ziekenverzorgend s[ diakonessenhuis utrecht RE FA JA vereniging "bartiméus" groepshoofd O groepsleid(st)ers ii) leerling-groepsleid(st)ers groepsleid(st)ers SZOI'fl bartiméushage leidinggevend verpleegkundige ré» mjsmellinghe 1 hoofd dienst fysiotherapie c tysiotlierapeut(e) zieken verzorgenden LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM iiiiii "DE ZONNEHOF' hoofd verzorging en verpleging (m. of vrl.) diak diakonessenhuis utrecht hoofd afdeling opleiding verpleegkundig docent im/»i psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" ta bennabroak (n.h.) Verpleegkundig echtpaar MEDISCH ANALIST(E) HB< f. ZATERDAG 22 SEPTEMBER 1979 TROUW/KWARTET PROTESTANTS CHRISTELIJK ZIEKENHUIS STADSKANAAL - TELEF. 08990-16650 Op onze afdeling Fysiotherapie is bin nenkort plaats voor een Geboden wordt een afwisselende werkkring In een modern streekzie kenhuis Binnenkort zal de afdeling haar intrek nemen in de nieuwe, zeer goed geou tilleerde polikliniek. Salaris volgens N.Z.R.-normen. Bij het zoeken naar woonruimte kan medewerking worden verleend. Inlichtingen te verkrijgen bij dhr. W. Verver, hoofd Fysiotherapie. Sollicitaties te richten aan de heer P. A. Hoen, direkteur-geneesheer. LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM Als gevolg van natuurlijk verloop zijn er enkele vacatures in de verpleging. Geplaatst kunnen worden: Belangstellenden worden uitgenodigd zich in verbinding te stellen met de directrice, bereikbaar: telefonisch onder nr. (0345135 46 of schriftelijk: Kon. Emmalaan 82, Leerdam. Bartiméushage is een christelijk centrum voor kinderen en volwassenen die visueel en geestelijk gehan dicapt zijn. Het centrum ligt tussen de woonkernen van Driebergen en Doorn, en telt ongeveer 330 be woners. Doordat de zorg die de bewoners vragen, sterk uiteenloopt, is er een splitsing gemaakt in zorgvelden met resp. aksenten op zelfstandigheid, ontwikkeling en intensieve omgang. De zorgvelden zijn onder verdeeld in een aantal afdelingen, waarbinnen 3 tot 6 leefgroepen. De realisatie van het woongebeuren in de leefgroepen ligt in handen van teams, bestaande uit 5 tot 1' groepsleid(st)ers onder leiding van een groepshoofd. Er zijn bewoners die overdag in de arbeidsafdeling werken en die wonen in op zelfstandigheid gerichte leefgroepen ('zorgveld Zelfstandigheid'). Anderen hebben dusdanige ontwikkelingsmogelijkheden, dat ze voor een deel van de dag naar speelzaa of school kunnen gaan ('zorgveld Ontwikkeling'). Voor één van onze groepen in het zorgveld Ontwikkeling zoeken wij een In de desbetreffende groep wonen 12 kinderen in de leeftijd van 4 tot 13 jaar, die nog veel hulp nodig hebben in hun zelfredzaamheidsbezigheden. De kinderen bezoeken een deel van de dag het dagaktivi teitencentrum. De resterende tijd wordt in de leefgroep doorgebracht, waar men een huiselijke sfeer tracht te creëren. Het team bestaat uit 12 (leerling)groepsleid(st)ers. Het groepshoofd werkt mee in het team en treedt daarbinnen koördinerend en begeleidend op. Het groepshoofd werkt samen met de orthopedagoog, de arts en het afdelingshoofd. Wij vragen iemand met een Z-, MBO-, HBO- of andere vergelijkbare opleiding, met ervaring in de zwak zinnigenzorg, die minimaal 22 jaar is en de kapaciteit heeft om goed met mensen samen te werken. Sollicitaties onder vermelding op enveloppe en brief onder nr. 79/9.1 Voorts zoeken >vij voor enkele leefgroepen in het zorgveld Ontwikkeling Wij denken daarbii aan |onge mensen met een afgeronde middelbare beroepsopleiding, zoals Z-, 8- of A-verpleegkunde, MBO-IW, 3-jarige KV-JV. K en O, Kleuterleidster. Ervaring in het werken met geestelijk gehandicapten is gewenst. Om toegelaten te worden tot de (interne) Z-opleiding dient men tenminste de leeftijd van 18 jaar bereikt te hebben en in het bezit te zijn van een diploma MAVO. INAS, KV-JV, ZA, OPM, ZV of gelijkwaardig diploma. Sollicitaties onder vermelding op enveloppe en brief van nr. 79/9.2 Verder zijn er bewoners die meer binnen de leefgroep vertoeven. In een warm en stabiel leefklimaat komt de verzorging daar het best tot zijn recht. Zij némen ook deel aan aangepaste aktiviteitenpro- gramma's buit&n de groep ('zorgveld Intensieve Omgang'). Tot dit zorgveld behoren ook enkele kleine groepjes van 3 tot 6 bewoners, waarvan de meeste lijden aan een ziektebeeld met een progressief verloop. De lichamelijke en geestelijke situatie van deze bewoners