Elke branche zijn eigen Volkswagen n ^t vereniging "bartiméus" ALBLASSERDAM DOCENT(E) WISKUNDE HANDELSKENNIS 21 uur 7 uur Chr. School voorg.l.o. Dordrecht TWEE LEERKRACHTEN Docent Wiskunde GOUDA VORMINGSLEID(ST)ERS leraren/leraressen pedagogen-didactici medewerk(st)er spelbegeleiding bartiméushage lerares huishoudkunde „Patrimonium"!, Amsterdam. TERDAG 29 SEPTEMBER 1979 TROUW/KWARTET 19 mei16-cilinder dieselmotor perv Jick-up enkele cobine met verlaagde laadbak. Max. laadbak lengte 299 cm. Laadoppervlak 6,0 m2. Pick-up dubbele cabine. Mox. iaadboklengte 251 cm. Laadoppervlak 5,07 m2. Chassis-cabine. Nuttig draagvermogen max. 2842 kg. Max. opbouwlengte 418 cm. Wie even nadenkt over de km-prijs van zijn bed rijf svervoer kiest zonder aarzeling voor de Volkswagen-LT. Uitgerust met de nieuwe door Volkswagen zelf ontwikkelde 6-cilinder dieselmotor. Inhoud: 2,4 liter. Vermogen: 55 kW 175 DIN-pk). Perfectionisme dat u kunt horen als u goed luistert. Zo mooi rond loopt hij, zo elastisch. En aan de pomp voelt u zich met recht een rijk man. Want de Volkswagen-LT's zijn zuinig, zeer zuinig. Het dieselaanbod van Volkswagen is breed. Acht basis modellen met een draagvermogen van 2,9 tot 4,5 ton. Snel te leveren in elke gewenste uitvoering. Altijd: compact, comfortabel en bedrijfszeker. lijk !|i „De Blokkerd", Chr. school voor M.A.V.O. Plantageweg 65. tel. 01659-2006. Wie komt ons helpen? Het bestuur vraagt voor z.s.m. ter vervanging van een zieke collega een voor Collega's, die belangstelling hebben voor een deel van de genoemde uren, eventueel uitgebreid tot 16 uur han delskennis, kunnen ook hierop rea geren. Van sollicitanten wordt verwacht, dat zij het Prot. Chr. onderwijs uit overtui ging willen dienen. Inlichtingen: J. G. Fiegel, adj. dir., tel. 01859- 2737 en H. van Tilborg, dir., tel. 078-153053. Sollicitaties aan het adres van de school, Post bus 25, 2950 AA Alblasserdam. Museumstraat 67 Het Bestuur van bovengenoemde school vraagt per 1 oktober of zo snel mogelijk daarna: voor een hogere- en een middenklas. - Op de school, die in de binnenstad staat, zitten - voor het merendeel Turkse kinderen. - De vacatures zijn in de Hollandse klassen 3/4 en 5/6, die gescheiden zijn van de Turkse klassen. - Groepsgrootte van de klassen zijn resp. 14 en 11 leerlingen. - Er is een team van 7 jonge collega's, aangevuld met 6 collega's voor extra taalonderwijs en 2 collega's voor het Turkse onderwijs. - De integratie K.O./L.O. is vorig jaar gestart. Wij zoeken een collega, die: - het christen-zijn in woord en daad in onze school gestalte wil geven. - bereid is in teamverband zich in te zetten voor de school, vooral ook na schooltijd. - met veel eigen initiatieven de school "bestookt" - enige ervaring heeft in het lesgeven. Inlichtingen: B. v.d. Burgt, schoolleider tel. 078 - 175203 (privé) of 078 - 136627 (school) Sollicitaties binnen 1 week aan: Het Bestuur van de school p/a Pr. Julianaweg 2 Postbus 151 3300 AD DORDRECHT ;ch Zwijndrecht Develsteincollege Christelijke Scholengemeenschap Atheneum en H.A.V.O. Develsingel 5, Postbus 377 tel. 078-194566 Gevraagd zo spoedig mogelijk een 26 uur le graad. Belangstellenden die weloverwogen kiezen voor het protestants christelijk onderwijs wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan de Rector D. de Koning, bij wie ook informaties kunnen worden ingewonnen. Christelijk Vormingsinstituut "De Ontmoeting" Bleulandweg 7 2803 HG Gouda Gevraagd z.s.m. van positief christelijke beginselen die mee willen werken aan de volgende programma's: Maatschappelijke Oriëntering Elektronika Handvaardigheid Houtbewerken Naaien Bromfietstechniek Textiele