FAMILIEBERICHTEN M'n vader k kan me niet misseii Geen dag. I vrijdag 21 september 1979 trouw/kwartet PRS kunnen van maandag tot en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Een recht goeden morgen, opa, pappie Eindelijk feest, oma, mammie Tot vanavond. Kinderen en klemkinderen Elzenga 25 jaar Oom Arie Tante Pie hartelijk gefeliciteerd, tot straks in „de Til". Op D.V. 30 september hopen onze ouders P. van der Veer en G. H. van der Veer-Hofstra hun 25-jarig huwelijk te herdenken. Ter gelegenheid daarvan is er een receptie op zater dag 29 september van 14.30 tot 17.00 uur in het Hervormd Centrum „Den Donck", Stadhouderslaan 29 te Slikkerveer. Als u hen wilt feliciteren bent u van harte welkom. Jan en Marjanne Anneke Pity Regina en Bas Henk Paul Willem Pijperstr. 13 2983 VP Ridderkerk. Op 21 september 1954 trouwden onze ouders C. Rodenburg en M. P. Rodenburg-Treurniet We kijken dankbaar terug naar dit 25-jarig samen zijn en hopen dat ze lang samen verder mogen gaan. Dit vinden we een reden om te vieren. Wilt u hen daarmee gelukwensen dan vinden we het leuk u op dinsdag 25 september tussen 16.00 en 17.00 uur te ontmoeten in „Het Raedhuys" aan de Heren straat in Berkel en Rodenrijs. Nico en Joke Pim en Brigitta Ton Hetty Marieke Gisteren, 20 sept. varen onze lieve ouders: Berend Antoon Tromp en Johanna Brijder 45 jaar gelukkig getro ïwd Zij bleven hu i trouwtekst trouw. (Joz. 24-15b.) Zij hebben dit feit gevierd met hun dankbare kinde ren en kleinkinderen. Amsterdam Wim Weesp Anton. Wil en Maaike Amsterdam Dineke, Hans, Edwin en Jolanda 1929 1979 Op 24 september 1979 hopen onze ouders, H. Veldkamp en H. Veldkamp-Nahrgang hun vijftigste trouwdag te vieren. Gelegenheid tot gelukwensen op 24 september 1979 van 15.30 tot '6.30 uur in het zendingsdiakonessenhuis te Amerongen, Den Haag Hans Voorschoten Herman en Wil Marieke. Ester en Wouter Wassenaar Henk en Annemarie Saskia Veenendaal Adrie Met ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden op 18 september j.l. van Tante Co Veeneman echtgenote van oom Gerrit Veeneman Koninginnelaan 52, Apeldoorn. Door haar liefde en hartelijkheid heeft ze erg veel voor ons betekend. Gerrit en Gerda Kalksma Peter Hans Muriel Van Doetinchemstraat 2, 7415 CX Deventer Met droefheid delen wij u mee dat de Here onverwacht tot Zich heeft genomen onze broer en zwager Klaas Bakker echtgenoot van Marie van Bergen in de ouderdom van 74 jaar. Alphen a/d Rijn: N. Bakker Bleyth (Ontario): A. Hamming-Bakker P. I. Hamming Bilthoven J. Bakker-de Gooyer Tauranga (Nieuw Zeeland): J Bakker-Holloway Hamilton (Ontario): J W Bakker H. Bakkcr-Bruins Leersum. W H Bakker T. G Bakker-Doil 16 november 1921 - 19 september 1979 Heden overleed, verlangend naar het komend vrederijk, onze vriend, man, vader, pleegvader en grootvader Bert Bouman Oosterbeek Maria Bouman-van Walraven Arnhem Jansje Bouman Gerard Fluit Gijs en Roosje De Rijp Arie Bouman Marijke Meijer Tijl en Anemoon Utrecht Wim Nieuwenboom Haarlem Anneke Nieuwenboom 6861 CD Oosterbeek C ro.njeweg 29 Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag van 19.00-21.00 uur aan huis. De crematiebijeen komst is bepaald op maandag 24 september om 15.00 uur in het crematorium „MOSCO- WA" te Arnhem. Geen toespraken. Gelegenheid tot het betuigen van deelneming na de crematiebijeenkomst. Verlangend naar het Vrederijk ging van ons heen onze