senior medewerkers(sters) administratie Kleine organisatie-veel zelfstandigheid medewerk(st)er Accountantskantoor Dubois Amsterdam administratief medewerkster receptioniste/telefoniste BOEKHOUDER chef hoofdafdeling gesproken woord m/v DSM 1$ junior assistenten accountant architectenbureau leo de jonge bv dorst lubeek de bruijn de groot en partners bouwkundig tekenaar g De Vereniging Besturenraad Protestants-Christelijk Onderwijs AMBTELIJK SEKRETARIS DE GELDERSE CHRISTELIJKE STICHTING SCHOOL- en BEROEPSKEUZE ADMINISTRATIE MEDEWERKER (M/V) woning- stichting delfzijl assistent accountants ziekenfondsraad ZATERDAG 29 SEPTEMBER 1979 TROUW/KWARTET Al» jc die zelfstandigheid met de daaraan verbon den oi tplooungsmogcliikliedcn op prijs stelt, heeft liet zin om kontakt niet ons op tc nemen. Wij zijn niet io groot, maar hebben een gevari eerd klantenpakket, waaronder een aantal maatschappelijk genchic organisaties. Wij willen dat team graag versterken met Onze kontrolc- en advieswerkzaamheden worden door een team van ca. 20 mensen in nauwe onderlinge samenwerking uitgevoerd. Onze medewerkers hebben een grote mate van inspraak in dc gang van zaken op ons kantoor. Jonge mannen of vrouwen die bereid zijn de NIvKA-opleiding te gaan volgen of bezig zijn met de NIvRA-propaedeuse. Mensen met ervaring op een accountants kantoor genieten de voorkeur. Wij bieden gunstige arbeidsvoorwaarden, zoals 14 maanden salaris (waaronder vakantietoeslag), tenminste 22 vakantiedagen, vergoeding van reis kosten en aantrekkelijke studiefaciliteiten met vergoeding van studiekosten en een studieverlof- regeling. Belangstellenden worden uitgenodigd voor in lichtingen of een sollicitatie kontakt op tc nemen met de heer A.F.M. van Klaren, RA, Stadionwcg 70, 1077 SP Amsterdam. Telefoon (020) 76 96 86. Het Bestuur van de Stichting Hulsvesting en Verzorging Bejaarden Siddeburen e.o. zoekt voor het „UFKENSHUIS" te SIDDEBUREN, gemeente Slochteren (Gr.) een lull-time Van de te benoemen kandidaat verwachten wij: Mavo-4 opleiding; typediploma en ervaring; min. 2 jaar boekhoudkundige ervaring; goede kontaktuele eigenschappen en omgangsvormen; goed kunnen samenwerken in teamverband; begrip, geduld en interesse voor de ouderwordende mens; akkuratesse en integriteit (hieraan worden hoge eisen ge steld); leeftijd min. 20 jaar. FunktJe Informatie: De te benoemen kandiaat zal o.a. worden belast met: boekhoudkundige administratie; secretaresse werkzaamheden t.b.v. de direktie; de receptie; bediening van de telefooncentrale; in- en uitgaande post behandeling; redaktie werkzaamheden t.b.v. onze huiskrant; deelneming aan de stafvergaderingen, alsmede het notule ren hiervan. De salariëring geschiedt volgfens de C.A.O.-Bejaardentehuizen. indiensttreding 1 januari 1980. zo mogelijk eerder. Indien u denkt te kunnen voldoen aan de eisen voor deze boeiende en veelzijdige funktie. dan wordt u verzocht uw schriftelijke sollicitatie zo spoedig mogelijk te richten aan de directeur van het tehuis. Hoofdweg 100, 9628 CS Siddeburen Ons burs au, belast met een groot aantal zeer gevarieerde opdrachten onder andere op het gebied van de gezondheidszorg, gebouwen voor onderwijs, gebouwen voor handel on nijverheid woningbouw zowel in Gedacht wordt aan gegadigden mat een opteMng op M.T.S.-nhreau of daarmede vergelijkbaar Naast gegadigden met enige jaren ervaring. Gebouw Weena 110 tel 010 132795 Omdat wordt gewerkt in Ideine werkgroepen, wordt naast vakbekwaamheid ook prijs gesteld op een prettige omgangsrelatie met Zij die in deze functie belangstelling hebben worden verzocht telefonisch of schriftelijk contact op te nemen met ons bureau. de landelijke organisatie van schoolbesturen in het protestants-christelijk onderwijs vraagt voor de afdeling hoger beroepsonderwijs van haar bureau een TAAK: het verrichten van diverse secretaressewerkzaamheden ten be hoeve van de afdelingsmedewerkers, de verzorging van het uitvoerend secretariaat van de onderschei den bestuuriijke organen en commissies op het terrein van het H.B.O. (agendering, notulering, correspondentie, e.d het verrichten van overige, binnen de bureau-afdeling voorkomen de werkzaamheden. VEREIST: een ruime algemene ontwikkeling, met tenminste voltooide mid delbare schoolopleiding. goede beheersing van de Nederlandse taal. een secretariële of gelijkwaardige opleiding.. diploma en ervaring in typen, leeftijd tot circa 25 jaar, voorstand(st)er van christelijk onderwijs. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal 2.756.