r HOOFD CIVIELE DIENST naaiderheem paviljoenshoofd likerkc vereniging "bartiméus" bartiméushage paviljoenskoördinator(m/v)1 twee spelleid(st)ers aktlviteitenbegeleiders (m/vf 'sHeeren Loo-Lozenoord -ü>- WIJKVERPLEEGKUNDIGE gediplomeerd longfunktie- assistent(e) a diakonessenhuis utrecht waarnemend hoofd van de interne afdeling LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM ergotherapeut(e) diaconesserfljruis "Breda verpleegkundige A docent bezigheidsbegeleiding GOUWE-IJSSEL 3 WIJKVERPLEEGKUNDIGE ZATERDAG 22 SEPTEMBER 1979 TROUW/KWARTET (Christelijke inrichting voor geesteszwakken) Postbus 550 3850 AN Eimeto - Tel. (03417) S5911 Op korte termijn ontstaat in één van onze paviljoenen de vacature van Het paviljoen biedt een thuis aan 43 bewoners, verdeeld in 5 groepen van verschillend niveau. In het paviljoen werken 27 personeelsleden. Van het toekomstige paviljoenshoofd verwachten wij dat hij/zij: - in samenspraak met de leiding, bewoners en paviljoensmedewerkers, de ontwikkeling van een gewenst leefmilieu voortzet richting geeft aan het personeelsbeleid meedenkt in de ontwikkeling van de zorg. Wij vragen Iemand met: -Z- en/of B-opleiding en kaderopleiding leidinggevende ervaring - capaciteiten om te kunnen en te willen werken in teamverband -christelijke levensopvatting. Salariëring: salaris volgens schaal 24 van de Vereniging, minimaal I 2.772,— en maximaal f 3.304,14 bruto per maand. Inlichtingen over paviljoen en functie worden verstrekt door het regiohoofd, de heer G. van Kalsbeek, toestel 292. Schriftelijke sollicitatie vóór 6-10-1979 aan het hoofd Personeel Organisatie. De Vereniging Wijkverpleging en Volksgezondheid „HET GROENE KRUIS" te HUIZEN (N.H.) vraagt gedurende de periode plm. 15 november 1979 tot plm. 15 februari 1980 een welke bereid is te gaan functioneren in het samenwerkingsverband met het Wijkgezondheidscentrum Huizermaat te Huizen (N.H.). Aangezien er na plm. 15 februari 1900 plaats zal zijn voor de aantrekking van een wijkverpleegkundige, welke bij het Wijkgezondheidscentrum Huizermaat zat worden gedetacheerd is de mogelijkheid aanwezig, dat dit tijdelijk dienstverband kan worden omgezet in een vast dienstverband. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de wijkverpleegkundigen Zr. H. van As of Zr. A. Broersma. telefonisch overdag bereikbaar onder nr 02152-57654. (tussen 14-15 uur) of 's avonds onder telefoonnummer 02152-57067 of 60080. Autokostenvergoeding voor gebruik eigen auto. Voor een woning zal volledige medewerking werden verleend. In Naarden aan de rand van het Gooi staat het verpleegtehuis Naarderheem. Het biedt plaats aan 120 lichamelijk zieken en 60 geestelijk gestoorde bejaarden. Bovendien is er een afdeling Dagbehandeling van 14 plaatsen voor lichamelijk zieken. In Naarderheem ontstaat binnenkort een vakature voor de funktie van Onder zijn leiding vallen de huishoudelijke-, voedings-, transport- en linnendienst, magazijn, receptie, etc. Voor deze verantwoordelijke funktie is een voltooide opleiding aan een hogere hotelschool of gelijk waardige scholing vereist. Kandidaten met ervaring, bij voorkeur opgedaan in de gezondheidszorg, genieten de voorkeur. De C JLO.-Ziekenhuiswezen en de regelingen van het PGGM zijn op deze funktie van toepassing. In overeenstemming met het karakter van het huis wordt van belangstellenden een positief christelijke levensovertuiging verwacht Inlichtingen over deze funktie worden gaame verstrekt door de huidige funktionaris, de heer F.J. van der Leij en door de heer L. Ooms, ekonomisch direkteur, aan wie ook schriftelijke sollicitaties worden gericht Amersfoortsestraatweg 1 1411HB Naarden tel 02159- 46347 prol chr centrum voor verpleging en reaklivenng van chronisch zieken in gooi-noord. Het Diakonessenhuis Utrecht, een zieken huis met ruim 1000 medewerkers en 540 bedden, zoekt een die samen met 2 leerling-longfunktie- assistenten de longfunktie-onderzoeken verricht. De longfunktie-afdeling is in ontwikkeling, de apparatuur is gedeeltelijk gemoderni seerd. Regelmatig is er overleg tussen de longartsen en de longfunktie-assistenten. Aanstelling voor een gedeelte van de nor male werktijd is mogelijk. Nadere inlichtingen worden graag gegeven door de longartsen: PJ. van Oostrum en M.N.M. Meilof-Planteijdt, telefoon (030) 52 81 11. Sollicitaties te richten aan het hoofd van de dienst