(HI vIuAv&Jl logopedisten (m/v) Gemeente Rotterdam Jongere leraar-VWO personeelzaken leraar A.V.O. KLEUTERLEIDSTER BkeSw"UC sp°c?«ortl TRECHT ollege Blaucapel 115 uur, IHAMELIJKE OEFENING s) LERARESSEN/LERAREN rg -onsulent(e) Pedologisch Instituut: Hudig-Langeveldt Groep bv WOUDENBERG HOOFD Gemeente Wormer LERA(A)R(ES) DOCENTEN groepsleerkracht DUITS 's-Gravendeel een enthousiaste juf DOCENT Lichamelijke Oefening TROUW/KWARTET 19 de postcode ^A<ïT- i,pttpost^ r. O Chr. Scholengemeenschap voor gymnasi um, atheneum en havo. Winklerlaan 373, 3571 KG Utrecht, tel. 030-712214. Per 1 december 1979 en tot 1 mei 1980 is er aan onze school een vakature maandag en dinsdag (elk 6 uur) en op woensdagmiddag (na 13.00 uur) de res terende 3 uren. icitaties z.s.m. met opgave van bevoegdheid, iring godsdienst en referenties te richten aan :or drs H. J. Groenhuijzen, die ook Inlichtln- verschaft over deze vakature. licit! Brin. reet. t vei herenveen nr. M.A.V.O. Falkenaweg 42 n 05130-22781 Het bestuur van bovengenoemde school vraagt per 1 april a.s., wegens pensione ring: rerv jrwi Engels en biologie (eventueel Duits - biologie) Nederlands en Frans Uit de genoemde vakken zijn ook andere combinaties mogelijk. Beide betrekkingen omvatten een volledige weektaak. Van sollicitanten wordt verwacht, dat zij uit overtuiging voor het christelijk onderwijs kiezen. ecfee' 39 alg. 1 ige btingen bij en sollicitaties aan de direkteur van de ooi. G. Strampel, Nieuwstraat 43, 8441 GC Hee- Telefoon 05130-23015. IZ0 CHTING REGIONAAL ORGAAN IR HET LEERLINGWEZEN IR DE PROVINCIE GRONINGEN zoekt in verband met uitbreiding van de werkzaamheden een: Tot de taak behoren de werkzaamheden voortvloeiende uit de Wet op het Leerling wezen en taken voortvloeiende uit de met de Streekschool voor Beroepsbegeleidend Onderwijs en de Vormingsinstituten voor Werkende Jongeren afgesloten samenwer kingsovereenkomsten, zoals: Het geven van individuele en/of klassi kale voorlichting over leerlingstelselop leidingen. vormingswerk en partiële leerplicht aan schoolverlaters van de L.B.O. en M.A.V.O. Het voorlichten van de ouders van bo vengenoemde leerlingen Het afsluiten van leerovereenkomsten voor leerlingen die een opleiding via het leerlingwezen gaan volgen Het meewerken aan de sociaal-pedago gische begeleiding van deze leerlingen. Van de aan te stellen funktionaris wordt verwacht dat hij/zij: Bekendheid heeft met onderwijs en vor ming ten behoeve van werkende jongeren Ervaring heeft in de omgang met deze jongeren en hun ouders Als opleiding heeft genoten Hogere So ciale c.q. Pedagogische of een gelijk waardige opleiding of ervaring In het kader van het faciliteitenbeleid vindt aanstelling voorshands plaats tot 1-6-1982. De honorering is overeenkomstig de sala risschalen voor consulenten bij het leerling wezen. De bij de overheid geldende rechtspositie regelingen. zoals A.B.P.-pensioenregeling, A.O.W./A.W.W.-premie voor rekening van de werkgever en het verplaatsingskosten- besluit, zijn van toepassing. 6re informaties zijn telefonisch te verkrijgen tij- sin9l de kantooruren (tel.: 050-71 52 25) alsmede en 19.00 en 20.00 uur bij de heer M. Strating, tel. 10-3454. II ond jen «ez< /oor i M.) ilijkl iesc heb ssec ondi il sar gei hand geschreven sollicitaties worden binnen Jn na het verschijnen van dit blad verwacht bij etaris van het Bestuur, Planetenlaan 157 te iingen. Rotterdam vraagt voor het Pedologisch Instituut in verband met uitbreiding van werkzaamheden De logopedisten werken onder eigen logopedische verantwoordelijkheid op buitengewoon onderwijs scholen samen met de onderwijskrachten en de leden van de begeleidingsteams van deze scholen. Afhankelijk van de grootte van de scholen zal de logopedist naast instituutswerkzaamheden op één of twee scholen werkzaam zijn. Tijdens en na een inwerkperiode worden logopedisten gecoacht door de eerste