Amsterdam vraagt Rabobank redakteurenm/v Den Haag vandaag actieve vertegenwoordiger Uitgeverij Callenbach/intro Nijkerk financieel-economisch medewerker Nederlandse Scheepstiypotheekbank N.v. W.F. HARREMS B.V. KOPIJBEWERKER/CORRECTOR sluis- en brugwachters maatschappelijk werker directeur s aLooju VERTEGENWOORDIGER voor de rubriek EendrachtspleiniO Rotterdam telefoon 010-154900 telex 23598 Woningstichting Appingedam. 'Patrimonium' DIREKTEUR intro BOEK tl leider testontwerper SOCIALE VERZEKERINGSBANK AMSTERDAM ZATERDAG 8 SEPTEMBER 1979 TROUW/KWARTET Drukkerij G A. Roelofs te Enschede zoekt voor haar produktgroep "Apotheek" op korte termijn kontakt met een aktieve voor de verkoop van o.m. etiketten en verpakkingen aan artsen, apotheken en ziekenhuizen in Nederland. Wij vragen een opleidingsniveau van minimaal Havo, een leeftijd van 25-35 jaar en een woongebied in midden- of oost Nederland. Gedacht wordt aan een actieve, representatieve medewerker met een flinke dosis zakelijke feeling, een man die eigen initiatieven kan ontplooien en die voelt voor zijn taak berekend te zijn. Wij bieden de juiste man een baan met uitstekende vooruit zichten en een ruime onkostenvergoeding. Als U geïnteresseerd bent schrijft U dan een bondige brief aan de directie van ons bedrijf, Voortsweg 204, 7523 CK Enschede. Drukkerij Roelofs BV Postbus 243 7500 AE Enschede Tel 053-35 55 25* In verband met het vertrek van twee van de huidige medewerkers zoeken wij Leeftijd vanaf 30 jaar. Gezocht wordt uiteraard naar journalisten met een zeer ruime ervaring op parlementair en politiek terrein" Eén van hen zal als EINDREDAKTEUR van de rubriek gaan fungeren, belast met de dagelijkse leiding van het team De andere redakteur zal voornamelijk als VERSLAGGEVER moeten kunnen opereren, belast met het maken van de vraag gesprekken en reportages De salariëring geschiedt volgens de normen van de Omroep-CAO. ongeveer vergelijkbaar met klasse I van de CAO voor de dag bladen Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de afdeling Personeelvoorziening. Rastbus 10. 1200 JB Hilversum, graag onder vermelding van TS/15/23 J Onze vennootschap is een onafhankeli|ke hypotheekbank, gespecialiseerd op het gebied van de internationale financiële dienstverlening aan de scheepvaart In verband met de opzet van een afdeling financiële zaken op ons hoofdkantoor te Rotterdam zoeken wi| een De werkzaamheden bestaan uit het zowel zelfstandig, als in samenwerking met anderen, vervullen van taken welke vooral de passieve financiering betreffen, zoals het voorbereiden en begeleiden van de plaatsing van pandbrieven en het aantrekken van gelden op de binnenlandse en buitenlandse kapitaalmarkt Daarnaast wordt een belangrijke inbreng verwacht bij het opstellen van liquiditeitsprognoses. het verrichten van financiële research en het verder ontwikkelen van rapporteringen op het gebied van financiële management informatie Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een opleiding op hoger beroepsniveau zoals SPD of HEAO. die bij voorkeur reeds enige ervaring in evn soortgelijke functie heeft opgedaan Een goede kennis van de Engelse taal is een vereiste Leeftijd tot 35 jaar Voor nadere inlichtingen of sollicitatie kunt u zich wenden tot drs. AR Smit op onderstaand adres AUTOMATERIALEN - GEREEDSCHAP; GOED VOOR EEN GOEDE TOEKOMST! WF. Harrems B.V. is een middelgroot bedrijf, dat zo n 50 jaar bestaat en een expansief beleid voert. In de sector automate rialen en gereedschap voeren wij o.m. een aantal merken exclusief voor Nederland, o.a HAZET (gereedschappen). CARAMBA (kruipolie). ALPINE (stereo cassette-autoradio's). NIPPON (antennes) en YASUI (garagecricks). Voor Overijssel en Oostelijk Gelderland zoeken we voor de bewerking van grossiers (dus geen garages) een die beslist over ervaring in de buitendienst voor onze branche beschikt. Niet alleen zult u de bestaande relaties onderhouden, maar ook de afzetkring verder