- bruto per maand. Sollicitaties kunnen women gericht aan da algemeen direc teur van de Vereniging Besturenraad P. C. O.. Oosteinde 114. Postbus 907. 2270 AX Voorburg. Nadere informatie ken worden verkregen bij de heer De Haan ot de heer Tttpke. telefoon (070) 69 42.01. AMERSFOORT Het bestuur der Vereniging voor Prat. -Christelijk Onderwijs in Amersfoort beheert 13 kleuterscholen, 12 lagere scholen en 4 scholen voor Voortgazet Onderwijs. Bij het bureau der vereniging wordt, ter ondersteuning van het bestuursbeleid en de administratieve verwerking gevraagd een Funktie-eisen: H.E.A.O., SPD I en II, GA I of een daarmee gelijk te stellen opleiding. Bekendheid met de onderwijswetgeving kan een aanbeveling zijn. Leeftijd tot ca. 35 jaar. Honorering: Volgens schaal 71 BBRA (f2.283.- /3.039,-); opneming in rijkspensioenregeling. Brieven vermeldende uitvoerige gegevens en referenties te richten aan het bestuur van P.C.O., Joannes van Bieststraat 2, 3817 AD Amersfoort. Tel. 033-12410. voor Utrechtsestraat 41 te Arnhem, zoekt voor spoedige indiensttreding een full-time die, bij gebleken geschiktheid, over ruim één jaar de dan pensioengerechtigde administrateur kan ver vangen. De administratie omvat: - de volledige boekhouding (doorschrijfsysteem) en het bijhouden van cliënteninschrijfregister - de salarisadministratie voor ruim 20 personen - allerlei administratieve werkzaamheden die de basis vormen voor een goede uitvoering van bovengenoemde taken. Sollicitanten voor deze funktie dienen te beschkken over: - een MEAO-diploma of MAVO-diploma met M.B.A.-opleiding - een positief-christelijke levensovertuiging - een minimum-leeftijd van 21 jaar Geboden wordt: - een afwisselende werkkring op een relatief klein bureau een aanvangssalaris tussen ca. f1800,- en f2200,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring en overeenkomstig de bepalingen van de rijkssubsidieregeling voor partikuliere beroeps- keuzebureaus vakantiedagen en -toeslag op basis van genoemde rijksregeling - sociale voorzieningen op diezelfde basis - de mogelijkheid van interne promotie, bij gebleken geschiktheid, na enige jaren. Eigenhandig geschreven sollicitaties worden inge wacht bij de direktie van genoemde Stichting en dienen aan de enveloppe kenbaar te zijn door de vermelding: administratiemedewerker. Een psychologisch onderzoek vormt een onderdeel van de sollicitatie-procedure. Bij onze stichting is plaats voor een die zal moeten assisteren bij het opmaken vj jaarrekeningen en het naleven van de Interne regelingen binnen het bedrijf. Voor de bedoelde funktie ts het bezit van hat M.BA tot aanbeveling. Voor de jutste man is een goed overeenstemming met Sollicitaties met vermelding van opleiding, diploma's en ervaring te richten aan de dlrekteur van de Woningstich ting Delfzijl, Postbus 95. 9930 AB te Delfzijl bmnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. Wegens uitbreiding van de werkzaamhe den is bij de Accountantsdienst van de Ziekenfondsraad plaats voor een aantal Functie-informatie: de gevraagde medewerkers dienen een dusdanig opleidingsniveau (b.v. studerende voor S.P.D., M.O.-Boekhouden, A.A.C. of NIVRA) en con trole-ervaring te hebben, dat zij in staat zijn om zelfstandig onderzoeken te verrichten en hier over schriftelijk te rapporteren. Deze onderzoe ken vinden plaats bij instellingen werkzaam op het gebied van de gezondheidszorgverzekerin gen. Het accent van de onderzoeken zal liggen op de beoordeling van de administratieve orga nisatie en de interne controle. Daar in dit kader ook onderzoeken verricht zullen worden bij instellingen waar de administraties in belang rijke mate zijn geautomatiseerd wordt enige controle-ervaring op het gebied van geautoma tiseerde administratie op prijs gesteld. Arbeidsvoorwaarden: het salaris, afhankelijk van opleiding en erva ring, bedraagt maximaal f 4441,- bruto per maand. Bij gebleken geschiktheid zijn verdere promotiemogelijkheden aanwezig. De voor het overheidspersoneel gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Standplaatsen: Amsterdam, Utrecht, 's-Graven- hage, Rotterdam. Een psychologisch onderzoek kan deel uitma ken van de selectieprocedure. Telefonische informatie kunt u verkrijgen onder tel. (020) 43 47 47, toestel 251. Schriftelijke sollicitaties onder vac. no, 031 te richten aan de Algemeen Secretaris van de Ziekenfondsraad, Postbus 396, 1180 BD Amstelveen. De Ziekenfondsraad adviseert de Ministers van Volksgezondheid en Milieuhygiëne en van Sociale Zaken op het terrein van de Ziekenfondswet en