FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 25 SEPTEMBER 1979 TROUW/KWARTET "HG Hartelijk gefeliciteerd Oma de Wildt van de 8 kleinkin deren uit Heems kerk. 1934 1979 Onze jongste broer en schoonzuster A. Heinen en T. B. Heinen-Desjardijn wonende te IJmuiden hopen D.V. 27 september a.s. 45 jaar getrouwd te zijn. Hun trouwtekst was: Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde deze drie maar de meeste van deze drie is de liefde 1 Cor. 13:13 Heemstede: M. Heinen Ermelo: P. Heinen Alphen a/d Rijn: E. Heinen Alphen a/d Rijn: T. Heinen Receptie op zaterdag 29 september van 15.30-17.30 uur in de Taveerne „Beeckenstijn", Rijksweg 130 Velsen-Zuid. „In het kruis zal ik eeuwig roemen" In haar Heer en Heiland ontslapen, onze lieve moeder en oma Margje Post weduwe van Steven Mannak in de ouderdom van 86 jaar. Amsterdam: A. Eekhof-Mannak R. Eekhof Heiloo: J. Mannak J. Mannak-de Jong Amstelveen: J. H. Hofstra-Mannak A. Hofstra Amsterdam: J. P. H. Kremer-Mannak A. Kremer Kleinkinderen en achterkleinkinderen Amsterdam, 22 september 1979 „De Kimme" Beemsterstraat 546 Corr. adres: Familie R. Eekhof, Resedastraat 39 I, 1031 BJ Amsterdam. De overledene is overgebracht naar Uitvaart centrum Zuid. Fred. Roeskestraat 91 te Am sterdam (voorheen Prinses Irenestraat), al waar geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 27 september te 12.30 uur in de Noachkerk aan de Nieuwendammerdijk 437, waarna de bijzetting in het familiegraf 'zal plaats hebben tegen 14.00 uur op de Noorder begraafplaats aan de Buikslotermeerdijk te Amsterdam Noord. Geen bloemen - Geen toespraken Met droefheid geven wij kennis dat de Heer tot Zich heeft genomen onze lieve zorgzame moe der. behuwd, groot- en overgrootmoeder Johanna Post weduwe van Paulus Both in de ouderdom van 93 jaar. M. Woudenberg-Both L. Both C. A. Both-Vellekoop D. van Doodewaard-Both A. van Doodewaard F. Both F. Both-Dijkhuizen W. G. F. Both N. Both-Ketting A. Devilee-Both A. Devilee klein- en achterkleinkinderen 24 september 1979 Bejaardencentrum waard 5 Kamer 15 „Sonneburgh" Ravens- Corr.adres L. Both Slangenkruidlaan 22 2015 LL Haarlem Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van Bejaardencentrum „Sonneburgh". Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag a.s. van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 27 september a.s. in de aula van Bejaar dencentrum „Sonneburgh" om 12.30 uur waar na de begrafenis zal plaatshebben op de Zui- der begraaf plaats Slinge 50 om 13.15 uur. Vertrek vanaf „Sonneburgh" om 13.00 uur. Heden overleed op 81-jarige leeftijd mijn lieve moeder, onze schoonmoeder en onze groot moeder Alida Johanna Catharina Petronella Ramkema weduwe van Johannes Hendrikus Caro B reu kelen. N W Caro A. C. Caro-Hester Spanje. J. L. Caro-Boissevain Amstelveen. Heieen Amstelveen. Jacqueline Driebergen. 22 september 1979 Correspondentie-adres: N. W. Caro Straatweg 49. 