"J FAMILIE BERICHTEN ZATERDAG 1 SEPTEMBER 1979 TROUW/KWARTET ~8 Enife kennisgeving Geboren: Lone Louise Joeine Louise Groen Carl von Meyenfeldt Amsterdam, SI augustus 1979. Getrouwd: Willem Rinsm* Reffien Hasperboven Groningen. 31 aug. "79 a/b „Linquenda" Postbus 1943 Groningen. De Heer is mijn Herder BUj en dankbaar zijn wij dat Oma Roos zondag 2 september 70 jaar wordt Tot zondag lieve moeder en oma en opa. Alle felicitaties t« richten Pasteurstraat 39. Am sterdam. Uw kinderen en kleinkinderen. Goeie morgen Folkert hartelijk gefeliciteerd nog vele jaren! Al je 30 „erT'-genamen! Goeiemorgen Punna en Munna van harte gefeliciteerd. Komen jullie ook van middag in Arnhem? TANTE HIL Proficiat! Met .Je-weet-wel" Piet Stien Jan Harry Coby Douwe Penneke Witte Hendrik Maartje Pieter Jan 1 kor. 13. Twee jaar lang streed mijn xeer geliefde dochter, onze onvergetelijke zuster en tante, met verwonderlijke kracht voor haar leven. Haar liefdevolle persoonlijkheid zullen wij ons blijvend herinneren. Haar leven too» liefde, haar sterven gewin. Frieda van de Velde echtgenote van Bob van Rossum op de leeftijd van 49 jaar. Zeist: I. J. van de Velde-Nebbeling Ernst Erna Ewout en verdere familie Den Haag. 29 augustus 1979 Correspondentieadres: Nijenheim 32-39, Zeist De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis Bronovo te Den Haag. Bezoek aldaar van 13.30-15.30 uur. De rouwdienst is bepaald op maandag 3 september a.s. om 14.00 uur in de Hervormde Kerk (Dorpskerk) aan het Plein te Wassenaar, waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. 1939 1979 Biet dank aan God hopen wij met onze kinderen en kleinkinderen op 13 september aa. ons 40 jarig huwelijk te gedenken. J. W. v.d. Schoor L. W. v.d. Schoor-v.d. Waal Zegenstraat 33b 3083 XN Rotterdam Gelegenheid tot feliciteren zaterdag 15 september van 15.30-17.00 uur in Restaurant Plaswijck, C. N. A. Looslaan 9 Rotterdam-Hillegersberg. Op 7 september aa. hopen onze ouders G. H. Zweers en G. A. Zweers-de Boer te gedenken dat zij 40 jaar geleden zijn getrouwd. Zaterdag 22 september ia er gelegenheid tot geluk wensen van 16.00-17.30 uur in wijkcentrum „De Roef', Zuiderzeepad 1. Harderwijk. Harderwijk, Schippersmeen 32. Contactadres: A. Schweitzerlaan 49, Castricum. tel.: 02318-59904 Gerard, Paula, Elise, Corinne en Martine Zweers. 1929 1979 Dankbaar en blij dat God hen zo lang voor ons en voor elkaar heeft gespaard hopen wij D.V. dinsdag 11 september te gedenken dat onze ouders en groot ouders Joh. J. Spek N. Spek-Tober 50 jaar zijn getrouwd. Kinderen en kleinkinderen. Moordrecht, Sept. *79 2841 XH Kerklaan 1c. 1929 28 augustus 1979 Alle 8 kinderen en 15 kleinkinderen van J. G. Breekveldt en L. Breekveldt-Fokkinga zijn geweldig blij en dankbaar omdat hun (grootou ders 50 jaar getrouwd zijn Van Anrooylaan 8. Ede (na 2 september) 1929 Soli Deo Gloria 1979 De Hert heeft Grote Wonderen aan ons ver richt Diet zijn wij zéér verblijd. Op D.V. 27 september 1979 aa. hopen onze geliefde Ouders en Grootouders W. de Wit en G. de Wlt-van der Zwart hun 50-jarig huwelijk te mogen gedenken, dat zij nog lang voor ons gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen Rie en Cor Wim en Toos Ernest Kitty Denise Een leder die onze Ouders met dit heugelijk gebeu ren wil gelukwensen, is van harte welkom, receptie op zaterdag 13 september 1979 a.s. in Bar-Restaurant ,'t Parlement". Nieuwe Rijn 32 te Leiden van 16.00 tot 17.30 uur Lelden. 