uitbouwen, zodat u over een flinke dosis doorzettingsvermogen en pioniersgeest dient te beschikken. Uw leeftijd ligt niet boven 35 jaar en u woont bij voorkeur centraal in het rayon. U krijgt een goed te noemen vast salaris, een auto. een onkos tenvergoeding en straks wordt u opgenomen in ons premievrije pensioenfonds. Wilt u snel aan uw goede toekomst beginnen? Schrijf dan een korte bondige brief aan onze directie. Voor eventuele verdere inlichtingen kunt u zich telefonisch wenden tot onze heer W F ter Hoeven, (020 - 905991 automaterialen en -gereedschap Weesperstraat 86,1112 AP Diemen Onze woningstichting heeft in beheer 1857 verhuureenheden. De technische- en administratieve dienst is gehuisvest in een nieuw kantoor en bestaat uit 11 personeelsleden. Het bestuur roept voor de leiding van het werkapparaat van de stichting sollicitanten op voor de funktie van Bovengenoemde funktie omvat o.a. de volgende werkzaamheden: - beleidsadvisering ten behoeve van het bestuur - verantwoordelijkheid dragen voor kommunikatie, besluitvorming, koördinatie en voortgangskontrole - het initiëren en ontwikkelen van nieuwbouwaktiviteiten en renovatieprojekten - het leggen en onderhouden van kontakten met lokale-, provinciale- en rijksoverheid, alsmede aannemers, adviseurs e.d. Van de aan te stellen funktionaris wordt verwacht dat hij: - door opleiding en/of ervaring op HBO-niveau kan functioneren - organisatorische kwaliteiten bezit - financieel-ekonomische inzichten heeft - sociaal-maatschappelijk bewogen is - kontaktuele eigenschappen bezit - technisch bekwaam is - uit overtuiging kan instemmen met de grondslag en het doel van "Patrimonium" - over ruime praktijkervaring op het gebied van de volkshuisvesting beschikt De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden geschieden overeen komstig de CAO voor personeel in dienst van woningkorporaties. De aan te stellen funktionaris moet bereid zijn zo spoedig mogelijk na in diensttreding in de gemeente Appingedam te gaan wonen. Voor het verkrijgen van woonruimte zal zo nodig medewerking worden verleend. Belangstellenden worden verzocht de schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad te richten aan het bestuur. Postbus 27 9900 AA APPINGEDAM. Voor het Intro-fonds, waarin opgenomen de rubrieken: peda gogiek. gehandicaptenzorg, psycho-sociale hulpvertening en gezondheidszorg, vragen wij een Na een inwerkpenode zal hij verantwoordelijk zijn voor het persklaar maken van nieuwe uitgaven. Daarnaast bestaat de mogelijkheid ingeschakeld te worden bij de ontwikkeling van nieuwe projecten en bij de publiciteit. Deze functie biedt goede toekomstmogelijkheden voor iemand van 25-35 jaar, die beschikt over: een voltooide middelbare schoolopleiding: uitstekende kennis van het Nedertands. alsmede goede kennis van Enoels en Duits: belangstelling op het gebied van de sociale weten schappen: goede contactuele en organisatorische eigenschappen. Daarbij gaat de voorkeur uit naar een kandidaat met redactio nele ervaring. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van Uitgeverij Callenbach bv. Postbus 86. 3860 A3 Nijkerk. voor de SLUIS-, BRUG- EN HAVENGELDDIENST TAAK bedienen van sluizen en bruggen. VEREISTEN minimaal 3 jaren prak tische ervaring met de binnenscheep vaart; goede mondelinge en schrifte lijke uitdrukkingsvaardigheid; admini stratief inzicht; leeftijd tussen 21 en 35 jaar. Het bezit van het Binnenvaartdiploma strekt tot aanbeveling. De werkzaam heden worden in continudienst ver richt. Aan deze functie is een aanstelling tot onbezoldigd ambtenaar van ge meentepolitie verbonden. vac nr. 7883 SALARIS afhankelijk van leeftijd er ervaring, maximaal 2283.