algemeen directeur i Elf F staffunktionaris personeelszaken m/v Stafmedewerker m/v directeur Protestants Christelijk Verpleeghuis DeLozerhof 's-Gravenhage kandidaten voor het direktieteam DIREKTIE-SEKRETARIS s^ohting sociale woningbouw utrecht wetenschappelijk medewerker Stichting Federatie Gezinsverzorgingsinstellinger te Leeuwarden Stichting Gemeenschappelijk Begeleidingsinstitut Ondernemingsraden (G.B.I.O.) G.B.I.O. Postbus 11685, DIRECTEUR ALGEMEEN BEHEER ZATERDAG 15 SEPTEMBER 1979 TROUW/KWARTET 22 De Stichting Sociale Woningbouw Utrecht verzorgt t.b.v. een 4-tal woningkorporaties in Utrecht, Maarssen en Nieuwegein het onder houd, de administratie en de sociaal maatschapppelijke aangele genheden, zoals de begeleiding van de inspraak en de uitvoering van het toewijzingsbeleid. In totaal heeft de SWU een 7000-tal woningen in beheer, een aantal dat door nieuwbouw en door overname de komende jaren nog aanzienlijk zal groeien. Het bestuur zoekt t.b.v. de direkteur een Gedacht wordt aan een nuchtere en tegelijk inventieve kandidaat op akademisch niveau, die in staat is om de direkteur bij te staan bij het aan het bestuur uitbrengen van beleidsadviezen. Aangezien die beleidsadviezen mede voortvloeien uit landelijke, provinciale en gemeentelijke voorschriften en regelingen, is belangstelling voor juridische zaken van belang. Naast de beleidsondersteuning, krijgt betrokkene de verant woordelijkheid voor de in- en externe kommunikatie, waar onder ook het samen met de direkteur onderhouden van fre- kwentie kontakten met de lagere overheden wordt gerekend. Gerekend kan worden op een salaris tot een maximum van f 5.200.-- per maand, alsmede op goede sekundaire arbeids voorwaarden. Voor de kandidaat, die enerzijds een sociale instelling heeft en anderzgds over de nodige daadkracht beschikt, ligt er een pers- pektiefvolle carrière. Verwacht wordt, dat betrokkene de Christelijke beginselen is toegedaan. Gegadigden dienen zich schriftelijk te wenden tot de direkteur van de Stichting, de heer IJ.M. Poelman, postbus 11035, 3505 BA UTRECHT. Een psychotechnisch onderzoek behoort tot de mogelijkheden. uitv org van wbvOR ARIENS ws EIGEN HAARD wbv UCB SWU wbv NIEUWEGEIN vechtensteinlaan 14 3555 XS utrecht 030- 43 17 74 J.A. COHEN INSTITUUT INTERUNIVERSITAIR INSTITUUT VOOR RADIOPATHOLOGIE EN STRALENBESCHERMING Bij het J. a COHEN INSTITUUT. Interuniversitair Instituut voor Radiopatho- logie en Stralenbescherming, is een positie beschikbaar voor een (fysicus of biofysicus) Taakomschrijving Ontwikkelen van deskundigheid op het gebied van dosimetric en stra lingsbescherming over een breed gebied, inklusief isotopen-toxiriteit. Analyseren van stralingsrisiko's door evaluatie van gegevens bij de mens en door modelstudies bij proefdieren. Medewerken aan kursussen over eigenschappen van ioniserende stra ling, dosimetric en stralingsbescherming. Geven van adviezen betreffende stralingsbescherming. De werkzaamheden worden verricht in Leiden en Rijswijk. Opleiding Universitair gevormde fysicus (drs., ir. of dr.). Het is gewenst dat de kandidaat ervaring heeft met komputer programmeren Een behaald diploma stralings deskundige C is nuttig, maar niet absoluut noodzakelijk. Leeftijd Maximaal 35 jaar. Schriftelijke sollicitaties onder nummer IRS/79/V/30 te richten aan de heer J. A. L van Leeuwen, adn. direkteur J. A. Cohen Instituut I.R.S.. Rijnsburger- weg 86. 