dordrecht ^bloemendaaF^ I J) anaesthesia dordrecht ys. gediplomeerd full-time ziekenverzorgster of bejaardenverzorgster b-verpleegkundigen (m/v) J assistente Wij zoeken: groepsoudsten (mnL/vrt.) groepsbegeleid(st)ers groepsleid(st)ers groepsbegeleid(st)ers groepsteid(st)ers gemeenteziekenhuis hoofd kinderafdeling waarnemend unithoofd stafverpleegkundige denhaag Instituut voor Epilepsiebestrijding J Meer en Bosch De Ququiushoeve Hoofd verzorging en verpleging operatie verpleegkundigen operatie assistenten i Deze krant veriiuist met u mee als u op tijd een kaartje stuurt met de datum èn het nieuwe adres. V JJ Beihei Ziekenhuis Delft waarnemend hoofd verpleegkundige waarnemend eerste verpleegkundige LP Beihei Ziekenhuis Delft verpleegkundigen nachthoofd groepsoudsten waarnemende groepsoudsten groepsleid(st)ers BEZIGHEIDS THERAPEUT(E) Diakonessenhuis-Naarden ZATERDAG 8 SEPTEMBER 1979 TROUW/KWARTET Stichting Hervormd Rusthuis Slied recht voor ons verzorgingstehuis voor bejaarden 'HUIZE OVERSLYDRECHT' (100 bejaarden en een ziekenafdeling met 9 bedden) vragen wij z.s.m. een Salaris volgens regeling C A.O. bejaarden tehuizen en pensioenregeling P.G.G.M. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur. Lekstraat 1. 3360 AB Sliedrecht (tel. 01840-3444). bankastraat 57 Het Gemeenteziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met een capaciteit van 574 bedden en een opleiding in de specialismen Interne Geneeskunde en Algemene Chirurgie. In de medische staf van het ziekenhuis zijn vrijwel alle disciplines vertegenwoordigd. Binnen de Kinderafdeling, die 70 bedden omvatzijn naast de twee kinderartsen vrijwel alle specialisten werkzaam. De afdeling bestaat uit twee zelfstandig funktionerende maar samenwerkende units. De leiding van iedere unit berust bij een unithoofd, waarbij totdat de kinderafdeling in drie units gesplitst wordt, het hoofd van de kinderafdeling tevens als unithoofd zal fungeren, terwijl de leiding van de andere unit zal berusten bij het waarnemend hoofd van de kinderafdeling. Door deze nieuwe indeling zijn er de volgende vakatures: in de rang van hoofdverpleegkundige in de rang van eerste verpleegkundige in de rang van verpleegkundige A Op de kinderafdeling is het medisch en verpleegkundig handelen erop gericht een kindvriendelijk klimaat te scheppen waarbinnen de ouders tijdens de bezoektijd van 7.00 tot 19.00 uur voorzover mogelijk bij de verzorging van hun kind betrokken kunnen worden. Inlichtingen kunt u telefonisch verkrijgen bij de Coördinator Verplegingsdienst, telefoon 078-132222, toestel 115 of 266. Salaris volgens rijksregeling. De rechtspositieregelingen van de gemeente Dordrecht zijn van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelsbeheer en -Organisatie van het Gemeenteziekenhuis, Postbus 306, 3300 AH Dordrecht. christelijk. psychiatrisch centrum Bloemendaal is een modem psychiatrisch centrum met 605 bedden, een verpleeghuis met 128 bedden, een Dagziekenhuis en een uitgebreide polikliniek. Er zün plm. 700 personeelsle den werkzaam. Binnen de Lucas Lindeboomkliniek zijn een 4-taf opname afdelingen gekonsentreerd, waaronder 2 gesloten afdelingen voor respektievelijk dames en heren. Ten behoeve van de gesloten afdeling voor heren, met 22 be- handelplaatsen, vragen wg op korte termijn die binnen deze afdelingen in onregelmatige diensten werk zaam zullen zijn. Kandidaten dienen te beschikken over: - het diploma ziekenverpleging B -interesse in het werken binnen een opname-setting, in sa- werking met funktionarissen uit andere disciplines. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor ver pleegkundigen met ruime ervaring binnen de psychiatrie is aanstelling in de rang van verpleegkundige A mogelijk. De arbeidsvoorwaarden van de CAO voor het Ziekenhuiswe zen zijn van toepassing. Voor alleenstaanden zyn in principe kamers beschikbaar in Den Haag. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van ons centrum. Monsterscweg 93. Postbus 53002, 2505 AA Den Haag. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen on der nummer 070-254125, toestel 2269. in het bezit van het Z-diploma met enige jaren ervaring. Rang: Verpleegkundige A. in het bezit van het B en/of Z-diploma Rang: Verpleegkundige/Verpleegkundige A. in het bezit van het Z-diploma. Rang: Verpleegkundige. in het bezit van het Ziekenverzorgings- en/of ZA diploma. Rang: Ziekenverzorg(st)er. Zij worden geplaatst op een aantal paviljoens binnen 'De Zevensprong' op ons terrein 'De Cruquiushoeve' te Vijfhuizen. Binnen de Zevensprong wonen 320 zwakzinnigen met epilepsie. Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer B.J. van Os. verpleegkundige adjunct-directeur Verpleging, telefoon (023) 33 90 60. toestel 2340. in het bezit van het Ziekenverzorgingsdiploma. Rang: Ziekenverzorg(st)er. Voor beide funkties bestaan mogelijkheden tot verdere studie. Zij worden geplaatst op onze resocialisatiepaviljoens Kievit/Leeuwerik/Merel en Grutto/Houtduif en op ons kinderobservatiepaviljoen Primula. Deze paviljoens zijn ondergebracht binnen onze divisie Observatie-Resocialisatie en Extramurale Zorg en bevinden zich op ons terrein 'De Cruquiushoeve' te Vijfhuizen. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de staf van paviljoen K/L/M, tel. (023) 33 90 60. toestel 2016, G/H toestel 2229, Primula toestel 2343. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 45/NL/TR. Wij lijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, schoolen werksituatie wordt betrokken. Opnamen vinden plaats in ome centra "Mear en Boschte Heemstede en "De Cruquiushoeve" te Vi/fhuieen (gemeente Haarlemmermeer!. In Jaatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("de Zevensprong"! voor twaktinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening lijn gevestigd in Amsterdam. Apeldoorn. Arnhem. Den Haag. Heemstede. Leeuwarden. Rotterdam en Utrecht. Interkerkelijke Stichting voor Bejaardenzorg voor Loppersum en omgeving. tn het In het Bejaardentehuis „Wlemersheerd'met 93 bewoners en het daerbl| behorende complex ven 36 zorgwonlngen Ie vecent de functie ven Van dezo functionaris wordt verwacht: het geven van leiding van de verpleging/verzorging het bevorderen van een goede leef- en werksfeer. belangstelling voor en liefst ervaring in de bejaardenzorg positief christelijke levensovertuiging Het bezit van de diploma's Verpleegkundige A en B is vereist. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de c.a.o. bejaardentehuizen Bij het verkrijgen van huisvesting kan desgewenst medewer king worden verleend. Verdere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directie. Tel. 05967- 1733. Sollicitaties met volledige gegevens te richten aan hat bestuur p/a Da Schepperij 2, 9919 H. J. Loppersum. gemeenteziekenhuis I bankastraat 57 Het Gemeenteziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met een capaciteit van 574 bedden en een opleiding in de specialismen Interne Geneeskunde en Algemene Chirurgie. In de medische staf van het ziekenhuis zijn vrijwel alle disciplines vertegenwoordigd. Op de Operatieafdeling is plaats voor in de rang van 1e verpleegkundige en in de rang van operatie assistent(e) A voor de funktie van instrumenterende. De operatieafdeling bestaat uit vijf operatiekamers waar vrijwel alle soorten operaties worden uitgevoerd. T a v. de wachtdiensten wordt een rouleringssysteem toegepast dat is gebaseerd op bereikbaarheid, waarbij de mogelijkheid tot overnachting in het ziekenhuis aanwezig is. Geboden wordt: - salaris volgens rijksregeling; - toepassing van de rechtspositieregeling van de gemeente Dordrecht, waartoe o.a. behoren opname in het Alg. Burgerlijk Pensioenfonds en ziektekostenverzekering bij het I.Z.A. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelsbeheer en -Organisatie van het Gemeenteziekenhuis, Postbus 306, 3300 AH Dordrecht. Reynier de Graefweg 3. Kor respondent ie- adres: Postbus 5012. 