24 Tapijttegel 5.95 Verboden voor gehandicapten ALLEEN IN DE HEMA. 75 U kunt er meer aan doen dan u denkt hoofd actualiteiten radio HEMA hoofd gevarieerde programma's radio I Jonckbloetplein 61 Den Haag, 070-988613 |De Clercqstraat 8 Amsterdam. 020-181331 Prinsenstraat 88 Den Haag. 070-652205 I óók ncr o.a. open hoofdsteunen, driepunts rolgor- dels, elektrische ruitesproeiers, lampjes voor choke, handrem, remvloeistof, olie, ben zine, temperatuur, laadstroom en "fasten seat belts", achteruitrijlichten, spadappen, ML-behandeling, twee stalen.buizen voor DeVWvo 340is compleet zij beveiliging, voorruit van gelaagd glas, twee buitenspiegels, achterruitverwarming. Standaard, dus ook in het basismodel, de 543 Luxe,die wordt geleverd vanaf f16.690,- ind B.T.W. en f 14.144,- exd. B.T.W. Afleveringskosten f 225,- (exd. brandstof). Winkelwaarde f 10,10 KELA PRIJS NU nkamer, kindf Exclusief voor Kela. Voortreffelijke kwaliteit. Geschikt voor zwaar gebruik. Uit de bekende haargarens, dus voor woonkamer, kinderkamer, etc. In 6 schitterende kleuren. kela# PIET VAN HEUGTEN ■donderdags koopavondl Eén miljoen Nederlanders leven in een wereld vol obstakels: stoeptreden, draaideuren, opstapjes... U kunt helpen obstakels te voorkomen of uit de weg te ruimen voor mensen in rolstoelen of met krukken, voor mensen die slecht zien of slecht horen. Laat uw invloed gelden in uw vereniging, op de school van uw kinderen, in uw werkkring, overal waar de bewegings vrijheid van één miljoen landgenoten wordt belemmerd. QITJU Wat kunt u doen? En hoe? Voor meer informatie: A.V.O.- DltVC Nederland Vereniging van arbeids- en welzijnszorg voor Z mindervaliden, Bos en Lommerplantsoen. Amsterdam. r^CS teL 020 872401 nederlandse christelijke radio verenigin Wij zoeken twee nieuwe afdelingshoofden. Een De afdeling Actualiteiten Radio, die onder andere de rubrieken Hier en Nu, Kerk Vandaag en NCRV-Zaterdag-Sport produceert, bestaat uit 14 vaste medewerkers en een aantal free-lancers, die belast zijn met nieuwsgaring in de breedste zin van het woord. Het afdelingshoofd is eindredacteur van alle programma's van de afdeling. Dit aspect van zijn functie wordt door ons als zwaar wegend beschouwd. Het begin van een nieuw outotjdperK. Nu denkt Volvo anders over veiligheid. Het is beter een ongeluk te voorkomen, dan te overleven. Dat is de essentie van Volvo's nieuwe visie op veiligheid. Een Volvo kan u helpen ongeluk - ken te voorkomen. Dynamische veiligheid noemen we dat. Of u wik of niet Auto's hebben een eigen reactievermogen. U draait aan het stuur en pas meters verder reageert uw auto. Hoeveel meter is dat bij 40 km per uur? En bij 90? Volvo besteedde hier een omvang haalmanoeuvre boven een bliksems tan bij het stoplicht. Daarom kijkt Volvo naar accelera tietijden van 40 naar 100 km per uur. Hoe korter die tijd is, hoe veiliger invoegen en inhalen wordt. Uit vergelij kend onderzoek bleek de Volvo 340 daarin hoog te scoren. Dynamische veiligheid: de norm voor de toekomst Veel ongelukken zijn te voorko men. De auto speelt daarin een grote rol. Daarom onderzoekt en perfectio neert Volvo zijn auto's steeds verder en ontdekte dat dynamisch veilige auto's onder alle omstandigheden plezieriger rijden.U zult dit beamen na een proefrit in de Volvo 343 of de nieuwe 5-deurs Volvo 345. Gratis bij een Volvo: Volvo Tou ring Service: onmiddellijke hulpverle ning door heel Europa - onder meer bij pech, een aanrijding, ziekte, ongeval en diefstal-een jaar lang gratis. VOLVO Aku dóórdenkt Volvo Nederland Personenauto B.V.,' Postbus 16,4153 ZG Beesd. Bij een organisatie als de NCRV spreekt het vanzelf dat een afdelingshoofd een uitgesproken protestants-christelijke levens overtuiging heeft en goed bekend is met de groeperingen die het achterland van de