Èj amro bank groeps leider FAMILIEBERICHTEN 25 jarig jubileum Klimopschool Apeldoorn ZOEKT U DE BESTE LENING OF 2e HYPOTHEEK Bel nü 045-110806 C. E. van Koetsveldstlchtlni DINSDAG 11 SEPTEMBER 1979' TROUW/KWARTET kunnen van maandag lot en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond ts dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Goedemorgen opa en oma Spek hartelijk gefeliciteerd met uw 50ste trouwdag Uw 19 kleinkinderen Goedemorgen Oma en Opa van harte gefeliciteerd met uw 50-jarig huwelijk Frank en René Maar mijn gerechtigheid duurt eeuwig en mijn heil van geslacht tot geslacht Trouwtekst 15 september 1954 Nu. 25 jaar later, rijn wij erg dankbaar, dat we dit met onze kinderen mogen vieren. Wilt U ons feliciteren, dan bent U van harte welkom op vrijdag 21 september in Bos en Duin. Duinweg 82. Oostkapelle van 19.30 tot 21.30 uur. A. Jonkheer en C. J. Jonkheer-van Muiden Mar jon Se Joost Inge Michiel Reinier Rozenlaan 1, 4356 JK Oostkapelle Psalm 138:8 Op 18 september 1979. D.V. hopen onze gelief de ouders, groot- en overgrootouders Jan van Netten en Catharina P.A. van Netten-Peelen hun 60-jarig huwelijk te herdenken. Hun dankbare kinderen. Meye en Rie Ton en Riek Jan en Tini Wim en Hilda Roel en Gré Thea en Auke Klein- en achterkleinkinderen. Huize „de Luwte" Whnbledonpark 1, Amstelveen. Gelegenheid om geluk te wensen in de zaal van huize ..de Luwte" dinsdag 18 september a.s. 's middags van 16.00 tot 18.00 uur. Mocht u onze ouders iets willen geven, dan zullen zij het zeer fijn vinden als u een gift stort op gemeentegiro N 1487 tn.v. J. van Netten voor „Invalidenhulp te Lunteren". „Prijs den Heer, met blijde galmen Gij, mijn ziel, hebt rijke stof". Ps. 146 1 O.B. Na een moedig gedragen lijden, nam de Heere tot Zich, onze lieve zorgzame moeder, behuwd- groot- en overgrootmoeder, zuster, behuwd- Teuntje Jansje Zwaai. weduwe van Pieter Adrianus Visser in de gezegende ouderdom van 90 jaar. Barend recht: F. P Visser N. Visser-Leenheer Rijsoord: A. J. Smitshoek-Visser J. Smitshoek Barendrecht: J. A Tol-VIsaer C. Tol P. Visser J. den Otter-Viaser G. den Otter B. Visser T Visser-de Vries P. van Dijk-Visser J. van Dijk G. H. Visser C. M. Visser-van der Leer klein-, achterklein kinderen en verdere familie. Barendrecht, 10 september 1979 Achterzeedijk 41 Geen bezoek aan huis Geen Bloemen Gelegenheid tot condoleren en afscheidnemen woensdag van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Schelde- straat. De rouwdienst, welke D.V. zal worden geleid door de Weleerwaarde Heer Ds. M. Hiensch zal gehouden worden op donderdag 13 september in voornoemde aula om 12.30 uur. waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, onvergetelij ke moeder, schoonmoeder en grootmoeder Jonkvrotiwe Johanna Josina Kenau van Asch van Wijck Douairière Jhr Mr D. J. P. Hoeufft Ridder in de orde van Oranje-Nassau Erelid van de Damesafdeling der Johanniter Orde in Nederland, in de ouderdom van 83 jaar Haar geloof in Christus was de leidende kracht in haar maatschappelijk werk. Vlaardingen: J. M. Hirschel-Hoeufft M. I. Hirschel Alphen a/d Rijn W. H. Hoeufft Leiden: R. L. Hirschel Vlaardingen: P. H Hirschel D. J. P. Hirschel 's-Gravenhage, 8 september 1979, Gorrespondentie-adres: Cees Laseurlaan 79 2597 GA De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Verpleeghuis „Manahoeve", Honga- renburg 240 (hoek Hofzichtlaan). Bezoekuren aldaar woensdag 12 september van 15-17 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 13 september a.s. te 13.