Rrus*Primeu1 Kreymborgl produktie-assistent(e) FAMILIEBERICHTEN Gauw moe de laatste tijd? PAROL REIZEN) (~\<>1 LsLimiiI reizen] Perscombinatie reizen Het VTÜeVolk reizen WOENSDAG 26 SEPTEMBER 1979 TROUWKWARTET P 8 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Voor uw felicitaties en geschenken in welke vorm ook, die we ter ere van ons 40-jarig huwelijk ontvin gen, zeggen we u heel hartelijk dank. 't Was een fijne E. Mulder M. Mulder-Kooiman Rijksstraatweg 67 1396 JE Baambrugge De adressen in de familieberichten betreffen de het overlijden van Aart van der Vorm zijn helaas onjuist vermeld. De juiste adressen zijn: 3341 GN H. f. Ambacht van Polanenstraat 49 2989 AL Ridderkerk Pruimendijk 184 „Een rouwbrief is een trouwbrief, niets kan ons scheiden, Dieuf" (J. Zijlstra) Heden werd in heerlijkheid opgenomen onze lieve vader, schoonvader en grootvader Arie Bastiaan Willem Marie Kok emeritus predikant sinds 1969 weduwnaar van Wijntje Vermeer, in de ouderdom van 90 jaar. Utrecht: M. H. E. Kok-van der Werf Arie-Jacob en Marijke Meindert Margreet en Indra Bert Willem Zutphen: H. G Kok W. Kok-van Asch Wijnand en Betty Anton en Anne-Brigit Leerdam: M. E W Wigard-Kok H. Wigard Bas Nanneke Heieen Zeist, 24 september 1979 „De Looborch", Woudenbergseweg 42 Corr. adres: H. G. Kok. Stuurmanstraat 32. 7203 DC Zutphen. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 29 september om 12.00 uur op de Algemene Be graafplaats, Woudenbergseweg 50 te Zeist. Daaraan voorafgaand zal om 11.00 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in „De Looborch", waarin ds. J. C. Hagen zal voorgaan. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Heden nam God tot Zich onze geliefde zwager en oom Arte Bastiaan Willem Marie Kok emeritus predikant der Geref. Kerken, weduwnaar van Wijntje Vermeer, in de ouderdom van 90 jaar. Rotterdam. D. P. Vermeer Heelsum: W. Vermeer H. Vermeer-Spijkerboor neven en nichten. 24 september 1979. Heden nam de Here geheel onverwacht uit ons midden weg mijn geliefde man, onze zorgzame vader, behuwd, groot- en overgrootvader Pleter Doelman Echtgenoot van Petronella van der Kooij. In de ouderdom van 80 jaar. Naaldwijk P. Doelman-van der Kooij Apeldoorn: M. Engelenburg-Doelman J. W. Engelenburg Ermelo: S. Canrinus-Doelman W. Canrinus Hoogezand: J. Doelman A. Doelman-Pel Vlaardingen: A. Doelman W. Chr. Doelman-van Zelm Glimmen: J. Doelman M. Doelman-van der Vol Hemelum: P. van Dalen-Doelman A. van Dalen Llsselstein: W. Kuyvenhoven-Doelman J. S. Kuyvenhoven Wageningen: P. Doelman C. Doelman-Merkelijn Kleinkinderen en achterkleinkinderen Naaldwijk. 24 september 1979 Anjerlaan 37. Aan het woonhuis geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 27 september om 14.30 uur in de ..Ont- moetingskerk Anjerlaan 47 te Naaldwijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Naaldwijk om streeks 15.