3621 BH Breukelen De overledene is overgebracht naar Uitvaart centrum Zuid. Fred. Roeskestraat 91. Amster dam zuid (voorheen Prinses Irenestraat 91). gelegenheid tot afscheidnemen woensdagmid dag van 3-4 uur en woensdagavond van 7-8 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 27 september te 12.30 uur op de Nieuwe Oosierbegraafplaats. Kruislaan te Amster dam. Vertrek van Uitvaartcentrum Zuid te 12 Wat is uw enige troost, beide in leven en stervenDat ik met lichaam en ziele, beide in leven en sterven, niet mijn maar mijns getrouwen Zaligmakers Je zus Christus eigen ben. Zondag 1 van de Heidelbergse Catechismus. In Jezus ontslapen onze man en vader Heyme van Wijk geboren 19 juni 1907 oud-hoofd van de Christelijke MAVO te Urk oud-conrector van het Groen van Prinsterer Lyceum te Vlaardingen Maasland: J. A. van Wijk-Oosterlee Stellendam: J. van Wijk Maasland, 23 september 1979. Meresteyn 1. Geen bezoek aan huis. Voorafgaande aan de begrafenis zal er een dienst van Woord en Gebed worden gehouden donderdag 27 september a^s. om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk. Huis te Veldelaan te Maasland, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Maas land om 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de zaal „De Magneet", Huis te Veldelaan te Maasland. RECTIFICATIE „Ik verlang naar U; wanneer zal ik Uw lieflijk aanschijn aanschouwen want mijn ziel dorst naar U, als een dorstig land". Hedenmiddag heeft de Heere Zijn moegestre den dierbaar kind, mijn lieve onvergetelijke man, onze altijd zorgende vader en opa Nicolaas Gijsbertus Johannes Schouten verlost uit een langdurig en smartelijk lijden en Thuis gehaald op de leeftijd van 70 jaar. Wij vragen Uw gebed. Renkum: L. H. Schouten-Advocaat Wassenaar: H.van Veen-Schouten J. van Veen Leonieke Leendert-Jan Utrecht: B.J. Schouten M.-Y. K. P. Schouten van Laarhoven Renkum, 22 september 1979 Schaapsdrift 36 Gelegenheid tot condoleren woensdagavond 26 september van 20.00-21.00 uur in het rouw- centrum, Kamperdijklaan 6 te Heelsum. Overeenkomstig zijn wens zal de overledene begraven worden in zijn geboorteplaats Andel (N.Br.). Een Dienst van Woord en Gebed zal donderdag 27 september om 14.30 uur gehou den worden in de Gereformeerde Kerk aldaar, Julianastraat 24, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 15.30 uur. Na afloop gele genheid tot condoleren in „de Schutskooi". Zondag 23 september 1979, werd in het huis van zijn Vader opgenomen onze lieve Mennekus Scherpenzeel Hij werd 85 jaar. Zijn kracht putte hij uit psalm 116. Pieter en Riet Scherpenzeel Menne, Renske en Maaike 5211 CR 's-Hertogenbosch, Willem van Oranjelaan 51. Vader is opgebaard in het woonhuis de Laak 33 in Lexmond, waar gelegenheid tot condole ren is woensdagavond 26 september van 20.00- 21.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 28 september om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Lexmond vanuit het woon huis. Geen bloemen. „JTere, Gij weet alle dingen, Gij weet dat ik u lief heb." Joh. 2117 Na een gezegend leven met allen die haar liefhadden, ging heden naar haar Heer Gepkina Hendrika Hoogerwerf-Muider Zij mocht de leeftijd van 80 jaar bereiken. Delft: A. Hoogerwerf A. Kerssen-Hoogerwerf A. Kerssen A. Rietveld-Hoogerwerf L. H. Rietvelt Boxmeer: H. Hoogerwerf E. Hoogerwerf-Huisman Bennekom: M. Hoogerwerf A. Hoogerwerf-Schingenga Enschede: A. Hoogerwerf A. P. Hoogerwerf-Leppink Vlissingen: E. Hoogerwerf A. Hoogerwerf-de Ronde Zutphen: A. Hoogerwerf H. Hoogerwerf-Haeringen klein- en achterkleinkinderen 22 september 1979 Prof. Evertslaan 23. 