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Kerk- hoflaan waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Jesaja' 84 8 Psalm 90:12 Met ontroering geven wij kennis van het heen gaan. na een langdurige ziekte, van ons dis puutslid Human Bosland oud 20 jaren De Heere sterke de familie, en heilige deze ernstige roepstem aan ons aller hart Namens het Bestuür en de leden van het Dispuut Ichthus der C.S.F.R.: R. P. van Rooijen, praeses Rotterdam, 10 september 1979. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het overlijden van ons medelid en onze vriend Human Bosland Ons medeleven gaat uit naar zijn bedroefde ouders en familie Moge de Heere hen troosten. Namens het bestuur en leden van de Civitas Studiosorum in Fundamento Re- formato Jan Dirk Snel (praeses) Gerda de Heer (ab-actis) Utrecht, 10 september 1979. Met diepe droefheid geven wij U kennis dat de Heere tot Zich heeft genomen onze innig gelief de moeder, groot- en overgrootmoeder Hillegonda Jacoba Nekeman sinds 13 juli 1979 weduwe van Jacobus de Groot in de gezegende ouderdom van 83 jaar „van eeuwigheid, tot eeuwigheid zijt Gij God" Psalm 90 vers 2 Zoe termeer: H. J. de Groot A. M. de Groot-Verdoom Kampen: J. Slurink-de Groot J. A. Slurink Hoogeveen: J. Zandt-de Groot B. Zandt Ede: H. J. Slurink-de Groot H. Slurink Hoorn: J. J. de Jong-de Groot A. de Jong Kampen: L. F. Elzenga-de Groot D. Elzenga Castricum: J. J. de Groot E. H. de Groot-van Denderen klein- en achterklein kinderen IJsselmuiden, 9 september 1979 Huizen „Engelenberg" kamer 301, Slenkstraat 14. Corr. adres: Lindestraat 4, 8266 BG Kampen. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 14 september a.s. op de algemene begraafplaats van IJsselmuiden te IJsselmuiden. Vooral zal een dienst van Woord en Gebed worden gehou den in het rouwcentrum Dorpsweg 38b te IJsselmuiden, welke zal aanvangen om 10.30 uur. Vertrek vanaf het rouwcentrum Dorps weg 38b te IJsselmuiden om 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid in de aula op de alge mene begraafplaats van Kampen te IJssel muiden. Nog onverwachts werd van ons weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Antonie Bogaards op de leeftijd van 76 jaar Den Haag: R. Bogaards-Booi Scheveningen: J. Toet-v.d. Gugte Waalwijk: D. Engelaan-Bogaards Leiden: A. Bogaards-Reelick Rotterdam: M. J. C. Bogaards M. Bogaards-Engelaan Neven en nichten Rijswijk (Z.H.), 8 september 1979. Op 76-jarige leeftijd overleed Antonie Bogaards. Het was hem goed nabij God te ztjn. (Psalm 73) Rijswijk Z.H.: J. C. M Bogaards-PIomp Eindhoven: D. Lagerwerf-Bogaards J. Lagerwerf Voorschoten: M. Hoekstra-Bogaards H E. Hoekstra Heemskerk: J. de Jonge-Bogaards K. de Jonge Schiedam: J. N. Bogaards A. T. Bogaards-Kouwenhoven Beverley, N. Humberside, (G.B.)- A. W. Wilhams-Bogaards R. D. R. Williams en kleinkinderen Rijswijk Z.H., 8 september 1979 Verhagen Metmanstraat 29 Geen bezoek aan huis. Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 13 september om 15 00 uur op de begraafplaats Eikelenburg. Eikelenburglaan 7. Rijswijk. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Romeinen 8 Heden is van ons weggenomen onze geliefde man, vader en grootvader Jan Hoo^enkamp emeritus predikant in de ouderdom van bijna 66 jaar. Leeuwarden: R. F. Hoogenkamp-Stegeman Houston (U.S.A.): Koosje en Bob Schneider- Hoogenkamp Ottawa (Can.): Marietje en Jaap Schouten- Hoogenkamp Eric en Claire Doesburg: Rieks en Jeltje Hoogenkamp- Jansen Gorredijk: Abeltje, Leintje, Jona en Rajesh Tineke Hoogentcamp Harrie van der Schaaf Amsterdam: Janneke Hoogenkamp Leeuwarden, 9 september 1979 Euterpestraat 28. Gelegenheid tot condoleren op 13 september vanaf 13.30 uur in de Grote Kerk te Leeuwar den. Jacobijnerkerkhof 95. De dienst begint om 14.15 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ongeveer 15.15 uur op de begraafplaats te Huizum. Liever geen bloemen. Uit onze familiekring nam God onverwacht tot zich, 65 jaar oud, onze geliefde broeder, zwager