FAMILIEBERICHTEN Oproep Reünie en Receptie! CIRCUSTHEATER SCHEVENINGEN ds G. Toornvliet Reünie G.S.G.D. Doetinche AFDELINGSHOOF hervormd verpleeg reactiveringscentru nassau-odijekhof driebergen Orttiopaedh schoene TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur papa Matthijs, Vincent en David. Goede morgen oma U bent erg lief voor ons geweest. Egbert Jan en Heidi Wij zijn getrouwd: Lidwien Geukers Maarten Kooien Helmond, 22 september 1979. Toekomstig adres: Vredenburg 21. Utrecht. Toen 50 jaar geleden onze ouders: Willem Ronner en Nel Kelder elkaar trouw beloofden was de tekst in de trouw- dienst: Mattheus 7 vers 25: „En de regen viel neer en de stromen kwamen en de winden waaiden en stortten zich op dat huis, het viel niet in, want het was op de rots gegrondvest" Dankbaar voor alles wat God ons in hen beiden gaf willen wij van 6 oktober a.s. een feestdag maken. Als u hen de hand wilt drukken bent u van harte welkom op zaterdag 6 oktober a.s. 's morgens tussen 11 en 12 uur in een zaal van de Pelgrimskerk, van. Boshuizenstraat 560 te Amsterdam (ingang Backers- hagen). kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie Amsterdam, 27-9-1979 Moermond 1 1082 CL Als ik, omringd door tegenspoed, bezwijken moet, schenkt Gij mij leven. Psalm 138:4 In het volle vertrouwen op zijn Heer, ging van ons heen, onze lieve en zorgzame man, vader, opa en oom Willem Woudenberg echtgenoot van Marretje Jacoba Spruit, eerder weduwnaar van Wilhelmina Johanna Uittooy op de leeftijd van 77 jaar. Breukelen: M. J. Woudenberg-Spruit Maarn: Eveline en Wybo Els, Annamieke Breukelen: Geeske en Kees Helma, Harry, Niels Eist: Mieneke en Wim Anneke, Deborah, Willem Amsterdam: Ada en Ger Inge, Arjan Breukelen, 20 september 1979 Gijsbrecht van Nijenrodestraat 155 Thuis geen bezoek Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvin den dinsdag 25 september a.s. om 13.30 uur in de Gereformeerde kerk. Straatweg te Breuke len. waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de nieuwe algemene begraafplaats aan het Zandpad te Breukelen om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren maandagavond a.s. van 19.30-20.00 uur in de consistoriekamer van de Gereformeerde Kerk (ingang Willink van Collenstraat) en na afloop van de teraarde bestelling in de aula. In Jezus ontslapen onze lieve broer Willem Woudenberg echtgenoot van mevrouw M. J. Woudenberg-Spruit op de leeftijd van 77 jaar. Breukelen. 20 september 1979. Schalkhaar: Chr. G. de Zeeuw-Woudenberg Wageningen: Z. Woudenberg A. Woudenberg-v.d. Berg Delft: A. v.d. Berg Schalkhaar: P. Woudenberg C. Woudenberg Raalte: J. Woudenberg Schalkhaar: H. C. Woudenberg Haarlem: G. Spruyt-Woudenberg J. Spruyt Huize Grigia Zandbelterweg 6 7433 PJ Schalkhaar Na een langdurig lijden ging van ons heen onze zwager en oom Willem Woudenberg op de leeftijd van 77 jaar. Badhoevedorp. J. H. Graves-Spruit. W. J. Graves Amsterdam. J. Spruit. Namens neven en nichten I. F. F C. Balier Breukelen. 20 september 1979. G. van Nijenrodestraat 155. Heden nam God tot zich onze lieve vader, groot- en overgrootvader Pieter Geert Hagen weduwnaar van Cornelia Verweij in de ouderdom van 88 jaar. „De Here maakt de blinden ziende De Here heeft de rechtvaardigen lief." Ps. 146 8. Haarlem: J. Hagen L. Hagen-Heijn Hengelo (Ov.): G. Hagen Amsterdam: M. den Braver-n&g^n W. den Braver klein- en achterkleinkinderen Hengelo (Ov.), 21 september 1979 „Ten Anker". Resedastraat 15. Correspondentieadres: Oelerweg 175, Hengelo (Ov.). De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 25 september om 13.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Oldenzaalsestraat te Hengelo (Ov.). waarna de teraardebestelling zal plaatshebben. Aan hen, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, wordt verzocht om 12.50 uur in bovengenoemde aula aanwezig te zijn. De overledene is opgebaard in de aula Delde- nerstraat 157 te Hengelo (Ov.). Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de koffiekamer van ,,'t Venster", t.o. de begraafplaats. Romeinen 14 7 en 8 De Here nam tot Zich onze lieve broer, zwager en oom Pieter Geert Hagen weduwnaar van Cr Verwey Belt-Schutsloot: B. Hagen-Hoge weg Hilversum: G. Hagen Hilversum: A. Hagen neven en nichten Rom 10 vers 9 en 10 Na moedig de moeite van de ouderdom gedra gen te hebben nam God tot Zich onze lieve zwager en oom Pieter Geert Hagen sedert 24 maart 1976 weduwnaar van Cornelia Verweij geb. 14 februari 1891. Dit verlies betekent opnieuw een grote leegte in onze familiekring Uit aller naam: C. Verweij Willem de Zwijgerlaan 43 2252 VP Voorschoten Hengelo 21-9-1979. Met grote droefheid geven wij u kennis dat, na een langdurig, geduldig gedragen lijden van ons is heengegaan onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en nicht Jacoba Poot-de Zeeuw, weduwe van Jacob Poot op de leeftijd van 77 jaar. Uit aller naam: H. C. de Zeeuw M. de Zeeuw-Borst Rotterdam, 20 september 1979 Ooltgensplaathof 52 Correspondentieadres: Familie H. C. de Zeeuw, Almstein 81, 3085 NB Rotterdam. Geen bloemen Bezoek en gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer van de „Elf Ranken", Aesopus- plaats 2, zaterdag van 14.00 tot 14.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag a.s. in de kapel van de Zuiderbegraafplaats, Slinge 50. waarna de bijzetting in het familie graf zal plaatsvinden. Vertrek vanaf Almstein 81 om 12.30 uur. Aankomst in de kapel circa 12.50 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren. Op 67-jarige leeftijd nam God tot Zich Zijn kind, onze lieve schoonzoon en zwager Egbert Jan Stoel echtgenoot van Johanna Hendrika Veldhorst. H. C. Zondag 1 Silvolde: G. J. Barink H. Veldhorst A. Veldhorst-v. Tilburg Amersfoort A. H. Veldhorst F. Veldhorst-Voskuilen Aalten J. Korten-Veldhorst H. J. Korten Biddinghuizen G. A. v. Tilburg-Veldhorst W. v. Tilburg Andelst G. W. Barink Silvolde W. C. Barink-Vossers J. Vossers Aalten A. H. Graven-Barink J. Graven. Kampen. IJsseldijk, 18 sept Op 19 september overleed onze vriend Bert Bouman Hij en zijn tekeningen hebben de afgelopen 15 jaar heel veel voor ons betekend. Alle medewerkers, directie en bestuur. IKON, Hilversum Na een korte ziekte heeft de Here nog vrij plotseling tot Zich genomen onze lieve vader en opa Ekke Michiel Viet weduwnaar van Lukkina Klazina Vos. eerder van Geertruida Henderika Jansonins op de leeftijd van 76 jaar. Dokkum: S. J. Viet H. Viet-Smidt Hellendoorn: J. S. Viet 1 M. Viet-Hinterberger Nunspeet: N. A. Viet A. J. Viet-v.d. Haak en kleinkinderen Hellendoorn, 20 september 1979 Sanatorium A-10. Gelegenheid tot condoleren op maandag 24 september van 19.00-19.30 uur in het mortua rium, Prinses Margrietstraat 2 te Lemelerveld en voor de rouwdienst. De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 25 september om 12.00 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Leme- le. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de kerkelijke begraafplaats aldaar. Condole- antie-adres: J. S. Viet, Hans ten Brugstraat 5, Hellendoorn. De Here is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23 1 Plotseling overleed mijn lieve man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Gerrit Willem Hoijtink in de ouderdom van 82 jaar. Amsterdam, J. H. Hoijtink-Bollen Amstelveen, W. A. Kamerman-Hoijtink Joh. Kamerman Amsterdam, G. J. Hoijtink G. J. Hoijtink-Munneke 's-Gravenhage, R. Hoijtink klein- en achterkleinkinderen Amsterdam, 21 september 1979 Cornelis van Alkemadestraat 60 Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. De rouwdienst zal worden gehouden woens dag 26 september om 13 uur in de Gerefor meerde Kerk „Het Open Hof", Pieter Caland- laan 101 te Amsterdam-Slotervaart, waarna om 14 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats Westgaarde, Ookmeerweg 275, einde Osdorperban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Gelegenheid tot condoleren vóór de rouw dienst in de Kerk van 12.15-12.45 uur. „Ik heb U bij Uw naam