FAMILIEBERICHTEN a. ortho-didaktisch begeleider b. pedagogisch-didaktisch bege leider MARY BAlp Alice Bal de Tybetj DE KI ERETRIBt een collega, bevoegd voor DUITS, DINSDAG 18 SEPTEMBER 1979 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is d«t alleen mogelt|k van 18 00-2C 00 uur Dankbetuiging Voor de vele felicitaties die wij ter ere van ons 60 jarig huwelijksfeest ont vingen. willen wij u allen d.m.v. deze advertentie heel hartelijk dank zeggen. D. J. Dozy A. Dozy-Willemse 2275 AR Voorburg. 12 sept. 1979 Sonnenburghlaan 2 19 sept. 1919 „Mijn oog is op u" 19 sept 1979 Dit wetend mogen wij u. vervuld van dankbaarheid melden dat onze ouders, grootouders en overgroot ouders A. den Harder A. den Harder-Aalbregt morgen hopen te herdenken dat zij 60 jaar zijn getrouwd. Wij willen dit binnen eigen familiekring vieren. Amstelveen: Wilhelmina Rotterdam: Jan en Catharina Joke en Leen, Yvonne Apeldoorn: Johanna U.S.A.: Wim en Geertruida Bram. Gonny en Wayne, Jan, Yvonne Mattheu, Jason, Richard Papendrecht: Mannus en Rudi Robert. Esther. Ellen Papendrecht: Jan en Irene Emma Elisabeth Els. Anja. Willeke Rotterdam, 1979 2 oktober 1924 gaven Hendrik Remiëns en Wilhelmina Mekke elkaar het ja-woord. Als trouwtekst kregen zij mee: „Weest tn geen ding bezorgd, maar laat uw begeerten in alles door bidden en smeken met dankzegging bekend worden bij God". Arieta, Ben. Vincent en Alwien, Victor en Ilse, Mel- chior, Lucas, Ruben en David wensen paps en mams, opa Henk en oma Willy, die nu 55 jaar getrouwd zijn, Gods zegen toe en hopen nog vaak 2 oktober te vieren. Wie met ons in deze vreugde wil delen nodigen we hartelijk uit zaterdag 22 september tussen 15.30 en 17.00 uur te komen in hotel Royal, Kennemerlaan 93, IJmuiden. Het bruidspaar woont Merellaan 8, LImuiden-Oost Uit de familiekring werd heden nog onver wacht van ons weggenomen onze schoonzoon en zwager Wil Krone echtgenoot van A. M. Krone-Antheunisse. op de leeftijd van 55 jaar. Den Dolder: A. Antheunisse M. C. Antheunisse-de Vlieger Asten: J. L. Antheunisse A. V. Antheunisse-Boon Amsterdam. L. J. Antheunisse E. Antheumsse-Steen neven en nichten Drachten. 16 september 1979, Marne 65. De crematie zal plaatsvinden op woensdag 19 september, 's middags 1.00 uur in het cremato rium te Goutum (bij Leeuwarden). „Eens breekt des levens Zilv'ren koord s dan zing ik hier op aard' niet meer Maar o die vreugd, als ik door die poort het huis betreedt van mijne Heer" Heden behaagde het de Here tot Zich te nemen mijn lieve vrouw, onze geliefde moeder en grootmoeder Anna Klaiina Huijscr in de ouderdom van 69 jaar Nunspeet: J. van der Honing Leiderdorp: Chr J Frijlink-van der Honing W Fnjlink Ton Hans Rob Waddinxveen: Y. J. van der Honing J. I. van der Honing-Schaafsma Yntze Christel £p«: H. Th. F Adema-van der Honing G. Adema Mark Bart Anne-Marie Nunspeet. 15 september 1979 Oosterlaan 125 De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Monuta Stichting. Beetsstraat 17 te Harderwijk. De begrafenis zal plaats hebben donderdag 20 september om 12.30 uur op de Algemene Be graafplaats te Nunspeet. Daaraan vooraf zal om 11.30 uur een rouwdienst worden gehouden in de Gereformeerde kerk. Driestweg te Nun speet In de aula op de begraafplaats is na afloop van de begrafenisplechtigheid gelegen heid tot condoleren Wie in Mij gelooft zal leven. Ook al is hij gestorven. Joh. 11 God nam op in zijn Heerlijkheid onze lieve en zorgzame moeder en oma Bontina Hendrika Petersen weduwe van Hendrik Bouman op de leeftijd van 83 jaar. Hare i (Gr.) Huize Westerholm 16 september 1979 C. M. de Graauw-Bouman Henri Frans F. G. Bouman G. Bouman-Duys Marjolein Peter D. H. Bouman G. Bouman-Kooijmans AUeida Tine en Rudy Hein Hanneke Hans en Cathrien De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden vrijdag 21 september om 12.00 uur in de Geref. kerk. Rijkstraat weg te Bennebroek, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om streeks 13.00 uur op de begraafplaats van het ziekenhuis „Vogelenzang" te Bennebroek. Samenkomst voor allen in de kerk. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot condoleren in het „Trefpunt" bij de Geref. kerk. Corr. adres: Sportstraat 9. Breda 4818 T K. Algemene kennisgeving Vertrouwend op haar Heere en Heiland, nam de Heere tot Zich, mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder en oma Harmpje Veenstra-van Marle op de leeftijd van 67 jaar. De Heere is mijn herder, mij zal niets ontbreken. psalm 23:1 Kampen: L. Veenstra Kampen. L. Veenstra T. G. Z. Veenstra-Velthuis Franeker: L. de Vries-Veenstra G. J. de Vries en kleinkinderen. Kampen, 16 september 1979. Oostzeestraat 3. Geen bezoek. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden: donderdag 20 september a.s. op de nieuwe algemene begraafplaats van Kampen aan de Bovenbroeksweg om ±15.00 uur. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Bovenkerk die geleid zal worden door de wel eerwaarde heer dominee Joh. Dijkstra. 'Aan vang der dienst welke voor een ieder toeganke lijk is om 14.00 uur. Na afloop van de begrafe nis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. De Heer verrees.' De dood verloor zijn macht. Zien wij het morgenrood aan d'einder van de tijd en weten: op die dag volgt nooit meer nacht. Heden is van ons heengegaan onze lieve mam ma, onze lieve zus en tante Anna Margaretha Diepsmeer-Habermehl weduwe van Willem Diepsmeer op de leeftijd van 60 jaar. Jantien en Theo Marjan en Rinus en verdere familie Amstelveen, 15 september 1979 Jacob de Graeflaan 33 1181 DK Amstelveen Thuis geen bezoek Gelegenheid tot afscheid nemen in het uit vaartcentrum van de Coöperatie PC, Ook- meerweg 273, Amsterdam-Osdorp dinsdag van 19.00-20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 19 september a.s. tegen 11.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats, Kruislaan 126 te Amsterdam. God nam plotseling tot zich Jan Harke Wristers onze lieve oudste zoon; echtgenoot van Joy Korver en Vader van vier. 40 jaar' Onze troost is zijn hopen op het eeuwige leven. het zilveren koord is losgemaakt en de gouden lamp verbroken; de kruik bij de bron verbrijzeld en het scheprad in de put verbro ken Het stof is wedergekeerd tot de aarde zoals het geweest is, en de geest is wederge keerd tot God, die hem geschonken heeft." Pred. 11 6.7 Jan Wristers Ada P. S. Wristers-van Westen 24 Aug 1979 731 Fillmore Ave new Orleans, La. USA. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze voorzitter Bas Janmaat Zijn grote inzet voor Amsterdam zal voor ons allen een blijvende inspiratiebron zijn. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Wijkcentrum d'Oude Stadt. Tot onze grote droefheid is na een liefdevolle verzorging in het Julianaziekenhuis te Ede van ons heengegaan mijn lieve zoon, onze broer, zwager, oom en lieve vriend Albert Hiemstra op de leeftijd van 50 jaar. Den Helder: moeder Mien en verdere familieleden. Marsdiepstraat 332, 1784 AX Den Helder. De crematie heeft op zijn uitdrukkelijk ver zoek in alle stilte plaatsgevonden te Schagen. Algemene kennisgeving Na een korte ziekte nam de Heer tot zich. mijn lieve man en onze lieve vader en opa Gerrit Bargeman in de leeftijd van 83 jaar. Oud-direkteur van de Chr. lag. landbouwschool te Klazienaveen. Zij die hem gekend hebben, weten wat wij in hem verliezen. Emmen: H. Bargeman Klein-Hekkelder Emmen: H. Bargeman J. Bargeman-Kuider Annet I. Gert en Mark Hengelo: D. Bargeman T. A. Bargeman-Kiers Gerrald Heieen Dokkum: J. Bargeman S. Bargeman-Roelink Aline Harmien Ger Jan Jenneke Groningen: A. de Smidt-Bargeman F. B. de Smidt Eveline Frank Emmen, Hondsrugweg 101, 15 september 1979 Gelegenheid tot condoleren, woensdagavond van 19.00-20.00 uur in de aula, Weerdinger- straat 150. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden donderdag 20 septem ber verwacht om 13.15 uur in de aula, Weerdin- gerstraat 150 te Emmen. Aanvang rouwdienst 13.30 uur. Liever geen bloemen Veilig in Jezus' armen Dankbaar voor alles wat vader en opa voor ons is geweest, is na een langdurig,geduldig gedra gen lijden van ons heengegaan naar zijn Heer en Heiland Aart van Noort weduwnaar van Catharina van Noort-van 't Hof op de leeftijd van 68 jaar. G. C. J. Dorsman-van Noort L. H. F. Dorsman Carinne Frieda Arjanne Zwijndrecht, 16 september 1979 Koninginneweg 2 Geen bezoek aan huis. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdagavond a.s. van 19.00-20.00 uur in de concistorie van de Bethelkerk aan de Rotterdamse weg 73. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den donderdag 20 september a.s. om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Hieraan zal vooraf gaan een dienst in de Bethelkerk aan de Rot- terdamseweg, welke zal aanvangen om 11.00 uur. Hij is verlost. God heeft hem wel gedaan. Heden nam God tot zich op Zijn tijd, na een geduldig lijden verlangend naar zijn Heer en Heiland onze geliefde broer Aart van Noort in de leeftijd van bijna 69 jaar. Met zeer veel liefde en zorg werd hij verpleegd door zijn dochter en schoonzoon. familie van Noort Zwijndrecht, 16 september 1979. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets Psalm 23 In vol geloofsvertrouwen is van ons heenge gaan, na een langdurige ziekte, onze vader, behuwdvader, opa. broer, zwager en oom Benjamin Vellekoop sinds 18 mei 1959 weduwnaar van Marina Boers in de ouderdom van 81 jaar. Kinderen, kleinkinderen en verdere familie 's Gravenzande, 16 september. 1979 Maasdijk 134. Correspondentieadres G. A. Noordam, Maasdijk 134, 2691 NW 's Gravenzande. Geen bloemen Onze vader en opa is thuis opgebaard. Maas dijk 134 te 's Gravenzande Gelegenheid tot condoleren: woensdagavond 19 september van 19.30-21.00 uur en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 20 september om 13.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats te 's Graven zande. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Ten behoeve van de start van de schoolbegeleiding in de gemeenten Gramsbergen en Hardenberg is bij de Stichting Onderwijsadviescentrum Regio Zwolle aanstelling mogelijk van een en van een Met de toetreding tot de Stichting van de gemeenten Gramsbergen en Hardenberg is momenteel een nieuw distrikt binnen het werkge bied van het Onderwijsadviescentrum in voorbereiding. Aangezien de Stichting binnen elk distrikt met vaste teams werkt zullen de onderhavige funktionarissen als eersten een aanzet moeten geven aan het schoolbegeleidingswerk in dit distrikt, waarvan ook de gemeenten Avereest deel gaat uitmaken. In 1980 zal het team verder worden uitgebouwd. Voor belde funktles gaan onze gedachten uit naar iemand met: een ruime ervaring in het onderwijs; enige theoretische verdieping via een studie in een van de sociale wetenschappen; zo mogelijk enige ervaring in het schoolbegeleidingswerk. Voorts denken we voor funktie a in het bijzonder aan iemand met: ervaring met het verrichten van ortho-didaktisch onderzoek, met het opstellen van handelingsplannen en met het behandelen van kinderen met problemen; kennis en inzicht in het vertalen van adviezen over leerlingen naar het totale onderwijs-leerproces van klasse- en/of schoolsi tuatie. Van de funktlonaria onder b wordt voorts verwacht dat hij/zij: ervaring heeft met het toepassen van nieuwe onderwijsvormen en middelen in het veranderende basisonderwijs; in staat is dergelijke veranderingen te begeleiden en te doen aansluiten bij de begeleiding van individuele leerlingen. De aanstelling vindt plaats in een van de voor schooladviezen geldende rijksschalen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring; de bij de gemeente Zwolle gebruikelijke rechtspositie is verder van toepassing. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de direkteur van de dienst te Zwolle: 05200-19822, de heer P. Maes, privé 05225-2204. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad kunnen worden gericht aan het Dagelijks Bestuur van de Stichting Badhuis- wal 3 te Zwolle. Psalm 43:5 (oude ber.) Het heeft de Heere behaagd uit ons midden weg te nemen, onze zeer geliefde, zorgzame zuster, schoonzuster en tante Jannigje Nap op de leeftijd van 76 jaar. Kamerik: N. Nap Ant. Nap G. J. Nap L. N. Nap-Plooy H. L. Nap M. Nap-Bos neven en nichten. Kamerik, 16 september 1979, Mijzijde 133. Gelegenheid tot condoleren: dinsdagavond, 18 september van 8-9 uur in de Geref. kerk te Kamerik, alwaar de overledene is opgebaard. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden woensdag, 19 september om 11.30 uur v.m. in de Geref. kerk te Kamerik, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Herv. begraafplaats aldaar. In Canada is in Jezus ontslapen onze lieve zorgzame moeder, behuwdmoeder, grootmoe der en tante Jacoba Besteman-van Leeuwen weduwe van Albertus Besteman Canada: A. Besteman I. Besteman-Friemann Rijswijk: J. Besteman M. S. Besteman-Dozy Canada: A. Besteman J. Besteman-van der Vliet M. C. Besteman en kleinkinderen Oshawa-Canada, 13 september 1979 Corr.-adres Prinses Ireneplantsoen 55 2284 VR Rijswijk Z.H. Moeder is opgebaard in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51 te Rotterdam. Bezoek en gelegenheid tot condoleren: dinsdagavond van 7-7.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 19 september a.s. op de begraaf plaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334 te Rotterdam na aankomst in de kapel om 2.50 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer Voorscho terlaan 51 te 2.30 uur. Dankbaar dat ze zoveel jaar bij ons mocht zijn, heeft God op Zijn tijd tot Zich genomen, onze lieve, dappere dochter, zuster, schoonzuster, kleindochter en tante Klazien van der Molen Efeziërs, 2 8 Zij mocht 27 jaar worden. N. Niedorp: K. van der Molen W. van der Molen-Wagenaar Zutphen: Dia en Henny N. Niedorp: Joop en Jannie Tanzania: Wiets en Mary Zutphen: Alie en Janny Utrecht. Margreet en Piet Alkmaar: opa en oma neefjes en nichtjes N. Niedorp, 16 september 1979 Paadje 2 Gelegenheid tot condoleren thuis, dinsdag avond van 7.30-8.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op dag 19 september 1979 om 13.30 uur in de Exoduskerk, Ruysdael- straat te Heerhugowaard. waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats, Krusemalaan te Heerhugowaard. JUWELEN. GOUD •n ZILVER 4N- EN VERKOOP H. W. DAMES KrulMtraat 19 Tal. 023-320481 Haarlem (bl) de Rldderatraat) ")A( zal op woensdi september oml 's avonds in ee de zalen van li polsky, Dam 7W sterdam spreke* de boeken en M van Toegang verlating in hetl j|( lands aanwezig h- kt HERHAALDE OPR«f\ Chr. school voor M.A.V.O. Prof. Wler8malaan 2, 9843 EH Grljpskerk. Wij zoeken, zo mogelijk per 1 oktober die de 26 lesuren Duits aan onze schc geven (de grootste groep telt 21 leerlingi die principieel kiest voor het Prot. Chr. e< wijs. Sollicitaties zo spoedig mogelijk aan bovens adres. Inlichtingen bij de dir. D. Sportel. tel. 05947<P' (school) of 2546 (huis) of bij de adj. dir. K. Hu 05947-2276. 1 v Dankbetuiging Vanwege de zeer vele blijken van medelef persoonlijk, schriftelijk en in de rouwdief ons niet mogelijk ieder persoonlijk te bedild Het was fijn te weten dat zovelen meeleef» voor ons zo moeilijke dagen, na het plotseLiij ll den van onze lieve Arie en Ramy We kunnen alleen maar zeggen dat uw i meer voor ons heeft betekend dan we i woorden zouden kunnen brengen. Daarom willen wij hiermede allen hartelijl^ Bodegraven: A. Kranenburg G. Kranenburg-Peters Ermelo: Marja Bodegraven: Gerrina Bodegraven, september 1979 Wilhelminastraat 69 Dankbetuiging Voor de overweldigende belangstelling, mochten ontvangen bij het plotseling ov ai tengevolge van een auto-ongeval van onze Irma danken wij u heel hartelijk! Jan, Hilly en Caroline Hortens^l 2411 BH Bodegraven, september 1979 Noordstraat 29 Dankbaar en ontroerd door de overstelpend O stelling bij het overlijden van onze innig man, vader en grootvader Ds A. Wijngaarden willen wij u allen die zo hartelijk met meegeleefd hiervoor onze oprechte dank bi Uit aller naam: A. G. Wijngaarden-Veldhuyzen k va» Groningen, september 1979 Taco Mesdagplein 14. le Daar het ons onmogelijk is u allen perst bedanken voor de vele blijken van medelevt persoonlijk en schriftelijk mochten ontva het zo plotseling heengaan van mijn lieveK" onze zo zorgzame vader en opa Jacob van Kampen zeggen wij u hartelijk dank. Uw medeleven was en is ons tot grote stet u E. van Kampen-van Groothei kinderen en kleinkinderen. Bennekom, september 1979 Rijnsteeg 12a.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12