fik VELDWIJK VRAAGT adjunct-directrice een docent psychiatrische verpleegkunde een docent somatische verpleegkunde twee praktijk- begeleid(st)ers VELDWIJK ziekenverzorgenden ZIEKENVERZORGSTER hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen VALERIUSKLINIEK jjjpp7 Valeriusplein 9 Amsterdam (020)788788 B-verpleeg kundige groeps- verpleegkundige B-verpleeg- kundige B-verpleeg kundige/ H.B.O.V er PSYCHIATRISCH ZIEKENHUS ERMELO ziekenverzorgsters part-time ziekenverzorgster mstrukfcie VERFLEEGKUWIl U Sb waarnemend eerste verpleegkundige ZATERDAG 8 SEPTEMBER 1979 TROUW/KWARTET HERSTELLINGSOORD "O VERBOSCH' te HILVERSUM in hel herstellingsoord worden manmum 30. niet bedteger.ge. patiënten verzorgd en begeleid De populatie is over het algemeen somatisch en psychisch-somalisch. Wegens pensionering koml binnenkort de plaats vacant Voor het vervullen van deze functie wordt gedacht aan een verpleegkundige met leidinggevende capaciteiten en in het bezit van diploma A Opleiding Maatschappelijk Werk ot A Stafopleiding ol A B Leeftijd 35-45 jaar ind>en uw belangstelling uitgaat naar het meer persoon- iijk omgaan met patiënten, dan vindt u hier een aantrekkeii|ke werkkring met de mogelijkheid om binnen enkele iaren de directrice op te volgen. Zowel in- als eatern is mogelijk. (Royale woonruimte beschikbaar) Voor salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden wordt de salansregeling voor Particuliere Ziekeninnchtingen" gehanteerd Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Zr AJ Huisman, directrice, Soestdi|kerstraatweg 102, 1213 XH Hilversum 1 Bi| haar kunt u ook nadere ncuticuucirori i informatie inwinnen UcNNcNHcUVcL i Het „Joods Amsterdams Bejaarden Centrum" is sinds 1976 gehuisvest in een eigen nieuwbouw aan de stadsrand bij Sloten, vlak achter het winkelcentrum van het Dijkgraafplein bij het eindpunt van lijn 1 en de halte van bus 23. Het gebouw draagt de naam „Beth Shalom" en omvat een verzorgings-tehuis en een verpleeghuis met 100 bedden. Het verpleeghuis neemt Joodso patiënten uit het gehele land cp en heeft afdelingen voor psychogeriatrie en somatisch zieken. Voor een nieuw te openen somatische afdeling zoeken wij die in het bezit dienen te zijn van het diploma ziekenverzorging. In overleg is ook plaatsing op één der andere afdelingen mogetijk. Gewerkt wordt in afwisselende dag- en avonddiensten. (Dag. 7.45 of 8.45 uur tot 16.30 resp. 17.30 uur en avond 14.30 tot 23.00 uur.) De ziekenverzorgenden staan rechtstreeks onder de afdelingshoofden. Beth Shalom heeft een eigen cafetaria, waar koffie, thee. brood- en warme maaltijden tegen kostprijs te verkrijgen zijn. Sollicitaties - gaarne met vermelding van persoonsgegevens, opleiding en ervaring te richten aan de directie van Beth Shalom, Akerwateringstraat 243, 1069 GD Amster dam. BETH SHALOM In ons Hervormd Verpleeg- en Reactiveringscentrum "Nassau-Odijckhof" te Driebergen ontstaat binnen kort een vacature van waarnemend afdelingshoofd op een van de afdelingen met 31 somatisch zieken. Nu reeds vragen wij voor deze vacature een Haar werkzaamheden zullen enerzijds bestaan uit het bij afwezigheid van het afdelingshoofd leiding geven aan het afdeltngsgebeuren het mede uitvoeren van de verzorgingswerkzaam heden en het medebewaken van de kwaliteit van de gehele zorgverlening op de afdeling. het in de werksituatie begeleiden van medewerken den waaronder leerling-ziekenverzorgenden. terwijl zi| anderzijds in het team meefunctioneert. Gezien de functie dient de aan te stellen kandidate minstens 25 jaar te zijn en te beschikken over leidinggevende capaciteiten; ruime ervaring als ziekenverzorgster. bereidheid in teamverband te werken; het diploma "Voortgezette Opleiding ziekenver zorgende" of de bereidheid deze opleiding te gaan Aanstelling vindt plaats in de schaal ziekenverzor genden li en voorts is de C.A.O. ziekenhuiswezen van toepassing. Gezien het karakter van onze stichting verwachten wi| van de aan te stellen kandidate een positief protestants christelijke levensovertuiging. Wilt U meer informatie? Belt U dan dhr. J. Rietveld, coördinerend hoofdverpleegkundige tel. 03438-5811. Uw sollicitatie kunt U richten tot dhr. N Goedhart, verpleegkundig directeur, Nassau-Odijcklaan 3. 