Tl Vertegenwoordiger/ adviseur e I/O mgm voorlichter-redacteur (m/v) vrije universiteit afdelings-secretaresse HMINISTRATIEF MEDEWERKER (mnl.) EDEWERKER/STER -ui—u-— DE VINKENBORGH a. een concierge b. een typiste BUITENDIENST MONTEUR SLIJPER-POLIJSTER bibliotheek assistent m/v sociale wetenschappen directoraat a-faculteiten ADMINISTRATIEVE KRACHT (vrt./mnl.) zuidelijke ijsselmeerpolders lelystad VERENIGDE BEDRIJVEN BREDERO NV Verenigde Bedrijven Bredero N.V. is een neder- lands concern met vestigingen in binnen- en buiten land. De activiteiten bestaan onder meer uit consulting, productie van bouwmaterialen, bouw, ontwikkeling, financiering en exploitatie van onroerend goed pro- jekten. Voor ons hoofdkantoor te Utrecht zoeken wij een Haar werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit: - het (zelfstandig) corresponderen en typen in de moderne talen, - het bijhouden van de agenda, - het archieveren van alle betreffende stukken. Onze gedachten gaan uit naar een energieke vrouw van ongeveer 25 jaar met een middelbare schoolop leiding en secretaresse-ervaring, die efficiënt en ac curaat kan werken en beschikt over goede con tactuele eigenschappen. Zij dient zich bewust te zijn van het vertrouwelijke karakter van de functie. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Centrale Per soneelsdienst van het concern. 3512 HL Utrecht, Kromme Nieuwegracht 66, telefoon 030-335633. DNINGBOUWVERENIGING „TALMA" DRACHTEN Voor versterking van de interne controle van onze administratie vragen wij een Functie-eisen: Leeftijd: 22-30 jaar. Opleiding: minimaal Mavo en M.B.A. of vergelijkbaar nivo. Ervaring: enige jaren praktijk als assistent-accountant, ook in bedrijven met een geautomatiseerde boekhouding. Werknivo: inventief, accuraat, zelfstandig. Functie-Informatie: Onze vereniging heeft ruim 7000 woningen in beheer en behoort uit dien hoofde tot de grotere woningcorporaties in ons land. De boekhoudkundige gegevens worden verwerkt met een Burroughs B700-computer. Voor een tijdige en regelmatige controle van de juistheid en de volledigheid van de verstrekte gegevens ten behoeve van tussentijdse overzichten en de jaarrekening dient onze administratieve staf te worden uitgebreid. De te benoemen functionaris levert ook zijn aandeel in de samenstelling van de jaarstukken. Hij rapporteert aan de hoofd-administrateur. iftelijke sollicitaties kunnen uiterlijk 28 september a.s. worden geadres- aan de direktie van Woningbouwvereniging „Talma", postbus 125, AC Drachten. idd 9ibestuur van de inlglng voor Protestants Christelijk Schoolonderwijs Tlphen aan den Rijn 91 voor haar ADMINISTRATIEKANTOOR die o.a. zal worden belast met het assisteren van de administrateur, alsmede in staat is hem bij diens afwezigheid te vervangen; een inbreng kan leveren bij het voorbereiden van beleidsbeslissin gen op bestuurlijk-onderwijskundig terrein; bereid moet zijn vergaderingen (evt. avonduren) te verslaan; zal meewerken aan en toezicht houden op het verzorgen van correspondentie en boekhoudingen. VEREISTEN: Middelbare schoolopleiding goede redactionele en contactuele vaardigheden grote mate van zelfstandigheid gevoel voor controle, organisatie en administratie positief Prot. Chr. beginselen. r dl iba igstellenden worden verzocht hun sollicitatiebrief binnen 8 dagen enden aan het administratiekantoor V.C.O., Postbus 189, 2400 AD en aan den Rijn. CHR. SCHOLENGEMEENSCHAP VOOR LEAO, LHNO, LTO Travertijnstraat 12 9743 SZ Groningen Tel. 050-714588 bestuur vraagt voor zo spoedig mogelijk salarisgrenzen van 1.626,— tol 2.148,—,— exkl. diensttijduitloop salarisgrenzen van 1.626,— tol 1.949,exkl. diensttijduitloop voor een volledige weektaak. sollicitanten wordt verwacht dat zij positief christelijk zijn. riftelijke sollicitaties kunt u zenden naar het schooladres. inlichtingen zijn te verkrijgen bij de direkteur, dhr. J. W APPARATENFABRIEK „ANIMO" B.V. Amsterdamseweg 22 Amersfoort Fabrlkante van koffie- en theezetapparatuur voor grootverbruik In binnen- en buitenland. kan in het bedrijf te Amersfoort direkt plaatsen: voor de verzorging van plaatsing en service/onderhoud apparatuur. Leeftijd tot ca. 35 jaar. Bij voorkeur in het bezit van