FAMILIEBERICHTEN VRUDAG 7 SEPTEMBER 1S79 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur De Here God dankbaar voor het wonder van nieuw leven, geven wij u kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Johannes Jannie en Joop de Vries Henk Riekelt-Jan Lenie Urk, 5 september 1979 Rotholm 34. 8321 DL Tijdelijk: Dr J. H. Jansen ziekenhuis, gynaecologi sche afdeling. Emmeloord (N.O.P.) kamer 12 Goedemorgen opa en oma de Wit hartelijk met uw lijksdag gefeliciteerd 40-ste huwe- Uw dertien kleinkinderen 1934 1979 Mijne ogen zijn geduriglijk op den Heere Ps. 25 vs 15 a (hun trouwtekst) Op 21 september 1979 hopen onze geliefde ouders en grootouders Jan van der Sluis en Johanna Kollaard hun 45-jarig huwelijk te herdenken. Spare de Heere hen nog lang voor ons. Veenendaal: Jo den Haan-Van der Sluis Mijdrecht: Rini en Piet Streekstra-Van der Sluis Hellevoetsluis: Jan en Corri van der Sluis-De Pijper Marga en Teun van der Schelde- Van der Sluis Henk en Ina van der Sluis-Huisman Alphen aVd Rijn: Nelleke en Theunis Hilarius- Van der Sluis en kleinkinderen. Wulpstraat 9 Hellevoetsluis Gelegenheid om te feliciteren in de grote zaal van de Geref Petra kerk, vrijdag 21 september a.s. van 17.30 uur tot 18.30 uur. „Ik Heb het geloof behouden" 2 Tim. 4: 7 en 8 Heden werd na een vrij kortstondige ziekte van ons weggenomen mijn vrouw, onze moe der en grootmoeder Geertruida Francisca de Zeeuw-van Tilburg op de leeftijd van 63 jaar. Zij werd door velen zeer geliefd. Wij menen dat zij als een ware christin door het leven is gegaan. H. de Zeeuw Waverveen: Jaap en Marijke Axel Marken: Peter en Nettie Delft, 3 september 1979 Insultndeweg 14 In besloten kring vond op 6 september 1979 de teraardebestelling op de algemene begraaf plaats „Jaffa" te Delft plaats. God nam tot zich in zijn heerlijkheid, onze lieve zuster Geertruida Francisca van Tilburg echtgenote van H. de Zeeuw op de leeftijd van 63 jaar. Ik ben gekomen opdat zij leven hebben en overvloed Joh. 10:10 Maam: P. Muilender-van Tilburg J. S. R. Muilender Son: P. Wielen ga-van Tilburg H K J. Wielen ga Rotterdam: J. A. van der Roest-van Tilburg J. W. van der Roest Sterksel. P. van Tilburg J. van Tilburg-Blok Anna Paulowna M. Nijland-van Tilburg G. Nijland Vught: G. Meijer-van Tilburg P. G. Meijer Delft. 3 september 1979. Na een kortstondige ziekte nam de Here tot Zich onze geliefde zwager en oom Bastiaan Zwijnenburg geliefde echtgenoot van T. Swart, op de leeftijd van 68 jaar. Oosterend. Y T Vellinga L. Vellinga-Swart Leeuwarden: A. Swart-Boonstra Schiedam: H. Swart W Swart-Zwets neven en nichten Ruit nu maar uit jij hebt je strijd gestreden Wie van ons weet, wat je hebt geleden Je hebt het als een moedig man gedaan Wij weten niet. wat jij hebt doorgestaan Het valt ons moeilijk om de zin te vatten Misschien alleen maar dit: De afge- matten en moeden varen als met arendsvleu- gel'n op na het zwijgen van de laatste harteklop. In die hoop is heden ontslapen mijn geliefde man, onze vader en opa. Gerardus Meijer echtgenoot van M. E. Pulleman in de leeftijd van 59 jaar. Leimuiden: M. E. Meijer-Pulleman. Abbenes: Mieke en Joop Eline, Harro Nieuwkoop: Adri en Hans Mariëlle, Mieke Metz (Frankrijk): G reetje en Piet Marlies, Bart-Jan Leimuiden: Piet en Anja. Leimuiden, 6 september 1979. Westeinde 13. De rouwdienst in de Geref. Kerk te Oude Wetering zal D.V. gehouden worden maandag 10 sept. a.s. nam. 2 uur, waarna de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Gereformeerde Kerk aldaar. De overledene is opgebaard in de aula van de „Westerkim" Zaaierstraat 1 te Nieuw Vennep. Aldaar gelegenheid tot condoleren zaterdag 8 sept., 's avonds van 7.30 tot 8.30 uur, en na afloop van de begrafenis in het lokaal achter de Gereformeerde Kerk. Liever geen bezoek aan huis. Heden heeft de HEERE, na een ernstige ziekte tot Zich genomen mijn lieve zoon en onze broer, zwager en neef Gerardus Meijer echtgenoot van M. E. Pulleman M. Meijer-Los M. G. Meijer G. Kroon-Meijer H. Kroon M. v.d. Sluis-Meijer J. W. v.d. Sluis F. Meijer N. Meijer-v.d. Heuvel D. L. de Bock T. de Bock-Pulleman M. G. Verwey-de Bock Nichten en neven Leimuiden, 6 sept 1979. Psalm 42 3 (berijmd) Na een moedig gedragen ernstige ziekte heeft de HEERE tot Zich genomen onze geliefde zwager en oom Gerardus Meijer P.zn. B. Pulleman-De Jong Jac. Vreeken W. Vreeken-Pulleman D. L. de Bock T. de Bock-Pulleman Neven en nichten Oude Wetering, 6 sept. 1979. Want ik ben er zeker van dat het lijden van den tegenwoordige tijd niet op weegt tegen de heerlijkheid die voor ons geopenbaard zal worden." Rom. 8:18 Na een langdurig lijden heeft de Here tot Zich genomen on2e lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Trijntje de Jager-Talsma op de leeftijd van 76 jaar. sedert 1954 weduwe van Dirk de Jager. Hoorn, 5 september 1979 Verpleegtehuis „Lindendael" Corr.adres: Sternstraat 25. Wieringerwerf. Warmond: J. Gijsen-de Jager G. Gijsen Tineke-Johan-Bertje Dick Anne Adriana Anjo Grimsby (Can.): J. J. de Jager W. de Jager-Tulner Dick Irene Terry André Oss: A. Hoogenberg-de Jager J. Hoogenberg Tina Bert Wieringerwerf: J. M. Geertsma-de Jager J. Geertsma Menno Trea De teraardebestelling zal plaatsvinden maan dag 10 september a.s. op de begraafplaats te Huizum (bij Leeuwarden) om 14.15 uur, voor afgegaan door een rouwdienst in het uitvaart centrum F.U V Noordersingel 4 te Leeuwar den om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren ua de plechtigheid in voornoemd uitvaartcen trum. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal woj gehouden maandag 10 september om 13.3 in de Valkenboskerk, ingang Loosduinsef 359, waarna de begrafenis zal plaatshef om 14.30 uur op „Oud Eik-en-Duinen", van Eik en Duinen 38 te 's-Gravenhage. Vertrek van de Valkenboskerk om 14.20 i Na de dienst is er gelegenheid tot condof en na de begrafenis, in de ontvangkamei de begraafplaats.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10