hoofd INFORMATION ATTACHE S-gravenhoagse vereniging dtschroedervdkolk is grovenhaagse vereniging k drschroeden/d.kDlk 16 Gemeente 's-Gravenhage een lieve dame docent(e) a. verpleegkundigen b. verpleegkundigen aktieve agent(e) de rijksoverheid vraagt nederlandse hervormde keL waarnemend hoofd 'Wil de echte vertegenwoordiger nu opstaan?' vJ^ürdjjJDjyjJ verpleegkundige, pedagogiek MO-A of MO-B 6 lesuren Omgang met mensen Wh lesuren Maatschappijleer Th lesuren Geestelijke stromingen magazijnbeheerder The British Embasi Receptioniste/TelefonisÉ1 administratieve kracht (vrl/mnl) ID ZATERDAG 22 SEPTEMBER 1979 TROUW/KWARTET Instituut voor psycho-sociale dienstverlening In ont dagverblijf Ockenrode aan de Monsterseweg 14 te 's-Gravenhage verblijven dienten die voor heen psychiatrisch behandeld ziin geweest, maar die nu in het kader van hun resocialisatie een dag opvang behoeven. Voor dit dagverblijf zoeken wij op korte termijn een Onze voorkeur gaat uit naar een man die voldoet aan de volgende criteria. Leeftijd: tussen 30 en 40 jaar. Opleiding Diploma B-verpleegkundige gewenst en diploma MBO-AT of Handenarbeid alsmede diploma Middelbaar Management of de bereidheid deze opleiding te volgen. Ervaring: Enige laren ervaring met psychiatrische of ex- psychiatrische patiënten, liefst in de sector ge riatrie. Beschikken over leidinggevende capaci teiten en in staat zijn de verschillende activiteiten te coördineren. Inzicht in eenvoudig administra tief werk. Nadere informaties worden u gaarne verstrekt door het hoofd van Ockunrode, de heer Cxfen Engelsman, tel. 070-232305. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan de Algemeen Direkteur van de 's-Gravenhaagse Vereniging Dr. Schroeder van der Kolk, Postbus 47930, 2504 CE 's-Gravenhage. Burgemeester en Wethouders roepen sollicitanten op naar de betrekking van welke vacant is, c.q. binnenkort vacant komt aan de openba re scholen voor gewoon lager onderwijs. HOEFKADE 99 (Jan LigthartschoolM 149 leerlingen), KEPPLERSTRAAT 301 (Kepplerschool)(195 leerlingen), KETELSTRAAT 21-23 (Ir. Lelyschool)(246 leerlingen), RIJSLAG 17-23 (Scholengemeenschap "Het Volle Leven")(269 leerlingen) en ZAANSTRAAT 27 RembrandtschoolM 138 leerlingen). De gemeentelijke verplaatsingskostenregeling is van toepas- r sing. Bij de selectieprocedure zal ook het advies worden gevraagd van de Gemeenschappelijke Schoolraad voor het Openbaar Onderwijs, waarin onder andere leden van het onderwijs- team en de oudercommissie zitting hebben. Desgewenst worden gaarne nadere inlichtingen verstrekt door de gemeentelijke inspecteur van het Onderwijs, de heer T. Ringelberg, telefoon 070 624121toestel 2588 (kan toor) of 070 - 685660 (huis). Gegadigden worden verzocht zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk binnen 10 dagen na het verschijnen van deze op roep, hun sollicitatie aan Burgemeester en Wethouders in te zenden. Een sollicitatieformulier kan worden aangevraagd bij de af deling Onderwijs der Gemeentesecretarie, Burgemeester De Monchyplein 9, kamer 3353, telefoon 070 - 624121, toestel 2545. Wie naar ofis signalement vraagt, krijgt als antwoord: 'Een middelgroot grafisch bed rijf. gespecialiseerd in bcdrijfs-. publicitcits- en administratief drukwerk van hoogwaardige kwaliteit'. Om eerst met het laatste te beginnen: wij drukken formulieren- sets, formulieren en ponskaarten. Een gezond groeiende omzet, want kantoorkomputers vermenigvuldigen zich snel en hebben bovendien een hongerig karakter. Daarnaast maken we representatief bed rijfsdrukwerk. Een onderwerp dat op zich al voldoende aanleiding geeft tot een uitputtende behandeling, maar waarbij we nu slechts willen opmerken dat onze bemoeiingen in deze zich uitstrekken tot aan gene zijde van de druktechniek. Met name rekenen wij de rationalisering van de korresponden tiepaperassen nadrukkelijk lot onze kompetentie. Hetgeen- maar