1 ONDERWIJZER consulent onderwijzeres DOCENT(E) RECTOR of RECTRIX 7flRPlfAlflfEM eventuee' in combinatie met lichamelijke tUnllVHUIICN opvoeding of bloemschikken. Oegstgeest direkteur (m/v) Chr. School voor H.N.O. "SAM. BOELENS" Bevoegde docenten gevraagd voor: HOOFDLEIDSTER De Stichting Dienstverlening aan het Christelijk Onderwijs Arnhem, SEKRETARIAATSMEDEWERKER (m/v) leraar (lerares) Tekenen 9 uur IJ DOORN LERA(A)R(ES) AVO HARDEGARIJP W. M. Oppedijkschool HOOGKERK (Gr.) een leraar(es) Duits of Frans een lerares textiele werkvormen n een onderwijzer(es) L leraar of lerares Stichting Regionaal Org «oor het Leerllngweze In Gelderland ZATERDAG 22 SEPTEMBER 1979 Bij de School voor Taal- en Letterkunde te 's-Gravenhage vaceert m.i.v. 1 augustus 1980 de functie van De School omvat thans opleidingen voor de akten m.o.-A en -B Nederlands, Frans, Duits, Engels en de akten m.o. I en II Geschiedenis. Nauw verbonden met deze opleidin gen zijn de lessen in Onderwijskunde en Didaktiek. Daarnaast organiseert zij cursussen in Latijn, Antieke Cultuur, Filosofie en Algemene Taalwetenschap. Boven dien biedt zij gelegenheid tot verbetering van spreekvaar digheid. Het ligt in het voornemen de toekomstige rector/rectrix m.i.v. 1 april 1980 te benoemen tot conrector/conrectrix, opdat de nieuwe functionaris zich kan inwerken. Wie wil solliciteren wordt verzocht binnen drie weken na verschijning van deze oproep te schrijven aan de secretaris van de Stichting School voor Taal- en Letterkunde, Postbus 65790, 2506 EB 's- Gravenhage. Verzoeke op de envelop in de linkerbovenhoek de letter S te plaatsen. Bij de brief dienen gevoegd te worden: een curriculum vitae, afschriften van diploma's en/of getuigschriften en referentie-adres sen. Inlichtingen worden graag verstrekt door de huidige rector (tel. 070- 234977). SCHOOL voor VORMING en OPLEIDING te LEERDAM Kon. Emmalaan 13 vraagt voor zo spoedig mogelijk Op onze school werken vormingswerk en beroepsbegeleidend onderwijs samen aan de ontwikkeling van goed onderwijs voor jongeren en ouderen. Centraal staat daarbij de aandacht voor de leerlingen en hun omgeving, hun werk, hun beroep, hun toekomst. Met de wensen van onze cursis ten voor ogen, zorgt onze school voor een stuk oriëntatie en begeleiding en geeft een aantal opleidingen, cursussen en pro gramma's. Stafleden treden in twee hoe danigheden op: als begeleid(st)er van een groep leer lingen als lesgever/-geefster op het terrein van hun eigen deskundigheid(-heden). (part-time) met de volgende deskundigheid Inlichtingen: drs H. Raemakers. tel. 03451-4078. Sollicitaties met motivatie en uitvoerige informatie aan: Sollicitatie commissie. Postbus 84 Leerdam. Christ. Pedagogische Academie Oegstgeest Hazenboslaan 101 Aan onze akademie ontstaat door pensionering van de huidige funktionaris per 1 april a.s. een vakature voor de funktie van Van gegadigden wordt verwacht, dat zij het protestants-christelijk onderwijs uit overtuiging willen dienen en daaraan zowel onderwijs kundig als organisatorisch vorm geven. Aan degenen, die geïnteresseerd zijn in het funktioneren van ons instituut en de plaats van de direkteur hierin, zenden wij op verzoek gaarne een korte karakteristiek van onze akademie, alsmede een taak omschrijving voor de schoolleiding. Voor inlichtingen kan men terecht bij de huidige direkteur dhr L. Spijker (tel. school 071 - 156740) en bij de voorzitter van het bestuur, dhr Jac. Vreeken (tel. overdag 071 -151345, 's avonds071 -150680). Een benoeming zal geschieden door het bestuur op voordracht van een benoemingskommissie, die is samengesteld uit alle geledingen van ons instituut. Sollicitaties, die naast de gebruikelijke persoonlijke gegevens ook een duidelijke motivatie moeten inhouden, worden gaarne vóór 20 oktober 1979 ingewacht bij de sekretaris van het bestuur, dhr J. van Daatselaar, Klaproos 42,2317 EL Leiden. school voor lager en middelbaar huishoud- en nijverheidsonderwijs Damsterdiep 1919713 EC Groningen Telefoon: 050-124796 1e MUZIEK 16 lesuren zo spoedig mogelijk. 2e TEXTIELE WERKVORMEN 27 lesuren per 1 oktober a.s. of zo spoedig mogelijk daarna. 