5 Goede redenen \ooreen bezoek aan de tiendaagse nataarssaion van qlroën 2. DE ZUINIGHEID EN HET GOMFORT VANDEPASGEÏNTRO- DUCEERDEVlSA. 3. Buitengewoon 4.UriGEBREIDE DEMONSTRATIES VAN ALLE TYPEN EN EVEN ZOVELE PROEFRITTEN. 5. EN, zoals elk jaar een leuk presentie, dit keer een meer dan levens grote kleurenpostervan FAMILIEBERICHTEN IDE NIEUWE CX2-LHERS INTERESSANTE INEUIL- MOGELTJKHEDEN. De Anatomievan een Eend de Anatomie van een Eend. Zolang de voorraad strekt I WOENSDAG 3 OKTOBER 1979 TROUWKWARTET 1<Wi kunnen van maandag lot en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Goede morgen lieve grootvader Stellingwerf in Tiel: Hartelijk gefeliciteerd met Uw 89e verjaardag, door: Jaap. Peter. Jeannette en Sjoukje uit Zevenaar Hinke en Jeanne-Marie uit Amersfoort Voor de goede (lieve) ver staanders) in Aalten. har tel ijk gefeliciteerd vanuit -c Zaan (6x). 60 jaar getrouwd M. W. Rijke* en P- C. Rijkee-Hoek Slotboomstraat 35 3082 GK Rotterdam De receptie zal gehouden worden in gebouw „Marcel- la". Karei de Stoutestraat 11 te Rotterdam-Charlois. vanaf 19.00 uur. In plaats van kaarten Zaterdag. 13 oktober a.s. hopen onze ouders J. Janssens H. M. Janssens-v.d. Beek hun 2S-jarig huwelijk te vieren. Marja. Thijs. Hermien Harm en Mirjam Wij hopen D.V. deze dag feestelijk te vieren. Wilt u hen feliciteren dan bent u van harte welkom in „de Hertenkamp" te Assen van 15 uur-16.30 uur. Ter Aard Seijerweg 9a '487 TA (artelijk dank voor alle gelukwensen ter gelegenheid in ons 60-jarig huwelijksjubileum. Aan giften moch- •n wij 1175 ontvangen, welk bedrag is overgemaakt p giro 2211 Ln.v. De Blije Werelt te Lunteren voor ■rder aanpassen voor vakantieweken voor gehandi apte gasten. J. van Netten C. P. A. van Netten-Peelen 2 oktober 1979 „De Luwte". Wimbledonpark 1,1185 XK Amstelveen. Rectificatie Want wij weten, dat, indien de aardse tent waarin tcij wonen, wordt a/gebro ken. wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuioig huis. 2. Cor. 5:1 In stil vertrouwen op haar Heer en Heiland ia heden ontslapen onze lieve zuster, schoonzus ter en tante Martha Maria Nannette van Herwijnen geb. van der Meulen op de leeftijd van bijna 74 jaar. Voorthuizen: KI. van der Meulen-Domselaar Middelburg: C. J. van der Meulen Den Haag: G. J. van der Meulen O.A. van der Meulen-van der Tas Haarlem: Sj. J. Cornet-Meester B. Cornet Papendrecht: A. van der Meulen-Hertel Utrecht: C. G. H. van der Meulen Deventer: M. J. van der Meulen M. van der Meulen-Vorst neven en nichten 29 september 1979. „Maar in dif alles zijn wij meer dan overwinnaars door Hem. die ons heeft lief gehad." Romeinen 8 37 Na een ernstige ziekte, die zij blijmoedig droeg, is in de zekerheid des Geloofs naar haar Hei land gegaan onze lieve zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maart je Francina Voskamp-van der Ende in de ouderdom 81 jaar. Weduwe van Dirk Voskamp sinds 31 augustus 1944. Naaldwijk: N. Plaatzer-Voskamp J. L. Plaatzer Reeuwijk: T. Voskamp C. M. Voskamp-van Jole Kaapstad (Zuid-Afrika): J. Voskamp Groningen: A. Voskamp T. Hopman-Voskamp M. Hopman Kleinkinderen en achter kleinkinderen. Naaldwijk. 2 oktober 1979. Anjerlaan 29. Correspondentie-ad res Sneeuwklokje 4. 2671 ZL Naaldwijk. Geen bezoek Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 5 oktober om 14.00 uur in de „Ontmoe- tingskerk". Anjerlaan 47 te Naaldwijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Naaldwijk, omstreeks 14.45 uur Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de zaal van de „Ontmoetingskerk". Kortom een expositie vol nieuws, speciale aanbiedingen en onverwachte extra's. Tot en met zaterdag 6 oktober. U bent van harte welkom. B le al Pi Ir g< v< F ni M hc d; B la ki ds al te di In Jezus ontslapen onze lieve broer, zwager en oom, de heer Dirk Willem Smalbraak weduwnaar van Maria Cornelia de Jongh geboren te Winterswijk 7-2-1904; overleden op 29-9-1979 te Haaksbergen, alwaar hij sinds 1975, met toewijding en zorg. verpleegd werd in het Verpleeghuis St. Antonius. Mede namens onze kinderen en klein kinderen: Bodegraven: C. van Muiswinkel G. J. van Muiswinkel-van Gelder Apeldoorn: H. J. Smalbraak H. A. Smalbraak-Doornbos Haaften (Gld): C. van Willigen-de Jongh H. A. van Willigen Bilthoven: J. B. Zwaal-Smalbraak Diepenveen (Ov.): J. Th. Smalbraak (B. W. Hopp. Bumaweg 1). De begrafenis zal D.V. plaatsvinden te Win terswijk op de Alg. begraafplaats aan de Wa- liënsestraat, donderdag 4 oktober a.s. om 13.30 uur. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Zonnebrink kerk, die begint om 12.15 uur. Gelegenheid tot condoleren voor de aanvang van de dienst vanaf 11.45 uur. De overledene is opgebaar in het R.K. Zieken huis „St. Elizabeth" te Winterswijk, Vredense- weg. Bezoek aldaar dagelijks van 19.00 tot 19.30 uur. Diep bedroefd en verslagen zijn wij, nu zeer plotseling is overleden mijn lieve man, onze lieve ijverige vader en grootvader, onze broer, zwager en oom Arie Hak op de leeftijd van 56 jaar. D. A. Hak-de Bruyn Piet en Nel Sandra Janny en Cor Kees en Nelly Heidi Ditte familie Hak familie de Bruyn 1 oktober 1979 Zwaluwstraat 1, B 2321 Meer, België Liever geen bloemen Onze man en vader is opgebaard in de aula. Scheldestraat, Barendrecht, waar gelegenheid is tot condoleren woensdag 3 oktober na 19.30 uur, donderdag van 14.00-17.00 uur en na 19.30 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden in de Ned. Herv. kerk te Barendrecht, vrijdag 5 oktober, aanvang 14.00 uur, waarna de begra fenis zal plaats vinden c.a. 15.00 uur op de begraafplaats. Scheldestraat. Barendrecht. Met grote verslagenheid delen wij mede, dat heden is overleden de heer Arie Hak op de leeftijd van 56 jaar In leven oprichter en directeur van onze be drijven. Wij zijn diep bedroefd door dit grote verlies. Zijn sterke inspirerende persoonlijkheid, zijn inzicht en initiatieven, zijn grote betrokken heid met zijn personeel waren de bronnen waaruit wij de kracht putten om te doen wat gedaan moest worden. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en gezin. Zijn voorbeeld moet ons aanzetten op de door hem aangewezen weg verder te gaan. Direktie en personeel van de „Hak" bedrijven. Rotterdam. Ridderkerk. Hattem. Born. Aalsmeer. Schiedam en buitenlandse vestigingen. 1 oktober 1979 „Door een nacht hoe zwart hoe dicht, voert Hij mij in het eeuwig licht." Na een gelukkig huwelijksleven nam God tot Zich Zijn kind, mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgroot vader Doekle Roode echtgenoot van Corry de Haast eerder gehuwd geweest met Sophia Bos op de leeftijd van 80 jaar „Hoewel zijn geest de laatste tijd om sluierd was, wist hij zich een kind van God- Beverwijk: C. Roode-de Haast Purmerend: A. S. Andreoli-Roode M. Andreoli Riny en Caroline Wendy Katwijk aan Zee: J. Roode S. Roode-Veenstra Amsterdam: G. G. Vethaak-Roode T. J. H. Vethaak Dirk Wouter Sjoerd-Jan Roosendaal: W. Roode B. G. Roode-te Lintum Corry, Antoine en Wendy Yvonne en René Walter Dik Doekle-Jan Dirkshorn: D. W. C. de Geus-Roode Jac. de Geus Marianne Ida Cees Johanneke Diana Margreet Haarlem: G. Roode J. Roode-Blankestijn Roel Esther Regina Peter Driehuis, 2 oktober 1979 Huize „Velderduin" Corr. adres Florastraat 32 1943 LJ Beverwijk Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 4 oktober van 15.00-16.00 uur en van 20.00-20.30 uur in het uitvaartcentrum „IJ- mond" Velserweg 18 te Beverwijk: tegenover het station. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden in de Middelaarskerk C.h. Moensplein 8 te Bever wijk, op vrijdag 5 oktober om 14.00 uur. Waarna de begrafenis op de begraafplaats Duinrust te Beverwijk om 15.00 uur zal plaats vinden. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Zo is dan wie in Christus is een nieuwe schepping: het oude is voorbij gegaan, zie, het nieuwe is geboresi. 