- bruto per maand, exclusief diensttijduitloop een vaste roostertoeslag van mimmaa 12,2 procent. voor de DIENST VOLKSHUISVESTING bij het Woningbedrijf (Maatschappelijk werk) een TAAK sociaal begeleiden van ge- meentebewoners die dat wensen; se lecteren van gegadigden voor gemeen tewoningen; adviseren aan de directie inzake het maatschappelijk welzijn van de bewoners met betrekking tot hun woonsituatie. VEREISTEPl diploma maatschap pelijk werk (hogere beroepsopleiding) c.q. vergevorderd; interesse in de volkshuisvestingsproblematiek en in ontwikkeling bewonerszeggenschap; bereid zijn en in staat zijn samen met 8 collega's de taken ter hand te nemen; leeftijd tot 45 jaar. Het maatschappelijk werkteam is nauw vac nr. 7733 betrokken bij de selectie van de sollic tanten. SALARIS afhankelijk van leeftijd e ervaring, maximaal 3468,- bruto p« maand. INLICHTINGEN de heer J. L A Boerman, telefoon (020) 596.1166. Zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten kunnen naar deze functies sollicite ren. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor vrouwen en mannen. Vakantieuitkering 8 procent, de rechtspositieregeling van de gemeente Amster- oam is van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken, Oudezijds Voorburgwal 274, 1012 GL Amsterdam, on der vermelding van het genoemde vacaturenummer. gemeente amsterdam Rabobank Bierum e.o. Het bestuur van de Rabobank Bierum e.o. gevestigd in de gemeente Bierum vraagt een Het te voeren beleid van de bank wordt voorbereid en uitgevoerd door de directeur, in samenwerking met het bestuur van de bank en in overleg met de Centrale Bank. Hij is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken op commercieel, organisatorisch en sociaal gebied. De bank telt 9 medewerk(st)ers. Van kandidaten voor deze functie wordt een opleiding verwacht op HBO-niveau, aangevuld met enige jaren praktische ervaring in het bankbedrijf. Leidinggevende kwaliteiten zijn vereist, evenals het vermogen om interne en externe contacten op te bouwen en te onderhouden. De Rabobank biedt een goed salaris. Daarnaast zijn er mogelijkheden om uw initiatieven te ontplooien in een veel zijdige functie. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie wordt gaarne ontvangen door de voorzitter van het bestuur, de heer G. Post Wiersema, p/a postbus 17, 9909 2G Spijk (Gn). Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. getd en goede raad De Sociale Ver zekeringsbank voert samen met de Raden van Arbeid de Algemene Ouderdoms wet, de Algemene Weduwen- en Wezenwet en de Kinderbijslag wetten uit. in 5=S P f Voor het bureau Automatisering van de Accountantsdienst zoeken wij een De testontwerpers bij de Accountantsdienst zijn belast met het samenstellen van testbestanden en testbewerkingen om de juist heid van automatiseringssystemen en van de daarbij voorkomen de programma's te kontroleren en goed te keuren. De functionaris die wij zoeken zal worden belast met de leiding over een groep testontwerpers, alsmede met het adviseren van de leiding over de technische aspecten van de systeemontwikkeling. Vereisten; Naast HAVO/VWO diploma met wiskunde en Engels minimaal een opleiding tot Cobolprogrammeur en tenminste 3 jaar auto matiseringservaring. Kennis van netwerksystemen en/of gegevensbanken strekt tot aanbeveling. Voor een aanvullende opleiding zal door de Bank worden zorg gedragen. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn vrijwel gelijk aan die van de Rijksoverheid. De Bank kent gunstige studiefacilitei ten en variabele werktijden. Het salaris bij aanstelling zal, afhankelijk van kennis en ervaring, maximaal f 3.981,- per maand bedragen. Verdere promotiemogelijkheden zijn niet uitgesloten, maar zullen onder meer afhankelijk zijn van het behalen van aanvul lende (vak)diploma's. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatie procedure. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door de heer P. Veenman van de Accountantsdienst, telefoon (020)5 72 21 96. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van nr. 79/081 kunnen worden gericht aan de afdeling Personeel van de Sociale Verzekeringsbank, Apollolaan 15,1077 AB Amsterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12