16 lesuren zijn vervangingsuren hierin zijn opge nomen 4 lesuren Mabevo. Het gevolgd hebben van de bijscholingscursus IHNO is daarom noodzakelijk. 3e K ft O/HANDENARBEIO/OMGANG MET MENSEN 22 lesuren per 1 november a.s. Hiervoor zoeken wij een N-XX. Enige ervaring is gewenst. 4e LICHAMELIJKE OEFENING 29 lesuren per 1 november a.s. in het bezit van MO-P. De onder 3 en 4 genoemde vacatures betreft vervanging wegens het verlenen van zwangerschapsverlof. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direktrice. Mevrouw J. J. Koorneef. Zij die belangstelling hebben en zich van harte willen inzetten voor het Chr. Onderwijs worden verzocht hun sollicitatie onder opgave van referentie-adressen zo spoedig mogelijk te richten aan de sekretaris van de Vereniging voor Chr. Nijverheidsonderwijs te Groningen p/a Damsterdiep 191,9713 EC Groningen. VOORSCHOTEN Het Bestuur van de Stichting Prot. Chr. Scholen vraagt zo spoedig mogelijk een enthousiaste voor haar 3-klassige kleuterschool „De Kleuterhaven" in de nieuwbouwwijk Noord Hofland. Gedacht wordt aan iemand die: de samenwerking met de b.s. „Het Kompas" wil voortzetten; met een jong team wil verder gaan; in het bezit is van akten A, B en het C.K.O.- diploma. InL: tel. 071-763574 (school). Sollicitaties aan het Bestuur t.a.v. mevr. H. M. Oudhof-Vree, Bar. S. v.d. Oyenlaan 9, 2252 EA, Voorschoten. gevestigd te die voor ruim 700 scholen diensten verleent op administratief terrein, verzorgt daarnaast voor een aantal schoolbesturen werkzaamheden op het bestuurlijke vlak. In verband met de verdere uitbouw van de dienstverlening in de bestuurlijke sector vragen wij een De werkzaamheden betreffen het verzorgen van sekretariaten van scholen voor kleuter-, lager-, buitengewoon- en voortgezet onderwijs, hetgeen o.m. omvat: - het informeren van de besturen ter voorbereiding van beleidsbeslissingen; - het voorbereiden en bijwonen van bestuurs- en andere vergaderingen, het notuleren daarvan, het adviseren t.a.v. de besluitvorming, het uitvoeren van de bestuursbesluiten; - het mede bevorderen van goede in- en externe verhoudingen; - het zo nodig vertegenwoordigen van besturen in externe kontakten. Voor de vervulling van de vakature gaan de gedachten uit naar iemand die op basis van een adequate opleiding, in staat is zich snel in de specifieke problemen van de bij ons aangesloten schoolbesturen in te werken. Voorts wordt van kandidaten verwacht: - kennis van en ervaring op het gebied van rechtspositionele en onderwijszaken; - belangstelling vooronderwijsaangelegenheden; - organisatorische capaciteiten; een ruime mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Leeftijd: vanaf 30 jaar. Afhankelijk van leeftijd en ervaring vindt een aanstelling plaats die vergelijkbaar is met de rang van hoofdcommies, eventueel hoofdcommies A. met een bezoldiging die ligt tussen f3.110,- en f3.981,- respektievelijk f3.393,- en f4.441,- bruto per maand. Vakantieuitkering 8%. Opname in pensioertverband. De funktie brengt met zich dat met werkzaamheden in de avonduren rekening moet worden gehouden. Van gegadigden wordt verwacht dat zij voorstander zijn van Protestants-Christelijk Onderwijs. Uw uitvoerige, schriftelijke sollicitatie gelieve U binnen 8 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan het bestuur van bovenvermelde Stichting, Zijpendaalseweg 53A, 6814 CD Arnhem, tel. 085-421844. ROTTERDAM (op de grens van Vreewijk en Lombardijen) Chr. Zuider Mavo School Fichtestraat 3 3076 RA Rotterdam Telefoon 010-195772 Gevraagd met ingang van 1 januari 1979 Van de sollicitant wordt verwacht dat hij/zij het Prot. Chr. Onderwijs uit over tuiging wil dienen. Inlichtingen bij de directeur W. Janssens, Jas mijnstraat 55, 2982 CL Ridderkerk, telefoon 01804-15573 en de adj.