3» Chef personeeladministratie PERSCOMBINATIE NV Delta Lloyd zoekt mensen, die leiding kunnen geven. vrije universiteit VOEDINGSASSISTENTE hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijckhof driebergen koster(es) - beheerder(ster) 1Een Chef AutopoHs Acceptatie Afdeling. 2. Een Chef Autoschade Afdeling. 3. Een Chef Polisacceptatie Afdeling (Medische en overige Varia). 4. Een Chef Afdeling Industrieel Tarief. delta lloyd koster(es) TYPISTE TROUW/KWARTET is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huts-aan-huisbladen, met name in de regio N Holland Ter vervulling van een vacature op de concernstafafdeling Sociale Zaken zoeken wij kandidaten voor de 'unktie Zijn primaire taak bestaat uit het leiden van de, in ontwikkeling zijnde, afdeling Centrale Personeel Administratie. Tot de taakgebieden van deze afdeling behoren onder meer het verwerken en beheren van personeelsgegevens van de ongeveer 2000 medewerkers van Perscombinatie N.V., de analyse en informatie vanuit deze gegevens, het beheer van de ziekenadministratie e.d. Van de chef van de afdeling wordt tevens een actieve inbreng verwacht met betrekking tot het formuleren van een hedendaags sociaal beleid. Tot de specifieke taken behoort het adviseren van het hoofd Sociale Zaken op het terrein van arbeidsrecht en sociale verzekeringen. Wij zoeken een kandidaat op SPD-niveau, met een gedegen kennis van de sociale wetgeving. Gezien het feit dat automatisering van gegevensverwerking binnenkort gerealiseerd wordt, strekt kennis van en ervaring met automatiseringsprocessen zeer tot aanbeveling. De heer L. Elzinga is gaarne bereid nadere informatie te verstrekken. Zijn telefoonnummer is 020-926870 toestel 496. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer N. Burgers, personeelafdeling van Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131, 1091 GL Amsterdam. Onder vermelding van NB/64. In ons Hervormd Verpleeg- en Reactiveringscentrum Nassau-Odijckhof" te Driebergen bestaat in de voedingsdienst een vacature voor een De werkzaamheden bestaan uit het verzdrgen van koffie en thee voor en het serveren van de maal tijden aan de bewoners op een verpleegafdeling. Naast een goede technische uitvoering van bovenge noemde werkzaamheden verwachten wij van de aan te stellen cadidate dat zij goede contacten met onze patiënten kan onderhouden. Candidaten dienen in het bezit te zijn van een Inas, O.V.B., of verzorgingsassistente diploma. Gezien het karakter van ons huis vragen wij van de aan te stellen candidate een positief protes tants christelijke levensovertuiging. Informatie over deze functie kunt U verkrijgen bij de de heer R. Ie Clercq, hoofd huishoudelijke dienst, tel: 03438-5011. Sollicitaties kunt U richten tot de heer N. Goedhart, verpleegkundig directeur, Nassau-Odijcklaan 3 3971 BN Driebergen-Rsb. OPROEP De Kerkvoogdij van de Andreaskerk vraagt voor zo spoedig mogelijk een Zij die hiervoor belangstelling hebben en eventueel deze funkties willen vervullen kunnen zich schriftelijk opgeven aan het Kerkelijk Bureau van de Andreaskerk, Voorthuizerstraat 14 3881 SH Putten. Delta Lloyd is een der grootste verzekerings bedrijven in Nederland met werkmaatschappijen voor Levens- en Schade verzekeringen. Beleg gingen en Vastgoed Jaar omzet 1.6 miljard gulden Het totale personeels bestand telt momenteel zo n 3300 mensen Hier volgen een aantal vacante plaatsen bij Delta Lloyd Schade Door ontwikkelingen, promoties en mutaties in de organisatie kunnen binnenkort ook op andere plaatsen functies van gelijk soortig niveau beschikbaar