geroepen. Gij zijt Mijn" Na veel lijden nam God tot Zich onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Nel Steketee echtgenote van Goos van Diggele, moeder van Rob, Ron en Jolande. Zij werd 42 jaar. Drachten, J. M. Steketee J. Steketee-van Oost Amsterdam, Wim en Joek Steketee-Clostra Geel, België, Ton en Jannie Chardon-Steketee Groningen, Koos en Lenie Steketee-Visser Veldhoven, Jan en Cock Broekmaat- Middelburg, Bert en Joke de Wolff- neven en nichten Hellevoetsluis, 20 september, 1979, Sleedoorn 17. In volle overtuiging van Gods Almachtige gé- nade overleed heden, na een kortstondige ziek te. onze geliefde moeder, schoonmoeder en grootmoeder Cornelia Jacomina Bovenkerk weduwe van Cornelis Jongeneel in de ouderdom van 94 jaar. Dick en Jean Jongeneel. Jeannie en Tim Egan. Bill Jongeneel. Purmerend, 20 september 1979 Verpleeghuis „Overwhere" Prof. Oudlaan 1. Correspondentie-adres: Mw. M. C. van Walen, van Goor Hinloopenstraat 51, Purmerend. Geen bloemen De overledene is opgebaard in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve begrafenisvere niging P.C.B. u.a. Vondelstraat 101, Amster dam, aldaar geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatsvinden dins dag 25 september om 11.00 uur op de begraaf plaats „Vredenhofaan de Haarlemmerweg te Amsterdam. Vertrek van het P.C.B. gebouw. Vondelstraat 101 ongeveer 10.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden nam de Here weg onze beste schoon zuster Cornelia J. Bovenkerk weduwe van C. Jongeneel op de leeftijd van 94 jaar. Purmerend, M. C. Bovenkerk-Brouwer Amsterdam, M. A. Bovenkerk-Buijl Purmerend. 20 september 1979. voor de ter gelegenheid van het 50 jarig bestaan van de Koningin Emma se hooi te Zwolle Deze zal Zaterdag 6 Oktober a.s. van 4-7 uur gehouden worden in de school J. Catsstraat 1 te Zwolle Willen oudleerkrachten, oudleerlingen, ouders en belangstellenden die van plan zijn te komen dit telefonisch even melden voor 30 Sept a.s. tel. 05200-34046 (tussen 18.Ó0-20.00uur). de feestcommissie Gevestigd te Delft met ingang van 1 september 1979: H. T. J. NIEKUS, neuroloog In samenwerking met J. A. TUYNMAN, J. F. HALLMANN, neurologen. Spreekuren volgens afspraak: Bethel ziekenhuis tel. 015-563300 Oude en nieuwe gasthuis Tel. 015-123125. Zondagavond 23 SEPTEMBER om 19.30 uur Feestelijke meeting met radiopredikant te Bloemendaal Medewerkenden: MARCO BAKKER, solist. THE CREDO SINGERS o.l.v. Arie Pronk. JAN v. WEELDEN, magic organ. Toegang vrij. Iedereen is hartelijk welkom! Jezus sprak: „Wie in Mij gelooft, zal leven". Joh. 11 25 God nam tot Zich mijn zorgzame vrouw, onze lieve moeder, dochter, schoondochter, zuster, schoonzuster en tante Wouterina de Jong-Berkelaar in de leeftijd van 39 jaar. „Ga niet alleen door 't leven, die last is u te zwaar", Waverveen: J. de Jong Arrianne Ad Nico Jan Eric Bas Fam. Berkelaar Fam. de Jong Waverveen, 21 september 1979 Hoofdweg 25. Corr.adres: D. van Eijk, Bovendijk 20, Wilnis. De rouwdienst zal worden gehouden op dins dag 25 september a.s. om 13.00 uur in de Geref. Kerk te Vinkeveen, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de Ned. Herv. Be graafplaats te Vinkeveen. Gelegenheid tot condoleren op maandag 24 september van 20.00-21.00 uur te Herenweg 205 te Vinkeveen. Geen bloemen. Voor ons geheel onverwacht heeft de Heere, op Zijn tijd, van ons weggenomen, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, behuwd- en grootmoeder, zuster, schoonzuster en tante, Christina de Jong echtgenote van Huibertus de Leede in de leeftijd van 72 jaar. Gouderak: H. de Leede Zegveld: Chr. Kruyt-de Leede I. Kruyt Gouda: A. Teeuwen-de Leede J. C. Teeuwen Gouderak: C. A. Loendersloot-de Leede J. Loendersloot Heerde: H. Bos-de Leede T. Bos Gouderak: C. A. de Leede A. W. de Leede-Halling Polsbroek: H. de Leede J. C. de Leede- Bar sa A. J. de Leede A. de Leede-Verdoold Twijzelerheide: H. de Leede W. H. de Leede-de Kruyf en kleinkinderen. Gouderak 21 september 1979 Dorpsstraat 