werkvormen Koken/Bakken. Afgestudeerden van P.A., S.A. of bezitters van N-akten genieten de voorkeur. Het vormingswerk kent betrekkingen van 20 of 40 uur per week. De sollicitatieprocedure is bekort en ziet er als volgt uit: A. Gegadigde belt op om zijn persoonlijke gegevens door te geven; er wordt dan een bezoekafspraak gemaakt (vragen naar dhr. Glismeijer). B. Op de afgesproken tijd komt gegadigde op het instituut en brengt een volledige sollicitatiebrief mee. Een volledige sollicitatiebrief beschrijft minstens; Persoonlijke gegevens Burgerlijke staat Levensbeschouwing Opleiding en bevoegdheden Ervaring in onderwijs of bedrijfsleven. Privé adres van de direkteur T. Glismeijer Kievitsheuvel 40, 2411 LL Bodegraven - Tel. 01726-14257. Rotterdam-Alexanderpolder Chr. mavoschool „Het Lage Land" Kromhoutstraat 1-7 Postbus 8006 3009 AA Rotterdam telefoon: 010-20 53 93 Gevraagd per 1 januari 1980 voor: 16 uur Wiskunde Van sollicitanten wordt verwacht, dat zij kerkelijk meelevend zijn en zich willen in zetten voor het christelijk karakter van onze school. Voor inlichtingen en sollicitaties wende men zich tot de directeur C. W. Tmke, Silkeborg 75, 2905 AT Capelle aan den IJssel telefoon: 010-50 54 86 Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs vraagt voor de Prins Wlllem-Alexander- school voor Mavo, Eksterlaan 48. Leerdam, een lerares textiele werkvormen voor ten hoogste 12 lesuren. De mogelijkheid bestaat, dat er komende cursus ook een aantal lessen tekenen beschikbaar komt. Zij, die het Christelijk onderwijs uit overtuiging willen dienen, worden verzocht te solliciteren Inlichtingen en sollicitaties aan de direkteur F. Mei/- dam. Molenwal 15. Asperen Tel 03451-3531 (school) en 2089 (thuis). Rotterdamse School Advies Dienst: Rotterdam vraagt voor de plaatselijke ondersteu ningsgroep van deze dienst, ten behoeve van een inno vatieproject Ko/Lo, twee (m/v) Dit project is geplaatst in het kader van door de minis ter op landelijk niveau geïnitieerde integratie-experi ment. Doel v^n het Rotterdamse project is om in samenwerking met het schoolteam van de Protestants Christelijke Albert Plesmanschool te Rotterdam een schoolconcept te ontwikkelen waarbinnen de integra tie van kleuter- en lager onderwijs gerealiseerd is. De afgelopen twee projectjaren is een daartoe gefor muleerd experimenteerplan in uitvoering genomen. In de nog resterende 2 jaar (minimaal) zal gewerkt worden aan verdere uitwerking van het voorlopig schoolconcept, schoolwerkplanontwikkeling, begelei ding van schoolleiding en onderwijsgevenden, evalua tie en rapportage. De taak van de pedagogen-didactici bestaat vooral uit het in direct contact met de schoolteamleden deelne men aan activiteiten van themagroepen (werkgroepen bestaande uit schoolteamleden). De gedachten gaan uit naar medewerkers, die naast een theoretische achtergrond (minimaal MO-A Peda gogiek, of daarmee vergelijkbare opleiding), een rui me onderwijservaring hebben. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van het project. Het salaris is volgens rijksrege- aling. Een psychologisch onderzoek en gesprekken met o.m. leden van het schoolteam en het schoolbestuur maken deel uit van de sollicitatieprocedure. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de project coördinator, de heer J.H.M. van de Wiel, telefoon 010 - 842200. (Privé 01980- 17925). Vacaturenummer 79.550/16299-049 Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het vol ledige vacaturenummer, gaarne binnen 10 dagen te zenden aan het Bestuur van de Rotterdamse School Advies Dienst, p/a Bureau Personcelvoorzicning, Postbus 70015,3000 KT Rotterdam. Rotterdamse School Advies Dienst De Vereniging Bartiméus beheert in Zeist het instituut Bartiméus. Aan dit instituut is een school verbonden voor blinde kinderen en een school voor kinderen met beperkt gezichtsvermogen. Op dit instituut verblijven ca. 200 kinderen intern, hetzij in het instituut, hetzij in één van de 4 sluiswoningen in de gemeente Zeist. Vanuit het instituut wordt ook begeleiding gegeven aan kinderen die het regulier basis- en vervolg onderwijs volgen. In Doorn is gevestigd het centrum Bartiméushage. Dit is een leefgemeenschap van ca. 300 visueel en geestelijk gehandicapte jeugdigen en volwassenen. Aan dit centrum is een school voor elemen tair buitengewoon onderwijs verbonden. Ten behoeve van deze twee instellingen beschikt da Vereniging over een ambulante begeleidings dienst. Deze dienst realiseert de thuisbegeleiding van visueel en visueel-geestelijk gehandicapte peuters, kleuters en jonge kinderen, alsmede de begeleiding van de ouders vanaf het moment van aanmel ding tot en met een eventuele plaatsing in één van de bovengenoemde instellingen of in andere instellingen, die hulp kunnen bieden aan het kind en de ouders. De begeleiding bestaat o.m. uit het volgen en stimuleren van de ontwikkeling van het jonge visueel gehandicapte kind en het geven van advies en begeleiding aan de ouders. In het team van de Ambulante Begeleidingsdienst Bartiméus werken twee orthopedagogen, twee maatschappelijk werkenden en vier spelleidsters. De dienst is werkzaam in geheel Nederland. Door de stijging van de hulpvraag is thans uitbreiding noodzakelijk geworden. Op korte termijn vragen wij een (voor een tijdelijke aanstelling, met kans op een vaste aanstelling i.v.m. zwangerschap van de huidige spelleidster) Het takenpakket bevat o.a.: begeleiding van kind en ouders in thuis- en dagopvangsituatie (b.v. kleuterschool, kinderdagver blijf). uitvoeren van het behandelingsplan in samenspraak met de orthopedagoog en de maatschappe lijk werkende. Aan de volgende voorwaarden moet worden voldaan: opleiding kleuterleidster A en B, opleiding K O, opleiding Ergotherapie of gelijkwaardige op leiding, bereidheid ambulant werkzaam te zijn (het werkterrein zal zuid-west Nederland omvatten), bezit van rijbewijs B-E, minimumleeftijd 23 jaar, werken vanuit een positief protestants-christelijke levensovertuiging. Ervaring in het werken met peuters en kleuters en met ontwikkelingsgestoorde kinderen strekt tot aanbeveling. De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij mw. drs. M.Th.Vink, orthopedagoog, tel. (03438) 5822 ('s maandags) of (03404) 1 06 80 (privé) Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan: Direktie Ambulante Begeleidingsdienst Bartiméus, Driebergsestraatweg 44, Postbus 87, 3940 AB Doorn. christelijk centrum voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen Christelijke Scholengemeenschap voor LTO-LHNO-IHNO, 'Veluweplein/Koningstraat' 's-Gravenhage vraagt zo spoedig mogelijk Aantal lessen 29 Sollicitaties te richten aan de direkteur van de Scholengemeenschap, de heer H. F. van Leeu wen, Veluweplem 1 te 's-Gravenhage Ie Christelijke Technische Schooi Wibautstraat/lngang Vrolikstraat 8. Wi| zoeken leerkrachten voor de volgende lessen io lessen Algemene Technieken of Bouwkunde a lessen Konstruktie Bankwerken of Werktuigbouwkunde 8 lessen Handvaardigheid Combinatie van bovenstaande lessen is mogelijk Schriftelijke sollicitaties zo spoedig mogeii/k aan bovengenoemde school, ta v de direk teur. de Heer R. Visser, bij wie ook inlichtingen kunnen worden ingewonnen Telefoonnr 020-943929 ot 920707 ol Privé tel 01720-20753.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 19