-directeur G. v.d. Voet, Korianderhof 56, 2991 HE Barendrecht, telefoon 01806-4132. Sollicitaties te zenden aan de directeur. CHRISTELIJKE SCHOLENGEMEENSCHAP Duinluststraat 20,1024 VK Amsterdam- tel. 020-369591 Het bestuur vraagt i.v.m. zwangerschapsverlof van één der docenten per 1 oktober a.s. voor 28 lessen per week. Deze uren omvatten hoofdzakelijk lessen in nederiands en aardrijkskunde/geschiedenis. Een herbenoeming na dit zwangerschapsverlof is niet uitgesloten. Gegadigden, die bewust kiezen voor het christelijk onderwijs, worden verzocht zo spoedig mogelijk hun sollicitatie te richten aan de direkteur van de school de heer J.C. Luitjes. HERHAALDE OPROEP Het bestuur van de vereniging tot stichten en instandhouden van Scholen met de Bijbel te Hardega- rijp vraagt voor bovengenoemde school z.s.m. een ervaren Voor de 5e klas. Van hem wordt het volgende verwacht: Positief Chr. beginselen en kerkelijk meelevend Bevoegdheid voor j en r. Bereidheid tot het eventueel fungeren van waarnemend hoofd. De Specialisaties handvaar digheid en een van de zaak vakken Een positieve instelling t.a.v. verantwoorde onderwijsver nieuwing. De school is aangesloten bij de schoolbegeleidingsdienst en leer en hospiteerschool van de Chr. P. A. te Leeuwarden. Inlichtingen bij het hoofd dhr. D. Dijkstra, tel. 05110-2570. Sollicitaties binnen 14 dagen aan mevr. H. Dijkstra-Nauta, Westeromwei 49 9254 ED Hardegarijp. Het bestuur van de Ver. voor Prot. Chr. onderwijs vraagt per 15 oktober 1979 ol zo spoedig mogelijk daarna een voor de 2e klas van de Dr. Marien Luther KingschooJ. De benoeming is voor de periode 15-10-79 t/m 31-7-1980. 'Bevoegd voor J en r. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij met overtuiging gekozen hebben voor het Christelijk onderwijs. Dit vraagt een volledi ge inzet ook buiten de schooluren. Inlichtingen personeel bij T. J. Sikkens (bestuur), tel. 565869. P. Brinkhuizen, tel. 415198 en M. ter Huizen, (h.d.s tel. 565383. Sollicitaties binnen 7 dagen na verschijnen van dit blad aan het bestuur, p.a. N. ter Hulzen, Kerkatr. 25, 9745 CC Hoogkerk. Het bestuur van de Prinses Beatrixschool M.A.V. J. M. Coenenstraat 4-6, Amsterdam vraagt zo spoedig mogelijk (6 lesuren) (6 lesuren) Voor sollicitaties en inlichtingen: A. G. D. Wilhelminaplantsoen 81. Diemen. Tel. 020-9 (privé) en 020-712809 (school). Middelburg Het bestuur van de Ver. voor Prot. Chr. O wijs, vraagt zo spoedig mogelijk voor Prinsen Hoveschool, Prinsen Hove 5, voor klas 3/4. Voorlopig tijdelijk. Inl. en soil.: J. C. Barth. H.d.S., Tussenme Middelburg. Tel. 01180-27258 (huis) en (school). WOERDEN Cltr. Scholengemeenschap voor LE „Oversingel" (leao-lhno-ihno) E Gevraagd z.s.m. handelskennis (10 lessen) Van sollicitanten wordt verW dat zij het Prot. Chr. Onderwij overtuiging willen dienen. Inlichtingen worden graag strekt door de volgende dire den: F. van Ballegooijen (alg.t tel. 03480-13120 (school), 11 (privé) en W. A. Koebruggel dir.) tel. 03480-13120 (sch 16324 (privé). - Sollicitaties kunnen wordenK richt aan de alg. directeur. (T we Markt 14, Postbus 2036,1 DA WOERDEN. vraagt voor spoedige indiensttreding een Het werk van de Stichting is gericht op de e< van jonge mensen. Hiervoor zetten zich mensen in die ambulant en over pioniersgeest en incasseringsvermog schikken. Gegadigden dienen een ruime belangstelling t ben voor: het leerlingwezen, beroepsbegeleidend ond vormingswerk en/of de daaruit ontwikkel! menwerkingsvormen; sociaal-pedagogische aspecten verbonden i opleiding in het kader van het leerlingwezt de ontwikkeling van nieuwe onderwiisvoor gen voor schoolverlaters van L.B.O. en MJ Geen eenvoudige baan maar een aantrekkelijke kring voor gemotiveerde personen, die besc over organisatorische kwaliteiten, ervaring heb de sociaal-maatschappelijke c.q. onderwijssec staat zijn goede contacten te leggen en te ondi den en bereid zijn in teamverband collegiaal sa' werken. Leeftijd: 33-40 jaar. Opleiding: Hogere beroepsopleiding of daarmet) te stellen. Salaris: (ƒ3347,— tot 4175.—alhanke» leeftijd, opleiding en ervaring. Overige arbeidsvoorwaarden volgens Ri|ksreg Rechtspositiebesluit W.L.W. is van toepassing- Standplaats Apeldoorn. Met de hand geschreven sollicitaties met gei over opleiding en ervaring, alsmede referential de nen 10 dagen na verschijnen van dit blad. Ie aan het bestuur van de Stichting, postbus 315 DO Arnhem.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 18