vraagt een intensieve begeleiding, weike een specifiek karakter heeft. Het begeleiden van de beleving van het achteruitgaan is een van de karak teristieken. Voor deze groepjes zoeken v •u We denken hierbij aan mensen met een afgeronde beroepsopleiding, zoals bijvoorbeeld Z-, B-, A- verpleegkunde, MBO-IW of Ziekenverzorging. Het is belangrijk dat men goed in een team kan funktio- neren. Inlichtingen over de laatste funktie kunnen worden ingewonnen bij drs. A. van Dijk, koördinator zorgveld Intensieve Omgang. Sollicitaties onder vermelding op enveloppe en brief van nr. 79/9.3 De CAO Ziekenhuiswezen is van toepassing. Intern wonen is mogelijk. Er wordt verwacht dat men zich persoonlijk inzet voor het christelijke aspekt in de opvoeding. Algemene informatie kan worden ingewonnen bij de afdeling personeelszaken, tel. (03438) 58 22. toestel 145. Sollicitaties onder vermelding van genoemde referentienummels te richten aan: Bartiméushage. afdeling personeelszaken. Postbus 87, 3940 AB Doorn. christelijk centrum voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen Het Bestuur van de Gereformeerde Stichting tot Huisvesting en Verzorging van Bejaarden 'ft Nesctolaan 115 te Haren, zal gaarne in kontakt komen met gegadigden voor de funktie van "ZONNEHOF" biedt huisvesting en verzorging aan 93 bejaarden. Aan het Verzorgingstehuis zijn 24 zörgwoningen verbonden. Deze funktie vereist: kennis van de bejaardenzorg en van de moderne verzorgings methoden; een verpleegkundige opleiding Ziekenverpleging A en/of B; ervaring in het leiden en begeleiden van personeel (taakverdeling, dienstroosters etc.); het vervangen van de directeur bij zijn afwezigheid; positief christelijke instelling; bij voorkeur ervaring in soortgelijke funktie. Aanstelling in de rang van 1e Verpleegkundige A. C.A.O. Bejaardentehuizen. Pensioenregeling P.G.G.M. Inlichtingen in te winnen bij de directie, tel. 050-346644. Sollicitaties binnen tien dagen te richten aan het Bestuur van de Stichting, postbus 30007,9750 RA Haren GN. Diakonessenhuis Utrecht een algemeen ziekenhuis met 540 bedden en ruim 1000 medewerkers - zoekt voor een Intensive Care Unit een De Intensive Care (onderdeel van een chirur gische afdeling) heeft opnamemogelijkheid voor 8, voornamelijk post operatieve, pa tiënten. De afdelingsorganisatie berust op teamverpleging. Voor deze funktie zoeken wij kontakt met een verpleegkundige die ervaring heeft op het gebied van ver pleging van chirurgische patiënten, de opleiding Intensive Care of Coronary Care heeft gevolgd, beschikt over leidinggevende kapaciteiten. Ervaring met teamverpleging strekt tot aan beveling. Aanstelling zal geschieden in de rar g van 1e verpleegkundige. Inlichtingen worden gaarne verstrek door br. J. de Vries, hoofdverpleegkundige in Algemene Dienst, tel. (030) 52 81 11, toestel 1117. Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken te richten aan het hoofd Personeelszaken, Bosboomstraat 1 te Utrecht. De Bieslandhof draagt als verpleeghuis zorg voor psychisch en lichamelijk welzijn van 180 somatis< en 140 psychogeriatrische patiënten. Het therapeutisch milieubeleid neemt daarbij een langrijke plaats in. Op korte termijn is er plaats voor een die bereid is in een enthousiast team samen te v, ken. Als dat noodzakelijk is, kan tijdelijk onderdak wori geboden in de personeelshuisvesting. Salariëring geschiedt volgens de C.A.O. Ziekenh i wezen. i Wilt u vooraf inlichtingen, dan kunt u zich in verl ding stellen met zr. I.M. Pollemans, verpleegkurx|1 algemene dienst, toestel 627. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de deling personeelszaken, t.a.v. de heer A.C. Kuiji hoofd personeelszaken. PROTESTANTS ZIEKENHUIS DRACHTEN is een modem ingericht ziekenhuis met 305 bedden, waarin behalve de basisspecialismen een aantal deelspecialismen worden uitgeoefend. De afdeling opleiding verzorgt zowel de theoretische als de praktische begeleiding van 120 leerlingen van de inservice-opleiding tot verpleegkundige A der ziekenverpleging. Daarnaast draagt deze afdeling de verantwoordelijkheid voor de coördinatie tussen opleidingsinstituten voor specialistische opleidingen en het praktijkveld en voor de stagiaring van de MBOV. Omdat binnenkort de vakature ontstaat, roepen wij sollicitanten op voor deze funktie. Het hoofd opleiding ressorteert rechtstreeks onder de verpleegkundige adjunktdirektrice en geeft