131. Kaapseptein 100, Ellekomstraat 12, Duinstraat 23, Kraaienlaan 50, Vuurtorenweg 10. Willem de Zwijgerlaan 58, 2e Antonie Heinsius- straat 90-92, Visafslagweg 20, Neuhuyskade 72, Ockenburghstraat 92, Wimpelstraat 3, Van Swindenstraat 43-45, Arabislaan 87, Paul Gabrielstraat 4, Spotvogellaan 61, Cypresstraat 17, Hilversumsestraat 6-8, Buitenom 18, t.p.v. Spijkmakerstreet 84-90, Narcislaan 331, Escamplaan 232-234, Rooseboomstraat 65, Hoefbladlaan 101 t/m 145, Carel Reinierszkade 73-75, Fahrenheitstraat 717, 729, 733, 743 en 745. De ontwerpen liggen ter inzage bij de secretaris (Mauritskade 9. kamer 109) van maandag t/m woensdag van 10.00 tot 12.00 uur. Spreekrecht. Wanneer u tijdens het openbare gedeelte van de vergadering iets wilt zeggen naar aanleiding van een van de onderwerpen -hiervoor bestaat gelegenheid tussen 13.30 tot 14.00 uur- kunt u zich daarvoor tot uiterlijk donderdag 11 oktober 1979, 10.30 uur, opgeven bij de secretaris, tel. 469590, toestel 217, b.g.g. toestel 145. onder vermelding van uw naam en instelling namens welke u spreekt, adres en het agendapunt. Het aantal personen dat hiervan gebruik kan makan bedraagt maximaal 6. De spreektijd bedraagt maximaal 5 minuten. De be handeling geschiedt overigens niet in het openbaar. Het verslag ligt vanaf maandag 22 oktober 1979 ter jj^^Mage bij het Gemeentelijk Informatiecentrum^^^ Voor een aantal jonge mensen vanaf 17 jaar, zoeken wij hartelijke KOSTGEZINNEN al of niet met hulseU|k verkeer. Als u voor één o( meerderen ruimte beschikbaar heeft, kunt u zich voor nadere informatie in verbinding stellen met de aldeling Sociaal Pedagogische Zorg van de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst. Postbus 65.7.83 te s-Gravenhage of telefonisch met de heer J. Lalteman. tef. 512211 1st. 43. DECENTRALISATIE, INSPRAAK EN OPENHEID vergadert op maandag 8 oktober om 13.00 uur in het gebouw Javastraat 26 over o.a. de volgende punten: mededeling over de stand van zaken m.b.l. de nota Decentralisatie notitie over de Inspraakgroep Schevenln- gen. DE COMMISSIE VOOR WIJKAANGELEGEN- HEDEN vergadert op dinsdag 9 oktober om 19.30 uur in het gebouw Javastraat 26 over o.a. de volgende punten: procedure en opzet van de Nota Samen levingsopbouw beantwoording brief van het buurlcomltê Renovatie s-Gravenh. Nutswoningen over dépendance Wijk- en Dienstencentrum De Rubenshoek geïntegreerde wijkaanpak. Wanneer u over een ot meer agendapunten meer wilt weten, kunt u de tokst van de stuk ken die worden behandeld. Inzien in het Oe- meentelijk Informatiecentrum aan de Groen markt (geopend op maandag tot en met vrij- dag van 09.00 tot 17.00 uur en op zaterdag ven 10.00 tot 16.00 uur). Deze stukken zijn boven dien tegen betaling van de kosten verkrijgbaar in het stadhuis. Burgemeester De Monchy- plein 14, bij de aldeling Interne Zaken, kamer 2136, telefoon 624121, toestel 2183. Spreekrecht Wanneer u tijdens de vergadering Ma wilt zeggen ot iets wilt vragen naar aanleiding van een van de agendapunten, kunt u dit aan da I voorzitter kenbaar maken, bij voorkeur voor aanvang van de vergadering. Antiek boerderij DE NOOTEDOP Dr. van Noorlstraat 19 Stompwljk Tal. 01715-2303 u ook Paralache tapl|tan U gan acharpa prljxan. UW MINI-ADVERTENTIE OP OEZE PAGINA HEEFT EEN MOOIE KANS DOOR 1.2 MILJOEN MENSEN GELEZEN TE WOROEN WANT ZOVEEL MENSEN WORDEN ER BEREIKT DOOR HET PAROOL. TROUW EN DE VOLKSKRANT Bij Kwekerij Pasgeld vindt u 4 voor kamer en tuin 3000 m2 groot Grote sortering in „Hydrocultuur" tegels, natuursteen, vijvers, pompen, hAn huisjes, kweekkassen, barbecues ook op gas (vetkg). dan no§ tuingereedschap, afscheidingen, hekwerken, beelden in 20 soorten, tonteinen. enz. enz. Team van Vakmensen staat voor u klaar met gedegen advies. Gespecialiseerd in aanleg en verzorging van „Tuin en Kantoor" beplanting Broekmolenwag 19-21 2289 BE Rl|swl|k (op de grene Delft) Tramhalte: Pasgeld voor de deur. Tel. 015-121753 (TB) Rabobank Alphen aan den Rijn De Rabobank Alphen aan den Rijn Is gevestigd in een snel groeiende plaats, waar behalve veel woningbouw ook veel Industriële bedrijvigheid is. De snel groeiende bank heeft thans circa 85 medewerkers en wenst in verband met interne functiewijzigingen over te gaan tot de benoeming van een De te benoemen functionaris zal als staffunctionaris rechtstreeks onder de directeur ressorteren. Te zamen met een assistent heeft hij tot taak het bevorderen van het conform de vastgestelde regels uitvoeren en juist en volledig vastleggen van het totale bedrijfsgebeuren. Daarnaast zal hij belast worden met het toezicht houden op de instandhouding van de noodzakelijke functie scheidingen. Daarbij zal hij gericht dienen te zijn op een efficiënte werkwijze en daaromtrent adviseren. Voor een goede vervulling van deze functie zal hij minimaal moeten beschikken over: - een middelbare opleiding aangevuld met MBA en bij voorkeur met SPD-I - ervaring in een administratieve- c.q. controlefunctie. Uitgegaan wordt van een functionaris van 25 35 jaar. Naast een medische keuring kan een psychologisch onderzoek deel uitmaken van de selectieprocedure. Desgewenst kunnen inlichtingen worden verkregen bij de heren B. van Zeijts of A. G. Tepper, telefoon 01720 91941. Schriftelijke sollicitaties worden vertrouwelijk behandeld en gaarne ontvangen door de directie van de Rabobank, postbus 55, 2400 AB Aiphen aan den Rijn. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 11