3971 BN Dnebergen-Rsb De Stichting Samenwerkende Rotterdamse Kruisverenigingen zet zich in voor hulpverlening in de sektoren wijkverpleging, jeugdgezondheids- en kraamzorg. Met ca. 400 medewerkers is het één der grootste kruisinstellingen in Nederland. Voor een optimaal functioneren in ons uitgestrekte werkgebied zijn er 12 zelfstandig opererende basiseenheden, elk bestaande uit 15 20 wijkverpleegkundigen onder leiding van een hoofdwijkverpleegkundige. In enkele van deze basiseenheden, gesitueerd op de rechter maasoever, zijn vakatures voor wijkverpleegkundigen. Wij zoeken daarom op korte termijn kontakt met verpleegkundigen MGZ/HBO A - verpleegkundigen die t.z.t. de opleiding tot wijk verpleegkundige willen gaan volgen. Afhankelijk van de persoonlijke interesse kan het aksent van de werkzaamheden liggen op de jeugdgezondheidszorg. Daarnaast is er een keuze-mogelijkheid tot het werken in een samen werkingsverband met andere diciplines of een meer wijkgericht bezig zijn. Het bezit van de aantekening MGZI wijkaantekening of diploma HBOV strekt tot voorkeur. Zij die niet de vereiste diploma's/aantekening bezitten, moeten de bereidheid hebben de part-time opleiding aan één der sociale akademies te gaan volgen. De rechtspositieregeling geldend voor personeel van de kruis verenigingen is van toepassing. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed. Meer inlichtingen over de funkties worden gaarne verstrekt door de afdeling personeelszaken, tel. 010 671122, toestel 143. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken van onderstaand adres. cotterdamse kruisverenigingen zomerholsiraai 71 3032 CK rotterdam telefoon 010-67 11 22 De VALERIUSKLINIEK, een christelijk psychiatrisch- neurologisch ziekenhuis, zoekt voor de afdeling Opleiding voor B-verpleegkundige: met minimaal een B-diploma en (studerend voor) een docentenopleiding; met minimaal een A-diploma en (studerend voor) een docentenopleiding. Deze twee funkties kunnen part-time of in kombinatie worden vervuld. met minimaal een B-diploma en (studerend voor) de opleiding stage-begeleiding. De begeleiding is gericht op het persoonlijk funk- tioneren van de leerling en op diens funktioneren als lid van een multidisciplinair behandelteam. Wat heeft de Valeriuskliniek te bieden? een salarisregeling volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen, opname in het pensioenfonds P.G.G.M., mits u 25 jaar of ouder bent, tegemoetkoming in eventuele studiekosten, een begeleidingsgroep voor de opleiding met een duidelijke opleidingsfilosofie, tijdelijke beschikbaarstelling van enkele internaats kamers. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met onze personeelsfunktionaris, mevrouw A. Pieck-van der Klauw, aan wie u ook uw sollicitatie kunt richten. Hel psychiatrisch ziekenhuis „VELDWIJK" is gelegen op de Veluwe in Ermelo Met dit ziekenhuis biedt de Vereni ging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken optimale herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzorging aan psychiatrische patiënten Op de afdelingen geronto-psychialrie. algemene psychiatrie en langdurig psychiatrische behandeling worden ca 800 patiënten behandeld en verpleegd, terwijl het ziekenhuis ook dagbehandelingsen poliklinische behandelingsmogelijkheden kent Feithenberg-geel behoort lol de hoofdafdeling geronto psychia trie. De afdeling kent een split sing in verzorgingsbehoeftige en begeleidingsbehoefttge patiënten (65 plussers) Tevens vinden op deze afdeling de opnamen plaats Specifiek voor dit laatste wordt gevraagd een in de lunktie van groepsver- pleegkundige (opname unil). Taken zijn o.m.: - meewerken o.a. door observa- t>e aan de totstandkoming en uitvoering van behandelplan nen (deeln aan de besprekin gen); begeleiden van i 1 2 leerling- verpleegkundigen; - koördineren van therapieën; - informeren van familie/bezoek enz.; is de kantaktfiguur in een groep van 12 patiënten. Feithenberg-geel behoort tot de hoofdafdeling geronto psychia trie. De afdeling kent een split sing in verzorgingsbehoeftige en begeleidingsbehoeftlge patiënten (65 plussers). Tevens vinden op deze afdeling de opnamen plaats Specifiek voor dit laatste wordt gevraagd een Taken zijn o.m.: meewerken o.a. door observa tie aan de totstandkoming en uitvoering van behandelplan nen (deeln aan de besprekin gen): begeleiden van 1 a 2 leerling verpleegkundigen; - koördineren van therapieën; - informeren van lamilie/bezoek enz.; - is de kontaktfiguur in een groep van 12 patiënten. Feithenberg behoort tot de hoofd afdeling geronto-psychiatrie