2333 AD Leiden De Stichting Voorlopig Informatie- en Coördinatieorgaan Dienstverlening Oorlogsgetroffenen (ICODO) vraagt voor haar te vestigen bureau een (mnl./vrl.) De Stichting heeft tot doel de bevordering van de doeltreffendheid van de dienstverlening aan oorlogs getroffenen. Een wettelijke bekrachtiging van doel en taken van de Stichting ligt in het voornemen. Het bureau van de Stichting wordt in hoofdzaak belast met coördinatie van de hulpverlening, met voorlich ting en bevordering van begrip, inzet en deskundigheid van hulp verleners voor getroffenen door de oorlog. In het ICODO zal geïnte greerd worden het reeds bestaande „Informatiecentrum voor door de oorlog getroffenen" te Utrecht, dat als hoofdtaak heeft informatie- veratrekking (met verwijzing en waar nodig bemiddeling) over hulpver lening. wetten en regelingen. De functionaris zal een instelling met eigen identiteit moeten opbou wen en leiden, welke de werkzaam heden van organisaties, hulp verleners en betrokkenen in de omgeving van getroffenen zal stimu leren en coördineren. De huidige directeur van het Informatiecentrum en een team van ruim 10 mede werkers zullen hem daarbij terzijde staan. Naast inlevingsvermogen In de problematiek van getrofftnen door de oorlog, zijn vereist bestuurlijke ervaring in de welzijns- of gezond heidssector, ervaring In het actief coördineren en organiseren, en een opleiding op universitair niveau. Standplaats: vermoedelijk in het centrum van het land. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 6023.- per maand. Overige arbeidsvoorwaarden afgeleid van dia voor het rijks- overheidspersoneet. Sollicitaties te richten aan da voorzitter van de Stichting, de heer C. A. van der Hooft, Ridder Robert- laan 19, 6865 BR Doorwerth, tel. 08373 64 98. Inlichtingen kunnen behalve bij de voorzitter ook worden Ingewonnen bij het bestuurslid de heer H. Lellefeld, arts, tel. 01717 - 58 40 (bij voorkeur op maandagavond). Het bestuur van De Lozerhof, een verpleeghuis met 300 bedden voor psychisch gestoorde bejaarden, wil gaarne in verband met pensionering van de huidige functionaris in contact komen met candidaten die belangstelling hebben voor de functie van De algemeen directeur dient tezamen met de medisch directeur en de verpleegkundig directeur gestalte te geven aan een geïntegreerd directiebeleid. Dit beleid wordt door de directie voorbereid en na fiattering door het bestuur als eenheid uitgedragen en uitgevoerd. Hierbij treedt hij zowel naar binnen als naar buiten op als vertegenwoordiger van de directie. Aan candidaten worden de volgende eisen gesteld; - beschikken over goede management-, organisatorische- en contactuele eigenschappen; - beschikken over leidinggevende ervaring, opgedaan bij voorkeur in een ziekeninrichting; - beschikken over financieel-economische deskundigheden; - openstaan voor moderne personeelsontwikkelingen; - een academische of een daarmede vergelijkbare opleiding hebben gevolgd. Salariëring volgens de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad. Zij die in aanmerking wensen te komen voor deze functie worden verzocht zich schriftelijk te richten tot de secretaris van het bestuur van de Lozerhof. Theo Mann Bouwmeesterlaan 536, 2597 HL 's-Gravenhage. Een bedrijfspsychologisch onderzoek kan tot de mogelijkheden behoren. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door de huidige functionaris, de heer J. van der Linden, telefoon 070 - 29.90.50, toestel 140. KERKEN WERELD is een instituut van de Nederlandse Hervormde Kerk, waar in totaal 75 mensen aktief zijn op twee onder scheiden werkvelden, nl.: vormingswerk-in-internaatsverband op het gebied van arbeidsvraagstukken, kerk- en samenlevingsvra- gen, gezondheidszorg en sociale beroepen, evangelisatorisch werk waaronder publikaties, kadervorming, advies en voorlichting aan plaatse lijke groepen, het laatstgenoemde in samenwerking met o.a. het Hervormd Evangelisatorisch Beraad. De koördinatie is in handen van een tweehoofdige direktie. Beide direktieleden gaan ons verlaten wegens pensionering, resp. positieverandering. Daarom zoe ken wij op korte termijn kandidaten voor het direktieteam Wij streven naar een bezetting door een vrouw en eén man tussen 