FAMILIEBERICHTEN TROUW KWARTET p 8 RHS 10 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur 19» 1979 50 jarig jubileum Op dinsdag 9 oktober a.s. is het D.V. 50 jaar geleden dat wij getrouwd zijn. Wij hopen dez» dag met onze kinderen en kleinkinde ren in grote dankbaarheid te herdenken. J. H. van Lociiem H. C. van Lochem-Winkelhorst Tevens is het dan 50 jaar geleden dat de zaak ERBA het leven zag. Zij die ons met deze gebeurtenissen willen felicite ren. nodigen wij hiertoe van harte uit op maandag 8 oktober a.s. van 15 00 tot 17.30 uur in het Aktiviteiten- centrum ..de Pol". Polstraat te Aalten. Stationsstraat 1 Landstraat 1-3 7122 AR Aalten 7121 CM Aalten 1929 1979 Dankbaar en blij (en ook een beetje trots) hopen we 16 oktober 1979 te gedenken dat onze ouders en grootouders J. J. Dijs en G. Dijs-van den Burg 50 jaar geleden in het huwelijk traden. leder, die hen wil gelukwensen met dit heuglijke feit, is van harte welkom op dinsdag 16 oktober van 17.00 tot 18.30 uur in „Het Wagenwiel", Kerkstraat 118, Bodegraven. Maria (Vancouver) Gert-Jan en Verley (Vancouver) Dick en Jopie (Amersfoort) Luut (Vancouver) Jan en Cock (Bodegraven) Nanne en Auke (Vancouver) en kleinkinderen. Bodegraven. Kerkstraat 62. Heden heeft onze Hemelse Vader tot Zich genomen, onze innig geliefde en zorgzame dochter, zuster en nicht Dirkje Frederika Nickel op de leeftijd van 55 jaar „Waf de toekomst brengen moge Mij geleidt des Heren hand". Gezang 293 1 J G. Nickel-Léautaud M. Nickel B. van Noppen-Léautaud nichten en neven Apeldoorn. 28 september 1979 Hoogakkerlaan 63. Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot tekenen van het condoleantie- register dinsdag a.s. van 19.30 tot 20.00 uur in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Loolaan 67 te Apeldoorn. Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woensdag 3 oktober om 13.00 uur in gebouw „Irene". Koninginnelaan 3 waarna de teraardebestelling volgt op de algemene be graafplaats aan de Soerenseweg te Apeldoorn om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula aldaar. Looft den Here mijn ziel. Heden is in vrede ontslapen mijn geliefde echtgenoot en onze zorgzame vader, grootva der en overgrootvader Jan Sander Heutink in de ouderdom van 80 jaar. Eerder gehuwd met Johanna Maria Godschalk. Rotterdam: S. Heutink-Bergsma Zuid land: J M. de Bakker-Heutink A J. de Bakker Rotterdam J. S. Heutink L. M. Heutink-van der Ent Rotterdam. 30 september 1979 Kraiingseplaslaan 17. De Here is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23 1 Na een geduldig gedragen lijden is. toch nog onverwacht, van ons heengegaan onze geliefde moeder en oma Trijntje Maria van der Vaart-Eijgenraam weduwe van Jacob van der Vaart in de ouderdom van 88 jaar. Roden: Kees en Nellie Rijswijk: Jan en Jopie Dick en Grar en kleinkinderen Delft. 30 september 1979 Stichting „De Bieslandhof" Beukenlaan 2 Correspondentie-adres: Van Rijnweg 14 2286 KC Rijswijk. Onze moeder en oma is opgebaard in „Het Rouwcentrum". Oostsingel 146 te Delft, alwaar gelegenheid is tot condoleren woensdagavond van 7-8 uur Bezoekuur dagelijks van 3-4 en van 7-8 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden in de Immanuelkerk. Schoemaker- straat 1 te Delft, donderdag 4 oktober a.s. om 12.30 uur. waarna de bijzetting in het familie graf zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats ..Jaffa" te Delft. Vertrek van Ooslsinge! 146 om 12 uur. Eens zien wij elkander zalig weer, en scheiden nimmer meer. Op de dag des Heren werd voor ons onver wachts opgenomen, mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa Joost Roest echtgenoot van Marregrietje Meijer op de leeftijd van 75 jaar. Driemond. M. Roest-Meijer Driemond. J. Roest T. Roest-Middelburg Diemetv M. Havekotte-Roest A. Havekotte Driemond, G. van Loo-Roest J. van Loo Driemond, H. Roest H. Roest-Hottentot Nigte vecht, M. M. Willig-Roest Th. Willig Lemmer, J. Roest W. Roest-Winckelmann en kleinkinderen 1109 BK Driemond Amsterdam Zuid-Oost, 30 september 1979 Lange Stammerdijk 13 Thuis bever