Bondsspaarbanken kijken naar j buitenland Hoe 'n blote voetafdruk aan de wiegstond van de nieuwe Hush Puppies GTS. Wmzm WmsmZ mm FAMILIEBERICHTEN nog steeds actueel Een nieuwe pasvorm geeft't gevoel datje blootsvoets loopt. familie Dagelijks over de krant Hush Puppies IMS - •- -■• -?*<<*<£ -V' Gods Geest petuipt met onze Geest dot urij kinderen Cods zijn. Rom. 8 16-17 In dat geloof is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, behuwd- en grootvader, broer, zwager en oom Hermanus van Os »P de leeftijd van 66 jaar. T. van Os-Ras Aart en Corry Alice en Ruud Henk en Janny EUy en Teun kleinkinderen en verdere familie. Rotterdam. 26 september 1979 Stëllendamhof 5. Aan huis geen bezoek. Mijn man en onze vader is opgebaard in rouw kamer Maasdamstraat 4 (bij het Mijnsheren- plein). Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren zaterdag a.s. van 10.30 uur tot 11.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den maandag 1 oktober a.s. in de Gereformeer de Triomfatorkerk. Crabbendijkestraat. Rot terdam-Zuid. om 13.30 uur, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de zuiderbegraaf plaats. Slinge 50. om 14.30 uur. Het bestuur van de Stichting Christelijke Scholengemeenschap „Beneden-Maas" en de directie, medewerkers en leerlingen van de scholengemeenschap geven met droefheid kennis van het overlijden op 23 september 1979 van de heer Fokke Stercnberg Met dankbaarheid denken wij aan de lange reeks van jaren vanaf de oprichting in 1964 waarin hij als voorzitter en vice-voorzitter voor onze schoolgemeenschap werkzaam was. Hij vervulde deze funktie vanuit zijn geloof in Christus, een volhardend enthousiasme en met grote liefde voor de christelijke school en het ondernemersonderwijs. Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de bijzetting in het familiegraf in stilte plaatsgevonden. Vlaardingen, september 1979. Namens het bestuur van de Stichting Scholengemeenschap „Beneden-Maas", W. J. Noteboom, voorzitter. J. M. den Draak, secretaris. Namens de directie, medewerkers en leerlingen van de Scholengemeenschap „Beneden-Maas" P. Roelfzema, directeur. Waarlijk, mijn ziel, keer u stil tot God, want van Hem is mijn verwachting. Psalm 62:6 Na een liefdevol en zorgzaam leven waarop wij met dankbaarheid terugzien, haalde de Here heden thuis, mijn lieve vrouw, onze moeder en Gijsbertha van Spronsen-van Resteren op de leeftijd van 80 jaar. 's-Gravenhage: R. van Spronsen 's-Gravenhage: R. van Spronsen E. L. van Spronsen-Schalekamp Gouda: G. C. Vos-van Spronsen W Vos 's-Hertogenbosch (Engelen): A. G. Vermeijden-van Spronsen J. H. Vermeijden Waddinxveen: J. I. Th. Smitskamp-van Spronsen H. Smitskamp en kleinkinderen 's-Gravenhage, 26 september 1979 Saestdijksekade 938 Postcode 2574 EK De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de Valkenboskerk aan de Zuider- parklaan hoek Loosduinsekade, op zaterdag 29 september om 10.30 uur. waarna de bijzet ting in het familiegraf zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats Westduin, Ocken- burghstraat 27 te 's-Gravenhage - Loosduinen, om circa 11.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de ontmoetingsruimte van de kerk en na de be grafenis in de ontvangkamer van de begraaf plaats. „De Heer is mijn Herder; mij ontbreekt niets. In Jezus ontslapen, mijn innig geliefde vrouw Maria Hessel-Sinke die mij intens gelukkig heeft gemaakt! Rie is onlangs 67 geworden; ruim 41 jaar mochten wij in een rijk en verrijkend huwelijk lief en leed delen; welk een voorrecht is het met haar gehuwd te mogen zijn geweest! Veelvuldig viel vooral de laatste jaren over haar aardse bestaan de schaduw van de dood, maar even veelvuldig mocht zij met de psalmist dankend getuigen: Eens verschijn ik voor den Heer, vindt mtjn ziel het danklied weer: Hij. mijn God. Hij heeft mijn leven altijd aan de dood ontheven." (Pa. 42:7) Verlost uit alle pijnen en benauwdheden mocht zij nu ingaan in de heerlijkheid van haar Heer en Heiland om deel te nemen aan „het Peest", dat geen einde kent G Hessel 's-Gravenhage, 27 september 1979 Van Reesstraat 85. Geen bezoek - Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal D.V. op dinsdag 2 oktober a.s. gehouden worden om 1.30 uur in de Triomfatorkerk, Laan van Hieuw