Doe mee met de Clock House Delicious wedstrijd, FAMILIEBERICHTEN Wkt kun je winnen? VRUDAG 28 SEPTEMBER 1979 TROUWKWARTET P 12 RHS IAG kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur tot ik U zie. o eeuwig Licht van aangezicht tot aangezicht." (L. B. 437 3b) Bedroefd, maar meer nog zeer dank baar. dat God hem uit zijn lijden weg nam, geven wij kennis van het sterven van onze zoon. broeder, zwager en oom Hendrik Cornells Krijger 64 jaar oud. Sinds 1967 weduwnaar van Neeke Kooyman Hij had maar één wens: scheppend iets ♦e mogen laten zien van de Onzienlijke. Met diepe genegenheid zullen wij terug- bijven denken aan hen. aan wie God zulk een rijke creativiteit toevertrouwd had. Breda. 27 september 1979 Zeist: A. M. Krijger-Hulleman UI venhout: A. J. Wytzes-Krijger J. Wytzes Winterswijk: D. Krijger C. J. Knjger-Emens Arnhem: L. P. Krijger A. A. Krijger-Mijnlieff Breda: C. J. Klitsie-Krijger J. G. Klitsie Spanje A. Krijger G. Krijger-Buffinga Australië: I. N. A. Hooft-Krijger J Hooft neven en nichten Wat verwacht ik o Here? Mijn hoop die is op U. Psalm 39 8 (onberijmd) Heden heeft de Here van ons weggenomen onze lieve zorgzame moeder en oma Marijtje Kroon-Oppelaar in de ouderdom van 78 jaar. Sinds 10 augustus 1977 weduwe van Pieter Kroon. Woubrugge A. ter Horst-Kroon C. ter Horst Hilversum H. Kroon N. Kroon-Hoetmer Gomley (Canada) J Kroon PI. Kroon-van Rijn Sleeuwijk M. van Andel-Kroon J. C. van Andel en kleinkinderen. Woubrugge. 26 september 1979. Bateweg 7 Correspondentieadres C. ter Horst, Dr. Lothlaan 9, Woubrugge De begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Woubrugge op maandag 1 oktober a.s om 13 45 uur. na een dienst van woord en gebed in de gereformeerde kerk. die aanvangt om 13 uur Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de vergaderzaal onder de Gere formeerde kerk. Geen bloemen. Heden bereikte ons het droeve bericht dat na een ernstig ongeval is overleden, onze mede werkster Marie Christine Smit Haar inzet voor onze patiënten, de omgang met collega's en anderen in ons huis. deed zij met haar gaven op een wijze waarvoor wij veel bewondering hebben. Wij zullen haar missen. Ons medeleven gaat uit naar familie en vrienden. Namens de Valeriuskliniek A. Poot, verpleegkundig adj. di- rektrice. 27 september, 1979. Gezang 293 Waf de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand; moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land. Heden ontsliep zacht en kalm. in haar Heer en Heiland, onze lieve zorgzame moeder, oma en over-oma Helene Amalië Valk geboren Botzen. weduwe van J. H. Valk. op de leeftijd van 87 jaar G. H. Koppoolse-Valk J P. Koppoolse H. A. Stol wij k-Koppoolse C. Stolwijk Jacco D. C. Koppoolse T. Koppoolse-Gravesteijn Jan Pieter Voorthuizen 26 september. 1979. Bejaardencentrum „Avondrust" Corr.adres Hunnenweg 61, 3781 NM Voorthuizen. Moeder is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting. Rubensstraat 67 te Voort huizen (ricntmg Putten) Gelegenheid tot condoleance en afscheid ne men aldaar zaterdag 29 september van 19.00- 20.00 uur De begrafenis zal plaatshebben maandag 1 oktober om 14.00 uur op de algeme ne begraafplaats te Middelburg. JUBILEUM MEVROUW SMIT-MASEREEUW Op vrijdag 5 oktober a.s. wordt in de Protes tants-Christelijke Opleidingsschool voor kleu terleidsters, LJselstraat 48 te Amsterdam, een receptie gehouden wegens het veertigjarig on- derwijsjubileum van MEVROUW B. SMIT- MASEREEUW. adjunct-directrice van de school. Tijdstip receptie des middags van 17.- tot 19.- uur. Vrienden, bekenden, relaties en oud-leerlingen worden hierbij van harte uitgenodigd. Voor een gezamenlijk jubileumgeschenk kan een bijdrage worden gestort op postgiro nr. 3611367 ten name van mej. S. W. K. de Bruin, Minervaplein 29 IIII te Amsterdam. Als ik het niet meer weet, kent Hij mijn weg. Als ik er niet meer tegenop kan. geeft Hij mij kracht. Als ik geen uitweg meer zie, leidt Hij mij toch op Zijn weg naar Zijn Vaderland. Wat de Here in Zijn liefde aan ons gaf, nam Hij in Zijn wijsheid weer tot Zich, Zijn moegestre den kind, onze lieve moeder en oma Adriana Noordam sinds 29 oktober 1967 weduwe van Jac. van der Sar in de ouderdom van 91 jaar. Heemstede: H. van der Sar Tj. van der Sar-Wielinga 's-Gravenzande: P. van der Sar C. van der Sar-Moor 's-Gravenzande: C. Boers-van der Sar B. A. Boers 's-Gravenzande: Br. van der Sar Cl. van der Sar-van der Houwen 's-Gravenzande: W. van der Sar A. J. van der Sar-Bos klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenzande, 26 september 1979 Verpleegtehuis „De Kreek" Correspondentieadres B. A. Boers, Noordwind 18, 's-Gravenzande. Geen bloemen Onze lieve moeder en oma ligt opgebaard in de aula van de algemene begraafplaats aan de Naaldwijkseweg te 's-Gravenzande. Gelegenheid tot condoleren aldaar, zaterdag 30 september a.s. van 19.00 tot 20.