13 september 1979 Beyerincklaan 22. 2313 SB Leiden. Op dinsdag 4 september 1979 D.V. hopen wij met onze kinderen en kleinkinderen te gedenken dat wij 30 jaar in het huwelijk zijn verbonden Wij zullen het zeer op prijs stellen u op zaterdag 15 september a s. te mogen ontmoeten op onze receptie van 3 tot 3 uur n.m. in de Recreatiezaal Ie etage van het Serviceflat D rechts treek, Lajsterweg 31. Slie- drecht M. de Dreu J. K. de Dreu-Boerman Lijsterweg 221 3382 BG Sliedrecht Graag willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de bloemen, planten, cadeaus, persoonlijke en schrif telijke felicitaties die wij ter gelegenheid van ons 50- jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. 15 augustus 1979 is voor ons een onvergetelijke dag geworden. J. T. Smit G. Smit-Sietsma Abbingstraat 13. 1623 LV Hoorn. Het bestuur van de Vereniging voor Protes tants Christelijk Onderwijs te Waddinxveen, de schoolcommissie en leerkrachten van de Koningin Julianaschool hebben met diep leed wezen kennis genomen van het overlijden van mevrouw Susanna Lankester-Wille Meer dan 5 jaar was zij als onderwijzeres handwerken aan onze Koningin Julianaschool verbonden. Wij gedenken met dankbaarheid haar inzet en toewijding voor de school en de leerlingen. Zij zal in de school een lege plaats achterlaten. Ons intens meeleven gaat uit naar hen die achterblijven, in bet bijzonder haar man en kinderen. Waddinxveen. 28 augustus 1979. Namens de gehele schoolgemeenschap: Mr. J. Douwes. voort, van het schoolbestuur Mw. A. Galavazi secr. van het schoolbestuur. Heden nam de Here tot Zich onze lieve schoon zuster en tante Wietske Wierse ma-Schuring» op de leeftijd van 89 jaar. Groningen, 30 augustus 1979 Groningen: A. Wiersema-Wigboldus Na arden: H. Ubbens-Wiersema neven en nichten. Heden heeft het de Here behaagd om tot Zich te nemen, na een geduldig gedragen lijden, onze lieve vader en opa Cornells Markus weduwnaar van Adriana Margaretha Kommerina Koolhaas, op de leeftijd van 83 jaar. „Jezus, Uw verzoenend sterven is het rustpunt ran mijn hart." Badhoevedorp: B. Kamp-Markus K. G. Kamp Aalsmeerderbrug: K. Markus N. J. Markus-Verhoef Hoofddorp: M. Ouwerkerk-Markus P. Ouwerkerk Haarlem. H. J. Markus en kleinkinderen Badhoevedorp. 30 augustus 1979 Huize „Uitzicht", Franklinstraat 1 Correspondentieadres: Aalsmeerder dijk 237, 1436 BB Aalsmeerderbrug. Gelegenheid tot afscheid nemen zondagmid dag van 15.00 tot 15.30 uur in de rouwkamer van Dunweg's Begrafenis- en Crematieassoci atie. Tuinweg 9 te Hoofddorp De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 3 september om 13.30 uur in de grote zaal van huize „Uitzicht", waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de nieuwe algemene begraafplaats te Hoofddorp aan de Hoofdweg hoek Vijfhuizerweg. Na de begrafenis ia er ook nog gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Psalm 42 onberijmd Na een moedig gedragen lijden is, in vol ver trouwen op haar Heer en Heiland, thuis ge haald mijn innig geliefde vrouw, onze zorgza me moeder Aafke van der Zaag echtgenote van Tamme Zwama op de leeftijd van 52 jaar. Swifterbant: T. Zwama