broer en oom Bert Bouman 57 jaar. Leiden: K. Bouman E. Bouman-van Ramshorst An dijk: Tr. Bootsman-Bouman P. M. Bootsman Julienas (Fr.): A. J. Bouman C. Bouman-den Boer Boskoop: A. Bouman S. Bouman-Moll Christchurch (Nieuw Zeeland): D. Bouman J. Bouman-Bergmeyer Neven en nichten 19 september 1979. Heden overleed mijn schoonzoon en onze zwager bert bouman Boskoop: A. H. van Walraven-de Zeeuw Haastrecht: J. G. van Walraven M. J. van Walraven-Prummel N ieu w -Lek ker 1 a nd T. H. Beinema-van Walraven Haarlem: C. van Walraven-van der Ven Dordrecht: A. J. van Walraven D. C. B. van Walraven-Boot Williamstown (Canada): P. G. van Walraven B. van Walraven-van der Ven Diemen: I G. Bakker-van Walraven H. Bakker Boskoop: W. G. van Walraven A. van Walraven-van Wijk Woensdag is uit ons midden weggenomen onze Oom Bert Hij heeft ons veel doorgegeven Arlien Gijsbert Daniël Diemen. 19 september 1979 Een mens te zijn op aardeIs leven van de woorden die opgeschreven staan. Uit lied 172 Wij moesten afscheid nemen van onze vriend Bert Bouman Lamien en Wim Dercksen Arnhem, 19 september 1979. De jaren gaan voorbij en hun aantrekkelijke eigenschap is, nieuwe dingen gewoon te maken en gewone dingen nieuw. Op 19 september 1979 is ten gevolge van een verkeersongeluk ineens omgekomen Jacob Maat bijna 84 jaar rechtgeaard vader, schoonvader en grootvader Oosterbeek Herman Maat Mieke Maat-van der Lee Muiderberg Wijnand J. Maat Margreet Maat-Hillebrand Herman, Gijs en Malijn Blaricum Cobi-Alice Koomans-Maat Willem M. Koomans Maarten en Alice Amersfoort. 20 september 1979 Hemsiuslaan 20 De crematie zal plaatsvinden maandag 24 sep tember om 14 00 uur in Aula I van het Crema torium Daelwijck. Floridadreef, Utrecht (O vervecht). De plechtigheid zal worden geleid door de weleerwaarde heer Ds. G Hengeveld Gelegenheid tot condoleren na de rouwplech- tigheid. Zalig zijn de doden, die in de Here sterven, van nu aan. Ja zegt de Geest, opdat zij rusten mogen van hun arbeid; en hun werken volgen met hen. Openbaring 14:13 Heden overleed onze lieve zuster Elisabeth Maartje Spoormaker Ridder in de Orde van Oranje Nassau Voormalig direktrice van de Van Loonschool Amsterdam in de ouderdom van 87 jaar. Den Haag: W. J. Spoormaker G. A. Spoormaker Rotterdam: W. J. Spoormaker J. Spoormaker-Klaassen Poortugaal: S. Spoormaker-Haspels Leidschendam: W. Verschuure Amstelveen. 19 september 1979 Het „Zonnehuis" Laan van de Helende Meesters 2 Correspondentie-adressen: W. J. Spoormaker, Boergoensevliet 128, 3082 KX Rotterdam of G. A. Spoormaker, Aronskelkweg 22A, 2555 GJ Den Haag Liever geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden maandag 24 september om 10.30 uur in de Bankraskerk aan de Max Havelaarlaan te Amstelveen, waarna om 11.30 uur de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk te Amsterdam. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de Bankraskerk. In volle vrede is op 87-jarige leeftijd naar haar Heiland gegaan Mejuffrouw E. M. Spoormaker Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Oud-direktrice van de Van Loonschool te Amsterdam. Zoals zij, groot in geloof, wijsheid, geestkracht en liefde bij velen respekt had, zo heeft zij ook voor mij tijdens de jaren, dat ik bij haar inwoonde en daarna gedurende de periode dat zij in „De Luwte" en „Het Zonnehuis" liefdevol werd verzorgd, zeer veel in mijn leven bete kend. H. van der Hilst 19 september 1979 Prof. Lorentzlaan 1. 