en oom Jan Hoogenkamp emeritus predikant echtgenoot van R. F. Hoogenkamp-Stegeman Hemmen: H. A. Hoogenkamp 's-Gravenhage: A. C. M. Hoogenkamp Hilversum: P. A. Hoogenkamp Zaandam: P. A. Hoogenkamp J. J. Hoogenkamp-Lammers en kinderen 9 september 1979. Heden heeft de Here, na een langdurig en moedig gedragen ziekte, tot Zich genomen Gijsbertha Carolina Boot weduwe van Pieter Stolk, op de leeftijd van 83 jaar. „Waarlijk mijn ziel keert ztch stil tot God, van Hem is mijn heil." Psalm 62:2 Uit aller naam: W. J. B. Boot, 9 september 1979, Jaap Edenlaan 3, 2807 BP Gouda. De overledene is opgebaard in het rouwcen trum van de Monuta Stichting, Westhaven 16 te Gouda. Gelegenheid tot afscheid nemen, daar dinsdag 11 september van 20.00 - 20.30 uur De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag, 12 september om 15.00 uur. op de Algeme ne Begraafplaats „IJsselhof' te Gouda. Geen bloemen. Amsterdam, Op de geboortedag van de Allerzaligste Maagd Maria, moeder van onze Heer Jezus Christus, overleed, na het Sacrament der Zieken ontvan gen te hebben, in de ouderdom van 78 jaar mijn lieve Zus Johanna Cleta Maria Getrouw Dat zij te gast mag zijn op 't Hemelse feest B. A. A. Getrouw Amsterdam, 8 september 1979 „Vreugdehof" de Klencke 11 De overledene is opgebaard in de rouwkapel van „Vreugdehof' de Klencke 11, alwaar be zoek Woensdagavond 12 september van 7 tot 8 uur. De H. Mis van Requiem zal worden gehouden Donderdag 13 september om 9.30 uur in de kapel van „Vreugdehof", waarna de teraarde bestelling zal plaatshebben tegen 11 uur op de begraafplaats „St. Barbara" aan de Spaarn- dammerdijk 312. Psalm 108 1-8 Heden heeft de Here tot Zich genomen onze lieve zorgzame vader en grootvader Haike Haanstra weduwnaar van Wilhelmina Dokter op de leeftijd van 82 jaar. Westerhoven: J. H. Haanstra J. Haanstra-Lamsma Minke, Hayo. Albert en Martin Leersum: J. W. Haanstra T. Haanstra-Bijl Annemieke en Jelmer Harmeien, 9 september 1979 Heremalerhof. Corr. adres: Provincialewcg 11, Westerhoven. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van ziekenhuis Oudenrijn, Van Heuven Goed hartlaan te Utrecht. Gelegenheid tot condole ren aldaar woensdag van 19.00-19.30 uur De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 13 september om 12.15 uur op de be graafplaats „Daelwijck", Floridadreef te Utrecht aevestiad te amsterdam uitgifte van koers van uitgifte inschrijving storting coupons prospectussen notering gevestigd te amsterdam nominaal f 100.000.000 9 obligaties 1979 per 1980/1989 (tweede lening) zal uiterlijk op woensdag 12 september 1979 vóór beurs worden bekendgemaakt. van heden tot vrijdag 14 september 1979,15.00 uur, op de voorwaarden van net prospectus d.d. 10 september 1979 bij alle kantoren van ondergetekenden. Bedrijfsleden van de vereniging voor de effectenhandel evenwel, kunnen uitsluitend j inschrijven bij de hoofdkantoren van ondergetekenden te amsterdam. maandag 15 oktober 1979, onder bijbetaling van 120 dagen rente, zijnde f 30 per toegewezen obligatie van nominaal f 1.000. jaarcoupons per 15 juni. liggen ter inzage en resumés, waarin opgenomen een inschrijvingsformulier, zijn verkrijgbaar bij alle inschrijvings kantoren. Prospectussen, alsmede -tot een beperkt aantal exemplaren van de statuten van amsterdam-rotterdam bank n. en van haar jaarverslag over het boekjaar 1978, zijn verkrijgbaar bij de hoofdkantoren van ondergetekenden te amsterdam. ter beurze van amsterdam, alsmede de dooreenleverbaar- heid van deze lening met de 9% obligaties 1979 per 1980/198S eerste lening, zullen worden aangevraagd. amsterdam-rotterdam bank n.v. amsterdam, 10 september 1979 pierson, heldring &pierson n. Op 1 september j.l. was het 25 jaar geleden, dat de Klimopschool werd geopend. Dat willen