I hoofd FYSIOTHERAPEUT naarderheem 4 praktijk- begeleid(st)ers groot°schuylenburg CEBUCO, CEBUCO, de Centrale Marketing Organis: nederlands zeehospitiurn hoofd van de typekamer Gemeente 'sGravenhage DEN HAAG verpleegkundige verpleegkundig docentte) diakonessenhuis utrecht bezigheidstherapeute ziekenhuis bethesda verpleeghuis weidesteyn hoogeveen hoofdverpleegkundige bejaardenverzorgster zlekenverzorgster o.k.-verpleegkundige en/of o.k.-assistent(e) verpleegkundigen DOCUNIENTAUST(E) typekracht ZATERDAG 15 SEPTEMBER 1979 TROUW/KWARTET Ir verband met het vertrek één onzer collega's zoeken wij voor de KINDERAFDELING een ervaren met N.D.T.-aantekenlng. Ervaring met M.B.D.-klnderen strekt tot aanbeveling. Teneinde een evenwichtige opbouw van het personeelsbestand te bereiken gaat onze voorkeur uit naar een mannelijke collega. Inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van de Fysische Therapie, de heer W G Hazelaar, te bereiken onder telefoon nr 070-686660 tst. 218. Sollicitaties kunnen gericht worden aan de direktie. REGIONAAL REVALIDATIECENTRUM TEVENS KLINIEK VOOR CRTHOPAEOIE EN RHEUMAT0L0GIE Hoek v Hollandlaan 21 (Kijkduin) DIACONESSENHUIS VOORBURG Wij hebben op de operatie-afdeling plaats voor een (fulltime of parttime) voor de verkoeverkamer. De fulltime functie wordt uitgeoefend van maandag tot en met vrijdag, terwijl de parttime functie kan worden uitgeoefend op maandag, woensdag en vrijdag. Voor beide functies gelden geen avond-, nacht - en weekenddiensten. Ervaring op een operatie-afdeling strekt tot aan beveling, doch is niet vereist. Schriftelijke sollicitaties van verpleegkundigen in het bezit van het A-diploma kunnen gericht worden aan de afdeling Personeelszaken, Fonteynenburghlaan 5, 2275 CX Voorburg. ^De afdeling Opleiding van het Diakonessen- huis te Utrecht heeft de taak 200 leerlingen op te leiden voor het diploma-A-verpleegkun- dige en 140 leerlingen voor het diploma zie kenverzorging. Het opleidingsteam bestaat uit een hoofd Opleiding, 4 verpleegkundig docenten voor de A-opleiding, een hoofddocente en 2 verpleeg kundig docenten voor de opleiding ziekenver zorging, 1,5 sekretaresse en 0,5 administra tieve medewerkster. Binnen het opleidingsteam A-verpleegkundige is een vakature ontstaan voor een die als lid van het opleidingsteam de leerlingen een goede theoretische opleiding en een ade- kwate begeleiding kan geven. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij meewerkt aan de organisatie van de opleiding. De voorkeur gaat uit naar iemand die naast het diploma A-verpleegkundige de docenten opleiding met sukses heeft gevolgd. Ook zij die belangstelling hebben voor de funktie van docent(e) en bereid zijn de oplei ding daarvoor te gaan volgen, kunnen reflek- teren. Rang en salaris zullen overeenkomstig oplei ding en ervaring worden vastgesteld. Informaties kunt u inwinnen bij de heer G.W. van Osch, hoofd Opleiding, tel. (030) 52 81 11; na 19.00 uur (03450) 42 04. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer D.C. de Haan, hoofd Personeelszaken, Bosboomstraat 1, Utrecht. In Naarden aan de rand van het Gooi staat het nieuwe verpleegtehuis Naarderheem, dat plaats biedt aan 120 somatisch zieken en 60 psychogeriatrische 1 patiënten. In verband met het vertrek van een van onze collega's zoeken wij zo spoedig mogelijk een Wij denken aan een collega die in het bezit is van het diploma Bezigheidstherapie (Epe/Breda) en enige ervaring heeft in dit werk. Telefonische inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het hoofd van de afd. bezigheidstherapie, mw. MC. Broek- roelofs 02159-46347. Sollicitaties kunt u richten aan de verpleegkundig direkteur prot.chr. centrum voor verpleging en reaktivering van chronisch zieken in goot-noord. ■m*r*foortM«traatw«g 1 rvaardon - tal. 02159 46347 De verpleegkundige dienst van het ziekenhuis Bethesda vraagt ten behoeve van de afdeling intensive care een verpleegkundige, die in samenwerking met het medisch hoofd, belast zal worden met de dageli|kse leiding. Aanstelling zal geschieden in de rang van Op de intensive care wordt van de modernste apparatuur gebruik gemaakt voor de bewaking en verpleging van operatie-, hart- en andere patiënten, die een