2 Cor. 5 17 Na een leven vol vertrouwen in God is heden gegaan tot het feest van haar Heiland onze lieve moeder en oma Pieternella Martina van der Veere-de Lange weduwe van Barend van der Veere op de gezegende leeftijd van 77 jaar. Epe: P. B. Zwolschen-van der Veere A. J. Zwolschen Petra en Henk Alice Drachten: G. van der Veere N. van der Veere-Lagemaat Helma Bart Christa Joke Groningen: H. J. Elzinga-van der Veere - F. A. Elzinga Erik EUy Theo Zoe term eer: J. D. Nierop-van der Veere J. Nierop Marja Sander B. van der Veere C. van der Veere-Tuit John Monica Epe (Gld.) 1 oktober 1979 Albert Schweitzerlaan 39 corr. adres Beekweide 24 8162 XM Epe Gelegenheid tot condoleren donderdag a.s. van 19.00-20.00 uur in het uitvaartcentrum Sta tionsstraat 29 te Epe. De dienst van woord en gebed zal worden gehouden op vrijdag 5 oktober om 13.00 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats „West duin", Ockenburghstraat 21 te 's Gravenha- geLoosduinen, waarna de teraardebestelling aldaar zal plaatsvinden. Na de teraardebestelling gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Gij zijt verlost. God heeft u welgedaan. Heden nam de Here tot Zich onze lieve moeder, behuwd- en pleegmoeder, groot-, overgroot- en betovergrootmoeder, zuster en tante Geertje den Otter sinds 16 juni 1942 weduwe van Pieter Roskam, eerder weduwe van Gijsbert Gerrit Dirk zwager. In de ouderdom van 103 jaar en 3 maanden. Uit aller naam: P. J. van der Schoor Rotterdam, 1 oktober 1979. Huize „Waelestein", Schulpplein 50. Correspondentieadres: P. J. van der Schoor, Aalsdijk 245, 3079 RE Rotterdam. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Waelestein" (ingang Schulpplein 46). Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 19.00 uur tot 19.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 5 oktober a.s. in de rouwkamer van „Waelestein" om 10.30 uur. waarna de begrafenis zal plaats vinden op de hervormde begraafplaats „Char- lois". Charloise Lagedijk 680, Rotterdam-Zuid om r 11.15 uur. In Jezus ontslapen onze innig geliefde zuster, schoonzuster en tante, Petronella Martina van der Veere-de Lange weduwe van Barend van der Veere op de leeftijd van 77 jaar. Den Haag H. de Lange M. Jalgersma J. de Lange-Mandemaker neven en nichtjes Epe 1 oktober 1979 2 Corinthe 5 1 Op Zijn tijd heeft God tot Zich genomen onze lieve onvergetelijke broer, zwager en oom Taeke Renkema in de leeftijd van 64 jaar. Delft: J. Renkema T. Renkema-Bakker Neder-Hardinx veld S. van der Aa-Renkema Haarlem: F. Ratsma-Renkema Bussum: E. Renkema S. Renkema-Kamhoot Delft: R. Renkema neven en nichten 29 september 1979. Overleden is mijn beste vriendin Wil Quak zij had de gave om een ieder in zijn eigen waarde te laten. Wij zullen haar node missen. De herinnering is blijvend. A. A. H. Broer Met grote ontsteltenis geven wij kennis, dat God plotseling tot Zich heeft genomen onze medewerkster mejuffrouw Wil Qnak Haar persoonlijk voorbeeld en grote inzet zul len wij node missen. Bestuur, Direktie, Ondernemingsraad en gezamenlijke medewerkers Stichting woonhuizen voor ouderen. Rotterdam, 2 oktober 1979. Met grote verslagenheid namen wij kennis, dat God plotseling tot zich nam mejuffrouw Wil Quak Haar goede zorgen zullen steeds in onze herin nering blijven. Bewoners Bejaardenverzorgings centrum „Borgsa te- Rotterdam, 2 oktober 1979. Tot onze diepe droefheid is geheel onver wachts in vrede van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, behuwd en grootmoe- •der, zuster en tante Enny Motshagen weduwe van Jan van Andel op de leeftijd van 78 jaar. Amersfoort: A. Overbeeke-van Andel Lt. kol. M. Overbeeke Dordrecht: J. H. J. van Andel H. J. van Andel-Med. ag. Antwerpen: E. Delahaye-van Andel Ridderkerk: Drs. L. van Andel J. van Andel-van den Berg Dordrecht: M. H. Schotel-Motshagen en kleinkinderen. Dordrecht, 1 oktober 1979 Dubbeldamseweg 63. De overledene ligt opgebaard in het rouwcen- trum Kon. Wilhelminastraat 48. Gelegenheid tot bezoek aldaar: donderdag a.s. van 18.45 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden, vrijdag 5 okto ber a.s. om 12 uur vanuit de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Nassauweg te Dordrecht Vertrek vanaf het woonhuis om 11.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. Uw medeleven na het plotseling overlijden van onzë lieve moeder Aafje Frans heeft ons erg goed gedaan en wij willen u hiervoor heel hartelijk bedanken. Martine en Bram EUy Alkmaar, september 1979. MEER ADVERTENTIES OP PAGINA

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10