komen. Kunt u leiding geven, heeft u sociale vaardigheden en een commerciële instelling en bent u (of komt u) in de markt, neemt u dan contact op. Allicht dat we elkaar nu of later kunnen vinden. Krijgt de dagelijkse leiding en onderhoudt intensief contact met de polisopmakers en de acceptanten. De functie vereist een middelbare vooropleiding, een commer ciële instelling en een zo veel mogelijk op dit terrein toege spitste ervaring De afdeling omvat zo n 60 medewerkers in 3 secties. Krijgt ook de leiding over zo n 60 medewerkers. Houdt permanent contact met de schadegroepen en schadecorres- pondenten. Hoe meer ervaring in het autoverzekeringsspecialisme, hoe liever. Als basis vragen we een middelbare en administratieve opleiding. Een andere branche, maar gelijksoortige functie-omstandig heden Gaat leiding geven aan zo n 30 medewerkers. Intensief contact met de polisopmaakgroepen en de accep tanten. Ervaring of affiniteit met het specialisme. Persoonlijke eisen: gelijk aan de vorige functie. Krijgt de leiding over de aoceptatiegroep, de polisopmaak- en mutatiegroep en een derde groep, die o.a. geldtransport verzekeringen, makelaarsposten en V.A.N. Pool posten verwerkt In totaal 19 mensen. Een zeer specifieke branche, waar een opleiding op HTS-niveau (bij voorkeur Bouwkunde) vereist is. Kennis van de sector Brandverzekering, met name het Industrieel Tarief, is wenselijk. Inlichtingen en sollicitaties. Bij mevrouw W. Bouwknecht of de heer P. Hoogerwerf, Sociale Zaken/afdeling Personeelzaken, Delta Lloyd Verzekeringsgroep NV, Postbus 1000, 1000 BA Amsterdam, telefoon (020) 594 91 11. Spaklerweg 4 (bij Amstelstation) 1096 BA Amsterdam De Kerkeraad van de Remonstrantse Gemeente, Het Bestuur van de Vereniging van Vrijzinnige Hervormden en de Kerkeraad van de Christelijke Gereformeerde Kerk te Amsterdam, roepen sollicitanten op voor de functie van: in de Nieuwe Remonstrantse Kerk, Diepenbrockstraat 46/Herman Gorterstraat 33. Dienstwoning (Herman Gorterstraat 33) met inbegrip van vrij gas, stroom en verwarming en telefoon vormen een onderdeel van de beloning. Sollicitaties schriftelijk aan het Bureau van de Rem. Kerk, Herman Gorterstraat 311077 WE Amsterdam. Europese Stichting tot verbetering van de levens- en i omstandigheden (gevestigd te Loughlinstown House, Shankill, Co. Dublin Ierland. Tel. (1)851254). Deze stichting, sinds 1976 werkzaam in het kader van de Euroi Gemeenschappen, vraagt voor zo spoedig mogelijk een van Belgische of Nederlandse nationaliteit, die in staat is in 1 Nederlandse en de Engelse taal te typen en daarnaast in een of r andere talen van de Gemeenschappen; bijvoorkeur in de leefti§n categorie van 22 - 27 jaar, waarbij 2 tot 4 jaar praktische ervaring op f wordt gesteld. Sollicitatieformulieren kunnen worden verkregen door zich te wend tot het adres der Stichting of tot de inlichtingenbureaus der Europe p Gemeenschappen in Den Haag (Lange Voorhout 29, tel. 070-469326) Brussel (Archimedesstraat73, 1040-Brussel, tel. 7350040/7358040). 1 Ingevulde sollicitatieformulieren dienen uiterlijk 15 oktober a rechtstreeks naar het adres der Stichting te worden gestuurd. Na selectie van ingezonden sollicitatieformulieren zullen eerlij intervieuws in Den Haag en Brussel gehouden worden. amsterdam Bij de subfaculteit der Semitische Taal- en Letter kunde van de faculteit der Letteren, vaceert sedert 1 september 1979 het ordinariaat Hebreeuws, Aramees-waaronderSyrisch en Israëlitische Oudheden (vacaturenummer 440-2639) Tot de taak van de te benoemen hoogleraar behoren: onderwijs en