intensieve verpleging nodig hebben. De aldeling (w o de verkoeverkamer) bestaat uit 8 bedden en 16 medewerkers. De op de afdeling aanwezige personeelsleden zijn allen gediplomeerd A verpleegkundige en tevens in het bezit of in opleiding voor de aantekening intensive care. Deze specialisatie vond plaats binnen de eigen instelling; er wordt gebruik gemaakt van de cursus van der Schaar. Bi| de begeleiding van verpleeg kundigen in opleiding voor de aantekening intensieve verpleging is de hoofdverpleegkundige nauw betrokken. Voor een goede uitoefening van de funktie zullen de kandidaten aan de volgende eisen moeten voldoen: - diploma ziekenverpleging A - aantekening intensive care cursus van de Schaar of gelijkwaardig - ervaring in een leidinggevende funktie beschikken over organisatorische en relationele eigenschappen Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Nadere informatie wordt U gaarne verstrekt door het hoofd ver plegingsdienst, mevrouw M M. v.d. Veen. (toestel 622). Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling perso neelszaken. Dr. G. H. Amshoffweg 1-4» Hoogeveen 05280-65987 Ziekenhuis BETHESDA en verpleeghuis voor langdurige zieken WEIDESTEYN behartigen, op christelijke grondslag, de intramurale gezond heidszorg in de regio Zuid-Drenthe. Ruim 600 medewerkers zijn in beide nieuwe instellingen werkzaam. Een me dische stat. waarin alle basisspecialismen zijn vertegenwoordigd, biedt moderne medische zorg. Via regionale samen werking wordt van meer gespecialiseerde voor zieningen gebruik gemaakt. Hoogeveen en omstre ken genieten bekendheid vanwege een goed woon- en werkklimaat. De verbindingen met het Weslen en Noorden ven het land zijn snel en komtortabei. t I I •"ÏMGLEVl voor en voor allen ro5>' ?J> VfuM* Stichting Protestants Christelijk Verzorgingstehuis „DE SCHAUW" Engweg 4 3882 AL Putten Voor dit nieuwe centrum waar 90 oudere mensen kunnen wonen zoeken wij kontakt met een On2e gedachten gaan uit naar iemand die: in het bezit is van een diploma de bereidheid heeft om alle voorkomende wisse lende diensten te verrichten. Wij bieden een prettige werkkring in een modem centrum. Een gezellig flatje is intern aanwezig. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Gezien de doelstelling van het huis wordt van de kandidaten een positief christelijke levenshouding ver wacht. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direk teur. de heer L. H. Weick (03418-3744). Aan wie u ook binnen 10 dagen uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. protestants christelijk streekziekenhuis bennekom I Binnenkort ontstaat in ons ziekenhuis, dat 320 bedden telt, een vakature op de operatie- afdeling van een Gegadigden dienen de opleiding o.k.-ver- pleegkundige/assistent(e) te hebben vol tooid. Tevens kunnen geplaatst worden: die bereid zijn de 2-jarige opleiding tot o.k.-assistent(e) N.Z.R.-specialisatie anaesthesle of chirurgie te volgen, welke in september aanvangt. Op onze operatieafdeling wordt gewerkt met een team van ongeveer 20 medewerkenden. Van kandidaten wordt verwacht, dat zij be reid zijn mee te rouleren in een schema van wisselende diensten. Gezien de grondslag van ons ziekenhuis ver wachten wij van kandidaten een christelijke levensovertuiging. Inlichtingen over bovengenoemde funkties worden graag verstrekt door zr. L. A. Schaap, algemeen hoofdverpleegkundige; tel. 08389- 9101. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, 6721 KC Bennekom. In onze inrichting, een leefgemeenschap van protestants-christelijke signatuur, worden de circa 750 geestelijk gehandicapte bewoners door circa 600 personeelsleden verzorgd en behandeld. Met een nieuwbouwprogramma, waarbij de meeste gebouwen worden vervangen of gerenoveerd, is onlangs een begin gemaakt. Binnenkort hebben wij plaats voor Groot-Schuylenburg laat, in samenwerking met 5 andere instituten voor zwakzinnigenzorg, de opleiding tot het Z-diploma verzorgen door de Stichting R.I.V.A. (Regionaal Instituut Verpleegkundigen-opleiding Arnhem). Gevraagd wordt: - tenminste een Z-diploma - een voortgezette opleiding - zoals praktijk begeleiding - of de bereidheid deze te gaan volgen - leeftijd minimaal 23 jaar concrete ervaring in de