101. Gelegenheid tot condoleren: Dorpsstraat 101. Er wordt een rouwdienst gehouden in de Ned. Hervormde Kerk, welke geleid zal worden door ds P. A. Vlok, aanvang 13.00 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op dinsdag 25 september a.s. om 13.45 uur op de algemene begraafplaats te Gouderak. Geen bloemen. Zaterdag 1 december 1979 n.a.v. het IOC bestaan: (voorheen Gemeentelijk Lyceum en Openbare; Opgave tel: 08340 - 40400 (na 16.00 uur) Postbus 500, Doetinchem Opgave mogelijk tot 7 november. Nade lichtingen worden toegezonden. ZEGT HET VOORT! In ons Hervormd Verpleeg- en Reactiveringsa "Nassau-Odijckhof" komt binnenkort op onze vier verpleegafdelingen voor somatisch de functie vacant van Gaarne zien wij deze functie weer vervuld öo leidinggevend verpleegkundige. Haar werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: De zorg voor het uitvoeren van de verpleeg! werkzaamheden en het bewaken van de kwa Het begeleiden van de medewerkers wai leerling-ziekenverzorgenden. Het onderhouden van de contacten met fam de bewoners. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van ter het diploma ziekenverpleging A en enige ervar leidinggeven te hebben. Aanstelling geschiedt in de rang van 1e verple dige en voorts is de C.A.O. ziekenhuiswezen* passing. Gezien het karakter van onze stichting ver» wij van de aan te stellen kandidate een protestants christelijke levensovertuiging. Wilt U meer informatie? Belt U dan de hr. J fl coördinerend hoofdverpleegkundige. Sollicitatie kunt U richten tot de heer N Go verpleegkundig directeur, Nassau-Odijcki; 3971 BN Driebergen-Rsb. tel. 03438-5811. Christelijke basisschool Dorpsstraat 44 Bleiswijk 50 jaar geleden is ons schoolgebouw geopen: alle belangstellenden is er gelegenheid tot fefc in de school op vrijdagavond 5 oktober a.s 18.00-21.00 uur De school staat die avond open ter bezichtigde Tegelijkertijd bieden wij de heer C. H. vanl die 1 augustus j.l. na een 33 jarige dienstvertx onderwijzer wegens pensionering de school heeft een afscheidsreceptie aan. Z«ff kat voorit Op haar verzoek laten wij U nu pas weten dat op 17 september 1979 ls overleden, onze moe der en oma Henriëtte Adamina Eugster weduwe van Gijsbert Ruitenbeek geboren te Helmond, 22 oktober 1904. Bergvliet Z.A.: Anneke en Ton Krop-Ruitenbeek de Bilt: Bruun en Carla Ruitenbeek-Boer en kleinkinderen Correspondentie adres: B. G. Ruiten beek de Savornin Lohman- weg 3 3732 BS de BUt Samen met naaste fa milieleden hebben wij moeder in alle eenvoud aan God en de aarde toever trouwd. Blijkens exploit vi get. d.d. 20 septer 20 werd op verzoek vi 0 derland B.V., Amsterdam, aan RINTJEMA, zonda Cl woon- en verblijfpll 161 gedaan om binnen al gen aan ondergel (ja; 5000,- terzake dwangsommen, oi zegging dat bij n^Stl ning aan het t overgegaan tot i uitvoerlegging van het Gerechtshof t dam tussen partij» 1979 gewezen arreS H. G. B. KEMP Gerechtsdeurva Eemsstraat 1-3 1079 TB Am sta p Th. W. Verw Meidoornlaan 3, 03475-148 Bij het afscheid van mijn bemind en onze lieve i grootmoeder Neeltje i Keulen-T hebben zich vele geschaard. Voor willen we u va hart bedanken. Fam. C. Zonnebloemsti Den Haag. Dankbetuiging Langs dezen weg willen we allen hartelijk In voor het medeleven ontvangen na het overly ine mijn lieve man, vader en opa. Jannes Truin. Fam. Truin. Gees, sept. Dorpsstraat 52. Op deze manier willen wij iedereen bedanl j* de belangstelling en het medeleven ons het overlijden van onze lieve moeder Elsje C. Bokhout-Dekker Alice J. Bokhout Anke T. Bokhout Jeanet C. Bokhout H. Bokhout Wassenaar, september 1979 Anemonenweg 32. Wij willen familie, vrienden en kennissen rechte dank betuigen voor het medeleve«£a belangstelling, ondervonden tijdens de ziek het overlijden van onze lieve broer, zwager Maarten de Mos Mede namens verdere familie, N. de Mos Scheveningen, september 1979. „Prins Willemhof", Hoge Prins Willemstr nii rijz laai In I !U kek doe

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 22