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de zaal van voornoemde kerk. ,J)e Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets." Psalm 23 ontslapen mijn lieve, or t altijd zorgende vader t Adrianus Vuyk op de leeftijd van 59 jaar. Scheveningen: A. Vuyk-van der Zwan Nieuw-Vennep: Nel en Jaap Caspar en Pepijn Abcoude: Marian en Peter Groningen: Lieke en Rutger Amsterdam: Marijke Carta en Dick Pieter en Nelleke Scheveningen: Jaap Corrie And ré. Scheveningen, 24 september 1979. Hasseltsestraat 8. Geen bloemen De begrafenis is bepaald op zaterdag 29 sep tember om 11 uur op de begraafplaats „Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38. Vertrek van het woonhuis om 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de wachtkamer op de begraafplaats. Wie in de Schuilplaats des Allerhoog- sten is gezeten, overnacht in de scha duw des Almachtigen. Ps. 91:1 De Here nam heden in Zijn Heerlijkheid op onze lieve broer, zwager en oom Adrianus Vuyk in de leeftijd van 59 jaar. Amstelveen: N. Vuyk Scheveningen: R. v.d. Zwan M. M. v.d. Zwan-van Leeuwen Middelburg: H. Vuyk-Muijs Heemstede: P. Kortleve-Vuyk Dordrecht: W. A. Vuyk C. Vuyk-van der Harst Vught: M. J Wierda-Vuyk Y. Wierda Amstelveen: C. Jongebreur-Vuyk M. Jongebreur Neven en Nichten 24 september 1979 Met grote verslagenheid namen wij heden ken nis van het overlijden van onze zeer gewaar deerde collega Aad Vuyk Gedurende vele jaren leidde hij met toewijding onze exportafdeling. Wij zullen hem blijven herinneren als een prettige en plichtsgetrouwe medewerker. Directie en medewerkers W. van der Zwan en Zn. BV Scheveningen, 24 augustus 1979 Schokkerweg 10 Hierbij delen wij mede, dat onze schoonzuster en tante Kathy Collet-Sterk voor ons nog vrij onverwachts, na een ernstig lijden, naar onze vaste overtuiging naar haar Hemels tehuis is gegaan. Menselijke woorden vermogen wel iets, maar in dezen voelen wij ons. voor troost, afhankelijk van God. Moge deze God echtgenoot, kinderen en kleinkinde ren sterken. Tj. Dijkstra T. Dijkstra-Boersma S. Dijkstra R. G. Dijkstra H. J. Dijkstra-Kooy A. D. H. Wessel Dijkstra J. Wessel H. H. Broerse-Dijkstra G. H. Broerse Correspondentieadres: Fam. Dijkstra-Boersma Lindenhove Loolaan 41-42, Apeldoorn. En Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen, en de dood zal niet meer zijn. Openbaring 21:1-7 Na een liefdevol en zorgzaam leven heeft de Here tot Zich geroepen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Cornelia Maria van der Heijden-Kooroneef op de. leeftijd van 78 jaar. A. van der Heijden J. Verweij-van der Heijden J. Verweij Arnold, Arie, Jaco, Cock Berkel en Rodenrijs, 24 september 1979. Zuidersingel 64 I. Geen bloemen. Gel tegenheid tot condoleren donderdagavond van 7 tot 9 uur in het woonhuis en na de begrafenis in de aula op ie begraafplaats. De dienst der vertroosting wordt gehouden D.V., vrijdag 28 september om 2 uur in kerke lijk centrum „De Ark". Oranjestraat 2. waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 3 uur op de algemene begraafplaats. Gezang 392 Tot onze droefheid is van ons heengegaan onze lieve zoon, broer, zwager en oom Klaas Hofsteenge Weduwnaar van Co. Eldering Grootegast, 23 september 1979. Groningen: A. M. Hofsteenge-van Dijken Veenendaal: Jo Hofsteenge Amsterdam: Sietse en Tiny Steenstra Ankie, Bas en Remko Als we leven, leven we voor de Heer, als we sterven, sterven we voor de Heer. Of we nu leven of sterven, we zijn ALTIJD van de HEER. Rom. 148. In Christus gestorven onze dierbare zwager en oom Klaas Hofsteenge in de leeftijd van 55 jaar. sinds 14 april j.l. weduwnaar van onze zuster Jacoba B. Eldering. Grootegast, 23 september 1979 Hoofdstraat 139. Hoogkerk: C. H. Eldering A. Eldering-Oostinga