35 en 50 jaar, van wie wij verwachten dat zij: feeling hebben voor financieel-ekonomische zaken, een oecumenische en maatschappij-kritische in stelling hebben, zich thuis voelen in het werken in een zich demo- kratiserende instelling, bereid zijn tot uitvoerend werk binnen het eigen werkveld, kreatief zijn en in staat om in teamverband nieuwe werkvormen te ontwikkelen. Zij weten zich gezamenlijk verantwoordelijk voor het gehele instituut. Voor de vakature van het direktielid voor het evange lisatorisch werk zoeken wij iemand die: de missionaire lijn van Zending-in-Nederland kan doortrekken en de oecumenische samenwerking wil uitbouwen, in verband met de werkopdracht bij voorkeur een hervormd theoloog is met agogische kwaliteiten. Voor de vakature van het direktielid voor het vor mingswerk zoeken wij iemand die: inzicht en ervaring heeft in dit werkveld alsmede visie op plaats en toekomst hiervan. Met instemming van alle betrokkenen is voor beide funkties een taakomschrijving en een profielschets tot stand gekomen. Deze zijn, evenals verdere inlichtin gen, te verkrijgen bij de huidige direktieleden G. van den Akker en F.N.M. Nijssen en bij R. de Knikker, hoofd personeelszaken. De selektieprocedure mondt uit in een voordracht tot benoeming door de Synode der N.H. Kerk. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. De CAO voor de welzijnssektor is van toepassing, als mede opname in het pensioenfonds P.G.G.M. Gaarne ontvangen we ook reakties die ons op moge lijke kandidaten attenderen. Sollicitaties en reakties vóór 8 oktober a.s. aan de sollicitatJekommissie 'direktievakature'. adres 'Kerk en Wereld', Postbus 19, 3970 AA Driebergen-Rijsen- burg. Tel. (03438) 22 41. Stichting Kerk en Wereld Driebergen vraagt zo spoedig mogelijk een Het betreft een nieuwe funktie binnen de Instelling m ongeveer 700 full- en part-time medewerk(st)ers. Vereisten: een voor deze funktie geëigende opleiding minims H.B.O. personeelswerk enige jaren ervaring goede organisatorische kwaliteiten, kontaktuelej genschappen. Salariëring en rechtspositie volgens de C.A.O. Wt zijnswerk. Inlichtingen bij dhr. W. Brander, direkteur 05100-27888. Brieven het Bestuur van de Stichting Emmakade 70 te Leeuwarden. Het GBIO. waarin vertegenwoordigd de in de Stichting van de Arbeid samenwerkende werk gevers- en werknemersorganisaties, heeft o.a. tot doel de werkzaamheden van instellingen op het gebied van scholing en vorming van onder nemingsraadsleden te ondersteunen, te stimu leren en te coördineren. De in de achterliggende jaren ontwikkelde activiteiten met als doel het aantal onder nemingsraadsleden. dat aan scholings- en I i vormingscursussen deelneemt, te vergroten, k hebben succes en worden dan ook in de komende jaren voortgezet. r Door het gestaag groeiende aantal cursusdeel-L nemers vragen de werkzaamheden van onze F Stichting, met name het als intermediair t optreden tussen ondernemingsraadsleden en J; scholings- en vormingsinstituten, steeds meer l aandacht. Dit maakt het noodzakelijk over te gaan tot aanstelling van een p Deze functionaris zal als rechterhand van de directeur - met een reeds in dienst zijnde mede werker schriftelijk en mondeling informatie over het GBIO en over cursussen voor onder nemingsraadsleden verstrekken aan belang stellenden. zoals bedrijven, instellingen, onder nemingsraadsleden, werkgevers- en werk nemersorganisaties. bedrijfscommissies en scholings- en vormingsinstituten. Daarnaast zal hij/zij contacten met scholings- en vormings instituten onderhouden om ondernemingsraden (leden) en instituten tot elkaar te brengen. Voor een goede taakvervulling is het nood zakelijk. dat de functionaris belangstelling heeft voor vraagstukken van communicatie en leer processen en voorts kennis heeft van de arbeidsverhoudingen in Nederland