Kampen: Meint en Wouke Swifterbant: Kees en Agnes Dronten: Jan en Gerrie Swifterbant: Geertje Anne Wim Dirkje 8255 RE Swifterbant, 31 augustus 1979, Eland- weg 7. De rouwdienst is bepaald op dinsdag 4 septem ber om 13.30 uur in het kerkcentrum „De Hoeksteen" te Swifterbant, waarna wij haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Dronten. Een ieder, die de overledene de laatste eer wenst te bewijzen, wordt verzocht tijdig in de kerk aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren voor de rouw dienst vanaf 13.00 uur in de kerk. Na een moedig en geduldig gedragen ziekte heeft de Heer thuisgehaald mijn lieve dochter, onze zuster, schoonzuster en tante Aafke van der Zaag geliefde echtgenote van T. Zwama op de leeftijd van ruim 52 jaar. Zij is verlost. God heeft haar welge daan. Grijpskerk: G. van der Zaag-Dijkstra L. de Wit A. de Wit-Hoogewoud Surhuisterveen: G. Wijma-van der Zaag S. H. Wijma Kollum: A. van der Zaag T. van der Zaag-Kielstra Dr. Compagnie: A. de Haan-van der Zaag J. L. de Haan Kollum: T. van der Bij-van der Zaag K. van der Bij Woerden: W. van der Zaag R. F. van der Zaag-Buikema Grijpskerk: D. E. van der Zaag J. de Boer van der Zaag J. I. de Boer Midwolda: P. van der Zaag F. C. van der Zaag-Geluk Zuidhorn: D. J. van der Zaag J. van der Zaag-van Spil Grijpskerk: K. van der Zaag neven en nichten Swifterbant, 31 augustus 1979. uDe Heer is mijn herder". In dit vertrouwen is na een ernstige ziekte van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgza me moeder Elbert je Koelewijn-de Graaf op de leeftijd van 56 jaar Bunschoten: C. Koelewijn Zuidwolde: Gerry Krol-Koelewijn Geert Krol Bunschoten: Corry Kees-Henk Bunschoten, 31 augustus 1979 Verlengde Oostsingel 5 De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 4 september om 14.00 uur in de aula van het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Bik- kersweg 3 te Bunschoten, waarna tegen 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Bunschoten. Gelegenheid tot condoleren a.s. maandag avond van 19.30 tot 21.00 uur in het rouwcen trum van de Monuta Stichting, bovengenoemd. Thuis liever geen bezoek. Wat zullen wij dan t?an deze dingen zeggenAls God vóór ons is, wie zal tegen ons zijn? Hoe zal Hij, die zelfs Zijn eigen zoon niet gespaard, maar voor ons allen overgegeven heeft, ons met Hem ook niet alle dingen schenken Rom. 8:31, 32. Op de dag, dat wij 17 jaar getrouwd waren, heeft de Here plotseling tot Zich genomen mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame papa Harm Romke Streurman op de leeftijd van 47 jaar. BEDUM, 30 AUGUSTUS 1979 Marijkelaan 1 Postcode 9781 EG J. J. Streurman-Huizinga Erika Jitty Evert Geen bloemen Geen toespraken Liever geen bezoek aan huis De rouwdienst zal worden gehouden op dins dag 4 september om 13.30 uur in de „Goede Herderkerk", Scheltingastraat 1 te Bedum, waarna omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats. Na afloop van de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in gebouw „Concordia" Prof. Me- kelstraat 1. Bedum. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker de heer H. Overbeek kassier, verbonden aan het bureau comptabili teit van de afd. financiën. Zijn nagedachtenis zal bij ons in ere blijven. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel kracht toe in deze moeilijke dagen. Burgemeester en wethouders van Zwijndrecht mr C. Pijl Hogeweg, burgemeester mr J. J. van Amerom, secretaris Zwijndrecht, 30 augustus 1979. ,Jndien wij met Christus gestor ven zijn, wij zullen ook met Hem leven". Rom. 6 8 Heden is na een langdurige ziekte in Jezus ontslapen, onze innig geliefde vrouw, moeder en grootmoeder, Marina Glaubitz op de leeftijd van 75 jaar. B. Bieleveld H. J. R. S. Bieleveld W. Bieleveld-Tuinstra Ineke Jannie Martine Bergum, 30 augustus 1979, Kon. Julianastraat 12. De rouwdienst zal worden gehouden op maan dag 3 september 1979, om 13.00 uur in de Geref. Kerk te Bergum. Gelegenheid tot condoleren een half uur voor de aanvang van de dienst. Diep bedroefd, maar blij dat zij uit haar lijden verlost is, is heden op 75-jarige leeftijd in Jezus ontslapen onze lieve zuster, schoonzuster, tan te en nicht Marina Bieleveld-Glaubitz echtgenote van B. Bieleveld Rotterdam: A. H. van de Nieuwe Giessen- Glaubitz Rotterdam: W. Glaubitz J. W. Glaubitz-Verhaar Amsterdam: A. A. Los-Glaubitz C. Los Middelburg: J. R. Glaubitz G. Glaubitz-Haas Winsum (Gr.): C. Glaubitz P. Glaubitz-Sizoo 30 augustus 1979 Wilgenlei 608 3053 CS Rotterdam. Tot onze grote droefheid is heden geheel on verwacht van ons heengegaan onze lieve zorg zame Mammie en Oma Alberta Duijff geb. Carlier op de leeftijd van 74 jaar. Nieuwersluis: A. A. W. de Leeuw-Duijff G. W. de Leeuw Eric en Inge Naarden: E. M. Hoytema van Konijnenburg- Duijfi P. J. Hoytema van Konijnenburg Robin, Albertine en Petra Hulshorst: H. W. Klein-Duijff R. Klein Mark, Jurriaan en Dorine Almere: W. Duijff A. Duijff-Lijesen Ian en Edgar Amsterdam, 31 augustus 1979 Rubensstraat 68A. De overledene is overgebracht naar „Uitvaart centrum Zuid", Fred. Roeskestraat 91 (v/h Prinses Irenestraat) Amsterdam. Zowel thuis als aan het uitvaartcentrum geen bezoek. De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 4 september te 12 uur in de aula van de begraafplaats „Zorgvlied", Amsteldijk te Am sterdam. Direktie en medewerkers van Aannemersbe drijf G. Ribberink B.V. te Hengelo (O) geven met ontroering kennis van het overlijden van de heer Ir. G. D. M. Ribberink directeur der vennootschap. De wijze, waarop hij in zijn leiding geven, kontakten tussen mensen wist te stimuleren en te onderhouden en het belang dat hij aan goede sociale verhoudingen toekende, zullen ons met dankbaarheid blijven vervullen. Wij zullen trachten zijn voorbeeld te volgen. Hengelo (O), 29 augustus 1979 Wegtersweg 16 De H. Mis van Requiem, waarbij U wordt uitgenodigd, zal plaats vinden maandag 3 sep tember a.s. om 13.15 uur. in de parochiekerk van de H. Pius X, Breemarsweg 444 te Hengelo (O) waarna om 14.45 uur de crematie in het crematorium Enschede te Usselo. Voor hem wordt gebeden zaterdag om 7 uur tijdens de Avondmis in bovengenoemde paro chiekerk. Gelegenheid tot condoleren na de Avondmis in de kerk en na de plechtigheid in de koffieka mer van het crematorium. Voor hen die afscheid van hem willen nemen is gelegenheid zaterdagavond van 6.15 tot 6.45 uur in de aula van het Koningin Julianazieken- huis, Boerhaavelaan te Hengelo (O). Met verslagenheid vernamen wij, dat onze collega de heer H. Overbeek onverwachts is overleden. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen, die wij veel steun toewensen. Wij bewaren goede herinneringen aan hem. 30 augustus 1979 Het gemeentepersoneel van Zwijndrecht. Lieve Heer, Gij zegt kom en ik kom, want mijn leven is onder de macht ge steld van de Heer die mijn dagen en nachten telt en de Heer zegt kom en ik kom Gezang 51:1 Plotseling werd van mij weggerukt mijn innig geliefde man en mijn lieve papa Koos Antoons op de leeftijd van 25 jaar. Bedum, 30 augustus 1979 Vlasakkers29 Henny Antoons-Tel Jurriaan Koos is opgebaard in de rouwkamer van „Be- derawalda", De Vlijt 1 te Bedum. Bezoekavond op zaterdag 1 september van 19.00-20.00 uur. Een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag 4 september om 10.00 uur in de Maranathakerk. Grotestraat te Be dum, waarna omstreeks 10.30 uur de begrafe nis zal plaatsvinden op de Algemene begraaf- •plaats. Na afloop van de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in gebouw „Concordia", Prof. Me- kelstraat 1 te Bedum. Heden werd van ons weggenomen Koos Antoons Ik vind geen woorden om je troost te brengen. Want hier zwijgt mijn verstand. Mijn mond staat stil. Wie kan zijn leven met één dag ver lengen? Is het precies zo als God het wilde? Ik weet het niet, ik kan de zin niet vinden. Voor wat God met dit sterven heeft bedoeld. Maar Jezus weende toen de vriend die Hij beminde gestorven was. Hij weet wat je nu voelt. De Gereformeerde Jeugdcentrale, Bedum Bedum. 30 augustus 1979 In grote verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze meester en gewaardeerde collega Koos Antoons op de leeftijd van 25 jaar. Juist deze week leerde hij zijn klas: Lieve Heer, Gij zegt "kom'en ik kom, want mijn leven is onder de macht gesteld van de Heer die mijn dagen en nachten telt en de Heer zegt 'kom'en ik kom. Onze gedachten zijn bij zijn vrouw Henny. Bedum, 30 augustus 1979 Leerlingen, bestuur en personeel van de School met de Bijbel. d Er is een land van louter licht Waar heil'gen heerser zijn Nooit gaat de gou den dag daar dicht In duisternis oj pijn Gez. 290 Plotseling werd van ons weggerukt, onze lieve zoon en broer Koos Antoons op de leeftijd van 25 jaar. Geliefde echtgenoot van Henny Tel en papa van Jurriaan. Hoogkerk, 30 augus tus 1979. Kerkstraat 101. W. Antoons S. Antoons- Dick, Marten, Anneke Kamps Plotseling werd uit ons midden wegge rukt onze lieve schoonzoon, zwager en oom Koos Antoons op de leeftijd van 25 jaar. Geliefde echtgenoot van Henny Antoons- Tel. Gez, 51 vers 1 30 augustus 1979 Roden: J. Tel A. Tel-Ketelaar Groningen: Peter, Willy en Anne Carine Groningen: Joop en Siska Roden: Sicco, Anneke en Martij n Roden: Jan en Rijna Roden: Auke Met verbijstering hoorden wij van het overlij den van Koos Antoons Hij laat een lege plaats in onze werkgroep achter. Wij bidden Henny en haar zoontje Jurriaan Gods kracht toe. De Vesperwerkgroep Bedum Dankbetuiging Voor al uw medeleven ons betoond na het zo onvei k wacht heengaan van mijn lieve man, onze vader e opa, Hendrik van der Gugten betuigen wij u onze oprechte en welgemeende dan tevens bedanken wij de begrafenisvereniging E Laatste Eer voor de correcte uitvoering van de begr fenis. Uit aller naam N. van der Gugten-Zandbergen Dubbelebuurt 16 Rijnsburg.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8