Groningen: J. Cleveringa-Eldering KI. Cleveringa Giekerk: H. Eldering M. A. Eldering-van Zwol Hoogkerk: KI. Eldering A. Eldering-van Zwol Apeldoorn: J. Eldering A. Eldering-Kwant Chatham (Can.): J. de Groot-Eldering C. A. de Groot neven en nichten. Na een verkeersongeval is van ons weggeno men onze geliefde broer, zwager en oom Isaak Lodder in de leeftijd van 60 jaar. Ridderkerk: A. A bee-Lodder D. Abee Zevenaar: M. Hardonk-Lodder R. J. Hardonk Vosselaar (België): K. Kievit-Lodder M. Kievit Nichten en neven. 24 september 1979. 3085K EW Rotterdam, Slinge 82. De rouwdienst zal worden gehouden in de CREDO-Kerk, Slinge 150 te Rotterdam-Zuid- wijk op vrijdag 28 september a.s. om 13.45 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Charlois", Charloise Lagedijk 680 om 14.30 uur. Gelegenheid tot condole ren na de begrafenis in het rouwcentrum „Zuid-Holland", Maasdamstraat 4 (bij Mijns- herenplein) te Rotterdam. Zalig de doden, die in de Heer sterven; hun werken vergezellen hen. Openb. 14 13 Op zondag j.l. is te Pematang Siantar in zijn Heer ontslapen mijn beste Birma-kameraad en broeder in Christus Pater Ezecbiël Vergeest, O.F.M. Cap. Missionaris Mede uit naam van vele vrienden, Ds C. Mak, Hardegarijp Vanuit Grand Rapids U.S.A. ontvingen wij het bericht dat God on verwacht tot Zich nam onze geliefde zwager en oom Hittjo Takcns in de leeftijd van 78 jaar. Familie Takens Familie Goelema We ontvingen het droeve bericht dat onze oud conrector H. van Wijk op de leeftijd van 72 jaar is overleden. Hij zal in onze herinnering voortleven als een zeer markante persoonlijkheid, die met hart en ziel betrokken was bij de school. Wij dragen hem op aan de Heer van Leven en Dood. Vlaardingen, 24 september 1979. Namens de Ver. voor Chr. Voortgezet Onderwijs te Vlaardingen. A. Meerman, voorzitter. Namens de Chr. Scholengemeenschap Groen van Prinsterer. L. F. Jansen, rector. Zwitserland/Berner Ober land FRUTIOEN 800-2100 m boven zeesp. Ideaal oord voor familie ski vakanties met gunstig ge- pnjsde hotels, chalets en va kantiehuizen Zwitserland. Skischool. Gratis prospek- tus/vakantiewomng catalo gus door Verkehrsburo CH- 3714 Frutigen. Tel. 0941/33/ 711421. EEN MINI-ADVERTENTIE STAAT GELIJK IN HET PAROOL. IN TROUW EN IN DE VOLKSKRANT. DIE DRIE KRANTEN BEREIKEN 1.2 MILJOEN MENSEN IN HET HELE LAND EN BIJNA DE HELFT VAN ALLE MENSEN IN AMSTERDAM. Te weinig ijzer misschien? U zou de enige niet zijn. 't Komt vooral voor bij mensen die veel energie gebruiken. Ze vergen alles van zichzelf, maar vergeten om de accu op te laden. Geen wonder dat ze zich slap voelen. Weet u wat helpt? Elke dag een glas Pleegzuster Bloedwijn: i een bijzondere J wijn die ijzer en ook de andere mineralen bevat 1 die een mens l dvj n°d'g heett. I Waag er eens k naar bij uw k drogist of apotheker. voor nieuwe energie lees echter eerst de gebruiks voorschriften Wij zoeken op korte termijn een voor de reisafdeling (leeftijd 25-30 jaar) De reisafdeling van Perscombinatie organiseert en verkoopt buitenlandse vakantiereizen ondt! eigen beheer en verantwoordelijkheid. 