de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten. Hij is tevens belast met de coördinatie van en het toezicht op de uitvoering van deze wetten. Prof. J.H. Bavincklaan 2 DE DIENST RADIO PROGRAMMA van de N.O.S verzorgt als zendgemachtigde een groot aantal radioprogramma's op het gebied van muziek, sport, aktualiteiten en gesproken woord. Binnen deze dienst neemt de Hoofdafdeling GESPROKEN WOORD een belangrijke plaats in. De ongeveer 30 medewerkers van deze hoofdafdeling verzorgen een skala van programma's die qua aard en samenstelling sterk uiteenlopen. Zo zijn er programma's voor minderheids groeperingen. programma's op het gebied van kuituur, wetenschap, informatie-verstrekking en service-verlening; daar naast produceert genoemde afdeling dokumentaires en specials. Graag komen wij in kontakt met kandidaten voor de funktie van leeftijd minimaal 35 jaar. Wij zoeken iemand die deze hoofdafdeling efficiënt en doelmatig laat funktioneren en vanzelfsprekend een grote belangstelling heeft voor deze uiteenlopende vormen van gesproken woord programmas. Aan de kandidaat stellen wij de volgende eisen: opleiding op minimaal H B S.. Gymnasium of Atheneum niveau organisatorische en leidinggevende kapaciteiten en ervaring brede oriëntatie op maatschappelijk en kultureel gebied. Ervaring met gesproken woord programma's wordt op prijs gesteld. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektie- procedure. De salariëring ligt tussen de f5.600,- en f6 850,- bruto per maand, vermeerderd met 8% vakantietoeslag en 2)4% eindejaarsuitkering. De sociale voorzieningen bij de Omroep zijn goed te noemen. De heer C. Cabout. Hoofd Dienst Radio Programma, verstrekt u gaarne nadere inlichtingen. Telefoon 035-772084. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de afdeling Personeelvoorziening, Postbus 10,1200 JB Hilversum, graag onder vermelding van RS/2/ Hc be de zib bo vo da de ..P re1 rei oo tu de ac ge Pl ni vo ve tu ni w< di er hc Di da DSM is ondermeer producent van kunststoffen, grondstoffen voor kunststoffen en andere chemische produkten. Voor het Verkoopkantoor dat thans nog in Utrecht ie gevestigd maar medio 1980 naar de regio Zuid-Limburg wordt verplaatst, vragen wij enkele Uitloop tot een salaris van 3.600,- bruto per maand of 48 600,- op jaarbasis behoort tot de reële mogelijkheden. een prettig werkklimaat met optimale delegatie van verantwoordelijkheden en goede communicatiesfeer. een modern Personeels- en Sociaal beleid waarbij onderwerpen zoals loopbaan begeleiding, werkoverleg en welzijnsbeleid bijzondere aandacht krijgen. aantrekkelijke overige arbeidsvoorwaarden waaronder: een verlofregeling waarvan het aantal verlof dagen afhankelijk is van de leeftijd mef een minimum van 22 dagen op 18 jarige leeftijd. een bedrijfspensioenfonds waarvoor tot een jaarinkomen van 43.950,- geen premie verschuldigd is. een bedrijfsspaarregeling mef een premie van de onderneming ter grootte van 50% van het spaarbedrag. vergoeding verhuiskosten en een tegemoet koming in kosten voor herinstalleren. gunstige regeling voor reis- en verblijfkosten. Een medisch- en psychologisch onderzoek zullen deel uitmaken van de selectie procedure. die onder de Chef Financiële Administratie zullen worden belast met de begeleiding van de dagelijkse werkzaamheden van een van de groepen verkoopadministratie of debiteuren administratie. Gevraagd wordt een administratief-organisatorische en administratief-technische ondergrond op minimaal Havo MBA niveau; boekhoudkundig inzicht en ervaring; goed in teamverband kunnen werken; belangstelling hebben voor administratie- en informatiesystemen en de instelling hebben om met behulp van deze systemen periodiek in alle opzichten betrouwbare informatie te verschaffen; niet ouder zijn dan 35 jaar; bereid zijn om met wijziging van standplaats medio 1980 in de regio Zuid-Limburg tewerk gesteld te worden. Geboden wordt: een aanvangsalaris afhankelijk van leeftijd en ervaring rriet een minimum op 21 -jarige leeftijd van 11 990.- en een maximum van 2.740,- bruto per maand. Op jaarbasis bedraagt het inkomen bruto inclusief de jaaruitkering - waarin begrepen de vakantiebijslag - respectievelijk 27.650,- en 37.000,-. Sollicitaties kunt U - binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie - richten aan de Chef Afdeling Personeelsvoorziening DSM Limburg BV, Mauritspark 1,6163 HM Geleen. Nadere informaties kunnen telefonisch worden ingewonnen (030-918911, toestel 228).

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 30