r hoofd (mnl./vrl.) arbeidstherapie Een nieuwe Spectrum natuurgids! ten groepsleider maatschappelijk werk(st)er konsukntfe) emancipatiewerker(s) Roger Phillips\Th.T.Burgers NJERENIGING PRO JUl/ENME 's-Giwenhage De stichting burgerschapskunde 'sHeeren Loo-Lozenoord vereniging "bartiméus" bartiméus s Meer dan 500 bos-, park-en laanbomen. Voor de veie natuur liefhebbers en foto-amateurs! Omvang 224 blz. voordeelprijs per 1 november 37,50 nu bij de boekhandel ^JBT groepslelder(ster) 'UYTTERDIJK ZATERDAG 15 SEPTEMBER 1979 TROUW/KWARTET Het PROVINCIAAL CENTRUM voor GEREFORMEERD JEUGDWERK in GRONINGEN vraagt, ter uitbreiding van het huidige team van 8 personen, 3 PART-TIME MEDEWERKERS (vn mnl.) Taken: Het begeleiden van vrijwilligers/sters binnen gereformeerd jeugdwerk op regionaal en/of plaatselijk niveau, zoals: clubleiding, leden G.J.V.'s, sociëteiten en instuiven, ouder- bestuurs- en jeugdraadleden enz. Met eigen voorkeur wordt rekening gehouden. Tijd en plaats: Het werk vindt plaats in de avonduren of incidenteel in de week-ends gedurende de periode augustus t/m mei; De part-time medewerk(st)er werkt voornamelijk in de regio, waartoe zijn/haar woonplaats behoort; Afhankelijk van de mogelijkheid van de deelnemers en het aantal aanvragen kan de werkinzet variëren tot ten hoogste twee avonden per week. Vereisten: Enige jaren ervaring in het gereformeerd jeugd- en jongeren werk; Protestants-christelijke levensovertuiging; Het verdient aanbeveling bedreven te zijn in gespreks vormen, het werken met groepen en het beheersen van een aantal praktische vaardigheden; Eigen vervoersmogelijkheden; (auto) In verband met regionalisering verdienen kandidaten uit de classes Stadskanaal, Winschoten en Warffum de voorkeur; Kandidaten moeten, na een korte inwerkperiode, inzetbaar zijn. Geboden wordt: In- en ontspannend, maar óók afwisselend werk; Hulp in de vorrr van persoonlijke werkbegeleiding én werkmateriaal; Uitstekend honorarium naar C.R.M. norm; Reis- er materiaalkostenvergoeding. Aanmelding: Verzoeken om nadere informatie en schriftelijke aanmelding vóór 1 oktober a s. richten aan: P C. G. J. bureau, H. W. Mesdagplein 15, 9718 HS Groningen t a v. Hans Prins; telefoon. 050-181432 (alleen kantooru ren) óf 05900-3417. Algemene jeugdwelzij «instelling met drie werksoorten, t.w. gezinsvoogdij, voogdij en adviesburo, op weg naar integratie, vraagt voor zo.spoedig mogelijk een MAATSCHAPPELIJK WERKER (m/v) die kan starten in de nu nog bestaande afdeling gezinsvoogdij. Teek: zorg dragei voor de begeleiding van jongeren, die door de kinderrechter onder toezicht zijn gesteld, en hun gezinnen in Den Haag en omgeving. Funktie-eisen: voltooide opleiding HBO maatschappelijk werk; enkele jaren ervaring, bij voorkeur in het jeugdbeschermingswerk, belangstelling voor organisatorische vraagstukken en voor de oplossing hiervan in een demokratische struktuur; bereidheid tot samenwerking met vrijwilligers; goed kunnende samenwerken in teamverband; in staat zijn tot zelfstandige taakuitvoering. Geboden wordt: goede werkbegeleiding in een overzichtelijke werksfeer; grote zelfstandigheid; een caseload die nog steeds te hoog is, als taakverzwarend element bij het gebodene; salaris volgens de regeling van hét ministerie van justitie. Informaties kunnen telefonisch worden verstrekt door Jac. Bosman, tel. 070-469345. Selektie vindt plaats door een uit de medewerkers gevormde sollicitatiekommissie. Sollicitaties aan de direkteur van de Vereniging, Henk Beuker, Postbus 17389, 2502 CJ s-GRAVENHAGE NEDERLANDS CENTRUM VOOR POLITIEKE VORMING, verzorgt cursussan, publicstles en leermiddelen tan dienste vsn de politieke vorming. Zi| vraagt op korte termijn voor 40 uur per week, bij voorkeur In de vorm van een duobaan. De taak omvat: (intern): het toetsen van alle activiteiten en taken van de Stichting op hun functie ten aanzien van de vrouwenemancipatie, het initiëren van nieuwe activiteiten op dit terrein. (extern) het adviseren bij. het opzetten en ondersteunen van landelijke, regionale en plaatselijke activiteiten. het (mee-) produceren van studie- en discussiemateriaal. het bijscholen van discussieleidsters. Het werk zal worden begeleid door een commissie waarin diverse geledingen van hel werkveld vertegenwoordigd zijn. De aanstelling geschiedt volgens de