i ZUIVER SCHEERWOL VERANDERT fS NANS UITERLIJK VOOR V AA/De#frtfsei'. Aj/euwemu/? 2/ett 33ti MVóo/. TOCtfZ/£A5D te W FAMILIEBERICHTEN TROUWKWARTET P 10 zuiver scheerwol ft. Grote keus in Zuiver gr Scheerwollen pullovers op de herenafdeling van C A. Nieuwe breisels, nieuwe modellen en uitste kende kombinaties. Twee- e driedelige sets om dagelijks te variëren. Spencer met gebreide stropdas Zuiver Scheerwol. Bijpassend shirt polyester/katoen Driedelige set: 85,— Onder: Fraaie rolkraag pullover in nieuw breisel van Zuiver Scheerwol. 50,' "Ik weet mijn Verlosser leeft" Na een 58-jarig gezegend huwelijksleven is in vast vertrouwen op Gods beloften in Jezus ontslapen mijn geliefde vrouw, onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Pieternella Drost-Halk in de leeftijd van 81 jaar. Rotterdam, 11 september 1979 Huize "Borgsate", kamer 435 Meidoornsingel 181 Rotterdam: G. J. Drost Tine Nelly Treep-Drost Steenwijkerwold: Gerrit Jan Drost Hinke Drost-Zantinge Eindhoven: Koos Drost Bea Drost-Navis Klein- en achterkleinkinderen Naar haar wens heeft de begrafenis met het gezin in stilte plaatsgehad. De eerste tijd liever geen bezoek. Enige en algemene kennisgeving Met grote droefheid geven wij kennis aan allen die hem hebben gekend, dat mijn lieve man, onze lieve zoon, schoonzoon, broer en zwager Auke Alex Jongbloed Op vrijdag 7 september 1979 is overleden op de leeftijd van 30 jaar. Wij missen hem zeer, maar zijn getroost door het weten dat hij de rust gevonden heeft, die hij zo zeer behoefde. Op 11 september hebben wij hem in stilte begraven op de R.K. Begraafplaats te Berg- hem (N.Br.). Berghem: C. A. J. M. E. Jongbloed-Jacobs Leeuwarden: Familie Jongbloed-Hogenhuis Baarn: Familie Jacobs-van de Wijgerd Groningen: H. H. Jongbloed Leeuwarden: O. K. Jongbloed. Op zaterdag 8 september overleed orftj vrouw, moeder en grootmoeder, Joanna Wilhelmina Wijers-Bo ,1 op de leeftijd van 81 jaar. 's-Gravenhage: G. Wijers 's-Gravenhage: L. Wijers J. Wijers-Terlaak Nairobi: D. J. B. Wijers Hoogeveen: B. Wijers M. Wijers-Beerhorst Geleen: A. M. Kortlandt-Wijers D. Kortlandt en kleinkinderen 's-Gravenhage, 13 september 1979. Daal en Bergselaan 42. Overeenkomstig haar wens heeft de in besloten kring plaatsgehad. Voorlopig liever geen bezoel -■ VRIJDAG 14 SEPTEMBER 1979 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. De Heer heeft ons ver blijd met de geboorte van onze dochter en zusje Mariëlle Aruba (N.A.) San Nicolaas Past. Hendrikstr. 28 12 september 1979. Kenneth en Lize Vieira Roger. Liefste Poezzel Uit het diepst van mijn hart feliciteer ik je met je verjaardag en hoop er nog vele met je te mogen vieren. Ook in het komende jaar zal ik je, nog meer dan voorheen, tot steun en toeverlaat zijn. Verder zie ik reikhalzend uit naar het nieuwe levensjaar en dat God ons nabij wil zijn by het nieuwe leven, dat ons te wachten staat. Leen In plaats van kaarten Zaterdag 22 september a s. is het 25 jaar geleden dat onze ouders Adr. Oosterwijk en C. M. Oosterwijk-Koppelaar in het huwelijk traden. Wij hopen D.V. deze dag feestelijk met elkaar te vieren. Er is gelegenheid om hen te feliciteren in Hotel Neuf, Barendstraat 10 te Boskoop, van 3-5 uur n.m. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. 2771 CC Boskoop, september 1979 Zuidwijk 32 1939 14 sept 1979 Lieve Pa en Moe hartelijk gefeliciteerd van Marijke, Roel, Lucia, Eep Martij n, Jitse, Jitske, Griet Alida, Ruud. Jouke, Elco Reina en Rob. en tot vanavond. Geloofd zij de Heere; dag bij dag overlaadt Hij ons Die God is onze Zaligheid. Ps. 68 20. Zo de Heere wil mogen wij op 18 september 1979 met onze geliefde ouders en grootouders Jac. Vermaas en D. Vermaas-de Jong gedenken, dat zij vijftig jaar getrouwd zijn. Tevens is het 29 september a.s. vijftig jaar geleden, dat vader in het ambt van dienaar des Woords te Ter Aa (Utr.) werd bevestigd. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. 