2628 XN Delft De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „De Hoeksteen", Prof. Evertslaan 1 te Delft De rouwdienst zal worden gehouden in de Immanuëlkerk.Schoemakerstraat 1 te Delft donderdag 27 september a.s. om 12 uur. waar na de bijzetting in het familiegraf zal plaats hebben op de algemene begraafplaats „Jaffa" te Delft Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren voorafgaande aan de rouwdienst in de Immanuëlkerk van 11- 11.45 uur. Op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen onze lieve schoonzoon en zwager Christiaan van Maastricht geliefde echtgenoot van Suzanna Bruynjé Amsterdam, 21 september 1979 A. Bruynjé H. Bruynjé-de Wit B. J. Kreeft J. A. Kreeft-Bruynjé C. Bruynjé A. B. Bruynjé-Boom C. M. Geelkerken J. H. Geelkerken-Bruynjé J. H. Bruynjé W. J. Bruynjé-Ketel Correspondentieadres: C. Bruynjé Havikshorst 32 1083 TT Amsterdam De Schoolgemeenschap van de Chr. M.T.S. te Dordrecht is diep getroffen door het overlijden van haar levensblije leerling Dick Bosiand Hij werd 19 jaar. Namens allen, C. van der Kamp, directeur. Tijdens een Rijnreis waarbij beiden intens genoten, is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, vader en opa Jacob de Kok echtgenoot van Cornelia Pietemella Deurloo in de leeftijd van 58 jaar. Eindhoven: C. P. de Kok-Deurloo Wuppertal (Did J. Leo en Marianne Xander Veldhoven: Renny en Henk Eindhoven: Elsa en Fred Eindhoven, 23 september 1979 Venuslaan 459. Op woensdag 26 september a.s. zal in de „Mor genster" Mercuriuslaan I te Eindhoven om 15.00 uur een afscheidsdienst worden gehou den, waarna de crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 16.30 uur in het crematorium te Heeze (Somerenseweg 120). Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de koffiekamer van het crema torium. Tot onze droefheid heeft God toch nog onver wacht van ons weggenomen onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Jacob de Kok op de leeftijd van 58 jaar. Bergen op Zoom: A. de Kok-de Boer Sap Steenwijk: S. Huisman-de Kok C. Huisman Nunspeet: J. H. de Kok J. C. de Kok-Wouters Maassluis: M. Corbijn-de Kok J. Corbijn Boskoop: C. Cok-de Kok M. Cok Alphen a.d. Rijn: A. de Kok A. de Kok-Buit Nunspeet: S. H. v.d. Berg-de Kok B. v.d. Berg neven en nichten. „Jezus Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart" Heden nam de Here tot Zich onze lieve moeder en grootmoeder Baukje Elgersma weduwe van Douwe Elgersma, op de leeftijd van 68 jaar. Kockengen: Pat Verbrugge-Elgersma Elbert Verbrugge Maarten, Douwe Anne, Hester Cambridge (Can): Andy Elgersma Wil Elgersma-van der Burg Steven, Marcia Bacolod City (Philippijnen): Wendy Helleman-Elgersma Art Helleman Sharon, David, Pauline Cambridge (Can.): Grace Nymeyer-Elgersma Ben Nymeyer Benjamin, Douglas Driebergen, 21 september 1979 Lange Dreef 25 Corr. adres: Portengen 30, 3628 EE Kockengen. De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum aan de Cordesstraat te Driebergen. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag 25 september a.s. van 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 26 september 1979 om 11.00 uur op de nieuwe algemene begraafplaats aan de Verlengde Traay te Driebergen. Vertrek van het uitvaart centrum om 13.40 uur. In Jezus ontslapen, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Baukje Elgersma-Elgersma op de leeftijd van 68 jaar. Driebergen: G. Elgersma Sneek: B Elgersma Sj. Elgersma-Stilma Groesbeek: J. Faber-Elgersma P. Faber neven en nichten. Driebergen, 21 september 1979. Hoe groot is de liefde die de Vader ons heeft bewezen! We worden kinderen van God genoemd en we zijn het ook. 1 Johannes 3: la Bedroefd, maar dankbaar voor het leven dat wij samen mochten hebben, deel ik U mee dat mijn lieve man Dirk Faber vandaag is gestorven. Hij is 71 jaar geworden. Ans Faber-Tol Noordwijk. 24 september 1979 Freesialaan 22 De dienst van woord en gebed zal worden gehouden op donderdag 27 september om 13.30 uur in de Gereformeerde kerk, Hoofd straat 10, te Noordwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats, Oude Zeeweg, te Noordwijk, om ongeveer 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren op woensdag 26 september van 19.00 tot 20.00 uur in de zaal van de Gereformeerde kerk, Vinkenlaan 10, te Noordwijk-Binnen en direct na de begrafenis in het Verenigingsgebouw, Hoofdstraat 11, te Noordwijk aan Zee. Gij zijt de zin van wat wij zijn, De hartsfontein die water geeft. Dat leven is voor al wat leeft Gez. 283 God nam tot Zich onze lieve en onvergetelijke oom Dirk Getuigend van een levend geloof heeft hij. samen met tante Annie, een bijzondere plaats in onze familie en bij ons persoonlijk inge nomen. Moge God tante Annie en ons de kracht geven om dit verdriet te dragen. Barneveld: S. Faber-Hazenberg Haastrecht: Sjoerd en Coos Faber Hildergard, Koen, Maud Koudum: Roelof en Janny Faber Harald, Karen, Margit Epe: Klazien en Henk Huisman Liesbeth, Wouter Ermelo: Rianne en Dick Rhebergen Koenraad, Willinda, Marjana Ermelo: Tine en Arnold van Verseveld Maikel, Barbara Den Haag: Carla en Sjon van der Meij Nieuw Vennep: Koen en Janske Faber Epe: Frans en Nel Faber Jeroen, Harmen Ermelo: Matty Faber Tiel: Bart en Karin Faber 24 september 1979. Vandaag is rustig en kalm ons voorgegaan onze lieve broer, zwager en oom Dirk Faber 25 juli 1908-24 september 1979 Hij heeft veel voor ons betekend. Wij bidden in het bijzonder voor'Ans om Gods vertroostende nabijheid. Harlingen: H. Faber Leeuwarden: A. Faber-Aartsma Witmarsum: W. Faber Witmarsum: R. Faber-Van der Eems Franeker: P. Miedema-Faber Sneek: F. Faber M. Faber-Politiek Barneveld: S. Faber-Hazenberg Enkhuizen: P. Faber T. Faber-Tol Kampen: Jac. Tol A. Tol-Alstein Kampen: M. Tol-Tolsma Amsterdam: B. Tol Witmarsum: W. Tol-Wynia Witmarsum: J. Tol M. Tol-Miedema neven en nichten. Het bestuur van de Vereniging 's Heeren Loo en de directie, medewerkers en bewoners van de Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting te Noordwijk geven met droefheid kennis van het overlijden op 24 september 1979 van de heer D. Faber Met dankbaarheid denken wij terug aan de lange reeks van jaren van 1932 tot 1973 waarin hij in verschillende belangrijke func ties werkzaam was binnen de Vereniging, laat stelijk voor zijn pensionering als economisch directeur van genoemde inrichting. Hij verrichtte zijn werk met grote trouw, en nauwgezetheid en met een enthousiasme dat voortkwam uit zijn liefde voor de geestelijk gehandicapten. Daarom zal hij door ons allen niet worden vergeten. Namens de Vereniging. Dr. J. G. Aalders, voorzitter A. H. van de Nadort, secretaris Namens de Inrichting. T. Pouwels, geneesheer-directeur M. van der Meij, directeur alg. zaken. Wij ontvingen het bericht dat onze voorz de heer 31 Dirk Faber na een smartelijk lijden is opgenomen i Paradijs waar hij eeuwig mag zingen van Liefde en Genade. Wij zijn dankbaar dat hij erg veel werk vo< kerk heeft kunnen doen ,en bidden om dei troost voor zijn vrouw en verdere familii Namens de commissie van be van de Geref. kerk te Noord (Z.