Oost-lndié 143. waarin zal voorgaan dominee dr. C. Gilhuis, waarna de crematie zal plaatsvinden in het crematorium Ockenburgh aan de Ockenburghstraat 21 te 's-Gravenhage- Loosdurnen. Aankomst om circa 2.45 uur. Na de crematie gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. VRIJDAG 28 SEPTEMBER 1979 Enige en algemene kennisgeving Hebbende begeerte om ontbonden te worden en met Christus te zijn; want dat is zeer verre het beste Fillippensen 123 Het heeft de Heere behaagd heden tot zich te nemen, onze Moeder, Schoonmoeder, Oma en Tante Marijtje Verkade weduwe van Pieter Kaars op de leeftijd van 92 jaar. Mede namens de familie: G. Mars-Kaars Bussum, 26 september 1979 „De Zandzee" Correspondentie-adres: K. Mars, P.C. Hooftlaan 25, Muiden. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van De Jager, Brinklaan 132 te Bussum. Con doléance-bezoek aldaar, vrijdagmiddag van 2 tot 2.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag. 28 september a.s., 's middags om 3 uur in de Aula van Algemene Begraafplaats aan de Nwe Hilversumseweg te Bussum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Geen bloemen Op 27 september j 1 behaagde het de Heere. voor ons nog onverwacht, in Zijn eeuwige Heerlijkheid op te nemen, mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa Jacob Sikma op de gezegende leeftijd van 86 jaar. M. M. E. Sikma-de Vos J. A. Sikma L. Sikma-Van Schaik A. B. Haverkom-Sikma W. Haverkom Marianne en Jan M. M. E. Sikma Havenstraat 14 1211 KL Hilversum. Geen bloemen Vader is opgebaard in de rouwkamer van het Diaconessenhuis, Van Riebeeckweg 212 te Hil versum. Gelegenheid tot condoleance-bezoek aldaar: zaterdag 29 september tussen 18.30- 19.30 uur. De rouwdienst te Leiden door de weleerwaar de heer ds J. W. Maris zal D.V. gehouden worden: maandag 1 oktober a.s. om 14.30 uur in de aula van de begraafplaats „Zuiderhof" aan de Kolhornseweg te Hilversum, waarna aansluitend de teraardebestelling aldaar zal plaatshebben. Vervolg familieberichten op pag. P12 RHS 14 TROUWKWARTET AMSTERDAM De Bank der Bondsspaarbanken str| naar uitbreiding van haar buitenlandse activiteiten. „Heel voorzichtig werken wij aan uit breiding van onze deelnemingen in Internationale financieringsopera- ties, maar we gaan daarbij zeer con servatief te werk en zullen zeker niet als syndicaatleiders optreden," aldus directeur H. J. Ph. Risch. Momenteel ligt ruim 90 procent van de activitei ten nog in Nederland. Bij de Bank der Bondsspaarbanken, die acht jaar geleden wer opgericht, zijn 80 spaarbanken aangesloten on der de naam Bonds-, Nuts-, of Ge meentelijke spaarbanken. De directie hoopt dat op den duur de naam Bondsspaarbank algemeen zal zijn geworden. De bank is lid van de Ne derlandse Bankiersvereniging en biedt werk aan 200 medewerkers. geconsolideerde net^ De van Verenigde Bedrijven Nui in de eerste zes perioden (23 van 1979 gedaald van 3.57 mil; 558.000 gulden. Vergeleken i zelfde periode van 1978 steeg cernomzet aan derden met van 240,0 min tot 247,4 r invloed van de reorganisatie Jaar zal geleidelijk zichtbaar v GEMEENSCHAPPELIJK VRG (papier, etiketten) dat het groepresultaat over verbetering te zien zal gevei het eerste halfjaar van 1979 v winst na belastingen gehaald miljoen tegen 4,56 miljoen heel 1978. die óók steun geeft. Hush Puppies GTS zit werkelijk als gegoten. Alsof je loopt op blote voeten. De Hush Puppies GTS is gemaakt van eerlijk leer. In sportieve modellen voor hem en in charmante modellen voor haar. Ga ze gauw passen. En dan pas kijken naar de prijs. Toegegeven, u betaalt wat meer. Maar we waarschuwen u meteen: wie past, loopt met dit loopwonder weg. Hush Puppies GTS. Probeer ze maar! Hush Puppies keek naar een blote voetafdruk. Leerde van de hiel. De leest. De rondingen. Dat was de basis van de Hush Puppies GTS. Een primeur voor Nederland. Een schoen die letterlijk op een kompleet andere leest is geschoeid. Een leest die aanvoelt alsof u uw blote voet in het zand zet. De leest van deze GTS loopt over in de schoen met afgeronde kanten. Daardoor sluit hij beter om de voet dan welke schoen ook. Een unieke konstruktie zorgt tenslotte voor een sublieme souplesse. De GTS is de meest buigzame schoen

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8