medewerker logopedie. Voor vakproblemen kunnen logopedisten te allen tijde op deze medewerker terugvallen. Eén keer per maand is er een werk- en studie vergadering met alle logopedisten. Daarbij wordt gewerkt aan de ontwikkeling van logopedisch onderzoeks- en behandelingsmateriaal. Naast administratie en de hierboven genoemde werkzaamheden omvat een volledige werkweek 26 behandelings uren. Bij een gedeeltelijke dagtaak zal dit teruggebracht worden. Het diploma logopedie en foniatrie is vereist. Het salaris is afhankelijk van de leeftijd en varieert bij een volledige werkweek van f 2.048,02 tot f 3.492,06 per maand. Het Pedologisch Instituut in Rotterdam is werkzaam ten dienste van kinderen met zodanige ontwikkelingsproblemen, dat zij in de verschillende opvoedings- en onderwijssituaties ernstig worden bedreigd. Kenmerkend voor een Pedologisch Instituut, waarvan er in Nederland 7 zijn, is de integratie van hulpverlening en wetenschappelijk werk. Aan het Instituut is verbonden een Pedologisch Instituut-school. Het Pedologisch Instituut verricht de volgende taken: toelating en begeleiding voor het merendeel van de Rotterdamse scholen voor buitengewoon onderwijs en logopedie voor deze scholen, onderzoek en ambulante behandeling van kinderen, alsmede wetenschappelijk onderzoek en ontwikkelingswerk, voorlichting, cursussen, medewerking aan opleidingen, publicaties. Nadere inlichtingen worden gaarne gegeven door de heer drs. P. van Asten, hoofd afdeling Onderzoek en Begeleiding, of mevrouw E.G.C. Blom- Aulman, eerste medewerker logopedie. Het Pedologisch Instituut is gevestigd aan de Westblaak 87, Postbus 2702, 3000 CS Rotterdam, telefoon 010-148466. Vacaturenummer 79.296/16299-049 Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het volledige vacaturenummer, gaarne binnen 10 dagen te zenden aan: hoofd Bureau Personeelvoorziening, Postbus 70015,3000 KT Rotterdam. De Groep omvat een grote assurantiemakelaardij, een assuradeuren- bedrijf en een verzekeringsmaatschappij alsmede een bankbedrijf en een computer-servicebureau. De bedrijven, met een totale bezetting van circa 1500 medewerkers, zijn gevestigd in Amsterdam en Rotterdam. Mebt u als wel eens gedacht aan een functie in het bedrijfsleven? Wij hebben in onze sector diverse voor u aantrekkelijke functies te vervullen. Wellicht hebt u belangstelling en aanleg voor dit type activiteiten, schrijft u ons dan. Wij zullen u graag voor een gesprek uitnodigen teneinde met u van gedachten te wisselen over de mogelijkheden in dit soort werk. De honorering voor deze functies doet zeker niet onder voor die van een werkkring in het onderwijs. Het werkterrein ligt in Rotterdam en/of Amsterdam. Richt uw brief aan de Directeur Personeel en Organisatie van de Hudig-Langeveldt Groep B.V., Wijnhaven 61,3011 WJ Rotterdam. CHR. TECHNISCHE SCHOOL Amsterdamseweg 56, 6712 GJ EDE Tel.: 08380-19027 Ten behoeve van het onderwijs aan anderstaligen vragen wij zo spoedig mogelijk voor de Interna tionale Schakelklas, een tijdelijke In het bezit van de hoofdakte en met belangstelling c.q. bevoegd heid voor het vak algemene hand vaardigheid. Volledige weektaak. Sollicitaties per omgaande te richten aan de direkteur van de school. Het bestuur van de Vereniging tot Stich ting en Instandhouding van Scholen met de Bijbel te Woudenberg vraagt voor de kleuterschool „Klein Geerestein" m.i.v. 1 januari 1980 een Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij behoren tot de Geref. Gezindte en instemmen met de grondslag van de Vereniging (de Bijbel als Gods Woord, samengevat in de drie formulieren van Enigheid): in het bezit zijn van akte A en CKO. Inlichtingen bij de hoofdleidster mej. Y. E. E. Versteegh, Geeresteinselaan 14a, tel. 03498-1928 (school) 1878 (privé). Sollicitaties z.s.m. te richten aan de sekr. dhr. S. van den Bosch, Burgwal 44, 3931 HM Wouden berg. tel. 