51 Deproduktie-assistent(e)zal in nauw overleg met de chef van de afdeling in het bijzonder won belast met de volgende taken: inhoud, vormgeving en verwerking van speciale reisaanbiedingen, die hetzij in serie, hetzij eenmalig worden uitgevoerd, alsmede de administratieve verwerking daarvan. verkoopbevorderende activiteiten. organiseren van groeps- en zakenreizen. Voor deze functie denken wij aan een representatieve man of vrouw met goede contactuele eigenschappen, een brede algemene ontwikkeling en een goede talenkennis. Ervaring in de reisbranche en lATA-kennis is beslist noodzakelijk. Indien u belangstelling heeft voor deze functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan personeelafdeling van Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131, Amsterdam, t.a.v. mw. E. Thijssii De heer F. Herrewijn geeft graag nadere informatie (tel. 020-926870, toestel 392 of 444). Het heeft God behaagd tot Zich te nemen onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder Elizabeth Boot-Holleman weduwe van Jacobus Boot in de ouderdom van 90 jaar „Haar leven was Christus" Emmen: E. Berm-Boot A. M. Berm Wezep: J. Boot E. Boot-Mes Apeldoorn: H. Boot J. Boot-Baas Kleinkinderen Achterkleinkind Rotterdam, 25 september 1979 Huize „Waelestein" Schulpweg 50 Correspondentie-adres: Spoorlaan 20 8091 JA Wezep Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag a.s. in de rouwkamer van Huize „Waelestein", ingang Schulpplein 46 om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334. Aankomst aan de begraafplaats circa 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren voor de rouw dienst van 13.30 tot 14.00 uur en na de begrafe nis in de kapel. De Kerkeraad Algemene Zaken van de Gere formeerde Kerk van Noord wijk geeft met droefheid kennis van het sterven van onze mede-ambtsdrager Dirk Faber Hij is met grote trouw werkzaam geweest op alle terreinen van ons kerkelijk leven. Van zijn wijsheid en kennis heeft de K.A.Z. veel en dankbaar gebruik gemaakt. Wij zullen trach ten deze dankbaarheid om te zetten in daad werkelijke vriendschap jegens zijn vrouw. Nu kan hij slapen zonder zorgen want slapend komt hij bij u thuis. Alleen bij u is hij geborgen. Gij doet hem rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis." Psalm 4:3 (n.b.) Namens de K.A.Z.: Het moderamen Komt tot Mij, die vermoeid en I zijt, en Ik zal u rust geven. Matth. i Na een ernstige ziekte behaagde het de om op Zijn tijd, voor ons nog onverwach ons midden weg te nemen onze geliefde Jan Blijleven echtgenoot van Ank van der Torr op de leeftijd van 50 jaar. Berkel en Rodenrijs: Nel en Jan Fillekes Zoetermeer: Riet en Anton van Dijk Margo en Leo van der Slik 24 september 1979 'k Zal eeuwig zingen van i goedertierenheid In dit vertrouwen ging van ons heen geliefde zuster, schoonzuster en tante Gerarda Jeroense geboren van Barneveld op de leeftijd van 73 jaar. Middelharnis: J. C. Rentes-van Barneveld A. D. Ouwens-van Barnevel G. Ouwens Enschede: H. Kalma-van Barneveld J. Kalma Slikkerveer: C. W. van Barneveld J. van Barneveld-Kraijo neven en nichten 24 september 1979 „Hetzij dat wij leven, hetzij dat wij wij zijn des Heeren." Uw medeleven met ons tijdens het ziek heengaan van mijn innig geliefde, dappere onze lieve, fijne vader Franciscus Treur gedenken wij met grote dankbaarheid. Het is ons tot steun in deze moeilijke tijd. N. Treur-Verstoep Henja René Amsterdam, september AD 1979 Nieuwpoortstraat 113 huis

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10