NCRV vormen. rijk testprogramma aan. De reactiesnel heid van een Volvo is constant en voor spelbaar. Zodat een Volvo u vooral in een noodsituatie niet voor verrassingen plaatst. Bovendien maakt het 't rijden onder normale omstandigheden een stuk prettiger. Een bocht vraagt meer dan T stuur omdraaien. Juist in bochten kan een auto zijn eigen wil doen gelden. Niet alleen de stuurinrichting, maar het volledige onderstel bepaalt de betrouwbaarheid in het bochtenwerk. Assen en wielophanging, zoals bij de Volvo 340 de De Dion achteras en Mc Pherson voorwielophanging. Een uitgebalanceerde combinatie die een constant en stabiel stuurkarakter mogelijk maakt. Snel optrekken kunnen er zoveel, maar veilig invoegen Imposante acceleratietijden zijn misschien wel leuk, maar totaal onbe langrijk. Volvo prefereert een veilige in jEen aantal vaak nauw samenwerkende afdelingen zorgt binnen het geheel van de Programmadienst Radio van de NCRV voor de tot standkoming van alle radioprogramma's van deze omroep. Het verkeer wordt met de dag intensiever. De eisen die wc aan auto's moeten stellen, veranderen met die situatie mee. Al jaren ontwikkelt Volvo rueuwe ideeën over autovcilighcid. Veiligheid is meer dan een kooiconstructie. Volvo blijft pionier in autoveilig heid. Vele veiligheidsvoorzieningen, die nu wettelijk verplicht zijn, werden door Volvo al jaren geleden geïntroduceerd. Verantwoordelijk voor het goed functioneren van een afdeling is het afdelingshoofd. Hij/zij geeft leiding aan een aantal medewerkers in vaste dienst en aan een aantal free-lancers. Hierbij speelt de creatieve inbreng en het aanmoedigen van initiatieven van het afdelingshoofd een belangrijke rol. Als lid van de programmastaf werkt het afdelingshoofd mee aan de totstandkoming en uitvoering van het totale NCRV-programmabeleid. Dat de Hema kwaliteitsbewust en groot inkoopt wist u al lang, maar dat de Hema op precies dezelfde manier ook klassekleding inkoopt wist u schijnbaar nog niet want we zien nog steeds mensen die altijd teveel betalen voor b.v. een overhemd. Om u te laten ziendatdeHema kwaliteit, voordeel en klasse bundelt in z'n overhemden hebben we een stijlvol overhemd van 65% polyester en 35% katoen. In wit bleu of beige met ingeweven satijnen streepje. In de effen grondtonen is een satijnen streepje verwerkt recht of diagonaal in li ruitje of met een klein werkje. Maten 37/38 t/m 43/44 voor slechts Aan deze functie stellen wij de volgende eisen: - ruime journalistieke ervaring - bewezen leidinggevende capaciteiten en het vermogen om op verschillende niveau's in teamverband samen te werken - actuele kennis van en inzicht in de politieke, kerkelijke, culturele en sociaal-economische verhoudingen in Nederland. En een De afdeling Gevarieerde Programma's Radio is belast met de produktie van een aantal programma's van verstrooiende aard. Het team bestaande uit zes medewerkers en een aantal free lancers verzorgt al of niet in samenwerking met de collega's van andere afdelingen de programma's 'Los Vast', 'NCRV-Globaal Ted-Tijd', 'Het nuttigen van etenswaren' en Vandaag-Donderdag'. Aan dit afdelingshoofd stellen wij de volgende eisen: - goede leidinggevende capaciteiten en een uitstekend organisatie-vermogen om op de wisselende samenwerkings verbanden te kunnen inspelen - ruime kennis van de lichte muziek, cabaret en amusementssector. De NCRV is een omroeporganisatie die bij haar werk het Evangelie als uitgangspunt neemt. Wij verwachten van nieuwe personeels leden. dat zij zich van harte achter dit uitgangspunt kunnen opstellen. Sollicitaties kunt U tot 10 dagen na publicatie richten aan NCRV afdeling Personeelszaken. Postbus 330, 1200 AH Hilversum, met vermelding van AC/R 14 of GV/R 3.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 24