rijkssubsidievoorwaarden voor één jaar, met mogeli|ke verlenging ervan gedurende de proefperiode met steeds één jaar. De vereisten voor deze functie zijn: hogere beroepsopleiding en/of daarmee gelijk te stellen ervaring. ervaring in en affiniteit met emancipatiewerk. een open oog voor de diversiteit in (politieke) opvattingen binnen het uitvoerend werk. een goede kennis van of ervaring met de vrouwenbeweging, creativiteit, goede contactuele eigenschappen. Het betreft hier een proefproject voor maximaal 3 jaar. Na afloop zal worden beoordeeld of tot continuatie ervan kan worden besloten. Salariëring (op full-time basis) afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot max. 4.701,04 per maand (salarispeil 1/1/79). Arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Welzi|nwerk. Sollicitaties met loopbaanbeschrijving binnen 14 dagen te richten aan: Stichting Burgerschapskunde t.a.v. Sollicitatiecommissie Emancipatiewerker. Postgus 349 2300 AH Leiden. (Christelijke inrichting voor geesteszwakken) Postbus 550 - 3850 AN Ermelo Tel. (03417) 55911 's Heeren Loo-Lozenoord heeft een goed woonklimaat in zesentwintig, merendeels moderne paviljoenen voor ruim duizend (geestelijk en lichamelijk gehandicapte) bewoners. Daarnaast zijn er o.a. activerings-, onderwijs-, en therapiemogelijkheden. Tot deze laatste behoort ook de dienst "Zeezicht" arbeidstherapie, waar 400 bewoners dagelijks hun werk vinden en daarin begeleid worden door dertig medewerkers. Voor deze dienst vragen wij, omdat het huidige hoofd de wens te kennen heeft gegeven zijn functie te willen neerleggen, een die in samenwerking met de andere medewerkers gestalte kan geven aan het werkklimaat van zowel de bewoners als de begeleiders. Wij zoeken een man of vrouw, op HBO-niveau, die verwacht deze functie aan te kunnen. Ervaring in leidinggeven is een vereiste. Een christelijke levensinstelling behoort bij het karakter van onze inrichting. Omdat een uitgebreide taak- en profielomschrijving niet in deze advertentie is te verwerken, verzoeken wij serieuze gegadigden, voordat zij solliciteren, de bedoelde omschrijving bij ons aan te vragen (telefonisch bij mevrouw M.C. van Otterloo, doorkiesnummer 5405). De salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 3.922,08 bruto per maand. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen kunnen worden verstrekt door de heer A. Bouter (interimhoofd arbeidstherapie, doorkiesnummer 5528) of door het hoofd Personeel Organisatie (doorkiesnummer 5404). Schriftelijke sollicitaties dienen uiterlijk 30 september 1979 in het bezit te zijn van het hoofd Personeel Organisatie, de heer B.A. Verstraete. De opvoeding en het onderwijs van de in het instituut Bartiméus te Zeist opgenomen visueel gehandicapte kinderen en jongeren in de leeftijd van plm. 6-20 jaar zijn erop gericht hen te leiden naar een zelfstandig, geihtegreerd leven en werken in de maatschappij. Voor de begeleiding van slechtziende jongens in de leeftijd van plm. 13 jaar, vragen wij voor spoedige indiensttreding een Van hem verwachten wij dat hij: werkt vanuit een Protestants-Christelijke levensovertuiging; studeert voor de MBO/i.w. (of deze heeft afgerond); de leeftijd van 23 jaar heeft bereikt, ervaring heeft in het werken met groepen kinderen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Bartiméus, t.a.v. de heer J. van der Mheen, direkteur internaten. Postbus 1003, 3700 BA Zeist. Telefonische inlichtingen bij de heer E. Dijkstra: (03404)2 15 44. toestel 238. christelijk instituut voor blinde en slechtziende kinderen Bij de Samenwerkende Stichtingen voor Sociaal Pedagogische Zorg op de Zuid-Hollandse Eilanden is een vakature voor een part-time die een formatieplaats zal bezetten voor de Prot. Chr. Stichting en die zich samen met 5 andere collega's wil inzetten voor het verlenen van hulp en het geven van leiding aan geestelijk gehandicapten en hun ouders. Geboden een verantwoordelijke en zelfstandige werkkring waarvan salaris en arbeids voorwaarden worden bepaald door de CAO-Welzijnswerk. Gevraagd diploma sociale akademie en de bereidheid tot het volgen van de cursus v.s.i.d., terwijl in verband met de betreffende formatieplaats en de inzet in het werkgebied Goeree Overflakkee een positief prot. chr. levensovertuiging wordt verwacht. In verband