geen bezoek. Vader is opgebaard in het Opbaarcentrum aan de Papelaan 47 te Weesp. Gelegenheid tot condoleren woensdag 3 okto ber a.s. van 20.00-21.00 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden vrij dag 5 oktober a.s. om 10.00 uur. in het Kerk- Wijkgebouw van de Ned. Herv. Kerk te Drie mond. waarna aansluitend tegen 11.00 uur de teraardebestelbng zal plaats hebben op de Algemene begraafplaats te Driemond. „God zaf alle tranen van onze ogen afwissen" Heden heeft de Heere van onze zijde weggeno men mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Hendrikus Vijge in de gezegende ouderdom van 85 jaar G. Vijge-Veldwijk B. H. Bronsink-Vijge D. H. Bronsink A. J. H. Vijge M. Vijge-Steenbergen klein- en achter kleinkinderen Oene. 28 september 1979. Boshoekerweg 14. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in het rouwcen trum Stationsstraat 29 te Epe waar gelegen heid is tot condoleantiebezoek dinsdag van 19.00 tot 20.00 uur. De teraardebestelbng zal plaatshebben woens dag 3 oktober om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Oene. Vertrek vanaf Stationsstraat 29 om 10.30 uur. Gezang 293 Waf de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand; moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land. Heden ontsliep zacht en kalm, in haar Heer en Heiland, onze lieve zorgzame moeder, oma en over-oma Helene Amalië Valk geboren Botzen, weduwe van J. H. Valk, op de leeftijd van 87 jaar. O. H. Coppoolse-Valk J. P. Coppoolse H. A. Stolwijk-Coppoolse C. Stolwijk Jacco D. C. Coppoolse T. Coppoolse-Gravesteijn Jan Pieter Voorthuizen 26 september. 1979. Bejaardencentrum „Avondrust" Corr.adres Hunnenweg 61, 3781 NM Voorthuizen. De begrafenis heeft maandag 1 oktober om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Middelburg plaats gehad. Hij kan en wil en zal in nood zelfs bij het naad'ren van de dood volkomen uitkomst geven. Psalm 68:10 Op de leeftijd van bijna 86 jaar heeft de Heere thuis gehaald Zijn moegestreden kind, onze lieve en zorgzame vrouw, moeder, grootmoe der en overgrootmoeder Beeuwkje Keizer echtgenote van Sjoerd van Dijk Zwolle: S. van Dijk Zwolle: G. Munnik-van Dijk H. Munnik Zeist: F. van Hinsbergen-van Dijk J. van Hinsbergen Zwolle: A. van Dijk Z. van Dijk-Huisman Amersfoort: J. van Dijk J van Dijk-Wezeman kleinkinderen en achterkleinkinderen 28 september 1979 Hogenkampsweg 266, 8022 DR Zwolle De begrafenis zal plaatsvinden D.V. dinsdag 2 oktober as om 11.00 uur op de begraafplaats „Bergklooster" te Zwolle. Vooraf zal om 10.00 uur een korte samenkomst worden gehouden in de Opstandingskerk, Es- doornstraat te Zwolle. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen De doven zullen horen. Verlamden i -orden opgericht, Gestorvenen herboren. God zal ze leiden in Zijn licht Heden is in vrede van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze geliefde moeder en groot moeder. Elsien Hollander-Veenema op de leeftijd van 66 jaar. Amstelveen, J. HoUander Zoetermeer, J. Hollander J. Hollander-Bosch Jan, Elja en Albert Vinay (Frankrijk) M. W. Haandrikman-Hollander W. A. Haandrikman Elvira en Hans Bleiswijk, J. C. Vermeulen-Hnllander J. Vermeulen Kees-Jan, Karin en Peter Amstelveen, 1 oktober 1979 Kringloop 394 Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donder dagavond van 7-8 uur in het Uitvaartcentrum Bouwens, Startbaan 7 hoek Van der Hooplaan, Amstelveen-Zuid. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 5 okto ber om 11 uur op de begraafplaats „Zorgvbed" aan de Amsteldijk te Amsterdam. Vertrek van Startbaan 7 ongeveer 10.15 uur. Na een leven vol vertrouwen op God is op de rustdag des Heren overleden P. Burggraaf in de ouderdom van 89 jaar. Burggraaf is voor ons, de ruim veertig jaar dat we met hem om mochten gaan, altijd een grote vriend en steun geweest. Jo en Sien van Spengen Vinkeveen, Heulweg 27, 30 september 1979. God zal hen zelf bevestigen en schragen en op zijn rol, waar Hij de volken schrijft, hen tellen, als in Isrel ingelijfd, en doen de naam van Sions kinderen dragen. Psalm 87:3 