1272 GH Huizen N.H.. september 1979 v. Hogendorplaan 38 Gelegenheid tot gelukwensen wordt u geboden op zaterdag 22 september a.s. des nam. van 16 uur-17.30 uur in het gebouw 't Visnet, de Ruyterstraat 7a, Huizen N.H. Mocht u uw felicitatie met een tastbaar bewijs van medeleven vergezeld willen doen gaan, dan kunt u dit ook doen in de vorm van een bijdrage, die u kunt geven in een ter receptie geplaatste bus, voor het werk van Philadelphia voor gehandicapte kinderen. „Tc Zal aan 't stof dei aard' ontvliên. En dan eeuwig Jezus zien." Heden overleed, in de Hope des Eeuwigen Levens en na een langdurige liefdevolle verple ging in Huize „De Schutse". onze lieve, zorgza me moeder, groot- en overgrootmoeder Fennechien van der Veen weduwe van Jan van der Goot op de leeftijd van 87 jaar. Uit aller naam: G. P. van der Goot Amsterdam, 12 september 1979 Huize „De Schutse", Hemsterhuisstraat 123 Correspondentie-adres: Bocka ma straat 54, 8651 BG IJlst Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 17 september om 13.30 uur in Huize „De Schut se". waarna om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats Westgaarde, Ook meerweg 275, einde Osdorperban te Am sterdam. bereikbaar met bus 23. Vertrek van Huize ..De Schutse" om 14 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condolerdti in de ontvangkamer van de begraafplaats. ,J>e Heer is mijn Herder". Psalm 23. Na een gezegend en gelukkig huwelijksleven is, in zijn Heer en Heiland, overleden mijn lieve man en der kinderen zorgzame vader en groot vader, Pleter Passchier op de leeftijd van 73 jaar. M. Passchier-Plugge kinderen en kleinkinderen. Scheveningen. 13 september 1979 Markenseplein 20. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren in ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. zaterdagmiddag van 2-4 uur De rouwdienst zal worden gehouden in de Pntélkerk, Tessclsestraat 67 op maandag 17 september om 11.15 uur. waarna de begrafenis zal plaatshebben om 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Na een zorgzaam en liefdevol leven, waaraan wij dankbaar terugdenken, werd in Heerlijk heid opgenomen onze lieve moeder en oma Jenneken Wieberdink-van Til weduwe van H. J. Wieberdink op de leeftijd van 72 jaar. Er is een land van louter licht waar heiligen heersers zijn. Nooit gaat de gouden dag-daar dicht in duisternis of pijn. Eindhoven: Henk en Els Rob. Annemieke, Henk Heerde: Dien Heerde: Johan en Joke Jenneke, Leendert Jan Sinderen: Jan en Annie Martine Sinderen: Adri Sinderen, 12 september 1979 Sinderenseweg 63 De rouwdienst zal plaatsvinden op maandag 17 september a.s. om 13.00 uur in de Advent kerk te Varsseveld, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats. Zij, die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden hierbij uitgenodigd. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Adventkerk In plaats van kaarten Heden nam God tot Zich onze geliefde zuster en tante Alexina Braam-Léautaud weduwe van J. Braam in de gezegende ouderdom van 90 jaar. Apeldoorn: J. G. Aickel-Léautaud Naarden: B. van Noppen-Léautaud. neven en nichten. Geen bezoek Apeldoorn. 11 september 1979 Huize Zuidzicht, Arnhemseweg 207. Correspondentieadres: Hoogakkerlaan 63, 7314 EK Apeldoorn. De begrafenis zal 'plaatshebben zaterdag 15 september om 11.00 uur op de algemene be graafplaats „Heidehof' te Ugchelen, Apel doorn. Op zaterdag 8 september nam de Heer uit onze familiekring tot Zich onze lieve zuster, schoon zuster en tante Adriana Wilhelmina Goedendorp-Derksen weduwe van Pieter Goedendorp Rotterdam: A. Derksen A. J. Derksen-Van Peursem 's-Gravenhage: H. van Hilten Alblasserdam: N. Derksen-Vuyk Nichten en neven Rotterdam, 8 september 1979 Zij was een brandende en lichtende kaars: en wij hebben ons voor een korte tijd in haar licht willen verheugen." naar Johannes 5:35 Dankbaar voor wat zij in het evangelisatie werk uitgaande van de Stichting „Open Huis" heeft mogen verrichten, namen wij er met ontroering kennis van dat in Christus is ont slapen Popke van Wageningen-Goudkade De Heere trooste Henk en zijn kinderen Lydia en Bas en geve hun kracht dit grote verlies te dragen. Bestuur en Raad van Advies, leiders en medewerkers van de koffiebar ,,'t Spuigat" en „De Sloep". Gouda, 8 september 1979. In Jezus ontslapen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Johanna Cornelia Zandbergen Op de leeftijd van 78 jaar. ..ïFant ik ben er zeker van dat het lijden van de tegenwoordige tijd niet opweegt tegen de heerlijk heid die voor ons geopenbaard zal worden Rom. 8 18 Rijnsburg: E. Kromhout-Zandbergen J. Schoneveld-Zandbergen J. Schoneveld Katwijk: N. van der Gugten-Zandbergen P. van der Gugten Canada: S. Zandbergen-Schoneveld Neven en nichten. Rijnsburg, 12 september 1979 De overledene is opgebaard in de aula van Huize Avondzon, Smidstraat 68A. De rouwdienst zal D.V. plaatsvinden a.s. zater dag 15 september om 9.45 uur in de aula van Huize Avondzon ingang Smidstraat 68A, waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats van de Geref. Kerk aan de Sandt- laan te Rijnsburg. Gelegenheid tot condoleren a.s. vrijdag 14 sep tember 's avonds van 8-9 uur in de aula van Huize Avondzon, Smidstraat 66A.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12