leiding aan het team van opleidingsmedewerkers. Het hoofd opleiding zal zich vooraf richten op: - het adviseren t.a.v. het te formuleren opleidings beleid - toezicht op het uit te voeren opleidingsbeleid - het voorbereiden, ontwikkelen en bewaken van het onderwijs t.b.v. de opleiding tot verpleeg kundige A - het afstemmen van het opleidingsbeleid op het verpleegkundig beleid. De aan te trekken funktionaris dient naast een passende opleiding en ervaring op dit terrein, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid alsmede goede kontaktuele eigenschappen te bezitten. De salariëring zal zijn nr 30 t/m 37 volgens de in passingstabel C.A.O. Ziekenhuiswezen. De overige arbeidsvoorwaarden zijn eveneens conform bovengenoemde C.A.O. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Sollicitaties te richten aan de direktie van Nij Smellinghe. Postbus 20200. 9200 DA DRACHTEN. Het opleidingsteam van "Vogelen zang" zoekt op korte termijn waarvan wij verwachten dat deze mede vorm en inhoud geeft aan de opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige. Het team is interdisciplinair samengesteld. Het leidt plm. 90 leerlingen op tot psychiatrisch verpleegkundige en tracht hierbij een vooruitstrevend opleidings beleid te realiseren. Betrokkene moet in staat zijn in alle leerperioden de lessen psychiatrische verpleegkunde en gezondheidsleer te verzorgen. Mede gezien de funktie-inhoud gaan onze gedachten uit naar iemand die: in het bezit is van de diploma's B of A en B verpleegkundige; bevoegd is om lessen te geven; ervaring heeft met het opleidingsgebeuren. Voor mondelinge informatie kunt u bellen: (02502) 77 41. tst. 2231. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN met ruime ervaring, zoekt i.v.m. verplichte s van particulier verpleeghuis een interessante ba h' leidinggevend niveau in ons land of daarbuiten 16 Telefoon: 085-42 11 20. Vragen naar de heer Peppelman, Zijpendaalseweg 41, 6814 CC Arn de tjongerschar ziekenhuis heerenvi Voor ons klinisch chemisch labors vragen wij een De funktie omvat het verrichten voorkomende klinisch chemische, logische en eenvoudige bacteriolcf routine onderzoeken. Bij toerbeurt; bereikbaarheidsdienst verricht. Onze voorkeur gaat uit naar kandidatf enige jaren werkervaring. Salarisgrenzen /2144,30 - f2952, 28 De CAO Ziekenhuiswezen is van toepi Informaties over de funktie worden vi door mevrouw drs G E Buitel 05130 - 44 44 4, toestel 270 Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht aan de dienst personeelszal de tjongerschans postbus 10500 Heerenveen Diakonessenhuis Utrecht, een algemeen ziekenhuis met 540 bedden en ruim 1000 medewerkers, zoekt wegens vertrek van de huidige funktionaris een die leiding geeft aan een team van 15 fysio therapeuten, dat zowel klinische als poliklinische patiënten behandelt. De Dienst bestaat uit 5 units (4 klinische en 1 poliklinische). Het hoofd Fysiotherapie heeft de volgende taken en verantwoordelijkheden: koördinatie van de werkzaamheden en het stimuleren van de samenwerking tussen de fysiotherapeuten, kwaliteitsbewaking van alle fysiotherapeu- tische behandelingen, zowel klinisch als poli klinisch, het voeren en ontwikkelen van beleid, zowel t.a.v. de fysiotherapie als t.a.v. de mede werkers van het team, het leiden van diverse vergaderingen (gestruktureerd overleg), het in overleg met betrokkenen regelen van de diensten, toezicht op de begeleiding van stagiaires, het geven van voorlichting m.b.t. het werk terrein van de fysiotherapie. het beheer van het budget van de afdelinj fysiotherapie, zorg voor en toezicht op de administrati de fysiotherapeutische verrichtingen. Voor deze funktie wordt kontakt gezocht ij fysiotherapeuten die beschikken over een rif ook leidinggevende ervaring in een instellingij intramurale gezondheidszorg, en die een aar» aanvullende specialistische opleidingen hebbf gevolgd, bijv. stageleiding, N.D.T. Het gevolgd hebben van de leergangen voor j en kaderfunkties in de fysiotherapie strekt tj aanbeveling. Salariëring van deze funktie is overeenkoi richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisral Inlichtingen worden graag verstrekt door de huidige funktionaris, de heer J.B. den Dekkf telefoon (030) 52 81 11. Schriftelijke sollicitaties dienen te worden aan het hoofd van de Dienst Personeelszak! Bosboomstraat 1, Utrecht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 30