met de uitgestrektheid van het werkgebied is het bezit van een rijbewijs B-E noodzakelijk. Sollicitatie» Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij de voorzitter van de Prot. Chr. Stichting. Schenkelijk 10 te Strijen, telefoon 01854-1261. -I 32,50 oöirït Kinderhuls der herv. gem. te Rotterdam Tehuis voor normal* Jongana en meisjes In de leeftijd van 2 tot 17 Jaar vraagt: voor een vertikale ten dele gemengde groep van 12 kinderen. Gewenste opleiding: Min. MAVO/HAVO-niveau. KV. JV. ert/of MBO i.w. Ervaring strekt tot aanbeveling. Chr. levensovertuiging vereist. Min. leeftijd 23 jaar. Sollicitaties te richten aan de direktie. Van Speyk- straat 149, 3014 VJ Rotterdam. Tel. 010-360655. De stichting opleiding verzorgende en dienstverlenende beroepen. Een landelijk opleidingsorgaan voor het leerling wezen vraagt voor spoedige indiensttreding een voor drie dagen per week, uitgroeiend naar een volledige weektaak per 1-8-1980. Taak: Het meewerken aan een optimale opleidings situatie voor leerlingen, die de opleiding tot ver- zorgingsassistent(e) of bejaardenhelpende vol gen. De nadruk ligt hierbij op: de relatievorming met de leerlingen; de selektie van praktijkopleidingsplaatsen; het kontakt met de praktijkinstelling m.b.t. de begeleiding van de leerlingen; de verdereontwikkellng en afstemming op el- Kaar van het school- en praktijkprogramma. Vereisten ervaring met begeleiding van jongeren; goede kontaktuele eigenschappen; organisatorische kwaliteiten; belangstelling voor ontwikkelingen m.b.t. onderwijs, gezondheids- en welzijnszorg; bezit van rijbewijs B/E. Standplaats/woonplaats: Leiden. Gewenst is: diploma Sociale Akademie, de akte NXX, NXIX, NXIi, een opleiding als praktijk- opleid(st)er dan wel een gelijkwaardig niveau. Leeftijd: vanaf 25 jaar. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en opleiding, bij 3/5 week taak maximaal f 2.665,- bruto per maand, exclu sief vakantietoeslag. Geen premie A.O.W. Op name in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Spoedige sollicitaties te richten aan de solli citatiecommissie van bovengenoemde stichting, Wilheiminapark 25 te Utrecht. 99 Interkerkelijke schq, Middelbaar Sociaaf Pedagogisch Ond Opleiding tot Verzcf M.B.O.-V.Z. Turkooislaan 1 Telefoon: 071 - 76 2332 RR Leiden Direkteur: K. Zwitsej "UYTTERDIJK" is projectschool in het de herstructurering van het MHNO/MSf' een deelproject Verzorgende. Deze nieuwe 3-jarige dagopleiding dien i ombouw van de 2-jarige opleidingen to l denverzorgende en gezinsverzorgende te komen, terwijl de opleiding tot kraar j gende t.z.t. hier mede in ondergebracht Aan de school is tevens een part-time i tot gezinsverzorgende voor 22-jarigen ren verbonden. Wij zoeken een collega voor de sociaa de leergebieden/omgangskunde: -MO A (B) (sociale) pedagogiek: bij voorkeur met vooropleiding ped gische akademie; -Socioloog/Lera(a)r(es) Maatschap! -Opleiding sociale akademie. Volledige weektaak; Taakstelling in overleg; Indiensttreding zo spoedig mogelijl Van sollicitanten wordt verwacht, dat z men met het interkerkelijke karakter va school. Inlichtingen worden verstrekt door de directrice mevrouw H A. Bos, tel. 071-7 (school) of 760289 (thuis). Sollicitaties binnen 10 dagen aan de di K. Zwitser. stichting protestants centrum maatschappelijke dienstverle1 Wij zijn een instelling voor maatschappelijke ning, met afdelingen algemeen maatschappeli1 gezinsverzorging, te weten tijdelijke en langdut I lening. Een vacature van ons werk vraagt om versterf1 leidersteam voor de langdurige hulpverlenii1 zoeken wij een LEIDER voor de langdurige hulpverlenin die o.m. zelfstandig wonende bejaarden bezo helpsters plaatst en deze hulpverleningen begelei Gezien de samenstelling van ons team gaat ditmaal uit naar een man. Een afgeronde of een Sociale Academie is een vereiste, evenals en het vermogen in teamverband te werken. a is niet strikt noodzakelijk, maar kunnen we bruiken. De aan te stellen functionaris moet positief christelijke levensovertuiging zijn. De C.A.O. voor het welzijnswerk is van toepassii Telefonische inlichtingen geeft Mevr. H.K. Set r 055-218032). Sollicitaties graag omgaand aan de directeur testants Centrum voor Maatschappelijke Dief i Mariannalaan 21, 7316 DS APELDOORN.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16