1181 WJ AMSTELVEEN. Na een moedig gedragen ziekte, nam de Heer tot Zich, op Zijn wijze en op Zijn tijd, onze lieve broer, zwager en oom Johan Bakker echtgenoot van H. Bakker-de Vries te Kampen, op de leeftijd van 57 jaar. Hardenberg: J. Bakker J. Bakker-Karssen Hardenberg: A. L. Bakker G. Bakker-Buist Carolina (Z-Afr.): B. J. Bakker H. Bakker-Dekker Hardenberg: J. Bakker Krugersdorp (Z-Afr.): J. Bakker H. J. Bakker-de Boer Hoogeveen: G. L. Bakker H. Bakker-Timmerman Hardenberg: T. H. E. Bakker Hardenberg: W. Bakker Heemstede: H. van Cappellen van Walsum- Bakker J. J. van Cappellen van Walsum neven en nichten Hardenberg, 19 september 1979 Jacob van Riemsdijkstraat 42 Mijn genade is u genoeg" (2 Cor. 12 9) Bedroefd maar heel dankbaar dat wij haar zo lang bij ons mochten hebben heeft de Here plotseling uit ons midden weggenomen mijn lieve vrouw en onze onvergetelijke moeder, groot- en overgrootmoeder Geertruida Rensen echtgenote van G. J. van de Vooren op de leeftijd van 84 jaar Hemmen: G. J. van de Vooren Ger en Jan Bussum: Jannie en Sam Hemmen: Rie Zetten: Kees en Tony Franeker: Joke en Wim Sassenheim: Gerie en Albert klein- en achterkleinkinderen 6672 LD Hemmen. 20 september 1979 Englaan 1 Liever geen bezoek aan huis De rouwdienst zal gehouden worden maandag 24 september a s om 14.00 uur in de Ned. Herv. kerk te Hemmen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in het zendingslokaal naast de kerk. Rust nu maar uit, je hebt je strijd ge streden. Je hebt het als een moedig man gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden? En wie kan voelen wat je hebt door staan? Rust nu maar uit, je dromen zijn niet uitgekomen. Vandaag heeft God de kroon op 't werk gezet van alles wat je in Zijn kracht hebt ondernomen de zin is af, God heeft een punt gezet. Maar 't valt ons moeilijk om de zin te vatten, van 't zwijgen van je laatste harteklop. Misschien alleen maar dit: „De afgemat- ten en moeden varen als met arendsvleuglen op. Tot ons groot verdriet maar dankbaar dat hij gespaard bleef voor nog meer lijden, nam God tot Zich na een moedig gedragen lijden nog tot Iroost voor ons Zijn moegestreden kind, mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en fijne opa, broer, zwager en oom Adrianus Bernardus Teunis Nouwt echtgenoot van Wilhelmina van Seters op de leeftijd van 63 jaar. W. Nouwt-van Seters Janny en Wim Doelman Ard, Bert en Jan-Willem Henk en Nel Nouwt Ron, Iris, Jeroen en Marck Gerie en Leen Bastemeijer Arno en Wendy Gerda en Frits van Buuren Wil en Aart Keyzer en verdere familie Maasland, 19 september 1979 Westgaag 9 Geen bezoek aan huis. De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehou den worden zaterdag 22 september 1979 om 14.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk, Kerkplein te Maasland, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de algemene begraaf plaats te Maasland. Gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 13.30 uur in bovengenoemde Kerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. „De Here is mijn herder,mij ontbreekt niets Psalm 23 vers 1 Heden is in haar Heer ontslapen, onze lieve moeder en oma Catharina Baatje den Bakker sinds 1951 weduwe van Barend Stuije in de ouderdom van 89 jaar. Rotterdam: E. K. Stuije L. Stuije-van Vugt Barneveld: J. Stuije J. P. Stuije-Herfst Rotterdam: M. A. Stuije Barend-Jan Antoinette Jaap 3076 NA Rotterdam, 19 september 1979 Augustinusstraat 19 Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren zaterdag van 16.00-16.30 uur in de rouwkamer van het St. Clara ziekenhuis, Olympiaweg 350. De begrafenis zal plaatshebben maandag 24 september om 14.30 uur na aankomst in de kapel op de „Zuiderbegraafplaats" aan de Slinge 50 te Rotterdam. Vertrek vanaf de rouwkamer om 14.00 uur. Heden overleed geheel onverwacht onze lieve man, vader en grootvader Johannes Albertus Goldhoorn Op de leeftijd van bijna 70 jaar G. Goldhoorn-de Kleine Kees Joke en Hans Jurgen Hans en Joke Eline Anko 8307 PZ Ens, 19 september 1979 Vliegtuigweg 15. De rouwdienst is bepaald op maandag 24 sep tember om 14.00 uur in de N.H. Kerk te Ens, waarna de begrafenis op de algemene begraaf plaats aldaar zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Zo is dan nu geen veroordeling voor hen die in Christus Jezus zijn. (Rom. 8 1) De Here nam tot Zich mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Klaas Kooistra op de leeftijd van bijna 88 jaar. Drager van de zilveren medaille verbonden aan de Orde van Oranje-Naussau Hardegarijp: J. Kooistra-van Oene Waterloo (Canada): R. Kooistra J. Kooistra-Feddema Sassenheim: G. Kooistra Leeuwarden: Z. I. Gootjes-Kooistra Bergum: I. Z. de Haan-Kooistra T de Haan klein- en achterkleinkinderen. 19 september 1979. Bennema State, Hardegarijp. Een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op zaterdag 22 september 's middags 2.00 uur in het verenigingsgebouw „De Hof". Poelmanstraat 3. Hardegarijp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er in voornoemd gebouw gelegenheid de familie te condoleren. Wie moet er anders de krant uil bus halen? GEMEENTE OLDEHOVf Op vrijdag. 28 september 1979 zal de heer H. G. Niezink als burgemeester/secretaris afscheid nemen van de gemeente Oldehove, om na een ambts J van ruim 32 jaar van een welverdiend pens gaan genieten. Het gemeentebestuur nodigt een ieder die wenst te nemen van burgemeester en nfy Niezink, uit op de receptie. De receptie vindt plaats op vrijdag, 28 septemir 's avonds van 7.00 tot 10.00 uur in het dc(g „Humsterland" te Oldehove. Namens het gemeente mevrouw G. G. Top-P< loco-burgei K. Wildeman, loco-secr1 Dinsdagmorgen, 18 september 1979, is j ingeslapen onze moeder en grootmoedi Cornelia Nieboer weduwe van Hendrik Heikens op de leeftijd van 76 jaar. kinderen kleinkinderen Correspondentieadres: W. Heikens, Petmolen 55, 1035 BH Amsterdam. De crematie heeft in alle stilte plaatsgevi Op 18 september is van ons heengegaan onze lieve moeder Jannetje Muller weduwe van Johannes Zwartveld op de leeftijd van 90 jaar. Leende: J. H. Zwartveld J. G. Zwartveld- Verloop Den Haag, 20 september 1979 Corr. adres: Fazantlaan 13 5595 BE Leende De begrafenis heeft heden in stilte plaats gevonden. Onze dank aan allen die ons vijftig-jarig t j.l. 10 september tot een onvergetelijke da gemaakt. Mede namens onze kinderen. K. Pasterkamp M. Pasterkamp-Slot Broek op Langedijk. September 1979. In plaats van kaarten. Aangezien het niet mogelijk is een ieder f te bedanken voor het grote medeleven, I soonlijk als schriftelijk ontvangen, na het| van mijn geliefde vrouw. Lijntje van Gogh-Mourik[ zeg ik U langs deze weg hartelijk dank. Ml Zoetermeer, september i979 E

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14