2600 GA Delft. Telefoon 015-569340. In ons ziekenhuis komen de funkties vrij van (vakaturenummer 79043) voor de afdeling Chirurgie (42 bedden), en (vakaturenummer 79044) voor een Interne afdeling (42 bedden). Sollicitanten van buiten Delft kunnen, zolang geen passende woonruimte is gevonden, direkt hun intrek nemen in de moderne woonflat, die zijdelings aan het ziekenhuis is verbonden. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken op bovenstaand adres. Reynier de Graefweg 3. Korrespondentie- adres: Postbus 501 2. 2600 GA Delft. Telefoon 015-569340. In ons ziekenhuis komen de funkties vrij van (vakaturenummer 79045) voor de chirurgische afdeling (42 bedden) en de Interne afdeling (42 bedden). Sollicitanten van buiten Delft kunnen, zolang geen passende woonruimte is gevonden, direkt hun intrek nemen in de moderne woonflat, die zijdelings aan het ziekenhuis is verbonden. Informatie over de funkties kunt u inwinnen bij Zr. A. Sterrenburg, hoofd verpleegkundige algemene dienst, oproepnummer 1494. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken op bovenstaand adres. Sterrenberg Sterrenberg is een christelijke woon- en werkgemeenschap voor de verzorging, verpleging en begeleiding van 450 geestelijk gehandicapte volwassenen. Binnen de sektor verpleging zijn de volgende vakatures: voor 4 5 nachten per 14 dagen. Wij denken aan een A-B- of 2-verpleegkundige met leidinggevende kwaliteiten en ervaring in de zwakzinnigenzorg. Voor afdelingen met 11 manlijke huis genoten met de nadruk op zorg voor de ouder wordende mens en voor afdelingen met 12 vrouwelijke huisgenoten. (Een groot gedeelte van het werk ligt op een peda gogisch omgaan met huisgenoten). voor afdelingen met 12 en 16 huisgenoten waar de nadruk ligt op verzorging. Voor bovengenoemde funkties denken wij aan Z-verpleegkundigen. voor afdelingen met 12 en 25 manlijke huisgenoten waar de nadruk ligt op pedagogische begeleiding. Voor deze funktie denken wij aan Z-B-verpleegkundigen of MBO-iw. Van de belangstellenden verwachten wij een positief christelijke levensovertuiging. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het ziekenhuiswezen. Wilt u meer weten over een van bovenstaande funkties, dan kunt u bellen met de afdeling personeelszaken op toestel 127. Sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dezè advertentie richten aan de koördinator personeelszaken en opleiding, de heer W. Bezemer op onderstaand adres. ^J)rci)a c3t ic i'Hi Revalldatlestlchtlng op protestants- chrlstelljke grondslag Mgr. Nolenslaan 20, Postbus 50504, 2505 LM 's-Gravenhage. Telefoon 689290. De afdeling bezigheidstherapie zoekt voor haar team een enthousiaste kollega die bereid is onze bewoners bij velerlei bezighe den te betrekken. Onze voorkeur gaat uit naar Iemand die: in het bezit is van het diploma „Princenoord" ot „Norel" ervaring heeft fulltime kan werken. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden vol gens de C.A.O.-ziekenhuiswezen. Informatie omtrent de funktie-inhoud, werktijden enz. wordt gaarne verstrekt door Alyd de Bruin (tel. 070-689290 tst. 133). Schriftelijke sollicitaties te richten aan: A. Pols. geneesh.-direkteur, Mgr. Nolenslaan 20. 's-Gravenhage. In het Diakonessenhuis te Naar- den is een plaats vrij op de opera tie-afdeling voor een De beschikbaarheidsdiensten worden in onderling overleg met het team geregeld Het Diakonessenhuis werkt met andere ziekenhuizen samen in de stichting "Streek ziekenhuis Gooi-Noord". Voor woonruimte kan binnen afzienbare tijd gezorgd worden. Inlichtingen worden gaame verstrekt door het hoofd van de verpleging, zr. L. Broers- ma en het hoofd van de O.K, zr. W. Wes se ling: tel.: 02159-41514. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van het Diakonessenhuis, Postbus 6090.1400 HB Bussum. U So Streekziekenhuis Gooi-Noord

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 28