In Jezus ontslapen onze geliefde broer en oom Pieter Burggraaf weduwnaar van Geesken ter Mul eerder weduwnaar van Trijntje van Bemmel drager gouden eremedaille orde van Oranje-Nassau, in de ouderdom van 89 jaar. Ouderkerk a/d Amstel, Fam. De Bruyn Scherpenzeel, Fam. Van den Bosch Ontario (Canada), Fam. Zekveld Alberta (Canada), Fam. De Haan Mijdrecht, Fam. Van Bemmel Amsterdam, Fam. De Vries Vinkeveen, 30 september 1979 „Zuiderhof" Corr. adres G. de Bruyn Waver 24A Ouderkerk a/d Amstel De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 24 oktober a.s. om 13 uur in de Gerefor meerde Kerk te Vinkeveen, waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden op de Ned. Her vormde begraafplaats, Hereweg 205 te Vinke veen om ca. 13.45 uur. Gelegenheid tot condoleren op woensdag 3 oktober in „Zuiderhof" van 19 tot 20 uur en na afloop van de begrafenis. Geen bloemen. „Zo is dan wie in Christus is een nieuwe schepping: het oude is voorbijgegaan, zie, het nieuwe is geboren" 2 Corinthiërs 5:17 Heden nam de Heere tot Zich, op de gezegende leeftijd van 87 jaar onze beste moeder, Sara Johanna Hageman weduwe van Klaas Kleimeer. J. N. Kleimeer A. L. J. de Boer 1 oktober 1979, Woudstraat 78 2802 KN Gouda. De overledene is opgebaard in het rouwcen trum van de Monuta Stichting, Westhaven 16 te Gouda. Condoleance-bezoek aldaar woensdag 3 okto ber van 19.00 tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal plaats hebben don derdag 4 oktober om 13.00 uur op de algemene begraafplaats „IJsselhof" te Gouda. Geen bloemen. Heden overleed mijn lieve vrouw en onze zorg zame moeder, schoonmoeder en grootmoeder Martha Maria Nannette van Herwij nen-van der Meulen op de leeftijd van bijna 74 jaar. Hetzij dat wij leven, hetzij dat wij sterven, wij zijn des Heren. Rom.: 14 vers 8 Loosduinen, W. G. F. van Herwijnen Zwolle A. van Herwijnen T. van Herwijnen-Sikkema Maarssenbroek, J. C. van der Hilst-van Herwijnen H. J. van der Hilst Westmaas, J de Gier-van Herwijnen C. G de Gier en kleinkinderen Maarssenbroek, 29 september 1979 Boomstode 147 De teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag 3 oktober a.s om 14.15 uur op de Ned Herv. begraafplaats achter de kerk te Maarssen. In zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve man, onze zorgzame onvergetelijke vader en opa Taeke Renkema op de leeftijd van 64 jaar. „Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God, de bron van vreund. Psalm 4 Rotterdam: S. Renkema-van der Kooij Rotterdam: Nienke Schipluiden: Hans en Cora Zutphen: Wietze en Wilma Zweden: Susan en Per-Olof Rotterdam: Joke en Luuk Rotterdam: Anneke en Wim Rotterdam: Ellen en Jan 3014 CD Rotterdam, 29 september 1979 Henegouwerlaan 64 b Geen bloemen Gelgenheid tot condoleren uitsluitend woens dagavond van 7.30 tot 8.30 uur in het woonhuis en na afloop van de begrafenis, in de kapel op de begraafplaats. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den D.V. donderdag 4 oktober om 260 uur in de kerkzaal van „Atrium", Karei Doorman- straat 143, waarna de begrafenis zal plaatsvin den omstreeks 3.00 uur op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334. „Met Christus te zijn is verreweg het beste." Filippenzen 1 23. In groot geloof in de Hemelse heerlijkheid is heengegaan mijn beminde schoonzoon en onze geliefde zwager en oom Taeke Renkema echtgenoot van Suzanna van der Kooij. Schiebroek: D. J. van der Kooij Sr. Pijnacker: F. W. van der Kooij H. van der Kooij-Koenheim 's-Gravenhage: D. J. van der Kooij H. van der Kooij-Stam Leiden: G. Zirkzee-van der Kooij W. J. Zirkzee 's-Gravenhage: J. H. van der Kooij M. van der Kooij-Fransen 's-Gravenhage: W. Brink-van der Kooij W. L. Brink 's-Gravenhage: W. van der Kooij M. van der Kooij-Veerman Pijnacker: J. C. van der Kooij- van der Berg neven en nichten. 29 september 1979. 