dit ter zijde-ons in de afgelopen jaren de erenaam 'Dc I luisstijldrukkcrs' heeft opgeleverd. Wc doen het werk nu met zo'n 45 man en vrouw. Maar door de gestage groei van omzet en reputatie willen w ij onze staf uitbreiden met een vertegenwoordiger. Een echte. Een commerciële consul die in de meest letterlijke zin van het woord het bedrijf naar buiten representeert. Dc juiste man voor deze funktie laat zich moeilijk exact definiëren. Hij is oen goed verkoper, maar geen 'high pressure salesman'. Hij heeft wellicht een grafische achtergrond. Hij heeft waarschijnlijk al een behoorlijke ervaring. Hij is jong, maar dat kan evengoed midden twintig als midden dertig zijn. En hij heeft in ieder geval voldoende zelfkennis om te weten dal hij, indien slechts gewapend met een snel pak en een vlotte babbel, voor deze positie onvoldoende is uitgerust. Omdat wij ook grote waarde hechten aan een aantal specifieke karakter eigenschappen behoort, zoals dat heet, een psychotechnisch onderzoek tot de selektieproccdure. Hel lijkt ons verder reëel om belangrijke zaken als de honorering (enz. enz.) niet vooraf te bepalen, maar deze samen met de kandidaat in overleg vast te stellen. Als bovenstaande tekst u voldoende motiveert voor een sollicitatie, zendt dan uw brief met alle ter zake dienende gegevens aan postbus 156, 3000 AD Rotterdam. Mocht u a priori nog wal meer details in kaart willen brengen, dan kunt u daarvoor bellen met de heer J. A. Kapsenberg (010-33.19.00, toestel 15). Ons adres is Schiestraat 38, naast het Centraal Station. Kapsenberg Rotterdam MET SPOED GEVRAAGD voor dag en nacht om invalide oude dame te helpen Huishoudelijke hulp aanwezig; nadere inlichtingen: Mevr. Walewijn Pippelmgstraat 144, Den Haag Tel 070-682582 na 18.00 uur. hsi In ons verpleeghuis met 170 bedden kan voor spoedige indiensttreding geplaatst worden een verantwoordelijk in het bezit van het diploma A.. voor het vervullen van de avondhoofddienst. U zult achtereenvolgens 7 avonden dienst doen en 7 avonden vrij zijn. De werktijden lopen van 17.30-22.30 uur. Salaris is afhankelijk van ervaring. Schriftelijke sollicitaties en verzoeken om inlichtingen kunt u richten aan mevr T. Spanjer, direktrice. ijai ^Djjjjaiiul/ vJoDj'JJjjyajj Dillenburgsingel 5 .3136 EA Vlaardingen Tel. 010-747922 Uitgaande van de Christelijke Verenigmg "Het Zonnehuis met verpleeghuizen te Amstelveen. Beekbergen. Doom. Vlaardingen. Zuidhom en Zwolle CHR. SCHOOL VOOR L.H.N.O. en M.H.N.O. „PRINSES IRENE" Lage Woerd 22 Naaldwijk Tel. 01740-26169 Afd. M.H.N.O. Interim Algemene Schakelopleiding Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd op 1 jan. 1980 van de huidige vragen wij per ingang van genoemde datum een De baan omvat: Van de sollicitanten wordt verwacht dat ze uit overtuiging het Prot. Chr. Onderwijs willen dienen en kerkelijk meelevend zijn. Inlichtingen en sollicitaties aan de directrice Mw D. J. Visser. Instituut voor psycho-sociale dienstverlening In ons gebouw aan de Gedempte Burgwal 43 te 's-Gravenhage. waar ruim 150 geestelijk gehandi capten een dagopvang vinden, worden als onder deel van het programma eenvoudige werkzaamhe den verricht. Ten behoeve van deze aktiviteit zoeken wij op kor te termijn een Zijn taak zal bestaan uit: - Verdeting van de opdrachten over diverse afde lingen. - Het onderhouden van contacten met opdracht gevers. - Het voeren van een eenvoudige administratie. - Het zonodig verrichten van eenvoudige onder- houds werkzaamheden. Onze gedachten gaan hierbij uit naar een man tus sen de 20 en 40 jaar met enig technisch inzicht en accuratesse, die bovendien belangstelling heeft voor het werken met geestelijke gehandicapten. Een opleiding op LTS-niveau is vereist. Nadere informatie omtrent deze functie wordt u gaarne verstrekt door mevrouw G,J. van der Loos onder nummer (0701-608785. RODE KRUIS ZIEKENHUIS Sportlaan 600, 2566MJ Den Haag. Telefoon: (070)-6147 61 Op onze goed geoutilleerde afdeling ICU/CCU, die binnenkort uitgebreid zal worden tot 10 bedden, kun nen wij op korte termijn plaatsen met de aantekening ICU en/of CCU die de opleiding voor de aantekening CCU willen gaan volgen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door zr. J. M. van Dijk, verpleegkundig directeur. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. Na ruim 30 jaar gaat onze agent van SCHEVENINGEN afscheid van ons nemen. Wij zoeken, ter ver vanging van hem een die leiding wilt geven aan een aantal bezorgers, zodat onze abonnees da gelijks het Ochtendblad TROUW be zorgd krijgen. De werkzaamheden hieraan ver bonden zijn: de kranten voor de bezorgers uit tellen; wekelijkse uitbetaling aan de be zorgers; nabezorging van gemelde klachten; het bijhouden van een eenvoudig kaartsysteem. Men dient in het bezit te zijn van een telefoonaansluiting. Wij stellen daar tegenover een aan trekkelijke bijverdienste. Voor nadere inlichtingen kan men ons kantoor te Den Haag, Parkstraat 22 bellen te bereiden onder nummer 070-469445, na 19.00 uur 070- 630229. requires an The post requires experience in journal FE or public relations, with knowledge oft e media, including the trade and special» press, and fluency in both the Dutch a English languages. Salary scale: fls. 3,000 - fls 4,630 gross h month; highest starting point Fls 3,65 >e et Written applications with curriculum vita ve the Administration Officer, British Emba Lange Voorhout 10,2514 ED The Hagt arrive by 27 September. Advokatenkantoor Mr. J. van der Plas c.s. Stationsplein 7 's-Gravenhage vraagt: met enige typevaardigheid. Sollicitaties aan bovenstaand adres'. medewerkers uitkeringen (mni./*ri.) voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de Hoofdafdeling Pensioenen en Wachtgelden Taak: toekennen en betalen van uitkeringen verband met werkloosheid van gewezen werl nemers in rijksdienst en behandelen van ove daarop betrekking hebbende werkzaamhedei (o.rn. correspondentie). Gevraagd: tenminste diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; administrate en redactionele ervaring. Kennis van rechtsp l4e van de rijksambtenaar strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2756,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 6 oktober 1979. Inlichtingen Informaties over andere functies bij de Rijks overheid kunnen worden ingewonnen bij het informatiecentrum van de Rijks Psychologische Dienst, Eisenhowerlaan 132. Corr. adres: Postbus 20fcr, 2500 EA 's-Gravenhage. hi Voor inlichtingen kunt U zich ook telefonisch 0 het informatiecentrum wenden. Het telefoon nummer is (070) - 50 12 26. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 uur. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding va vacaturenummer 9-2918/0159 (in linkerbovenl van brief en enveloppe) en uw hulsadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologlsd Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Afdeling archivaris van de Nederlandse Hervormde Kerk voor zeer gevarieerde werkzaamheden (o.a. op het gebied van de registratu een grote flexibiliteit van betrokkene vereisen zoeken wij een leeftijd tot 40 jaar, opleiding HAVO-niveau met een goede typevaardigheid e grote accuratesse. Van haar/hem wordt verwacht dat zij/hij, na een inwerkperiode, zelfstandig kunnen werken, salaris overeenkomstig de salansregeling voor kerkelijke medewerkers, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 192C maximaal 2660,- bruto per maand. Gezien de aard van het bureau dient betrokkene te beschikken over tact en f z natuurlijk gevoel voor sociale verhoudingen. Sollicitaties te nchten aan de archivaris van de Nederlandse Hervormde Kef ^Javastraat 100, Postbus 80505,2508 GM 's-Gravenhage. Telefoon070-63

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14