zwakzinnigenzorg na diplomering vaardigheden in schriftelijke en mondelinge rapportage geen bezwaar te hebben tegen onregelmatige diensten. Gezien het karakter van onze inrichting gaat onze voorkeur uit naar iemand met een protestants-christelijke levensovertuiging. Het salaris wordt bepaald naar leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt minimaal 1 2.327,83 (inp. nr 14) en maximaal 2.993,55 (inp. nr 23)de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Voor het verkrijgen van inlichtingen vooraf, kunt u bellen met de opleidingscoördinator, de heer T.B. Wispelweij, telefoon (055) 260906, toestel 158, of met de directie van de Stichting R.I.V.A. te Arnhem, telefoon (085) 431859 of (085) 437659, bij voorkeur 's morgens tussen 08.30 en 10.00 uur. Schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten Zutphensestraat 106, 7325 XL Apeldoorn, Telefoon (055) 26 09 06. de Centrale Marketing Organist van de Nederlandse Dagbladpers te Amsterdam zoekt geïnteresseerden voor de functie van voor het integraal opzetten en beheren van de documentatie, atdelingsgewijs wordt verzorgd. Daarbij kan gebruik gemaakt won van een computer-programma voor datatrieval. Voor een goede vervulling van de functie lijkt ons vereist: een gerichte beroepsopleiding (BDA, GO) een ruime ervaring, bi] voorkeur op het gebied van marketing en reclame, belangstelling voor automatisering. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij Costa Tchaoussoglou, wie ook sollicitaties gericht kunnen worden. Ons adres is: Weesperstrast 89 Postadres: Postbus 20085,1000 HB Amsterdam Telefoon: 020-242316 toestel 26 Het centraal secretariaat van het Jellinek Centr gevestigd aan de Herengracht 581 te Amsterdam, h een vacature voor een Tot de taken behoren: uittypen van nota's en evt. correspondentie; verwerking van in- en uitgaande post; andere voorkomende secretariaatswerkzaamheden. Opleiding: MAVO-4, type-ervaring. I Wij bieden een goed salaris en secundaire arbeidt voorwaarden. Telefonische inlichtingen geeft Mevi C.Ruder (tel. 020 - 22 02 61). Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na vi schijnen van dit blad aan de directeur van het J< nek Centrum, Mr.D.B.W.Postma, Postbus 3907, 1001 Amsterdam, onder vermelding "typekracht" op de ei lop en boven de brief. van de Nederlandse Dagbladpers te Amsterdam vraagt voor spoedige indiensttreding een typiste, waaronder mede ressorteren de receptie en de verzendafdelingit Zij kan op een prettige manier leiding geven aan een klein team vfj typistes, de teletoniste en de jongste bediende. Enig organisatorisch inzicht is in verband met een goede werkverdeling gewenst. Een goede kennis van de Nederlandse taal is noodzakelijk. Middelbare opleiding, leeftijd boven 23 jaar. Ons adres Is: Weesperstraat 89 Postadres: Postbus 20085,1000 HB Amsterdam Telefoon: 020-242316 toestel 36 Burgemeester en Wethouders roepen sollicitanten op naar d^' betrekking van welke vacant is, c.q. binnenkort vacant komt aan de openbaT re scholen voor gewoon lager onderwijs. HOEFKADE 99 (Jan Ligthartschool)(149 leerlingenl KEPPLERSTRAAT 301 (Kepplerschooll(195 leerlingenl KETELSTRAAT 21-23 (Ir. Lelyschool)(246 leerlingenl RIJSLAG 17-23 (Scholengemeenschap "Het Voll Leven")(269 leerlingen) ei ZAANSTRAAT 27 (Rembrandtschool)(138 leerlingenl De gemeentelijke verplaatsingskostenregeling is van toepas sing. Bij de selectieprocedure zal ook het advies worden gevraagd van de Gemeenschappelijke Schoolraad voor het Openbaar Onderwijs, waarin onder andere leden van het onderwijs- team en de oudercommissie zitting hebben. Desgewenst worden gaarne nadere inlichtingen verstrekt door de gemeentelijke inspecteur van het Onderwijs, de heef T. Ringelberg, telefoon 070 - 624121toestel 2588 (kan toor) of 070 -685660 (huis). Gegadigden worden verzocht zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk binnen 10 dagen na het verschijnen van deze op roep, hun sollicitatie aan Burgemeester en Wethouders in te zenden. Een sollicitatieformulier kan worden aangevraagd bij de af deling Onderwijs der Gemeentesecretarie. Burgemeester De Monchyplein 9, kamer 3353, telefoon 070 - 624121toestel5 >2545.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 32