2 Corinthe 5 1 Op Zijn tijd heeft God tot Zich genomen onze lieve onvergetelijke broer, zwager en oom Taeke Renkema in de leeftijd van 64 jaar. Delft: J. Renkema Neder-H^rdinxveld: S. van der Aa-Renkema Haarlem: F. Ratsma-Renkema Bussum: E. Renkema S. Renkema-Kamhoot Delft: R. Renkema neven en nichten 29 september 1979. „Zalig zijn de doden die in de Here sterven, opdat zij rusten van hun ar beid. Ja, zegt de Geest, want hun wer ken volgen hen na" Na een langdurige en hechte vriendschap is van ons heengegaan onze trouwe vriend Taeke Renkema Zijn vriendschap was ons een kostbaar bezit. Wij zullen hem nooit vergeten. Trooste de Here Suze en de kinderen in dit smartelijk verlies. Rotterdam: Nel en Cees Dane Ria en Piet Plug Truus en Wim Takkebos Leiden: Gé en Wim Zirkzee „Dan ga ik op tot Gods altaren", Ps. 43 4. Wijkkerkeraad IV van de Gereformeerde Kerk van Rotterdam geeft met ontroering kennis van het overlijden van ouderling Taeke Renkema die de Koning der Kerk vele jaren in dit ambt gediend heeft. De Here trooste zijn vrouw en kinderen. Rotterdam. 29 september 1979. J. P. Hörchner Jr. Praeses, C. J. den Ouden Scriba. Heden ging, ten gevolge van een ongeval, van ons heen onze innig geliefde zoon, broer en vriend Nico van Dee op bijna 25-jarige leeftijd. N. van Dee F. A. M. van Dee-Mulder Noortje Ellen en Fer Bette Leiden, 30 september 1979 Kanaalweg 18 De rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 5 oktober a.s. in de Vredeskerk, Burggrae- venlaan te Leiden om 10.30 uur. Vanaf 9.45 uur bestaat er gelegenheid tot con doleren in het ontvangstcentrum van de kerk. De begrafenis zal na de dienst in familie- en vriendenkring plaatsvinden. Wees stil, Mijn kind, je bent bij Mij geborgen. Na een met bewonderenswaardige moed en opgewektheid bewandelde levensweg, waarin naast vreugde ook veel moeite en pijn haar deel waren, is heden opgenomen in Eeuwig Licht en Leven onze geliefde dochter, zuster, schoonzuster en tante Wilhelmina Quak Haar leven eindigde bij 40 jaar. Delft: L. Quak W. Quak-Koene N. van der Gaag-Quak A. van der Gaag Bennebroek: A. Quak J. Quak-van Tol Delft: A. J. Blonk-Quak C. Boekestijn-Quak N. Boekestijn J. W. van Kampen-Quak S. J. van Kampen L. Quak A. Quak-van Asselt Nijkerk: A. L. Quak G. Quak-Derksen Delft: H. J. Quak J. Quak-Kunz neven en nichten Rotterdam, 29 september 1979 Wilgenlei 144 b. Correspondentie-adres: Debussystraat 14, 2625 BA Delft Willy is opgebaard in „Het Rouwcentrum", Oostsingel 146 te Delft, alwaar gelegenheid is tot condoleren woensdagavond van 7-8 uur. Bezoekuren dagelijks van 3-4 en van 7-8 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden in „Het Open Hof', Storklaan 1 te Delft, donder dag 4 oktober a.s. om 10 uur waarna de begra fenis zal plaats hebben op de algemene be graafplaats „Jaffa" te Delft. Overleden is mijn beste vriendin Nel Quak zij had de gave om een ieder in zijn eigen waarde te laten. Wij zullen haar node missen. De herinnering is blijvend. A. A. H. Broer Met grote verslagenheid namen wij kennis, dat .God plotseling tot zich nam mejuffrouw Wil Quak Haar goede zorgen zullen steeds in onze herin nering blijven. Bewoners Bejaardenverzorgings centrum „Borgsate" Rotterdam, 2 oktober 1979. Zondag 30 september 1979 behaagde het de Here tot Zich te nemen mijn lieve man, onze vader en grootvader Jacob van der Zande op de leeftijd van 72 jaar Uit aller naam: B. van der Zande-Roorda Jan Ligthartstraat 77 1068 PB Amsterdam. Geen bezoek aan huis geen bloemen Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleantiebezoek woens dagavond van 7.30-8.00 uur in het gebouw van de P.C.B. u.a. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaats hebben donderdag 4 oktober om 13.30 uur op de begraafplaats „Westgaarde" aan de Ookmeerweg (einde Os- dorperban) te Amsterdam. Heden werd tot ons groot leedwezen plotseling uit ons midden weggeroepen onze goede broer, zwager, oom en oudoom de heer Jacob van der Zande Hilversum. B. Atsma-van der Zande Amsterdam: A. H. van der Zande-Gewehr Voorschoten: B. van der Zande G. van der Zande-Kattouw Heiloo: T. van der Zande M. E. van der Zande-van den Berg Ede: N. Grijzenhout A. Grijzenhout-Haaring 30 september 1979. ZIE VERDER PAG. P14 RHS 16

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10