4 zieken- verzorgenden FAMILIEBERICHTEN RIJSWIJK dubbele 7-kamer maisonnette- LUCAS beheer jlèwmilhcidsw janskliniel beheerder (m/v) ZATERDAG 15 SEPTEMBER 1979 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en mei vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond ts dit alleen mogeh|k van 18 00-20 00 uur. Goede morgen, oma van Donselaar Van harte gefeliciteerd met uw 75-ste verjaardag door de kleinkinderen. Dieren: Henk-Jan, Hugo, Margreet, Peter Zwartsluis: Aly en Bert, Henk, Marien Margreet, Petra Doorn: Henk, Rob, Huibert-Jan Oud-Beyerland José, Aria, Peter-Bart. Soli Deo Gloria 30 sept 1954 30 sept. 1979 Nu bijna 25 jaar, zijn wij, Leeuw en Leeuwin bij elkaar. Wilt u ont hiermee feliciteren Dan kunt u ons met een bezoek vereren, In Alphen aan het Stationsplein. Bij Hotel Toor moet u zijn. Op 29 september kunt u ons daar vinden. Van 4-5.30 met onze teeuwenkind'ren. Dick en Rie van Leeuwen-v. Doorn Ina - Jan Marja Arjanne Hazelaarstr. 16 Alphen a/d Rijn. Barmhartig en genadig is de HERE, lankmoe dig en rijk aan goedertierenheid. Psalm 103:8. Wij mogen u bekend maken dat, indien de Here wil, onze vader en moeder Teunis Rietdijk en Maria Rietdijk-van Esveld op 22 september a.s. 25 jaar getrouwd zijn. U kunt hen feliciteren op vrijdag 28 september van 19 30-20.30 uur in de zaal van de Ontmoetingskerk aan de Jhr. de Sav. Lohmanstraat in Ridderkerk. De kinderen: Riet en Piet Piet Corrie Frans spuistraat 85. 2987 TG Bolnes 2939 21 september 1979 Op deze dag mogen wij gedenken dat wij elkaar in goede en kwade dagen, in voor- en tegenspoed 40 jaar mochten bijstaan. Wij willen dit in blijdschap en dankbaarheid vieren met kinderen, kleinkinderen en verdere familie Willem Roos en Anna C. Roos-Cornelisse Stationsweg 64, Heiloo. Mocht u ons een geschenk toedenken, dan is onze liefste wens dit in geld te mogen ontvangen, opdat wij onze vreugde kunnen delen met hen, die niets hebben Wij denken aan „Het jaar van het kind" en vakantie weken voor langdurig zieken en gehandicapten (giro 324082) 1929-1979 Zo de Heer wil, hopen onze ouders en grootouders J. v. Drie M. E. v. Drie-v.d. Veen op 26 september a.s. hun 50-jarig huwelijk te geden ken Gelegenheid tot feliciteren is er op donderdag 20 september van 16.30-18.00 uur in de bovenzaal van de brandweerkazerne, D. J. de Hartoglaan Diemen. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Diemen. 12 september Pr. Bernhardlaan 101. 1929 1979 Dankbaar en blij dat God hen zolang voor elkaar en voor ons heeft gespaard, hopen wij vrijdag 21 sep tember a.s. te gedenken dat onze ouders en groot ouders W. Vaartjes C. Vaartjes-Bogerd 50 jaar zijn getrouwd. Gelegenheid tot feliciteren vrijdag 21 september a.s. van 18.30-19.30 uur in „Onse Biiscap Bergweg 16. Amerongen. Amerongen. Koenestraat 18 Kinderen en kleinkinderen. Geheel onverwacht overleed ons zeer geacht medebestuurslid Klaas J. Tempel echtgenoot van G. Stroetinga in de ouderdom van 59 jaar. Hij was een blij christen. Bestuur Chr. Scholengemeen schap Westerkwartier-Noorden veld. Leek. Heden nam de Here tot Zich onze onvergete lijke tante Hijsieler te Zuidhom. Zij deelde 31 jaar lang lief en leed met ons. Zaltbommel: J Vos R Vos-Valk en kinderen Bedroefd stellen wij u in kennis van het plotse linge overlijden van mijn lieve dochter, onze lieve zuster en tante Tjittie Froentjes op de leeftijd van 58 jaar. 's Gravenzande: G. Froentjes BrieUe: D. J. Froentjes H. A. Froentjes-de Jong Tynke en Marike 's Gravenzande, 14 september 1979 Oudelandstraat 22 Liever aan huis geen bezoek. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden op dins dag 18 september a.s. na een rouwdienst in de aula van de algemene begraafplaats te 's Gra venzande. aanvang 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. Bestuur en medewerkenden van het Centraal bureau Chr. Huishoudscholen te 's-Gravenha- ge namen met diepe verslagenheid kennis van het zeer plotseling overlijden van Mejuffrouw Tjitje Froentjes op de leeftijd van 58 jaar. Gedurende 22 jaar heeft zij haar beste krachten gegeven. Zij betekende voor allen veel en dankbaarheid hiervoor voert de boventoon. Sterke God haar vader en familieleden. 