-H.) D. Algera, wn. voorz. 1 lil Tot onze ontsteltenis is plotseling overledi heer 6 ar B. van den Dool afslager van onze veiling, tevens lid van de personeelsvertegenwoordiging, op de leeftijd van 55 jaar. In onze herinnering zal hij voortleven als trouwe medewerker en een prettige colle Bestuur, directie en personeel de Coöp. Tuinbouwveiling „Delft-Westerlee" te De Lier. Rust nu maar uit. Je taak is afgekoi er God heeft nu de kroon op je werk gisn] Dat je eenmaal in zijn kracht hebt »n1 dernomen. De zin was af. God heeft b: punt gezet maar 't valt ons moeilijl mt de zin te vatten van 't zwijgen va ts1 laatste harteklop. t Na een fijn en gelukkig, maar voor ons ve kort leven, is op 22 september te Parijs var weggenomen mijn allerliefste man, onze zhji zame papa 36 jaar. Aart van der Vorm Maria van der Vorm-Voogt Jeannette Paul Art de 3341 GN H. I. Ambacht van Pollanenstraat 49. jli De dienst van Woord en Gebed zal woLj^ gehouden om 10.30 uur in de Open Hofl4ro Schildmanstraat 72, H. I. Ambacht, op vriijjj 28 september 1979. Daarna zal de begrafenis plaatsvindei 11.30 uur op de algemene begraafplaats v; Achterambachtseweg te H. I. Ambacht. Condoleren op de dag van de begrafenis aula van de begraafplaats. Want wie tot zijn rust is ingegaan is|.1 zelf tot rust gekomen van zijn wen^f Hebr. 4 vers I Met droefheid geven wij U kennisi het overlijden van onze zoon, broer, P ger, neef, kleinzoon en oom Aart van der Vorm 36 jaar. Wij bidden Maria en de kinderen ste toe. P. van der Vorm L. van der Vorm-Schippers Henk en Liesbeth Huib en Annemarie Paul en Maria Wim en Els Jan Lenie en Ad Dirk Anne tante Anna oma Schippers neefjes en nichtjes Met dankbaarheid denken wij aan Aart te)1 2989 AL Ridderkerk Ruimendijk 184. Met ontroering namen wij kennis van het c lijden van ons bestuurslid de heer A. van der Vorm De samenwerking met hem blijft voor onsf dankbare herinnering. i>i H.I. Ambacht, 24 september 1979. A. R. Kiesvereniging J. B. Bakker, voorz. D. Hijweege, secr. Hierbij vervullen wij de droeve plicht me delen dat op 22 september 1979 toch nog on y wacht is overleden ir. A. van de Vorm c.i. adjunctdirecteur ie Wij verliezen in hem niet alleen een pret e: collega maar ook een goede vriend. Commissaris, directeuren medewerkers Raadgevend ingenieursbureau Aronsohn ire Rotterdam, 24 september. Met grote verslagenheid geven wij u kennis W in zijn strijd tegen een ernstige ziekte, toch I* onverwacht uit onze familiekring is wegg 'e men onze zorgzame schoonzoon en zwagelv< Aart van der Vorm echtgenoot van Maria van der Vorm-VoiL en papa van Jeannette, Paul en Art et 36 jaar. Wij bidden God of hij 't leven van de achte blevenen verder in Zijn hand wil houden Barendrecht A. Voogt e A. H. Voogt-Van der Vorm J H. I. Ambacht: D Groenveld W.A. Groenveld-Voogt 22 september 1979.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14