en de rol van ondernemingsraden daarin. Hij/zij moet een kritisch onderscheidingsvermogen en zin voor relativiteit hebben en zowel zeitstandig als in teamverband kunnen werken. Voorts stelt de functie hoge eisen aan contactuele eigen schappen en administratiel-organisatonsche bekwaamheden. i Gedacht wordt aan kandidaten met een oplei- i ding op HBO- of universitair niveau, die over een adequate praktijkervaring beschikken. Ook zij, die in hun langdurige praktijk op dit werkterrein de nodige kennis hebben opgedaaj kunnen solliciteren. De arbeidsvoorwaarden voor deze ambulante functie zijn in overeenstemming met de rechtsi positieregeling voor het personeel in dienst var de Sociaal-Economische Raad. Het aanvangs salaris zal. afhankelijk van leeftijd en ervaring, r liggen tussen 35.000,- en 45.000,- met een uitloop tot maximaal 60.000.- bruto perfc jaar. Een medisch en een psychologisch onderjj zoek maken deel uit van de selectieprocedure.!* Sollicitatiebrieven met uitvoerige inlichtingen ttfj richten aan de directeur van het 2052 AR s-Gravenhage. zuidelijke ijsselmeerpolders lelystad Op 3 oktober a.s. zal de eerste paal worden geslagen voor het ZIEKENHUIS te LELYSTAD. Het betreft een algemeen - gemeentelijk - ziekenhuis van 300 bedden, waarvan er in instantie 234 volledig en 66 in ruwbouw worden gerealiseerd. Naar verwachting zal de bouw medio 1982 zijn voltooid. Op korte termijn zal het bestuur in handen worden gegeven van een commissie, zóéls bedofj artikel 61 e.v. van de gemeentewet. - Vooral op grond van de overweging dat het ziekenhuis Lelystad niet start vanuit een n bestaande ziekenhuisorganisatie, wordt het noodzakelijk geacht dat op korte termijn vfc beschikt over een eerste functionaris voor dit ziekenhuis, namelijk de (vacaturenummer L/163). 1 Betrokkene zal in eerste instantie worden belast met de begeleiding van het bouwproces et voorbereiding van de interne organisatie. In dit verband is het van belang te vermelden d£ juridische structuur voor de directie is gekozen voor het "raad van beheer-model", terwijl eT wordt uitgegaan dat gekomen zal worden tot een driehoofdige directie met een gezameil verantwoordelijkheid, waarvan één lid als voorzitter optreedt en uit dien hoofde naar buite^ directie vertegenwoordigt. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij in ieder geval: - een voor deze functie geëigende opleiding op ten minste HBO-niveau hebben; - ervaring in management hobben; - in staat zijn en er prijs op stellen in teamverband werkzaam te zijn; - over ervering in een ziekenhuisorganisatie beschikken. Ervaring bij de begeleiding van de verjbouw van ziekenhuizen wordt op prijs gesteld Eventuele inlichtingen (mondeling en schriftelijk) kunnen worden verkregen bij de secretaris; de commissie voorbereiding bouw ziekenhuis Lelystad, de heer A. Montanus, telefoon 03200-26844, toestel 112. Pr De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Goede huisvestingsmogelijkheden zijn aanwezig. Per 1 januari 1980 wordt Lelystad gemeente. De groeikern Lelystad zal dan ruim Inwoners tellen. In het jaar 2000 zal dit aantal zijn uitgebreid tot 100.000 inwoners. toi De vertegenwoordigende organen zijn nu ook al gekozen door de inwoners en functioned gemeenteraad en college van burgemeester en wethouders, onder voorzitterschap vaf landdrost. Lelystad kent vrijwel alle voorzieningen op het gebied van onde.wijs, sport, cultuur, ettk heeft een rijk verenigingsleven. si •F Degene die in deze functie zijn geïnteresseerd worden uitgenodigd binnen veertien dagen nl verschijnen van dit blad hiernaar te solliciteren. J' Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer, te richten aan de landdrost var Zuidelijke Ijsselmeerpolders, Postbus 918200 AB Lelystad. ef

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 22