Personeelszaken, Bosboomstraat 1 te Utrecht. LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM Gevraagd wordt een verpleegkundige als Wegens huwelijk is deze vacature ontstaan op een afdeling van 36 bedden. Gezien de beperkte grootte van ons zieken huis worden alleen de basisspecialismen uit geoefend. Intern wonen is mogelijk, terwijl mede werking wordt verleend bij het verkrijgen van zelfstandige huisvesting. Belangstellenden worden uitgenodigd tot een gesprek met de directrice, bereikbaar: telefonisch onder nr. (0345135 46, schriftelijk of mondeling: Koningin Emmalaan 82. Leerdam. Hel Duconessenhuis Breae omvat een a'ge meen ziekenhuis mei 7i beOOen en een ve'pieeylehuis mei f37 beooen De lOenhie i£ CXOiesUnl chnsiei In verband met het vertrek van de huidige funktionaris zoeken wij voor onze revalidatie-afdeling een De ergotherapeutische behandeling is veelal gericht op de A.D.L.-training en reaktivering. Het betreft de klinische-, poliklinische- en verpleegtehuispat lénien Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de revalidatiearts de heer H.E. Verhcus, of bij de huidige funktionaris de heer J.A.C.J.M. Eist, tel. nr. 076-222133. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling personeelszaken, Langcndijk 75, 4819 EV Breda, o.v.v. koderv. 019 op de enveloppe. PROTESTANTS ZIEKENHUIS DRACHTEN is een streekziekenhuis met 305 bedden. Het werk is op moderne wijze georganiseerd, met o.a. beddencentrale, centrale voedseldistributie, zusteroproepcentrale en afdelingssekretaresses onder leiding van de medische administrateur. Voor één van de interne afdelingen zoeken wij een Wq verwachten van een verpleegkundige A dat hij/zij in samenwerking met de hoofdverpleeg kundige en de 1e verpleegkundige een goede relatie tussen patiënten en medewerkers bevordert, over een gespecialiseerde vakkennis beschikt en de staf opleiding heeft gevolgd of bereid en in staat is deze opleiding te gaan volgen. Het salaris is overeenkomstig de inpassingstabel van de N.Z.R. nr 14 t/m 21 terwijl de secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de CAO ziekenhuis wezen van toepassing zijn. Drachten kent goede kulturele en rekreatieve voor zieningen en goede huisvestingsmogelijkheden. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heer J.J. Boer, hoofd verplegingsdienst telefoon Uw schriftelijke sollicitatie gelieve U te richten aan de Direktie Nij Smellinghe Postbus 20200 9200 DA DRACHTEN onder vermelding van de letters V.A. Bartiméushage is een christelijk centrum voor kinderen en volwassenen die visueel en geestelijk gehan dicapt zijn. Het centrum ligt tussen de woonkernen van Driebergen en Doorn en telt ongeveer 330 bewoners. Doordat het type zorg dat de bewoners vragen uiteen loopt, is er een splitsing gemaakt in drie zorg- velden met respektievelijk aksenten op zelfstandigheid, ontwikkeling en intensieve omgang. De zorg- velden zijn onderverdeeld in een aantal afdelingen, waarbinnen drie tot zes leefgroepen samengaan. Wij zoeken - ten behoeve van elk der zorgvelden één een parttime (20 uur per week) De bezigheidsbegeleiding, die binnen het kader van de interne Z-opleiding gegeven wordt, is in ons centrum primair gericht op de situatie per zorgveld. Een kombinatie van de taak voor leerlingen van twee zorgvelden wordt niet uitgesloten, zodat ook zij, die een volledige dagtaak willen vervullen, kunnen solliciteren. De taak zal enerzijds bestaan uit het zorgdragen voor de lessen bezigheidsbegeleiding, waaronder muziek, spel, kreatieve handvaardig heid. beweging en A.D.L. en anderzijds uit begeleidingsaktiviteiten in de zorgvelden. Voor het zorgveld zelfstandigen zoeken wij iemand, die ook kennis en ervaring heeft op de gebieden knutselen, tuinieren, eenvoudige technische apparatuur, muziek en beweging. Voor het zorgveld ontwikkeling zoeken wij iemand, die vooral het onderdeel spel goed kan verzorgen. Voor het zorgveld intensieve omgang zoeken wij iemand, die zicht heeft op de wijze van kontaktleg- ging met ernstig gehandicapten, oog heeft voor het belang van het samen, spelend, bezig kunnen zijn tijdens de verzorging en die kennis en inzicht heeft in de diverse bezigheidsbegeleidingsaspekten die op deze bewoners van toepassing zijn. Voor alle zorgvelden geldt, dat wij zoeken naar docenten die ervaring hebben in de omgang met ge handicapte kinderen en/of volwassenen. Qua opleiding denken wij aan iemand met een ruime opleiding op het gebied van de bezigheidsbege leiding, of aan iemand met een Z-opleiding èn een aanvullende opleiding op het gebied van de bezig heidsbegeleiding. Een loyale opstelling ten opzichte van de doelstelling van de Vereniging wordt ver wacht. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer W.F. Snippe, koördinator opleidingszaken, tel. (03438) 58 22, toestel 445. Sollicitaties te richten aan: Bartiméushage, afd personeelszaken. Postbus 87, 3940 AB Doorn. christelijk centrum voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen De basiseenheid bestaande uit 7 dorpen, waarin werkzaam zijn 18 wijkverpleegki en 2 wijkziekenverzorgenden en 1 hoofdwijkverpleegkundige vra (MGZof h.b.o.v.) Voor de volgende plaatsen MOORDRECHT: All round wijk hier werken 2 WVen NIEUWERKERK A/D IJSSEL: All round wijk hier werken 4 WVen WADDINXVEEN: Nieuwbouwwijk, veel kinderhyj 8 De WVen houden verpleei c buro hier werken 6 WVen en 2 W.Z.\ c ch, - Voor alle dorpen geldt een goede weekend regeling (om weken) - De eerste lijns samenwerking is in ontwikkeling - Salariëring en rechtspositie overeenkomstig het rech reglement van de kruisverenigingen. - Bij het zoeken naar huisvesting wordt alle medewerking verleei - Tot de sollicitatie procedure hoort een gesprek met de kolleg D verpleegkundigen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Janny Verseput (HWV), tel. 01828-7062 tussen 13-14 uur, tel 01729-9109 tussen 18-19 uur. Sollicitaties bij de secretaris: de hr. JSchlichting Eppe 8, 2811 CN' Reeuwijk. Kadijkerkoog, een nieuw centrum voor geestelijk gehandicap ten, uitgaande van de dr. M.J. Prinsenstichting, wordt In een viertal bouwfasen gerealiseerd. Thans wonen 156 bewoners in een drietal paviljoens. In 1982 zullen uiteindelijk 450 mensen in het centrum een thuis gevonden hebben. Graag komen wij in kontakt met belangstellenden voor een van de volgende funkties. Voor het in mei 1980 te realiseren paviljoen vragen wij een Zijn/haar taak zal omvatten: het in een zo horizontaal mogelijke organisatiestruktuur lei ding geven aan het paviljoensgebeuren; het bewaken van de beleidsuitgangspunten vertaald naar het paviljoen en de groep als kleinste wooneenheid binnen het paviljoen; het geven van lessen in het kader van de Z-opleiding. Van de kandidaten wordt venvacht, dat zij in het bezit zijn van ii ieder geval het diploma Z, bij voorkeur met een aanvullende opleiding, of H.B.O.-V en een ruime ervaring hebben in de zwakzinnigenzorg. Afhankelijk van opleiding en ervaring zal inpassing geschieder in de rang van waarnemend hoofdverpleegkundige of hoofd verpleegkundige. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij Corné Ronda en Jos Dusée, paviljoenskoördinatoren, tel. 02991, 31311. Voorde spelaktiviteiten van de kindergroepen en laag nivo grol pen zoeken wij op korte termijn (full-time of half time) In deze nieuwe funktie zal zijn/haar taak omvatten: het opzetten en uitvoeren van spelaktiviteiten met individuele en groepjes bewoners; het in samenwerking met pedagoog of psycholoog begeleide van de groepsleiding bij hun spelaktiviteiten met de bewoner Van deze kandidaten wordt verwacht dat zij: •in het bezit zijn van een diploma kleuterleidster, K en O of N enige ervaring in het omgaan met zwakzinnigen hebben. Salariëring konform de richtlijnen van de N.Z.R. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij Aafke Horlings, orthopedagoog of Yvonne Stoots, psycholoog, tel. 02990-31311. In verband met de uitbreiding van het aantal groepen binnen het aktiviteitencentrum "Molenwerf" vragen wij op korte termiC ii Zij zullen In staat moeten zijn om o.a.: groepen van ca. 10 bewoners in bezigheden met arbeids- karakter en in kreatieve bezigheden te begeleiden; mee te denken in de ontwikkeling van het aktiviteitencentrutl Van de kandidaten wordt verwacht dat zij een gerichte opleidir 1 hebben gevolgd en over ervaring in een soortgelijke funktie beschikken. Salariëring konform de richtlijnen van de N.Z.R. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij Rosalie Nigg, koördinator aktiviteitencentrum "Molenwerf", tel. 02990-31311. De CAO Ziekenhuiswezen is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen richten aan de direkl van Kadijkerkoog. Postbus 123,1440 AC Purmerend.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 28