diploma V.E.V. of V.E.V. hulpmonteur. Bij voorkeur met ervaring; voor een enthousiaste medewerker kan oplei ding in het bedrijf geschieden. Geïnteresseerden kunnen zich in verbinding stellen met de heer J. S. Haas, 033-12641, toestel 28. "KATHOLIEKE UNIVERSITEIT NIJMEGEN bij de subfaculteit der Pedagogische en Andragogische Wetenschappen. Taak: meewerken bij het opzetten van systematische catalogus en deze bij houden, ordenen van in fiche-vorm of anderszins ontvangen documentatie materiaal, verzorgen van losbladige uitgaven, bibliografisch verifiëren van de te bestellen boeken en tijd schriften; voorts: samen met colle ga's verrichten van alle in de bi bliotheek voorkomende werkzaamheden. Vereist: bezit van GO A- of BDA- diploma, kennis van de UDC, uitge sproken affiniteit tot het biblio theekvak, enkele jaren bibliotheek ervaring, accuratesse, typevaardig heid. Inlichtingen tel. 080-512130. Salaris tot max. 2487,- per maand (afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring)Brieven aan afdeling Personeelszaken, Postbus 9108, 6500 HK Nijmegen mv.v. vac.nr. 139.79. faculteit der Pretec Precisie Techniek b v. te Zwanenburg is een middelgrote, gestadig groeiende onderneming. Naast andere aktiviteiten is één van de voornaamste het adviseren van bedrijven en instellingen over het mechaniseren en automatiseren van de postverwerking en het leveren van de betreffende apparatuur. Het brede leveringsprogramma en de superieure kwaliteit hiervan stelt Pretec in staat voor elke werksituatie een efficiënte oplossing te vinden. Bovendien beschikt Pretec over een mobiele servicedienst en een perfekt geoutilleerde werkplaats voor onder houd en reparatie. Gaarne willen wij onze verkoopstaf uitbreiden met een voor het Westen van Nederland. Deze nieuwe medewerker bieden wij een zeer zelfstandige funktie waarin alle ruimte is voor eigen initiatief. Naast goede kontaktuele eigenschappen en verkoop-ervaring dient hij te beschikken over technisch gevoel en inzicht en kennis van kantoor-organisatie, teneinde onze relaties optimaal te kunnen adviseren. Vanzelfsprekend biedt Pretec een uitstekend salaris en prettige sekundaire arbeidsvoorwaarden. Een korte brief met pasfoto t a v. Directie Pretec kunt u zenden naar onderstaand adres. Pretec Precisie Techniek b.v. Kuyperlaan 28 1161 XN Zwanenburg Het Provinciaal Centrum voor Gereformeerd I Jeugdwerk In Groningen vraagt, wegens vertrek van de hui dige medewerkster, een voor halve dagen Leeftijd: vanaf 18 jaar. Taken o.a.: Het bijhouden van de adminis tratie; (type- en stencilwerk) -ér dokumentatie; het honoreren van aanvragen voor films, volksdansen enz. enz.; it lichte financiële werkzaam heden. Gevraagd wordt: Opleiding op M.A.V.O./- L.E.A.O. niveau; typediploma; Goede beheersing van de Ne derlandse taal; Belangstelling voor het gerefor meerd jeugd- en jongerenwerk. Het ontwikketen van eigen Initiatief is in deze funktie erg belangrijk. Geboden wordt: Prettig en afwisselend werk; Salaris volgens C.R.M. norm, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Aanmelding: Verzoeken om nadere informatie en schrifte lijke aanmelding vóór 1 oktober a.s. richten aan: P.C.G.J. bureau, H. W. Mesdagplein 15, 9718 Groningen; t.a.v. Hans Prins; tele foon: 050-181432 (alleen kantooruren) óf 05900-3417. Bij de toekomstige gemeente LELYSTAD kan, in verband met de gemaentewording en de daaruit voortvloeiende uitbreiding van werkzaamheden voor het bureau VOORLICHTING, worden geplaatst een (vacaturenummer L164) Na de gewenste uitbreiding zal het bureau voorlichting zes medewerkers tellen. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: de redactionele produktie van vooriich- tingsmaterialen; het zowel mondeling als schriftelijk ver strekken van informaties aan pers en bevolking; organisatie en begeleiding van be zoeken; voorbereiding van beleidsadviezen. Voor deze functie wordt verelat: een middelbare opleiding; redactionele ervaring, hetzij in de voor lichting of in de journalistiek; produktiviteit en creativiteit; een zorgvuldige manier van werken; goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid. ook in vreemde talen. Verder dienen kandidaten binnen een jong team zelfstandig te kunnen werken, repre sentatief te zijn en over goede organisatori sche en contactuele eigenschappen te be schikken. Kennis van de gemeentelijke organisatie wordt op prijs gesteld. Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de landdrost van de Zuidelijke Ijsselmeerpolders, Postbus 91 8200 AB Lelystad De salarisgrenzen zullen, afhankelijk van opleiding en ervaring, liggen tussen 2.622,- en 3.981,- bruto per maand. Nadere informaties worden u gaarne ver strekt door de heer W. M. van Erve. tele foon 03200-26844, toestel 321, of buiten kantooruren 03200-22292. De gebruikelijke gemeentelijke rechtsposi tieregelingen zijn van toepassing. Goede huisvestingsmogelijkheden zijn aanwezig. Per 1 januari 1980 wordt LELYSTAD ge meente De groeikern Lelystad zal dan 40.000 inwoners tellen. In het |aar 2000 zal dit zijn uitgegroeid tot 100.000 inwo ners. De vertegenwoordigende organen zijn nu ook al gekozen door de inwoners en func tioneren als gemeenteraad en college van burgemeester en wethouders, onder voor zitterschap van de landdrost. Lelystad kent vrijwel alle voorzieningen op het gebied van onderwijs, sport, cultuur, etc. en heeft een rijk verenigingsleven. amsterdam Herhaalde oproep De subfaculteit der Pedagogische en Andrago gische Wetenschappen zoekt per 1 januari 1980 een wetenschappelijk medewerker (m/v) (voor 0,5 deeltijd) (vacaturenummer 621-679) voor onderzoeksmethoden en -technieken. Deze medewerker zal, samen met de reeds aan wezige methodoloog, het kandidaatsonderwijs in onderzoeksmethoden en -technieken moeten ver zorgen en uitbouwen. Tevens zal hij moeien parti ciperen in het doctoraalonderwijs methodologie binnen de vakgroep Theoretische en Historische Pedagogiek. De voorkeur gaat uit naar een afgestudeerde in één der Sociale Wetenschappen, die bekend is met kwali tatief onderzoek. De te benoemen medewerker zal geplaatst worden in de vakgroep Theoretische en Historische Peda gogiek. Een volledige werktijd per 1 september 1980 behoort tot de mogelijkheden. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door drs. C. Bruinsma, tel. 020-79 30 31. De vakgroep Didactiek van de subfaculteit der Pedagogische en Andragogischs Wetenschap pen zoekt een wetenschappelijk ambtenaar (m/v) (voor 0,5 van de werktijd) (vacaturenummer 625-2689) Taak: het verrichten van werkzaamheden in het kader van het onderzoek van de vakgroep. Oeze werk zaamheden zullen primair een ondersteunend karak ter hebben. Vooral wordt gedacht aan de verzameling en eerste ordening van informatie van belang voor het onderzoeksproject "ontwikkelend onderwijs en curri culumintegratie". Functie-eisen: - een doctoraalopleiding in één der sociale weten schappen - belangstelling voor en kennis van onderwijskundige en didactische vraagstukken - kennis van onderwijskundige innovatieliteratuur - belangstelling voor onderzoek op dit terrein. De aanstelling zal geschieden overeenkomstig het wetenschappelijk rangenstelsel voor een periode van maximaal 4 jaar. Indiensttreding liefst zo spoedig mogelijk. Nadere informatie wordt gaarne verstrek! door drs. C. Wigmans, tel. 020-76 80 39 (VU) of 01720-2 06 04 (thuis). Het Bureau Studentenpsychologen zoekt naast de huidige secretaresse een part-time secretaresse (vacaturenummer 908-2679) De werkzaamheden bestaan naast de gebruikelijke secretariaatsbezigheden uit het ontvangen van stu denten, die zich bi| het Bureau aanmelden. Gezien het veelal vertrouwelijke karakter van het werk. gaan de gedachten uit naar een medewerkster in de leeftijd van 25 35 jaar, die naast een HAVO- opleiding en het diploma steno-typen Nederlands, over enkele jaren kantoorervaring beschikt en goede contactuele eigenschappen bezit. Nadere Informatie wordt gaarne verstrekt door Trudy Weermeijer, tel. 020-548 36 28. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit als christelijke instelling wordt verwacht Schriftelijke sollicitatie*, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, te richten aan de dienst Personeelszaken, postbus 7161, 1007 MC Amster dam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boele laan 1105. Amsterdam-Buitenveldert.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 33