's-Gravenhage 14 september 1979. Namens het bestuur en medewerkenden Mr J. Femhout M. C. Bijnagte Liedboek van de kerken 266 2 Met grote droefheid geven wij u kennis dat op 13 september onverwacht uit onze familie kring is weggenomen onze oudste zoon, broer, zwager en oom Nicolaas Roos echtgenoot van To Peeterse. Hij mocht 63 jaar van dit aardse leven ge nieten. Namens allen: E. Roos-Bruining Duivendrecht, 13 september 1979. De Heer van de Kerk heeft uit zijn ambt ontheven en tot Zich genomen, onze broeder, Nicolaas Roos, diaken van de Gereformeerde Kerk Diemen - Watergraafsmeer - Bijlmer. Ons gebed is, dat God zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen de kracht geeft om dit grote verlies te dragen. Namens de Algemene Kerkeraad Ds. L. D. Th. Steenstra, praeses M. van der Wal, scriba Namens de Diakonie G. W. van de Beukei, voorzitter D. Topman, secretaris. Heden ontsliep in zijn Heer en Heiland na een langdurig geduldig gedragen lijden, onze vriend en broeder in de Messias Philipp Trostianetzky in leven zendeling onder Israël weduwnaar van Lidia Schneidermann in de ouderdom van 89 jaar. Hij leefde, arbeidde en stierf in het geloof dat ééns gans Israël behouden zal worden. Uit aller naam: J. C. van Gelderen Rotterdam, 13 september 1979 „De Wilgenborgh". kamer 204 Adriaan Kluitstraat 170. Correspondentie-adres: J. C. van Gelderen ..De Kolk", kamer 608 Havenstraat 101. 3024 SH Rotterdam. Geen bezoek De rouwdienst zal gehouden worden maandag a.s. om 13 45 uur in de rouwkamer van de „Wilgenborgh". ingang Donkersingel 2, waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats „Crooswijk". Kerkhof- laan 1 om 14 45 uur. Gelegenheid tot afscheidnemen voor de rouw dienst om 13.30 uur. Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. Romeinen 14:8 De Here nam tot Zich en verloste uit zijn langdurig lijden, onze lieve man, vader en opa Jacob Jacobus de Kort op de leeftijd van 67 jaar. M. W. de Kort-Huigen Nieuwegein Jenny en Jan Passchier- de Kort Zutphen: Roel en Barend Kroese de Kort Kamerik. Thom en Coby de Kort-Lit en kleinkinderen Utrecht, 13 september 1979. Hoofd Graaflandstraat 215. Geen bezoek, geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Schoolstraat 12. Condoleancebezoek zaterdag van 18.30-19.30 uur en na de begrafenis op de begraafplaats. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 17 september om 12.15 uur op de begraafplaats Daelwijck. Flondadreef. Vertrek woonhuis om 11.45 uur. Johannes 11:25 In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland, is heden ontslapen, mijn lieve vrouw, onze zuster en schoonzuster, Dorothea Mina van Breda-Matthezing op de leeftijd van 80 jaar. Uit aller naam: S. van Breda Amsterdam, 13 september, 1979 Huize „Patrimonium" Jan Tooropstraat 4. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden, dinsdag 18 september om 13.00 uur op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk. Vertrek van het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a. Vondelstraat 101, om 12.15 uur. Na de begrafe nis gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van de begraafplaats. Enige en algemene kennisgeving Heden nam de Here tot Zich, onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Louwe Heijs op de gezegende leeftijd van 99 jaar. Sinds 21-7-1974 weduwnaar van Titia Kolk Zondag 1 Heidelb. Cathechismus. Apeldoorn: W. H. Vonk-Heijs Haren: D. J. Heijs Ch. H. Heijs-Luth klein- en achterkleinkinderen Apeldoorn, 11 september 1979 „Talma Elim". Correspondentieadres: Henri Dunantlaan 15 De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad. Heden behaagde het de HEERE uit ons mid den weg te nemen, onze geliefde zorgzame zoon, broer, zwager en oom Nicolaas Hoogendoorn in de leeftijd van 51 jaar. Vinkeveen: Wed. Hoogendoorn-de Groot D. Hoogendoorn A. Hoogendoorn-de Groot Ph. van Selm-Hoogendoorn J. van Selm A. S. Hoogendoorn Abcoude: J.A. Hoogendoorn Y. Hoogendoorn-Bijloo Vinkeveen: J. W. Hoogendoorn A. Hoogendoorn-van Vliet neven en nichten Vinkeveen, 13 september 1979 Corr. adres: Achterbos 2, Vinkeveen. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op dins dag 18 september a.s. om 13.00 uur vanuit het Herv. Verzorgingsgebouw, Herenweg 205. Gelegenheid tot condoleren maandag 17 sep tember a.s. van 20.00-21.00 uur in het Herv. Verenigingsgebouw, en na afloop van de be grafenis. Geen bloemen „De Heere is mijn Herder, mij zal niets ontbreken". Heden nam de Heere tot Zich mijn geliefde man. onze lieve broer, zwager en oom Martinus Jeronimus Johannes Hulsbergen (foto „Martin" te Scheveningen) op de leeftijd van 73 jaar. Mede namens verdere familie G. M. P. Hulsbergen-Papenhove Scheveningen, 14 september 1979 Westduinweg 90. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 7-8.30 uur in rouwcentrum Scheveningen ,,'t Statenhuvs", Statenlaan 78. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 18 september om 12.30 uur in het familiegraf op de begraafplaats „Oud Eik-en-Duinen". Laan van Eik en Duinen 38. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" om 12 uur. „De Heer is mijn Herder" Psalm 23 onberijmd De Heer heeft tot Zich genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Klaas Boon op de leeftijd van 74 jaar. Wassenaar: A. Boon-van der Wel Vlaardingen: Coby en Will Nijmegen: Marry en Dick Wassenaar: Nel en Karei Janny en Jan Amsterdam: Cees en kleinkinderen 2245 XS Wassenaar, 14 september 1979. Kerkehout 40. De overledene is opgebaard in het Rouwcen trum Van der Luit, Deijlenweg 127, Wassenaar. Bezoek aldaar maandagavond van 7.30-8.15 uur. Geen bloemen - Geen toespraken De rouwdienst is bepaal dop dinsdag 18 sep tember a.s. om 3.30 uur in de Hervormde kerk (Dorpskerk) te Wassenaar, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de begraafplaats christelijke schoolvereniging amsteroam- zuid Hüdebrond-van loonschaal H 5 Ter gelegenheid van de feestelijke opening van het nieuwe schoolgebouw aan de Hondecoe- I terstraat 6 te Amsterdam-Zuid door de heer E. W. Rosie op donderdag 27 september 1979 om 14.30 uur houden wij receptie vanaf 15.00 uur-19.00 uur. Alle oud-leerlingen van onze school en belangstellenden zijnl hierbij van harte welkom. Het Bestuur van de Christelijke Schoolvereniging Amsterdam-Zuid fe De Heer is mijn herder. Heden is vredig ingeslapen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Geeske Risselada sinds 30 januari 1953 weduwe van Pieter van Tuinen op de leeftijd van 84 jaar. Middelbeers (N.B.): E. F. Kooijman-van Tuinen J. Kooijman Gendringen: A. G. van Bon-van Tuinen B. K. van Bon Ede: A. H. van Tuinen H. Z. van Tuinen- Kleinlugtenbeld kleinkinderen en achterkleinkind. Bennekom, 13 september 1979 „De Breukelderhof'. Corr.-adres: Kazemelaan 25, 6711 RK Ede. De overledene is opgebaard in het Uitvaart centrum van de Monuta Stichting, Maander- weg 17 te Ede. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag 17 september van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden dinsdag 18 september om 13.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats te Ede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben omstreeks 13.30 uur. Stil maar, wacht maar alles wordt nieuw, de hemel en de aarde Nog onverwacht is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader Frederik van Pijkeren op de leeftijd van 62 jaar A. W. van Pij keren-Kuij pers Roserie en Rinse Anneke en Greet Helma Marian Lochem, 13 september 1979 Johan de Wittlaan I Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 17 sept. van 19.00-19.30 uur in uitvaartcentrum „de Hooiplukker", Smeestraat I Lochem. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 18 september a.s. om 13.00 uur in de Geref. kerk, Graaf Ottoweg, Lochem, waarna de be grafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de nieuwe begraafplaats te Lochem. Liever geen bezoek aan huis. Jezus Christus is gestorven, is verrezen, ook voor mij, heeft de zegepraal verworven en het leven ook voor mij. Aan Gods rechterhand gezeten, zal hij nimmer mij vergeten, maar uit deernis met mijn lot, treedt Hij voor mij in bij God. Gezang 445:2. Heden nam de Here tot Zich, onze lieve zorgza me vader, groot- en overgrootvader Johannes Willemsen op de leeftijd van 81 jaar. Sedert 16-1-1975 weduwnaar van Afiena Hulzebos. Amersfoort: F. Verschuur-Willemsen J. Verschuur Ermelo: A. Vissinga-Willemsen J. Vissinga Ermelo: S. Willemsen G. Willemsen-van Beek Hattem: H. A. Willemsen M. M. Willemsen-Hooghordel klein- en achterkleinkinderen. Ermelo, 13 september 1979 Corresp. adres: Smidsweg 17, 3852 XA. Geen bloemen. De begrafenis zal d.v. plaatsvinden maandag 17 september om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Ermelo. Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Maranathakerk aan de Spar renlaan. aanvang 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren op de dag van de begrafenis van 12.30 tot 13.00 uur in het boven genoemde kerkgebouw. Langs deze weg willen wij u allen hartelijk danken voor de zeer vele blijken van belangstelling en deel neming bij het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Jacobje van der Deen-Antonides Fam. van der Deen Overschild, september 1979 Luddeweersterweg 5 Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve vader en opa Jan Douma betuigen wij u onze oprechte dank. Namens de familie: F. J. Douma Groningen, september 1979. LIVING SOUND Amerikaanse gospelgroep brengt een uni programma van gospelzang en muziek o zondag 16 sept., 19.30 uur. CAPITOL EVANGELIE CENTRUM, Loosduinsekade222, Den Haag. Toegang vrij! ledereen welkom! Te koop: geheel gerenoveerde J. H. A. Schaperlaan, Rijswijk (bouwjr. 1964 Woon/eetkamer 45 m2, 3 slaapkamers resp. 24 m2. 2 studeerkamers resp. 18 en 17 m2, mod keuken, toiletten en douche, eigen centrale, i verwarming. Dit grote woonhuis is ook uitstekend geschikt voor combinatie wonen/admin./praktijkruimte Koopa 275.000,— k.k. GARAGE afzonderlijk te ki 20.000,— k.k. Inlichtingen: Park Leeuwenberghlaan 1 Leldschendan Tel. 070-983535 (uitsl. op werkdagen) De Janskliniek is een verpleeghuis voor 200 somatisch zieken. Aan de kliniek is tevens e dagbehandelingscentrum verbonden. Begin 1980 openen wij een afdeling voor psycho-geriatrie in het verpleeghuis "Overspaarne", gelegen in de nieuwbouwwi Schalkwijk. In dit verpleeghuis kunnen 70 psycho-geriat sche patiënten verpleegd en behandeld wore l.v.m. deze uitbreiding vragen wij voor onze verplegingsdienst voor beide huizen (mnl/vrlj Vereisten: diploma voor ziekenverzorgenden. Salariëring: inschaling in de eerste schaal voor zieken verzorgenden. Diensten: het dienstrooster is gebaseerd op een 40-uri werkweek, incl. onregelmatige diensten. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CA( voor het Ziekenhuiswezen. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door de heer L.G.M. Koopman, hoofd van verplegingsdienst. Schriftelijke aanmeldingen te richten aan d( -dienst Personeelszaken van de RIDDERSTRAAT 32. 2011 RS HAARLEM TEL. (023) 31 92 82 Stichting Vluchtelingenhulp Hoek van Holland zoekt in verband met de mogel vestiging van een opvangcenti voor bootvluchtelingen in Hoek Holland per 1 november a.s. een Taak: zorgdragen voor een goed huishou lijk beheer van het opvangcentn dat maximaal 70 personen zal op men. Deze beheerder dient perr nent beschikbaar te zijn en daa/ moet hij bereid zijn bij het opvango trum te wonen. Tevens zal een ma schappelijk werker worden aart steld, die verantwoordelijk is voor dagelijkse begeleiding van de vlucf lingen. Gezien de verwachte verblijfsduur) deze vluchtelingen (9-12 maand heeft de aanstelling een tijdelijk kartt< ter. Ervaring in een soortgelijke funl strekt tot aanbeveling. Denkbaar isf" de beheersfunktie wordt toegewet aan een echtpaar of aan twee perrf nen in deelbetrekking Sollicitaties binnen één week bij het besléd van de stichting, secretariaat Jan Mayhof Hoek van Holland. Inlichtingen worden i*' strekt door de voorzitter drs J. Kleijwegt. Tec: toon 01747-3691

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8