03498-3037. SCHIEDAM Koningin Wllhelmlnaschool voor G.L.O. Zalmstraat 27 3114 NX SCHIEDAM Het Bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Schiedam vraagt voor genoemde school zo spoedig mogelijk een De gedachten van het bestuur gaan o.a. uit naar iemand, die het christelijk onderwijs uit overtui ging wil dienen ervaring heeft als hoofd van een school volledig wil meewerken aan de integratie KO/LO. Uw sollicitatiebrief ziet het bestuur graag tege moet op het bureau der Vereniging, Westfran- kelandsestraat 152, 3117 AZ SCHIEDAM. Aan de openbare mavo-school "Maerten Donck", Kameelstraat 24, te Wormer, bestaat een vacature van voor het vak cultuurgeschiedenis van het christendom. Omvang van de taak: 4 lesuren per week. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het Testimonium van de Raad voor de Katechese van de Nederlandse Hervormde Kerk. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direkteur der school, de heer J. Jongejans (tel. school 02982-1812) en het hoofd van het bureau onderwijs der gemeentesecretarie, mevr. J.E. Nebbeling (tel. 02982-1651, tst. 30). Sollicitatiebrieven kunnen gedurende 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan burgemeester en wethouders van Wormer Postbus 20, 1530 AA WORMER. GELDERSE MAATSCHAPPIJ VAN LANDBOUW afd. onderwijs vraagt zo spoedig mogelijk aan de Chr. Scholengemeenschap voor L.A.O. en L.E.A.O. te BARNEVELD: voor de volgende vakken: Tekenen Wiskunde Scheikunde Handelskennis 15 lest. per week 20 lest. per week 23 lest. per week 10 lest. per week Aanvulling tot een volledig lesrooster in comb. evt. met andere vakken strekt tot aanbeveling. Positieve instelling t.o.v. het Prot. Chr. Onderwijs. Inlichtingen te verkrijgen bij de direkteur de heer H.A. van Doorn. Tel. 03420-2284. Sollicitaties, met opgave van referenties, binnen 8 dagen te richten aan de GELDERSE MAATSCHAPPIJ VAN LANDBOUW, afd. onderwijs, Roermondsplein 20, 6811 JN ARNHEM. DE VESTE Chr. School voor m.l.k. THOLEN Het bestuur vraagt zo spoedig mogelijk een voor taakverlichting (volledige weektaak moge lijk). Wij zoeken iemand die vanuit het christelijk geloof het onderwijs wil dienen. Inlichtingen bij de schoolleider W. Peeks, tel. 01662-473 (thuis) of 01660-2284 (school). Sollicitaties aan J. Walhout, Langestraat 25, 4693 BS Poortvliet. Christelijke Scholengemeenschap „OVERVOORDE" Lyceum Havo - Mavo Westhovenplein 121, 2532 BE 'a-GRAVEN- HAGE, tel. 070-29 75 05 Wegens pensionering van één onzer docenten, vakant per 1 november 1979 een betrekking 14 uur 1e en 2e gr., In het tweede en derde leerjaar gymn./ath./havo. Bestaand rooster veelal in de morgen uren. Van sollicitanten wordt verwacht een positieve houding t.o.v. het Christelijk onderwijs. Sollicitaties te richten aan en inlichtingen te verkrijgen bij de rector, de heer A. J. Louisse. Het bestuur van de Vereniging tot instandhouding van Chr. Nationale Scholen op gereformeerde grondslag te 's-Gravendeel vraagt zo spoedig mogelijk voor haar 3 klassige kleuterschool "Ons Nestje" voor een tijdelijke aanstelling. Wij vragen: - iemand die gemotiveerd in het Christelijk onderwijs wil werken. - bereidheid om mee te werken aan de integratie gedachten. - een volledige inzet. - Akte A en C.K.O. Telefonische informaties kunnen worden inge wonnen bij de hoofdleidster, mevr. H.J. vd. Putte-Hordijk, tel. 078 - 149932 (privé), 01853-1482 (school). Sollicitaties aan de secretaris, de heer H. Stapel, Lokkenstraat 16, 's-Gravendeel. Vierde Amsterdamse Chr. School voor Beroepsonderwijs Derkinderenstraat 44, 1062 BJ Amaterdam Tel. 020-170413 Gevraagd i.v.m. zwangerschapsverlof van 24 oktober 1979 tot 1 februari 1980 voor 26 lesuren (4 dagen per week). Na 1 februari blijven ±14 lesuren vakant. Sollicitaties binnen 10 dagen aan de direkteur van de school de heer F. Wiersma

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 19