onderzoek op het gebied van taal- en letterkunde van de genoemde talen, en op dat van de Israëlitische Oudheden. T.a.v. het Hebreeuws en Aramees wordt verwacht dat met name het taal kundige aspect in het onderwijs goede aandacht krijgt -coördinerende en bestuurlijke activiteiten binnen de vakgroep Hebreeuws-Aramees, en zonodig binnen andere organen van de universiteit. De voorkeur gaat uit naar een deskundige op het gebied van de klassieke fasen van de genoemde talen. De te benoemen hoogleraar is mede verantwoordelijk voor het onderwijs van Hebreeuws. Tekstgeschie denis O.T. en Israëlitische Oudheden in de prope deuse van de theologische faculteit. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de voorzitter van de benoemingscommissie, prof.dr. K.R Veenhof. tel, 020-548 37 37 Zi| die de aandacht willen vestigen op mogelijke kan didaten. kunnen zich wenden tot prof.dr. K.R. Veenhof. Ter versterking van de dienst Gebouwen en Instal laties, die onder meer is belast met de zorg voor de nieuwbouw en de verbouwingen van de Universiteit, wordt contact gezocht met geïnteresseerden voor de functie van hoofd bouwzaken (m/v) (vacaturenummer 030-2769) De taak omvat de dagelijkse leiding bij alle facetten van de bouwactiviteiten van de Universiteit. Daartoe behoort de coördinatie van het werk van de eenheden voor planning, organisatie, financieel beheer, werk voorbereiding en uitvoering. De uitvoering van deze taak geschiedt onder directe verantwoordelijkheid van het College van Bestuur. Voor de komende jaren is de uitbreiding en verbou wing van een aantal bestaande gebouwen voorzien alsmede o.m. de nieuwbouw van de permanente huis vesting voor Tandheelkunde. Gedacht wordt aan kandidaten op TH of gelijkwaardig niveau met een ruime ervaring in het opzetten en leiden van bouwprocessen, een goede kennis van de daarbij betrokken vakgebieden en met eigenschap pen om met een vrij groot aantal medewerkers samen te werken, onder meer in projectteams. Vah veel belang wordt voorts geacht het vermogen tot onderhandelen met overheidsinstanties en het voe ren van overleg op verscheidene niveaus zowel bin nen als buiten de Universiteit. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer C. de Niet. lid College van Bestuur, tel. 020- 548 36 82. De afdeling Oude Drukken (verzameling gedrukte werken tot 1800) van de Centrale Bibliotheek zoekt een titelbeschrijver (m/v) (voor 0.5 van de werktijd) (vacaturenummer 070-2709) Taak: vervaardigen van titelbeschrijvingen en het invoeren van deze beschrijvingen via terminals in een geautomatiseerd bestand; verstrekken van inlich tingen. behandelen van correspondentie; verrichten van dienstverlenende en administratieve werkzaam heden. Functie-eisen: gymnasiale opleiding; ruime talen kennis en een grote mate van nauwkeurigheid; erva ring met oude drukken en/of het bezit van een biblio theekdiploma strekken tot aanbeveling. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer drs. W. Heijting. tel. 020-548 30 95. De vakgroep Planologie van de subfaculteit Socia le Geografie en Planologie zoekt een wetenschappelijk ambtenaar (m/v) (voor de helft van de werktijd) (vacaturenummer 711-2719) De functionaris zal worden belas! met onderzoek naar de handels- en dienstensector ten behoeve van de stedelijke herstructurering in Ouagadougou (Boven- Volta). Onze gedachten gaan uit naar een afgestudeerde in de Planologie. Sociale Geografie. Sociologie of Eco nomie. met belangstelling voor en zo mogelijk erva ring op het terrein van planologisch relevant onder zoek in ontwikkelingslanden. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door drs. M C. Beeker. tel 020-548 37 61/02159-4 35 97 (thuis) of door prof.dr. J. Buit. tel. 020-548 36 08/030-71 75 80 (thuis). De sectie Speciale Pedagogiek van de subfaculteit der Pedagogische en Andragogische Weten- schappen zoekt een wetenschappelijk medewerker (m/v) (orthopedagoog/psycholoog) (vacaturenummer 623-2729) als deskundige op het gebied van "speciaal onder wijs". Taak: - deelnemen aan de opleiding van doctoraalstuden ten -onderzoek verrichten op het gebied van het bevorde pe ren van het methodisch handelen van leerkrachten mini het speciaal onderwijs. Functie-eisen: - brede oriëntatie t.a.v en ervaring in het betrokken werkveld - didactische kwaliteiten - onderzoekservaring - affiniteit met het aangegeven terrein van onderzoek Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door drs. J v.d. Kooy. tel 020-73 94 91 of 035-4 74 29 (thuis)J De vakgroep Andragologie/Sociale Pedagogiek van de subfaculteit Pedagogische en Andrago gische Wetenschappen zoekt een wetenschappelijk (hoofd)medewerker (m/v) (vacaturenummer 622-2749) voor de differentiatie maatschappelijke hulpverlening! (voor 0.6 deeltijd). Taak: onderwijs te verzorgen (werkgroepen, projec-" ten) op het terrein van de maatschappelijke hulpverle-fK mng; een bijdrage te leveren aan de stage- eri scriptie-! V begeleiding; een bijdrage te leveren aan het lopende(n onderzoek van de differentiatie; deel te nemen aan de q beheers- en bestuurstaken van de vakgroep en sub- faculteit Functie-eisen: afgestudeerd zijn in de andragologii of een andere relevante discipline; kennis hebben van! de andragologische theorie ontwikkeling m.b.t. het veld van de maatschappelijke hulpverlening en met name van de meest actuele theoretische ontwikke lingen; praktijk- en onderzoekervaring binnen een agogisch werkveld, liefst gericht op de maatschappe- lijke hulpverlening. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mw. drs. M.J P van Spreeuwel. tel. 020-79 30 31 of 73 00 33. kd De vakgroep Celbiologie, afdeling Electronen- microscopie van de faculteit der Geneeskunde zoekt een fotografisch medewerker (m/v) (vacaturenummer 212-2779) Taak: - het ontwikkelen, vergroten en verwerken van elec- tronen-microscopische opnamen - het vervaardigen van opnamen en de verwerking daarvan -lijntekenwerk en verzorging van lay-out t.b.v. publica- r ties - advisering over te gebruiken materialen. Functie-eisen: naast goede contactuele eigen schappen is een ruime doka-ervaring noodzakelijk, evenals kennis van fotografische technieken. Verwacht wordt dat de werkzaamheden met grote mate van zelfstandigheid worden verricht. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling mevrouw dr. E.Ch.M. Hoefsmit. tel. 020-548 39 38/27 60. De Centrale Bibliotheek zoekt een secretaresse of secretaris (voor halve dagen) (vacaturenummer 070-2349) Taak: het makerr van notulen en het verzorgen van hel secretariaat voor de bibliothecaris. Functie-eisen: typevaardigheid, goede kennis van de Engelse taal, algemene ontwikkeling, kunnen for- muieren van notulen en zorgvuldigheid in de admini stratie. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer dr. J. Stellingwerf!, tel. 020-548 26 12. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi* hl teit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, te richten aan de dienst Personeelszaken, postbus 7161, 1007 MC Amster dam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boele laan 1105, Amsterdam

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12