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op maandag 1 oktober a.s. om 14.00 uur. in de aula op de algemene begraafplaats te 's-Gravenzande, waarna wij haar ter ruste leggen in het familiegraf aldaar. Heden nam de Here tot Zich onze lieve moeder Eva van Linschoten-Goudappel in de ouderdom van 92 jaar A. van Linschoten Capelle a.d. IJssel: M. Bastiaans-van Linscheten J. Bastiaans Rotterdam: E. van Linschoten Rotterdam: M. van Linschoten A. van Linschoten C. van Lin3choten-Steenbergen Rotterdam: C. P. van Linschoten Geen bloemen 3062 JE Rotterdam, 26 september 1979 Hoflaan 103 De teraardebestelling zal plaatsvinden zater dag 29 september op de begraafplaats „Oud- Kralingen". Kralingseweg 334 na aankomst in de kapel om 12.30 uur. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang bij ons mochten hebben, berichten wij U dat onze Oma Eva van Linschoten-Goudappel is gestorven op de leeftijd van 92 jaar. Zij heeft veel voor ons betekend. Laurens, Willy, Evelien en Anne- mieke Eva Piet, Lenie en Sander Piet en Gera Jan. Riek en Gert-Jan Chris Adriaan en José Atie Maaike Heden overleed onze geliefde schoonzuster en tante mevrouw Eva van Linschoten-Goudappel op de leeftijd van 92 jaar. Capelle a/d IJssel: M. C. van Linschoten Rotterdam: J. H. Bijl-van Linschoten A. Meijer-van Linschoten G. P. Meijer Den Haag: C. Brandenberg-van Linschoten Brazilië: M. van Linschoten G. van Linschoten-Lohring neven en nichten Rotterdam. 26 september 1979. a Er worden 1000 Clock House jacks uitgeloofd. Zet dus vooral je naam, adres, konfektiemaat en leeftijd achter op de foto. HÉ^De 50 leukste foto's publiceren /mwe in alle kranten, in een pagina Wv grote advertentie. Je komt dus in de publiciteit. WW Diezelfde 50 komen ook op een groot affiche in de steden te hangen. Als je daar op staat krijg je die poster ook thuis gestuurd. Wie mee doet geeft meteen toestem ming om zijn of haar foto te publiceren Die foto's worden NIET teruggestuurd. Je kunt nog meedoen. Maar je moet nu wel snel zijn! De inzendingen moeten uiterlijk maandag 15 oktober binnen zijn. WAT MOET ER GEBEUREN? Laat een foto van je maken mét twee halve appels tegen je oor. Liefst van dichtbij genomen. Kleur of zwart/wit OPSTUREN: Binnen twee weken opsturen aan THE CLOCK HOUSE FASHION GROUP, Postbus 249, AMSTERDAM. Achter op de foto je naam, adres, konfektiemaat en leeftijd. Wél frankeren vrienden! FOR THE YOUNG BEAUTIFUL PEOPLE CÏÏS; Bedroefd geven wij u kennis dat, toch nog geheel onverwacht, de Here tot Zich genomen heeft, mijn lieve man, onze vader en schoonva der. broer, zwager en oom Marinus de Bruin op de leeftijd van 82 jaar. R. de Bruin-Takécs L. de Bruin J. H. de Bruin-van Raay Rotterdam. 26 september 1979 Diergaardesingel 55b Aan huis liever geen bezoek. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het St. Franciscus Gasthuis. Kleiweg 500 Gelegenheid tot bezoek en condoleren: vrijdag van 19.30 tot 20.00 uur. De begrafenis za! plaatsvinden maandag 1 oktober op de alg. begraafplaats ..Crooswijk", Kerkhoflaan 1-5 na aankomst in de kapel om circa 12.00 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer om 11.30 uur. Gij schrijft door onze dromen Uw grote naam lied 2512 (liedb. voor de kerken) Heden overleed onverwacht onze lieve man en vader Jan Marinus Hummelen geboren 21 juni 1903. H. M. Hummelen-van der Stempel Emma Marinus Ko 27 september 1979 Hollandse laan 4 1213 AN Hilversum. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden op dins dag 2 oktober om 14.00 uur in de aula' van de begraafplaats „Zuiderhof" aan de Kolhornse- weg te Hilversum, waarna aansluitend de ter aardebestelling aldaar zal plaatshebben Gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Heden is overleden in geloofsvertrouwen zijn God in Christus, onze lieve broer zwager Jan Marinus Hummelen tig hel ten OP rtnl en ont V» bi. Maarn: K. G. A. van Veelen-Hummelen A. W. C. van Veelen Groningen: A. P. Hummelen Middelburg: W. K. Hummelen N. Hummelen-van Nood Breda: W. J. C. van Veelen Amsterdam: T. E. van de Stempel 27 september 1979.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14