De afdeling kent een splitsing in ver- zorgmgsbehoevende en begelei- dingsbehoevende patiënten Voor de zgn. oranje vleugel, waar ca. 40 verzorgingsbehoevende pa tiënten verbli|ven, vragen wij een in de funktie van groepsverpleeg- kundige Taken zijn o.m.; meewerken aan de totstand koming en uitvoering van behandelplannen (deeln. aan de besprekingen): begeleiden van 1 a 2 leerling- verpleegkundigen; - koördineren van therapieën; - informeren van lamilie/bezoek enz.; kontaktfiguur in een groep van 12 patiënten. De Klinkert is een afdeling met plaats voor 36 vrouwelijke patiën ten. Deze atdeling behoort tot de hoofdafdeling langdurige psychia trische behandeling. Bij de hoofdzakelijk orthagogi- sche begeleiding ligt het accent voor een belangrijk deel op de gedragsmatige begeleiding. In deze afdeling is een vakature voor een De taken zijn o.m - het in samenwerking met een groepsverpleegkundige en leer lingverpleegkundigen uitvoeren van behandelplanaktiviteiten ten behoeve van een groep van 12 patiënten; - het waarnemen van o.m. koördi- nerende taken bij afwezigheid van de groepsverpleegkundige; - mede begeleiden van leerlingen; - het begeleiden van diverse groepsaktiviteiten. Gegadigden voor een lunktie als groepsverpleegkundige dienen bereid te zijn tot het volgen van een ca. 9 maanden durende in terne opleiding tot groepsver pleegkundige Deze opleiding wordt in werktijd gegeven. Onze voorkeur gaat uit naar mede werkers met een Christeli/ke levens instelling. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicitatie- tormulier kan kontakt worden opge nomen met de afdeling personeels zaken (tel. 03417-4848). tst. 205 Schrittelijke sollicitaties te richten aan de Algemeen-direkteur van Psychiatrisch Ziekenhuis „VELDWIJK". Postbus 1000. 38S0 BA Ermelo AÖY NED. GASTHUIS IVOR OOGLIJDERS Wij zoeken in het bezit van de opleiding ziekenverzorgenden (full time) voor de verpleegafdelingen. Tevens kan geplaatst worden een in het bezit van de opleiding ziekenverzorgenden. Voor de avonddienst van 19.00-23.30 uur, gedurende 7 avonden per 14 dagen. Zij die ziekenhuiservaring hebben genie ten de voorkeur. Leeftijd boven de 21 jaar. Om Uw belangstelling in de oogheel kunde en oogheelkundige verpleging te ontwikkelen wordt er jaarlijks een interessante cursus gegeven. Het salaris wordt berekend naar oplei ding en ervaring. Arbeidsvoorwaarden conform C.A.O. ziekenhuiswezen. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftelijke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig direktrice, waarna een informatief gesprek kan plaats vinden. F.CJTONDERSSTRAAT6S UTRECHT TEL030-7I24U THnVrtnoggpn'hnlg-Wflarde Het Diakonessenhuis te Naarden vr< voor haar Interne afdeling een Taakomschrijving: - het begeleiden van leerling-verpleegku gen tijdens hun praktijkopleiding - het in teamverband zowel binnen het kenhuis als met de regionale opleidir school - meewerken aan de integratie theorie en praktijk Geboden wordt: - een zelfstandige funktie - regelmatige werktijden weekends vrij - rang afhankelijk van ervaring Verlangd wordt: - diploma A verpleegkundige met enige jc ervaring - het gevolgd hebben van de kursus stag< geleiding kan tot aanbeveling strekken. Voor nadere Inlichtingen kunt u bel naar Zr. L. Broersma, hoofd verple dienst tel.: 02159-41514. tst 323. Schriftelijke sollicitaties te richten aan direktie van het Diakonessenhuis, Post 6090,1400 HB Bussum. Streekziekenhuis Gooi-Nc KON. NED. GASTHUIS IOOR OOGLUDERS Wij zoeken voor de dames-afdeling een De afdeling bevaf 32 bedden. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar een ervaren verpleegkundige met leidinggevende kwaliteiten. Zij, die in het bezit zijn van het diploma H.B.O.V. of stafopleiding, genieten de voorkeur. Wij zullen U behulpzaam zijn bij het zoe ken naar een goede woonruimte. Verpleegkundigen worden in staat ge steld de cursus oogheelkunde en oog heelkundige verpleging te volgen, waar door deze werkkring een interessante ervaring voor U kan worden. Het salaris zal berekend worden naar opleiding en ervaring. Arbeidsvoorwaarden conform C.A.O. zie kenhuiswezen. Pensioenvoorziening via P.G.G.M. Uw schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de Verpleegkundig Direk trice, waarna een informatief gesprek kan plaatsvinden. F.C.DON DEMSSTRAA T6S UTRECHT TEL0JR 712424

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 30