we graag dankbaar vieren. Op 21 september a.s. zal er daarom om 19.00 uur een bijeenkomst zijn in de aula van 't Rijtbroeck, Pr. Beatrixlaan 259, direct gevolgd door een korte receptie. Daarna houden we open huis in de Klimopschool, Pr. Willem-Alexanderlaan 900. We no digen oud collega's hartelijk uit om om 19.00 uur aanwezig te willen zijn. M. van der Leun, voorzitter A. H. P. Schakel-van den Berg. secretaris .Christus zal grootgemaakt worden in mijn lichaam, hetzij door het leven, hetzij door de dood. Want het leven is mij Christus, en het sterven is mij gewin." (Filip. 1 20 en 21) Met diepe verslagenheid geeft het bestuur van de Gereformeerde Zendingsbond kennis van het overlijden van Popke Dina Willemijntje Maria van Wageningen-Goudltade op de leeftijd van 32 jaar. Zij zou in zendingsdienst zijn uitgegaan naar Kenia. Maar de Heere ging met haar een voor ons allen ondoorgrondelijke weg. In dankbaarheid en ontroering noemen wij haar Godverheerlijkend getuigenis, waardoor zij velen, ook hen die in de arbeid van de zending staan, tot zegen en troost is geweest. Ons hartelijk meeleven en gebed gaan bijzon der uit naar haar man, de kinderen Lydia en Bas en de ouders. Zeist, 10 september 1979 Namens het bestuur: Ds J. de Lange, voorzitter Ds J. J. Tigchelaar, secretaris. Waar Gij, Heer Jezus Christus, zijt, daar zal ik zijn in eeuwigheid. Ja, ik ga heen in vrede. Gezang 270:4b Uit onze scholengemeenschap is heengegaan, na ziek te zijn geweest vanaf de kerstvakantie, onze atheneum-leerling Peter Sturm 16 jaar Namens de C.S.G. „Lauwers College" te Buitenpost A. Bos, rector Twijzel, 9 september 1979 Algemene kennisgeving Heden overleed vrij onverwachts, op 76-jarige leeftijd, mijn lieve man, onze dierbare vader, schoonvader en grootvader P. C. Broekhoff Vice-Admiraal arts-titb.d.. Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw Den Haag: E. A. Broekhoff-Pinke Deventer: M. E. Broekhoff Vlaardingen: J. C. P. Broekhoff E. M. A. Broekhoff-Gerstel Mirjam Annemarie 2555 JT Den Haag, 8 september 1979 Riënzistraat 35. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis Leyenburg, Leyweg 275- aldaar geen bezoek. De crematie zal plaats hebben woensdag 12 september om 13 uur in het crematorium Oc- kenburg. Ockenburghstraat 21, Loosduinen Vraag om een vrijblijvende, kosteloze offei Wij zorgen voor een uitstekend aanbod, beste van 12 solide bank-instellingen die representeren. I 2. HYPOTHEKEN geen notans- kosten 1% prov. 120 x 180 x 143.- 120.- 358.- 300,- 574.- 480.- 1076,- 900,- Maandag t/m zaterdag van 9 tot 21 ui Financieringskantoor Moonen, Saroleastraat 42. Heen ZWOLLE vraagt voor haar gezinsvervan gend tehuis voor 20 volwassei geestelijk gehandicapten „'t Rech terink" te Zwolle een Opleiding: OPM of gelijkwaardig plus ervaring in d( zwakzinnigenzorg Salaris volgens de CAO. voor dagverblijvei en gezinsvervangende tehuizen voor ge handicapten. Inlichtingen te bevragen bij het hooft 05290-493 Sollicitaties te richten aan het bestuur vl de C. E. van Koetsveldstichting, p/a GV1 ,,'t Rechterink", Oude Wythemerweg Z 8026 PG Zwolle. Op 4 september 1979 is na een langdurig zii bed in zijn Heer en Heiland ontslapen mij] innig geliefde man, onze vader en grootvadt Dr. Karei Sprey Oud-conrector van het Chr. Lyceum te Hilversum op de leeftijd van 82 jaar. „De Here is mijn licht en mijn heil' Psalm 27, onberijmd Zwolle: M. E Sprey-de Planque Cleveland. U.S.A.: J. Sprey Hattem: B. J. A. Sprey H. Sprey-Jaarsma Hilversum- E. W. Jaarsma-Sprey R. S. Jaarsma en kleinkinderen Zwolle, 8 september 1979 Verpleeghuis Het Zonnehuis Correspondentie-adres: Mr. B. J. A Sprej Berg en Bos 7, 8051 AK Hattem De begrafenis heeft in stilte plaatsgehad

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12